طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ز,و,ع,گ,ش,ظ”

طالع بینی مصری مری تی تس:شما در 30 روز آینده در مدار مسخنت (الهه زایش و تولد) قرار میگیرید. سطح انرژی شما به طور کلی در این ماه به ثبات می رسد. و در 3 هفته ی آینده از یکنواختی و بی حوصلگی که اخیرا دچار آن شده بودید رها خواهید شد و ذهن شما آرامش بیشتری به خود می گیرید. همچنین کالبدهای ذهنی و عاطفی شما در این ماه فوق العاده فعال و دارای انرژی مناسبی خواهد بود.

در 12 روز آینده از یک دوست نزدیک تماسی دریافت می کنید و به یک سفر دعوت می شوید. این سفر می تواند در روحیه و عواطف شما بسیار تاثیرگذار باشد پس اگر میتوانید به این پیشنهاد پاسخ مثبت دهید زیرا اتفاقات بسیار خوشحال کننده ای برای شما در این سفر می افتد. اخیرا به دلیل مسائلی که در زندگی شما به وجود آمده  به خصوص آن اختلاف نظری که با یک شخص نزدیک داشتید، باعث شده بود ذهنتان دچار آشفتگی و به هم ریختگی شود  و روح شما نیاز به یک بازسازی و ترمیم دارد که سفر موقعیت بسیار مناسبی برای این موضوع است.

 

اگر بین 17 تا 39 سال سن دارید و خانوم هستید، در مدار میدان انرژی شما یک شکست و غم احساسی وجود دارد که نشان میدهد اخیرا یک شکست عشقی را پشت سر گذاشته اید یا قرار است به زودی این اتفاق برای شما بیفتد. این موضوع میتواند حتی مربوط به یکی از اعضای خانواده شما مثل خواهر یا برادر باشد. با این وجود مری تی تس به تعبیر (ا.ا.ث) به شما میگوید که نگران این مسئله نباشید زیرا اگر جدایی هم اتفاق بیفتد به نفع شما خواهد بود.

شما به دلیل یک مسئله یا اتفاقی که در گذشته افتاده است بسیار افسوس میخورید و خود را سرزنش می کنید. این افسوس ها و ناراحتی باعث شده گره ای در کار شما بیفتد و مانع رسیدن شما به یک منفعت بزرگ می شود. بهتر است این فکرهای منفی گذشته را از خود دور کنید تا به مراد دلتان برسید. اگر متاهل هستید این موضوع مربوط به همسر شما می شود و شما او را مقصر اتفاقی میدانید که اکنون دارید حسرتش را میخورید. به نفع شماست تا هر چه زودتر این موضوع را به فراموشی بسپارید تا انرژی قدرتمند کائنات وارد زندگی شما شود.

 

اگر متولد تخ (فروردین) یا امشیر (شهریور) هستید، در 27 روز آینده نظر گب (الهه وفور نعمت) به شما می افتد. از نظر شغلی این ماه، ماه بسیار درخشانی برای شما خواهد بود. ممکن است پیشنهاد شغلی جدیدی داشته باشید یا در شغلی که دارید ارتقا پیدا کنید. همچنین اگر قصد فروش ملکی را دارید به زودی مشتری هایی را ملاقات می کنید که میتوانید با آنها معامله ی خوبی داشته باشید. در هر صورت وضعیت مالی شما در چند هفته ی آینده رو به بهبود می رود و سطح درآمد شما بالا خواهد رفت. از نظر عاطفی نیز، مدار شما بسیار در شرایط خوبی قرار دارد. اگر منتظر بازگشت عشقی از گذشته هستید این اتفاق ممکن است به زودی رقم بخورد. شما یک ملاقات با شخصی از گذشته خواهید داشت که می تواند عشق سابقتان باشد. اگر در رابطه هستید منتظر یک خبر و اتفاق خوب از طرف عشقتان باشید زیرا او به زودی شما را شگفت زده خواهد کرد.اگر احساس دردهایی در ناحیه معده و یا پشت گردن می کنید نگران نباشید زیرا دلیل این موضوع فعالیت بیش از حد 3 تا از چاکراهای شما می باشد. بیماری و بلا در 30 روز آینده از مدار شما دور خواهد بود پس شکر خداوند را به جای آورید.

 

اگر متولد فائوفی (اردیبهشت) یا کاهرکا (تیر) هستید، نظر آزیرس (الهه عشق آفرینی) بر شما می افتد. کالبد عاطفی شما در این ماه در وضعیت بسیار مناسبی قرار میگیرد و انرژی های مثبتی در مدار شما دیده می شود. اگر قصد ابراز علاقه و عشق به کسی را دارید این ماه بهترین زمان ممکن است تا این کار را انجام دهید. همچنین اگر در رابطه احساسی با شخصی نیستید، به زودی این اتفاق میفتد. در مدار شما شخصی خوش سیما قرار گرفته که در نامش یکی از حروف د،ک،الف یا م وجود دارد. شما به او علاقه دارید اما از احساس این شخص به خود مطمئن نیستید. مدتی است که احساس میکنید که زندگی بر وفق مراد نیست اما باید توجه داشته باشید که زندگی فراز و نشیب های زیادی دارد ؛ شاید در برخی موارد اوضاع به خصوص وضعیت مالی  بر وفق مراد شما نباشد اما نباید دچار سرخوردگی شوید و آن را به عنوان یک شکست تلقی کنید بلکه باید از آن به عنوان پله ای برای موفقیت بهره ببرید. در 21 روز آینده خبری را خواهید شنید که ممکن است ذهن شما را به خود مشغول کند و شرایطی برای شما به وجود می آید که باید تصمیمات مهمی را بگیرید زیرا یک اشتباه می تواند زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد. پس سعی کنید بسیار در این مورد باهوش و با تمرکز عمل کنید.شما توانایی عبور از این مسئله را دارید.

 

اگر متولد بشنس (آذر)،هفیفی (بهمن) یا هاتور(خرداد) هستید، نظر آپیس (الهه راستگویی و صداقت) بر شما می افتد. در 27 روز آینده سطح انرژی کالبد جسمی شما بالا می رود و آماده ی انجام کارهای جدید خواهید شد. اما از نظر ذهنی و عاطفی دچار تشویش و آشفتگی هستید. احساس می کنید رابطه عاطفی شما با عشقتان آن طوری که باید پیش نمی رود و از آن رضایت ندارید. اخیرا خواب های آشفته ی زیادی میبینید و پرونده های ذهنی شما از گذشته اتفاقاتی را یادآوری میکند که ممکن است باعث دلخوری و ناراحتی شما شود. همچنین شما یک موضوع مهم را از شخصی پنهان می کنید و فعلا زمان را مناسب نمی دانید که این موضوع را با او مطرح کنید. اگر این موضوع به طور مستقیم به آن شخص مربوط می شود باید هر چه زود تر با او صحبت کنید وگرنه اتفاقات خوبی در انتظار شما نخواهد بود و اگر این موضوع را به تعویق بندازید ممکن است با واکنش های منفی آن شخص رو به رو شوید. یک انرژی منفی در مدار شما دیده می شود که به تعبیر (ا.ث.ث) مری تی تس میخواهد به شما هشداری در مورد وجود یک شخصی در زندگی‌تان بدهد که اصلا خیر شما را نمیخواهد و دوست ندارد پیشرفت شما را ببیند. وجود این انرژی های منفی در مدار شما میتواند باعث بستگی یا چشم زخم شود. بهتر است حواستان را جمع کنید و مراقب حیله های این شخص باشید.

 

اگر متولد هنت هاوج (دی) یا طوبه (مرداد) هستید، نظر ایسیس (الهه میل جنسی) بر مدار شما می افتد. سطح انرژی کالبد عاطفی و روحی شما بسیار بالا می رود. همچنین چاکرا خاج شما بسیار فعال خواهد شد که این میتواند تاثیر کلام و رفتار شما را بر دیگران بسیار زیاد کند. اگر میخواهید خواسته ای را از کسی داشته باشید در 21 روز آینده میزان تاثیرگذاری کلام شما می تواند هر شخصی را وادار به تمکین از شما کند. همچنین جذابیت های ظاهری شما در این 21 روز بسیار افزایش پیدا میکند و فرصت خوبی برای ایجاد یک رابطه عاشقانه را خواهید داشت. یک سری اختلاف نظر با خانواده ی خود دارید و از این موضوع بسیار دلخور و ناراحت هستید و نمیگذارد ذهن شما به آرامش برسد. یادتان باشد که این تنش ها نباید طولانی شود زیرا میتواند باعث جدایی شما از کسانی باشد که دوستشان دارید. مراقب سخنانی که در جمعی کاری به زبان می آورید باشید. حرف های گفته شده را هرگز نمی توانید پس بگیرید و افکار منفی خود را تحت هیچ شرایطی به زبان نیاورید. اگر منتظر بازگشت شخصی هستید مری تی تس به شما می گوید که به زودی این اتفاق میفتد و آن شخص دوباره وارد زندگی شما می شود اما این موضوع خیلی به نفع شما نخواهد بود و بهتر است در رابطه گرفتن با آن شخص بیشتر فکر کنید.اگر به فکر سرمایه گذاری در جایی هستید بهتر است فعلا دست نگه دارید و بی گدار به آب نزنید. به زودی شرایط بهتری برای این موضوع فراهم میشود که میتوانید منفعت زیادی ببرید. اما باید حواستان به گره های زندگی باشد زیرا چندین گره در مدار انرژی شما وجود دارد که نمیگذارد شما به اهدافتان برسید. سعی کنید این گره ها را هر چه زود تر از بین ببرید.

همچنین بخوانید» متولدین ماه های مختلف چه زمانی عاشق می شوند؟

اگر متولد بارامودا (آبان)،مسرا (اسفند) یا بارام هات (مهر) هستید در مدار داموتف (الهه روزی دهنده) قرار میگیرد. اخیرا استرس زیادی را داشته اید و به دلیل وجود مسائلی دائما احساس نگرانی میکردید. این موضوع باعث شده تا فعالیت برخی از چاکراهای شما کم شود و انرژی در بدن شما تنظیم نباشد. اگر خانوم هستید این موضوع شاید باعث به هم خوردن زمان قاعدگی شما شده باشد. اما نگران نباشید زیرا در 30 روز آینده کم کم به ثبات انرژی می رسید و اوضاع به نفع شما تغییر می کند. وجود شخص یا اشخاصی در نزدکیتان شما را آزار می دهد و بر سر برخی مسائل با آن ها رقابت دارید که میتواند باعث حسادت بین شما شود. اختلافات و نگرانی هائی که شما در زندگی خودتان دارید اصلا عجیب نیست.اما شما باید بجای چکنم چکنم خودتان راهی برای خروج از بن بست پیدا کنید عصبانیت و دلسردی و بگومگوهای مختلف با این و آن کار را بدتر می کند و گره ها را کور تر می سازد. در این ماه با اشخاصی ملاقات خواهید کرد که میتوانند بسیار در زندگی شما تاثیر گذار باشند مخصوصا از نظر شغلی و درآمد. رابطه ای که اخیرا با جنس مخالفتان ایجاد شده باعث نگرانی شما میشود و ممکن است شما را با این شخص دچار تنش کند. ای شخص به شما علاقه دارد و نیت او نسبت شما بد نیست. پس بهتر است کاری نکنید که او را از دست بدهید. خطری را که سلامتی جسمانی شما را به خطر انداخته بود از سر گذرانده اید و به شکرانه آن حتما یک کار خیر انجام بدهید زیرا انرژی بی کران الهی سمت شماست و با این کار رزق و روزی خود را چندین برابر خواهید کرد.  

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

 

طالع بینی مصری مری تی تس

3 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ز,و,ع,گ,ش,ظ””

 1. Delaram گفت:

  ی بار دیگه هم پرسیدم وقتی میگید متولد فلان ماه اون سطر کلا مال اون متولدین میشه؟؟

  • Admin گفت:

   سلام، بله تا آخر اون پاراگراف برای متولدین اون ماه هستش

 2. سوگل گفت:

  سلام ادمین عزیز برای فال با حروف دوم «و» قسمت اردیبهشت ‌گفته شده اگر در رابطه ی عاطفی نیستید به زودی اتفاق میفته و بعدش گفته شده در مدار شما شخصی خوش سیما با حروف ا د م ک هست..خواستم بپرسم رابطه ی عاطفی که به‌ زودی اتفاق میفته با همین شخصی که حروفش رو ذکر کردین هست؟ یا اون دو تا جداس؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد