طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ق،ت،ژ،م،ن،ه،د”

طالع بینی مصری مری تی تس:شما در 30 روز آینده در مدار آپیس (الهه صداقت و راستگویی) قرار میگیرید. 3 تا از چاکراهای اصلی شما فعال تر می شوند که این خبر خوبیست. اما ممکن است در این 30 روز احساس دردهای خفیفی را در نواحی گردن و پهلو داشته باشید.

در 17 روز آینده عواطف و احساسات شما دچار نوسان زیادی می شود و سطح کالبد عاطفی شما ثابت نخواهد بود. به همین دلیل شما در برخورد با یک سری مسائل عاطفی با همسر،عشق یا دوست خود واکنش های غیره منتظره ای دارید که ممکن است باعث دلخوری طرف مقابل شما شود. اما رفته رفته از این بالا و پایین شدن احساسات خارج می شوید که نشانه ی این موضوع استشمام بویی آشنا برای شماست که شما را یاد یک خاطره ی خیلی خوب در گذشته می اندازد.

مدتی است که با یک آقا که در نامش یکی از حروف ر،م،گ یا ن دارد به اختلاف خورده اید. شما نمی توانید نسبت به این موضوع بی تفاوت باشید زیرا میزان علاقه و احساس این آقا نسبت به شما برایتان بسیار اهمیت دارد و شما مدام او را در ذهن خود مرور می کنید. با این وجود منتظر هستید که او برای حل این اختلاف پیش قدم شود و شما دوست ندارید پا پیش بگذارید. به تعبیر (ا.ا.ث) مری تی تس به شما می گوید که حواستان را در این مورد بیشتر جمع کنید زیرا شخصی منتظر بهم خوردن رابطه شما با این آقاست و ممکن است این موضوع در نهایت به ضرر شما تمام شود.

در مورد یک مسئله احساسی بسیار شک و تردید دارید. در مدار انرژی شما شخصی قرار گرفته که شما خیلی به او علاقه دارید اما از علاقه او نسبت به خودتان مطمئن نیستید و به دنبال فرصتی هستید تا این مسئله را بفهمید. با این که آن شخص بسیار با شما خوب برخورد میکند اما بهتر است بی گدار به آب نزنید و همچنان صبور باشید تا وقت مناسبش برسد. همچنین وجود یک شخص هم جنس شما در مدارتان دیده میشود که خیرخواه شما نیست و در کارهای شما مانع ایجاد می کند. هر چه زود تر او را از خود دور کنید.

بین روز های 19 تا 29 این ماه، ذهن شما درگیر یک مسئله رازآلود می شود که مربوط به یکی از دوستان نزدیک شماست. او این مسئله را فقط با شما در میان میگذارد و از شما میخواد که به او در این مورد کمک کنید. دوست شما شخصیت حقیقی‌تان را می شناسد پس بهتر است رازدار او باشید و سعی کنید او را در این مسئله کمک کنید.

اخیرا احساس خستگی و کلافگی زیادی میکنید و حس میکنید نیاز به یک حامی عاطفی دارید که بتوانید از او انرژی بگیرید و از این حالت رهایی یابد. افرادی هم به این بهانه به شما نزدیک خواهند شد و قصد کمک به شما را دارند. اما بهتر است بدانید نیت اصلی این افراد کمک به شما نیست و آنها اولویت های دیگری از رابطه با شما در سر دارند.

در این ماه به جای اینکه سعی کنید حق را به جانب خودتان دهید و مدام در پی تصدیق خود باشید آرام بگیرید و از درگیر شدن در یک جنگ لفظی اجتناب کنید. زیرا مسائل زیادی در زندگی شما به وجود آمده که باعث شده صبر شما کم و زود رنج شوید. اما مری تی تس به تعبیر (ا.ا.ث) مژده یک تغییر را به شما می دهد و این تغییر در درون شما اتفاق خواهد افتاد. به زودی از طرف شخصی دعوت به یک مهمانی می شوید و در این مهمانی نشانه ای را دریافت خواهید کرد که باعث ورود شما به مسیر درست می شود. شما برای به دست آوردن چیزها و موقعیت های جدید باید از عادت های قدیمی خود دست بردارید. همچنین سعی کنید دنبال موارد کم ارزش و رایگان نباشید و بهای چیزی را که به دست می آورید پرداخت کنید.

اگر متولد تخ (فروردین) یا امشیر (شهریور) هستید، در 27 روز آینده نظر مسخنت (الهه زایش و تولد) به شما می افتد. اگر قصد شروع کار جدیدی دارید یا میخواهید تغییر شغل دهید، بهترین موقع انجام این کار در 3 ماه آینده خواهد بود و شما در شرایط بسیار خوبی در این مورد قرار می گیرد. اما یادتان باشد که اگر میخواهید کاری را شروع کنید حتما تنهایی آن را انجام دهید و کسی را شریک نگیرید زیرا در مدار شما انرژی های منفی از طرف شخصی وجود دارد که ممکن است در کارتان وقفه یا مانع ایجاد کند. سطح انرژی ذهنی شما در این ماه بسیار بالا می رود و ذهن شما فعالیت های زیادی میکند. این موضوع باعث شده تا شما نسبت به محیط پیرامون کمی کم توجه باشید و اشخاصی به این دلیل از شما ناراحت هستند.اگر با کسی در رابطه عاطفی هستید در این مدت با او بیشتر معاشقه کنید و محبت بیشتری نسبت به او داشته باشید. همچنین در مدار شما یک دلخوری از طرف شخصی بسیار نزدیک وجود دارد که می تواند پدر،مادر یا خواهر شما باشد. اگر این گونه است این شمایید که باید از آنها دلجویی کنید تا گره های زندگیتان باز شود.

اگر متولد فائوفی (اردیبهشت) یا کاهرکا (تیر) هستید، نظر باستت (الهه شانس) بر شما می افتد. 30 روز آینده بسیار برای شما پر بار و پر روزی خواهد بود. در همین چند روز آینده یک خبر خیلی خوب از یک نفر که در نام او یکی از حروف م،د،ی یا الف وجود دارد به شما داده میشود که از شنیدن آن بسیار خوشحال خواهید شد. همچنین در مدار شما یک جشن دیده میشود که نشان میدهد شما به زودی به یک میهمانی یا عروسی دعوت خواهید شد اما این جشن برای شما عادی نخواهد بود. زیرا در آن با شخصی آشنا می شوید که به زودی وارد زندگی شما شده و باعث می شود تصمیمات مهمی را بگیرید و به نوعی او به شما انگیزه خواهد داد. این شخص میتواند با شما رابطه عاشقانه یا دوستی داشته باشد که این موضوع بستگی به شما دارد که او را چقدر به خود نزدیک کنید. در مدار شما یک شانس بسیار بزرگ دیده میشود اما موانعی برای رسیدن به آن وجود دارد. این موانع به دلیل وجود انرژی منفی هاییست که در میدان انرژی شما وجود دارد و باعث شده شما این شانس بزرگ را نبینید. هر چه سریع تر برای رفع این انرژی منفی ها اقدام کنید تا از این شانس و منفعتش بی نصیب نمانید.

اگر متولد بشنس (آذر)،هفیفی (بهمن) یا هاتور(خرداد) هستید، نظر ماعات (الهه حقیقت) بر شما می افتد. سطح انرژی کالبد جسمی شما وضعیت مناسبی ندارد و این کاهش انرژی به دلیل وجود یک مسئله در ذهن شماست که توان شما را کم می کند. شما در این مدت بسیار نگران بیماری های یکی از اطرافیانتان هستید و همچنین وجود دردهایی در بدنتان باعث شده کمی دچار استرس شوید. مری تی تس به تعبیر (ا.ا.ث) به شما می گوید که نگران بیماری خودتان نباشید زیرا در 17 روز آینده سلامتی کامل در مدار شما دیده شده است. اما اگر این مسئله ذهن شما را درگیر کرده و مدام به این موضوع فکر میکنید می توانید راهی پیدا کنید تا از شر این مسئله راحت شوید. راه حل این موضوع تقویت میدان انرژی شماست که با این کار میتوانید بیماری و بلا را از خودتان و نزدیکانتان دور کنید. یک موضوع قدیمی دوباره در زندگی شما پدیدار می شود که میتواند حضور مجدد یک عشق قدیمی یا دوستی قدیمی باشد. اگر او از شما فرصتی خواست تا دوباره با شما رابطه داشته باشد میتوانید این فرصت را به او بدهید. اگر کمی در مورد این شخص تفکر کنید یک رازی را کشف خواهید کرد که شما را به برقراری رابطه ی دوباره با او سوق میدهد. اما حواستان باشد که هیجانات و احساسات خود را در این مورد کنترل کنید.

اگر متولد هنت هاوج (دی) یا طوبه (مرداد) هستید، نظر سث (الهه آذرخش) بر مدار شما می افتد. در چند روز اخیر سطح انرژی کالبد روحی شما دچار افت شده و شما در مورد یک سری مسائل خانوادگی یا عاطفی خیلی نگران هستید و ذهنتان آرامش ندارد. همچنین یک انرژی منفی در مدار شما وجود دارد که می تواند شما را بسیار عصبانی یا ناراحت کند. وجود این انرژی منفی باعث به وجود آمدن یه سری بستگی ها و گره هایی در سر راهتان میشود و نمیگذارد شما به خواسته ای که دارید برسید.در این ماه با وجود اینکه می‌دانید باید کاری را در مورد یک مسئله انجام دهید اما به درستی نمی‌دانید که آن کار دقیقا چیست و باید از کجا شروع کنید. یک شخصی اطراف شماست که بسیار به شما علاقه دارد و در زمینه های مختلف به شما کمک میکند. او بسیار خیرخواه شماست و نیت مثبتی به شما دارد. اما با توجه به مدارتان از یک موضوعی که به شما مربوط می شود دلخور است. در این ماه سیاره حاکم شما تحت استرس و فشار است ، از اینکه شما کارهای بسیاری برای انجام دادن دارید‌ و این می‌تواند مانع لذت بردن شما از زندگی شود چرا که شما باید انرژی لازم را برای رویارویی با کارهای بی شماری که در این ماه خواهید داشت بدست آورید. اگر احساسات ناگفته شما روی هم انباشته شده می‌تواند موقعیت و حالت خوشی را در شما تبدیل به نارضایتی و نگرانی کند ؛ وقت را هدر ندهید و برای حل کردن مشکلی که خودتان مسبب گره خورده شدنش بودید اقدام کنید زیرا اکنون بهترین موقع برای انجام این کار است.

اگر متولد بارامودا (آبان)،مسرا (اسفند) یا بارام هات (مهر) هستید در مدار آزیرس (الهه عشق آفرینی) قرار میگیرد. سطح کالبد عاطفی شما در حد خوبی است و نسبت به ماه پیش تغییر زیادی ندارید. با این حال چاکرای تاج شما فعال تر شده که میتواند باعث دیدن خواب های نشانه دار زیادی شود. به خصوص در 14 روز ابتدایی ماه آینده شما خواب های زیادی را خواهید دید. همچنین شخصی را ملاقات می کنید که بسیار مشتاق دیدنش بودید. در مورد احساس یه نفر که در نامش یکی از حروف ک،الف،م یا د وجود دارد به خودتان مطمئن نیستید و نمیتواند روی احساس او نظر مثبت و قطعی داشته باشید. شاید دوست داشتن این شخص برای شما ایجاد دردسر کند، بنابراین اگر می‌‌بینید که توانایی تحمل دردسرهای آن را ندارید، فراموشش کنید. احتمالا در راهی که پیش می‌‌روید، دچار مشکلاتی خواهید شد ولی زود قضاوت نکنید و زود از کوره در نروید که در نهایت، تحمل این مشکلات نتیجه‌بخش خواهد بود.یک مسئله ای اطراف شما وجود دارد که باعث میشود نظرات شما در مورد اطرافیان و دوستان نزدیک‌تان تغییر کند. شما از طرف آنان مورد لطف قرار می‌‌گیرید و برای آنان کارهایی انجام خواهید داد که شما را تشویق خواهند کرد. به زودی پیشنهادی خواهید داشت که شروعی برای موفقیت های شغلی شما خواهد بود. فقط باید با احتیاط عمل کنید و پله‌های ترقی را باحوصله و بدون عجله طی کنید. تا آن‌جا که برای شما مقدور است خود را با اعضای خانواده درگیر نکنید و سعی کنید اگر بین شما و هر یک از اعضای خانواده مشکلی وجود دارد، آن را با صحبت کردن برطرف کنید.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

2 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ق،ت،ژ،م،ن،ه،د””

  1. یه نفر گفت:

    سلام و خسته نباشید خدمت فالوده عزیزم. میخاستم بدونم تاریخی که گفته میشه مربوط به ماه های شمسی هست یا ماه های دیگر. مثلا نوشته 29 ماه یعنی 29 م همین خرداد؟

  2. ب ب ه ه گفت:

    بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره بهنام بهاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد