طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ث،ه،ب،ش،ی،چ”

طالع بینی مصری مری تی تس: شما یک دلبستگی به همراه خود دارید که جای خالی او را همواره حس میکنید ، این دلبستگی روزهای خوبی را برای شما رقم زده بود ، این روز ها مرور خاطرات شما بیشتر از قبل شده ، به طوری که شاید نفس کشیدن برای شما سخت باشد ، مری تیتس شما را به خودتان برمیگرداند، همیشه گذشته شما به خاطر بی توجهی به زمان اکنون ، برای شما دلچسب تر از حال حاضر شما بوده . این یک اشتباه بزرگ است که عمر خود را صرف از دست رفته ها بکنید، راهنمایی مری تیتس به شما به این معنی نیست که از موقعیت ها و شانس ها و تلاش های خود دست بکشید و برای از دست رفته ها نجنگید، ولی یادتان باشد بیش از حد برای موضوعی پا فشاری نکنید ، خداوند مسیر پیش روی شما را چیده است و شما باید به داشته های خود توجه بیشتری داشته باشید .

چند کار اشتباه طی روزهای گذشته انجام داده اید که یا متوجه شده اید و یا خاطرتان نیست در هر صورت این کار ها تغییر راه را برای شما به همراه دارد ، تخلیه بار انرژی منفی کنید با انجام حرکات مدی تیشن ، خیلی جالب است که مری تیتس به گریه کردن هم برای سبک تر شدن شما اشاره کرده، شما در این روز ها متحمل سختی های زیادی شده اید و همواره سعی کردید که خشم خود را کنترل کنید اما فراموش نکنید که شما یک انسان هستید و ظرفیت های خاص برای میزان سختی ها و خوشی ها دارید و هر لحظه ممکن است از هر کدام آنها لبریز شوید به همین دلیل برای حفظ تعادل روحیه باید خودتان را از امواج و انرژی های منفی و اهریمنی دور کنید زیرا شما فوق العاده احساسی و خوش قلب هستید و اگر تعادلتان بهم بخورد ، دچار اشتباه در رفتار و تصمیم گیری می شوید، همانند اشتباهاتی که در روز های قبل انجام داده اید.

 تعدادی از افرادی که میانگین سنی 20 تا 28 دارید با فردی که خیلی دوستش داشتید صحبت های تندی داشتید، شاید این موضوع بارها و بارها بین شما و این شخص تکرار شده ، اما شما از این موضوع رنج بسیاری برده اید ، خیلی دلتان میخواسته که آن شخص از نظر تفکر و علایق به شما نزدیکتر می بود اما همیشه اختلاف نظر و تعصبات باعث بی احترامی ها بین شما و آن شخص شده، مری تیتس توصیه جدی  دارد که اگر بر دلایل اختلاف، آگاهی بیشتری دارید در رفتار خود با این شخص تجدید نظر کنید، شاید راهش را ندانید ؛ خب بهتر است که دید بهتری داشته باشید و به تفاوت هایی که دارید احترام بگذارید، شما شاید از سر دوست داشتن زیاد تمایل به عوض کردن علایق آن شخص داشته باشید اما این برای شخصی که درک بیشتری دارد خوب نیست زیرا با این کار آن شخص را از لذت بردن دور میکنید، پس فراموش نکنید که توجه تان را به اختلافات و بحث ها با آن شخص کم رنگ کنید.

یک خانم در نزدیکی شماست که بر روی احساسات شما تاثیر گذار است ، این زن نسبت فامیلی با شما ندارد و غریبه است ، مری تیتس به شما آگاهی میدهد که درگیر صحبت های این خانم نشوید، اگر ارتباطی بین شما و این زن شکل بگیرد قطعاً برای شما حواشی های زیادی به همراه خواهد داشت، سعی کنید در مقابل این زن کم تر حضور داشته باشید، یادتان باشد شما فردی پاک هستید و زود به حرف اطرافیان اعتماد می کنید ، بار ها و بارها چوب اعتمادتان را خورده اید و بسیاری از مواقع تصمیم به تغییر رفتار گرفته اید اما نتواسته اید و این بخاطر همان پاک بودن شماست ، سعی کنید نسبت به حرف های اطرافیان اعتماد سریع نداشته باشید و اجازه بدهید که فرد مقابلتان برای اثبات حسن نیت چند قدم برای شما بردارد و اعتمادتان را جلب کند.

چند نفر از افرادی که شامل این طالع می شوند چند وقتی است که انتظار پولی را میکشند، فعلا قسمت تان نخواهد شد، تمرکزتان را از چشم انتظاری بردارید و به روی باز کردن راه پولی جدید بگذارید و برایش تلاش کنید. خداوند به شما آگاه است و این پول را درست در زمان مناسب به شما خواهد رساند ، منتهی چون شما فردی کم طاقت شده اید و از آینده خبرندارید فکر می کنید بهترین زمان همان وقتی است که شما می خواهید مری تیتس به شما تذکر میدهد که گلایه ها را کنار گذاشته و روز 5 ماه آینده را چند ساعتی را برای ستایش خداوند اختصاص دهید.

چند آقا توازن در روح و بدنشان بهم ریخته است و گوشه گیر شده اند و ارتباطشان را با مردم کم رنگ کرده اند و این اصلا خوب نیست، مری تیتس در طالع شما نشان میدهد که این تصمیم موقعیت های کاری و عشقی شما را خواهد گرفت و باعث بسته شدن توازن در روح و جسم شما می شود سعی کنید از همین روز ها بیشتر با مردم بجوشید و معاشرت کنید. این معاشرت از هر بستری ممکن است و معطوف به شرایط خاصی نیست.

چند جوان که به شراب خواری علاقه زیادی دارند و آن را استفاده میکنند مراقب باشند که با دستان خود ، خودشان را از اتفاقات مثبت پیش رو دور می کنند و لحظات و خوشی های مقطعی را برای خود میسازند، افراط در هر موضوعی شما را به بیراهه میکشد و این موضوع هم خارج از بحث اعتقاد شما ، به روی دستگاه گوارش و میزان میل جنسی شما در بلند مدت اثر خواهد گذاشت، سعی بر استفاده کمتر داشته باشید و رفته رفته آن را کنار بگذارید زیرا مسیر پیش روی مالی خوبی در انتظار شماست و با این وضع شما متوجه دخل و خرج خود نخواهید شد و زود پول ها را از دست می دهید.

سث (الهه رعد و برق و بارش ) در آسمان افتاده و این یعنی باریدن رحمت و برکت، آنچه که مری تیتس در طالع زندگی چند زوج متاهل نشان می دهد وفور نعمت و رفاه بعد از مدت ها سختی هست که تحمل کرده بودید.

چند آقا که متاهل هستید ، از وضعیت زندگی خود ناراضی هستید و احساس میکنید که توجهات لازم به شما و روحیه شما نمی شود، مری تیتس به شما راهنمایی  میکند که سعی بر گفت و گو با آرامش و زبان خوش با شریک زندگی تان داشته باشید و از او مجددا تقاضا کنید که شما را بیشتر درک کند، این درک کردن باید دو طرفه باشد و شما هم شرایط شریک تان را در نظر بگیرید، کمی به او زمان بدهید تا تغییرات را مشاهده کنید و اگر باز هم نارضایتی از شرایط در شما وجود داشت تصمیم بر جدایی بگیرید زیرا این رابطه برای شما دلچسب نیست  و باید به دنبال لذت و رضایت شخصی خود باشید ، مری تیتس در طالعتان نشان میدهد که شما فردی هستید که خیلی زود سرد می شوید و مناسب برای زندگی متعهدانه و مشترک نیستید و فردی خاص هستید و از تمایلات متمایزی نسبت به دیگران برخوردار هستید.

چند آقا به شخصی خیلی علاقه دارید که با شما اختلاف در رفتار دارد اما آن شخص هم به شما صمیمانه علاقه مند است ، فکر های بیهوده را از ذهن خود دور کنید و رابطه تان را با این فرد محکم تر کنید ، مری تیتس به شما میگوید که اگر نگرانی های بیجای خود را کنار بگذارید و آدم ها را همانگونه که هستند بپذیرید ، در هر نوع رابطه ای که باشد موفقیت با شما خواهد  بود.

چند جوان ارتقا و پیشرفت در جایگاه خود دارند که این پیشرفت ها می تواند با شرایط کنونی در تحصیل باشد یا در کار  باشد. تعدادی دیگر از افرادی که خواسته ای مهم را این روز ها در دل دارند و برای آن خیلی نگرانی دارند مری تیتس به شما وعده می دهد آن چیزی که می خواهید را به دست می آورید برای اینکه این اتفاق زودتر رقم بخورد با انجام دادن کارهای مثبت و باز کردن راه های انرژی به روی خودتان می توانید به رسیدن نیت خود تسریع ببخشید.

یک کار مهم خواهید داشت که در 30 روز پیش روی تان باید آن را شروع کرده و انجامش دهید ، سعی کنید بهترین باشید مسیرتان عوض خواهد شد.خطاها و اشتباهات بعضی از اطرافیان روی شما اثر گذار است برای دفع این خطاها خودتان را بزرگ تر کنيد و مانند همیشه آنها را ببخشيد ، این خاصیت و ويژگى شما است که می توانید کرامت بیشتری نسبت به اطرافيان داشته باشید، کمی هم در این ماه به خودتان رسیدگی داشته باشيد و برای خودتان چیزی که دوست دارید را بخريد

تعدادی از متولدین فائوفی (اردیبهشت) ، هنت هاوج ( دی ) و بارام هات ( مهر ) : فردی را دوست دارید و در حال حاضر دلتنگ او هستید ولی این فرد شاید دورویی زیاد با شما دارد و از دوست داشتن شما سوء استفاده می کند و با دورویی کنار شماست خیلی مراقب باشید و نقطه ضعف اگر دست شما دارد که هیچ ولی اگر ندارد نقطه ضعف دست این فرد ندهید تا از دوست داشتن شما سوء استفاده کند و شما را آزار بدهد فقط این را بدانید که این موضوع کاملا احساسی است و به رابطه خانوادگی ربطی ندارد. یک سری افسوس از گذشته دارید که می خورید ولی این افسوس ها بی فایده است و خوردنش هیچ سودی برای شما ندارد فقط فکرتان را درگیر و جسمتان را خسته می کند. اگر متاهل هستید و به بارداری فکر می کنید و یا قصدش را دارید دوران بارداری سختی را پشت سر می گذارید و بیشتر اوقات در بستر خواهید بود مسخنت (الهه زایمان و تولد ) از طرف پروردگار بزرگ مراقب شماست . 

تعدادی از متولدین کاهرکا (تیر) ، مسرا ( اسفند) و بشنس ( آذر) یک سفر در طالع خود دارید که به هر کجا که می روید شاد و سرحال بر خواهید گشت و از نظر روحی حال بسیار خوبی خواهید داشت. اگر آقا هستید و قصد خرید وسیله نقلیه دارید یا می خواهید تعویض کنید این وسیله نقلیه معامله می شود و یا اگر تعویض باشد عوض می شود و کمی دلتان آرام می گیرد و این وسیله خواست و آرزوی قلبی شماست که معامله می شود فقط دوست که خیلی به شما نزدیک است از اینکه شما این وسیله را می خرید بسیار حسادت میکند برای دفع انرژی های منفی این شخص یک قدم مثبت برای یک نیازمند بردارید. اگر متاهل هستید همسر خوبی دارید قدرش را بدانید جلوی شما مطیع است و به شما وفادار است فقط گاهی اوقات لجبازی هم دارید که نکنید بهتر است و شاید سر اطرافیان باشد.

تعدادی از متولدین بارامودا (آبان) ، طوبه ( مرداد ) و تخ ( فروردین ) : یک بچه کوچک که زیاد این بچه را می بینید را خیلی دوست دارید و یک پول را برای این بچه که دوست دارید خرج می کنید و با عشق و محبت این کار را انجام می دهید. برای چند روز از روزهای این ماه که در پیش رو دارید دلتنگ و بی حوصله می شوید و این به خاطر شرایطی است که در آن قرار می گیرید و این شرایط شما را عصبی می کند و دوست دارید با هم بحث کنید و کم تحمل و کم ظرفیت می شوید ولی خودتان را کنترل کنید تا کاری نکنید که بعد افسوس بخورید و پشیمان شوید شاید بخواهید فردی را از زندگیتان کنار بگذارید یا بخواهید قطع رابطه کنید ولی دست نگه دارید و از روی عجله تصمیم نگیرید چون این تصمیم به ضررتان است. یک ضربه یا یک شکست خوردید که به خاطر این ضربه زخم زیادی روی دلتان است و اعتمادتان به آینده سلب شده است و در حال حاضر با یک فردی به فکر یک شروع هستید ولی می ترسید ولی این فرد بسیار خوب است و انگیزه های زیادی با این فرد در پیش دارید و روزهای شاد و خوش را دارید حتی اگر قصد ازدواج با این فرد را دارید که گاه گاه خبر از او دارید یا در گوشی یا در رسانه های اینترنت ولی اگر می خواهید این فرد را وارد زندگیتان کنید این آشنایی خواست خداست و خداوند خواسته این فرد را سر راهتان قرار بدهد تا شما خوشبخت و عاقبت به خیر باشید ولی این فرصت خوب را با غرورتان و پیش زمینه های گذشته از دست ندهید. 

فرمول کائناتی بازگشت عشق (کلیک کنید)

متولدین هفیفی ( بهمن ) ،  امشیر ( شهریور ) و هاتور ( خرداد ) : اگر که فرزند دم بخت دارند و این فرزند قصد ازدواج دارد این مراسم شاید خواستگاری یا نامزدی یا بله برون باشد که صورت می گیرد و این دو نفر زوج خوشبختی خواهند شد یا مال خودتان است یا برای نزدیکان است. به هر حال شما در این مراسم خیلی خوشحال هستید و از ته دل می خندید و به آرامش می رسید.یک گره مالی برای شما در حال گشایش است که با آمدن گب ( الهه وفور نعمت و ثروت )  در طالع شما این مال در زندگی شما وارد خواهد شد و زندگی شما زیر و رو می شود.برای روز هایی در ماه گذشته فکرتان سخت درگیر موضوعات خاصی بوده و رفتار برخی از اطرافیان را مدام در ذهن خود مرور کرده اید و برای تان سوال ها و تعجب های زیادی شکل گرفته ، اما هر چه که هست باید بدانید که شما یک نفر هستید و نمی توانید همه را تغییر دهید پس سعی کنید از زندگی تان لذت ببرید

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

یک پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ث،ه،ب،ش،ی،چ””

  1. مهسا گفت:

    سلام ببخشید تو فال مری تیتس اسم مستعار و باید در نظر بگیریم یا اسم شناسنامه ای رو؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد