طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ث،ت،ع،ج،گ،و”

طالع بینی مصری مری تی تس: مرى تيتس هفتم در ابتداى طالع خود براى افراد مجرد پيش گويى هاى دقيق دارد و آن هم اين است كه ؛ در 27 روز آینده نظر باستت (الهه شانس) بر شما می افتد. تعدادى كمتر از 18 نفر از مجردين اين طالع كه حروف ذكر شده بالا در دومين حرف اسمتان است،فردی در نزديكى شماست كه یک دلبستگی شدید به شما دارد و شما را دوست دارد اگر خانم هستید آقایی شما را دوست دارد و اگر آقا هستید خانمی شما را دوست دارد که شاید خودتان هم خبر نداشته باشید ولی این علاقه هست و اگر به شما اين موضوع را عنوان میکند این یک واقعیت است او را باور داشته باشید .

تعدادى ديگر از افراد مجرد این طالع که بیشتر از سايرين در گذشته چند شکست عشقى را در زندگی داشته اند یک شروع جديد با فردی جدید دارند که خیلی ترس و دلهره از آینده دارند ولی این شروع اگر با دقت گام بردارند و از روی احساس تصمیم گیری نكنند شروع خوبی است و با این فرد روزهای خوب و آینده خوبی راسپری خواهند کرد. مرى تيتس به شما دليل اين ترس ها را مى گويد،اين ترس از چند شكست گذشته سرچشمه ميگيرد و شما نبايد بگذاريد اعتماد به نفس شما را از بين ببرد چون ناخودآگاه نداشتن اعتماد به نفس كافى باعث بروز رفتار هاى اشتباه در رابطه برايتان ميشود.

چند خانم گاه گاه به خاطر یک موضوع یا یک مسئله گریه می کنید و یک بغض همیشه توی صدای شما یا توی گلوی شماست و این بغض شما را آزار می دهد ، اگر كسى باعث اين حال شما شده و اين كار را كرده نتيجه كارش را خواهد ديد چه شما نفرينش كنيد چه نكنيد مرى تيتس به شما وعده ميدهد كارماى كار اين شخص به خودش برميگردد .

یک پیشرفت کاری یا مالی در ٣٠ روز آينده دارید که در حال حاضر برایش خيلى استرس و زحمت كشيده ايد و كلى حرص خورده ايد تا این کار به ثمر برسد و انجام بشود خیلی موفق می شوید.اگر منتظر هستید این انتظار به خاطر یک موضوع یا یک مسئله احساسی است ولی از این انتظار بیرون می آیید .

یک عده از افراد این طالع به تازگی به فردی دلبستگی پیدا کردید و علاقه مند شده اید که این علاقه شدید است و شما گاه گاه روی این احساس کنترل تان را از دست می دهید و ناخواسته به سمت این فرد کشش و تمایل دارید . یک جابجایی در طالع خود دارید که خیلی ناغافل و یک دفعه است و خودتان هم باور ندارید ولی این جابجایی می شود و بدو بدوی زیادی برای شما دارد اما برای این جابجایی چه کاری باشد و چه محل زندگی باشد هیجان و استرس زیادی دارید .

تعدادى از افراد كه شامل اين طالع ميشوند با پدر و يا مادر خود بحث هاى هميشگى دارند كه اين بحث ها اگر شما بخواهيد ادامه پيدا ميكند، و اگر تن به اين جدال ها ندهيد و با رفتار آرام برخورد كنيد ختم به خير ميشود، متاسفانه اين موضوع هميشگى است و با شما خواهد بود طبق توصيه مرى تيتس انرژى و فركانس خود را براى اين موضوع بهم نريزيد و سعى كنيد رفتار عاقلانه اي از خود بروز دهيد . دو يا سه آقا در بستر رختخواب ميخوابند اين اتفاق مربوط به آقایان می شود پس خيلى مراقب خود باشيد و سلامت خود را فراموش نکنید تا دفع خطر شود .

چند خانم و آقا خیلی ضربه در زندگیتان خوردید و این ضربه ها بیشتر روحی یا احساسی بوده است و این به خاطر حالت عاطفی است که شما دارید و خیلی با محبت هستید و زود به افراد دوروبرتان وابسته می شوید سعى كنيد بر احساستان كنترل داشته باشيد . توافق مهمی را با یک فرد که در اسم خود ح يا ج یا خ یا چ دارد برقرار می کنید که برای این توافق و تعهد سختى خواهيد کشید ولی این تعهد صورت می گیرد .

اهداف بزرگی برای زندگی یا آینده دارد و شب ها خيلى به روياهايتان فكر ميكنيد مرى تيتس به شما وعده ميدهد اگر توقف نكنيد این اهداف برای شما جفت و جور می شوند فقط یک کم خونسرد باشيد و خيلى کند گام برنداريد و سعی کنید زودتر و با تلاش بیشتر اهدافتان را دنبال کنید تا بتوانید به موفقیت هاى ذهنتان برسید.

در اين سى روز با دوست زیاد معاشرت دارید و این جمع دوستان بسیار برای شما لذت بخش است و وقتی در این جمع دوستان می روید تمام انرژی های منفی شما برطرف می شود و شاد و مسرور از این جمع برمی گردید و بگو و بخندهای زیادی دارید به زودی با این جمع یک دورهمی دارید و خیلی به شما خوش می گذرد . چهار زن غم یک اولاد از دست رفته را زیاد می خورید مرى تيتس به شما وعده آرامش روح فرزندتان را ميدهد سعى كنيد خودتان را با راز و نياز با خداوند آرامتر كنيد، فرزندتان جايگاه خوبى را خواهد داشت .

روزهای ٢٢ اين ماه و ۱۲ ماه بعد که به ۲ وصل است روزهای خوبی برای شماست و در یکی از این روزها یک اتفاق خوب دارید . جاسوسان و حسودان زیادی دارید که دائم در زندگی خصوصی و شخصی شما سرک می کشند مراقب این افراد باشید. تعدادى ديگر از افرادى كه شامل اين طالع ميشوند در شرایط ارث هستید یا مالی ارثی دارید و درگيرش خواهيد شد، یک دورهمی در رابطه با مال ارثی یا کار ارثی دارید ولی در این میزگرد افراد زیادی موش می دوانند و باعث می شوند که این موضوع بلاتکلیف بماند و کاری از پیش نمی رود و این ارث در بن بست است.

اگر متولد ارديبهشت و مهر و بهمن هستيد ؛ مدتی است خیلی مضطرب هستید و دچار استرس شده اید ولی این استرس فعلا برای شما هست سعی کنید به خودتان بیشتر متمرکز شوید و مسلط باشید. خبری خوش دارید که از این خبر خیلی خوشحال می شوید و به خوشحالى در می آیید و این خبر را کسی به شما می دهد که در اسم خود حرف (ر یا ز یا ژ ) دارد . با کسی در حال حاضر فاصله دارید و قهر و دوری و جدایی دارید و این فاصله با هر کس که هست موانع زیادی دارد و برای رسیدن به این فرد یا برای برقرار شدن ارتباط دوباره مانع زیادی دارید و فعلا آشتی مقدور نیست و در چشم انتظاری به سر می برید اما اميدتان را از دست ندهيد.

متولدين آذر ، فروردين و دى ؛ اگر خارج از محيط زندگى خود زمينى دارید یا قصد خرید و فروش زمين خارج از محيط زندگى خود را دارید این کار ملکی برای هر چیز كه باشد جفت و جور می شود و از این بابت موفقیت زیادی دارید . اواخر اين ماه يا ماه آينده از راه دور مهمان دارید و با او دیدار خواهيد داشت و با این مهمان چند روز سرگرم می شوید.از ناحیه صورت یک تغيير زيبايي دارید که به خير و خواست شما انجام خواهد شد و خيلى تغييرات خوبى خواهيد داشت . یک ضربه یا یک شکست روحی یا عشقی یا به تازگی خوردید یا احتمال دارد یک ضربه روحی یا عشقی بخورید به هر حال مراقب باشید چون این ضربه هر چی هست باعث ريختن اشك شما ميشود.

متولدين آبان مرداد و شهريور به يك مهمانى دعوت می شوید که اگر شرکت کنید در این مهمانی ها اتفاقات مثبت و خوب خواهيد داشت و شاید یک عده از افراد این سه ماه نام برده شده در یکی از این جمع ها با یک عشق قدیمی دیدار غیرمنتظره داشته باشند.

فردی روی زندگی شما خیلی حساس است و دائم اخبار زندگى شما را رد و بدل می کند ، اين فرد در محل کار یا محل زندگی شما رفت و آمد دارد پس مراقب این فرد باشید . یک پيغام احساسی دارید که ازين پيغام خیلی خوشحال می شوید . برای چند روز در این سى روز سرگرم دوستان و آشنایان هستید و برو و بیای زیادی دارید. چند تا ضرر و زیان یا مالی داشتید یا ضرر و زیان عاطفی داشتید که این ضرر و زیان ها به زودی برای شما جبران می شود و این به خاطر سود زیادی است که دارید ولی در این شرایط تجربه های زیادی کسب می کنید با وجود ضربه هایی که می خورید یک خرجی می کنید ولی این خرج به شما برمی گردد.

متولدين تير ، خرداد و اسفند : یک عده از متولدين اين سه ماه قصد دارند فردی را از زندگیشان کنار بگذارند ولی این کار را کم کم انجام بدهید و یک دفعه تصمیم گیری نکنید چون به نفعتان نیست. ولخرجی زیادی می کنید که به بن بست مالی می افتید پس در خرج کردن مراقب باشید و ریخت و پاش زیادی نکنید. یک مشکل كارى برای شما پیش می آید یا در حال حاضر درگیر یک کار هستید که در این اوضاع استرس زیادی دارید و نمی دانید آخر و عاقبت این مسیر به کجا می کشد ولی فعلا در این مسیر در بلاتکلیفی قرار دارید و باید صبور باشید و صبر پیشه کنید تا بتوانید به حکم یا قراری که می خواهید برسید مرى تيتس برايتان خير و منفعت ميبيند .متاهلين اين سه ماه روابط جنسى خوبى را خواهند داشت و گرماى عشقشان دو چندان خواهد شد، سعى كنيد از كلمات محبت آمير و تاثير گذار بيشترى براى معشوقه خود استفاده كنيد.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد