طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” پ،ط،ل،ت،ر،ظ،م”

طالع بینی مصری مری تی تس:  شما از نیمه ی این ماه تا نیمه ی ماه آینده به طور کلی در مدار تقنوت (الهه کسب و کار) قرار دارید .

مدتی است که نگران وضعیت مالی یا شغلی خود هستید و چالش ها و تنش های زیادی را پشت سر گذاشته اید. حتی این موضوع باعث شده که روابط خانوادگی و عاطفی شما تحت تاثیر قرار بگیرد. قرار گرفتن انرژی شما در مدار تفنوت نشان می دهد که باید نگرانی ها را کنار بگذارید زیرا وضعیت شغلی شما به زودی به ثبات می رسد و می توانید به روند سابق خودتان ادمه دهید. با این حال بهتر است همچنان حساب دخل و خرجتان را داشته باشید تا وضعیت مالی شما به سطح دلخواهتان برسد.

تعداد 138 نفر از شما که بین 19 تا 49 سال سن دارید، یک معامله خواهید داشت و برای چیزی  که قصد فروش آن را دارید خریدارانی با شما صحبت خواهند کرد.اگر چیزی که می خواهید معامله کنید ملک است،مری تی تس به شما می گوید که بهتر است دست نگه دارید و این معامله را انجام ندهید. گرچه این معامله به نظر برای شما سود و پول خوبی به همراه می آورد اما اگر معامله انجام شود خیلی زود پشیمان خواهید شد.

در 27 روز آینده کالبد ذهنی شما در وضعیت بسیار خوبی قرار می گیرد. این موضوع ممکن است باعث شود احساس درد خفیفی در ناحیه پیشانی و پشت سر کنید. اما اصلا نگران این موضوع نباشید. سعی کنید در این مدت به ایده های خود جامه ی عمل بپوشانید و به آن پر و بال دهید. زیرا انجام یکی از آن ها می تواند زندگی شما را متحول کند و شما را در مسیری قرار دهد که سال هاست منتظرش هستید.

اگر خانوم هستید و بین 21 تا 43 سال سن دارید، تعداد 63 نفر از شما از نظر عاطفی اوضاع بر وفق مرادتان نیست. شما در خودتان نیاز به یک حامی از جنس مخالف را احساس می کنید و دوست دارید شخص مورد نظر خود را پیدا کنید و با او یک رابطه عشقی مناسب را ایجاد کنید. اما در این باره همیشه به بن بست می رسید و نمیتوانید آن شخص را پیدا کنید و مدام کسی را انتخاب می کنید که اشتباه است و به روح و جسم شما آسیب می رساند. مری تی تس به شما می گوید که باعث این شکست ها و آسیب ها وجود انرژی منفی هایی در درون و اطراف شماست که نمی گذارد شما با احساس درونی خالص خود فردی که میخواهید را ببینید و این انرژی های اهریمنی اجازه نمی دهد کائنات فرد مورد علاقه شما را بر سر راهتان بگذارد. اگر میخواهید به مراد دلتان برسید باید این انرژی منفی ها را از خودتان دور کنید و با درون خود ارتباط بیشتری برقرار کنید. یادتان باشد این ذهن شماست که دنیای اطرافتان را می سازد و اتفاقات را برای شما رقم میزند.

موضوعاتی از گذشته همچنان در زندگی شما تاثیر گذار است و انرژی ذهن شما را می گیرد. گذشته رو دور بریزید و نگذارید اتفاقاتی که افتاده دوباره برای شما تکرار شود. فکر کردن به اتفاقات منفی گذشته ممکن است باعث جذب دوباره آن شود.پس سعی کنید ذهنتان را تمرین دهید و به اتفاقات مثبت فکر کنید. شما از حرف دیگران ترس دارید و نمی خواهید کاری کنید که اطرافیان شما در موردتان فکر بد کند. این موضوع باعث شده که شما نتوانید خیلی کارها و ایده هایی که دوست دارید را انجام دهید و شما را عقب نگه می دارد.

فردی که در نامش یکی از حروف د،ز،الف یا م دارد به شما نزدیک می شود. مواظب رفتارهای این شخص باشید زیرا او خیرخواه شما نیست و در ظاهر خود را خوب نشان می دهد.

اگر متولد تخ (فروردین) یا هفیفی (بهمن) هستید، در 27 روز آینده نظر مسخنت (الهه زایمان و تولد) بر شما می افتد. سطح انرژی جسمی و ذهنی شما در سطح خوبی قرارمی گیرد و بهترین فرصت برای انجام کارهای جدید است. سعی کنید کارهایی را انجام دهید که تا کنون کمتر انجام داده اید و از خلاقیت خود استفاده کنید. یکی از گره های کور زندگی تان بعد از مدتها باز می شود و احساس آزادی خواهید کرد. مسائل و مشکلات مالی را پشت سر گذاشته، به تعادلی در دخل و خرج خواهید رسید. وقت آن است به رویاهای تان جامه ی عمل بپوشانید و از اما و اگر پرهیز کنید. اگر بین 17 تا 33 سال سن دارید، به زودی با شخصی یک رابطه عاطفی ایجاد می کنید که بسیار برای شما مناسب است و می تواند به ازدواج ختم شود. اگر متاهل هستید و قصد بچه دار شدن دارید، 23 روز آینده فرصت مناسبی برای معاشقه با همسرتان است. نور ماه در مدار شما قرار دارد و انعقاد نطفه در این 23 روز خیلی توصیه می شود مخصوصا اگر خواهان فرزند پسر هستید. عده ای از متولدین این ماه ها به مسافرت های شغلی می روند.

اگر متولد فائوفی (اردیبهشت) یا مسرا (اسفند) هستید، نظر آپیس (الهه راست گویی و صداقت) بر شما می افتد. کالبد روحی شما در 21 روز آینده به سطح بسیار مناسبی می رسد و روح شما آماده دریافت انرژی های بسیار خوب است.اما شاید اوضاع برای شما در رابطه عاطفی‌تان خوب پیش نرود و دچار اختلاف و تنش هایی با شریک عاطفی خود شوید.دلیل این موضوع این است که شما یک مسئله ای را از شریک خود پنهان می کنید و آن را با او در میان نمی گذارید. اگر میخواهید در این رابطه دچار مشکل نشوید بهتر است خیلی زود با او صحبت کنید و زندگی عاشقانه شما می تواند پر برکت تر شود زیرا انرژی سیاره ونوس تا پایان ماه مهمان مدار شماست و باعث ایجاد نیروی عظیمی از اعتماد به نفس در شما خواهد شد و از قبال آن قادر به انجام کارهای فوق العاده ای انجام خواهید بود.پس بهترین فرصت است که مسئله های خود را با شریک عاطفی‌تان حل کنید. اگر در رابطه عاطفی نیستید مری تی تس به شما می گوید که با فردی به زودی آشنا خواهید شد، اگر در نام او یکی از حروف د،ک،ن و یا پ دارد او شخص بسیار مناسبی برای رابطه عاطفی خواهد بود.

اگر متولد کاهرکا(تیر)، هنت هانج (دی) یا بارام هات (مهر) هستید، نظر ایسیس (الهه میل جنسی) بر شما خواهد افتاد. چاکرا خاجی شما در ماه بسیار فعال خواهد شد و افزایش میل جنسی ما می تواند در تصمیم گیری های شما در این ماه تاثیر گذار باشد. سعی کنید در رابطه با جنس مخالف خود عجله نکنید و اگر بی احتیاطی کنید فقط شما آسیب خواهید دید. هیجانات و احساسات خود را در این ماه کنترل کنید ،مخصوصا در مورد روابط عشقی به ندای درون خود گوش گنید. 33 نفر از شما با فردی ارتباط  دارید که بسیار به شما شک دارد و نمیتواند به شما اعتماد کند که مربوط به گذشته شما می شود. اگر با او در این رابطه بمانید بعد ها خیلی آسیب می بینید و نمیتواند با او احساس آرامش کنید. توصیه مری تی تس به شما این است که خود را رها کنید.  اطرافتان افراد بدگو زیاد هستند که پشت سرتان حرف میزنند. آنها به شما خیلی نزدیک هستند. سعی کنید با آن ها کمتر مراوده کنید. اگر باکسی در ارتباط هستید که در نامش یکی از حروف م،پ،د یا ب دارد و از احساس او به خود مطمئن نیستید، مری تی تس به شما می گوید که او شما را دوست دارد و قصد ازدواج با شما را دارد. اگر شما نیز قصد ازدواج دارید بهتر است فعلا دست نگه دارید. اکنون زمان مناسبی نیست و بهتر است در یک فرصت بهتر و با شناخت بیشتر این کار را کنید.

اگر متولد هاتور (خرداد) یا بشنس (آذر) هستید،  نظر آزیرس (الهه عشق آفرینی) بر شما خواهد افتاد. 3 تا از چاکراهای اصلی شما مدتی است که کم فعالیت می کند و این باعث کلافگی و بی حوصله بودن شما در انجام برخی کارها شده است. در این ماه فعالیت این چاکرا ها به سطح خوبی می رسد و با افزایش انرژی کالبد عاطفی‌تان قلب شما آماده پذیرش عشق و محبت است. جذابیت های ظاهری شما در این 27 روز آینده خیلی زیاد می شود و انرژی مثبتتان باعث می شود افراد زیادی جذب شما شوند و تحت تاثیر کلام شما قرار بگیرند. اعضای خانواده از شما توقع دارند که کمی از وقت خودتان را صرف آنها کنید و بیشتر با آن ها ارتباط برقرار کنید ، این خواسته آنها چندان بیجا نیست و اگر به آن مبادرت کنید پشیمان نخواهید شد.منتظر رسیدن یک نامه یا نتیجه یک کار هستید که به زودی آن را دریافت خواهید کرد . و این نتیجه باب میل شما خواهد بود و شما را بسیار خوشحال می کند. در 14 روز ابتدایی ماه آینده با موجی از توقعات از جانب دیگران مواجه خواهید شد ، به خودتان سخت نگیرید و یاد بگیرید به هر درخواستی پاسخ مثبت ندهید. نه گفتن خیلی جاها می تواند شما رو نجات دهد و جلوی ضرر شما را بگیرید. به فرصتی دست میابید تا به جنبه های مهم زندگی خود بیشتر فکر کنید و تصمیمات جدی و عمده در مورد کار و حرفه تان بگیرید.

اگر متولد امشیر (شهریور)،طوبه (مرداد) یا بارامودا (آبان) هستید، نظر سث (الهه رعد وبرق و بارش)  بر شما افتاده است. انرژی شما در این ماه ثبات نخواهد داشت و نوسان زیادی دارد. اگر ساعت خوابتان به هم ریخته سعی کنید آن را تنطیم کنید تا این نوسان های انرژی اثر منفی در زندگی شما نگذارد. مدتی است که از نظر مالی در مضیقه هستید و این موضوع ذهن شما را بسیار آشفته کرده است. با این حال نگران نباشید و انرژی های منفی را از خود دور کنید، به انرژی الهی متصل شوید و کلام خود را مثبت کنید. در این ماه سعی کنید به جای گله کردن از زمین و زمان کمی رفتار و شخصیت خود را نقد کنید. این کار باعث می شود به خیلی از مسائل پی ببرید و خیلی از گره ها را باز کنید. کسی که مدت‌های طولانی با شما در ارتباط بوده به شما علاقه داشته ولی شما متوجه علاقه او نشده‌اید و او کمی از شما فاصله گرفته است. اما به زودی پیامی از این شخص به دست شما می رسد. می‌‌توانید راجع به این پیام با کسی که به شما نزدیک‌تر است صحبت کنید و از او در این مورد آن کمک بخواهید. اما در مورد آنچه دردل دارید، با هر کسی سخن نگویید چرا که ممکن است با تجربیات ناکافی خود به شما پیشنهادی دهند و شما را در یک گرفتاری بزرگ بیندازند. شما انسانی خوش قلب و مهربان هستید.اما متاسفانه زود رنجی و عصبانیت انرژی شما را کم می کند. به زودی ملاقات مهمی در پیش دارید که ممکن است مسیر شغلی شما را عوض کند.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد