طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ع،ت،و،س،ل،ق”

طالع بینی مصری مری تی تس : شما در 30 روز آینده در مدار گب (الهه وفور نعمت) قرار می گیرید. وضعیت چاکراهای شما در این مدت به سمت فعال شدن پیش می رود و دیگر از نوسان انرژی خبری نیست. همچنین سطح انرژی هر چهار کالبد شما بسیار مناسب خواهد و این نوید اتفاقات بسیار خوبی را می دهد. سیستم دفاعی شما تحت تاثیر این انرژی های مثبت بسیار قوی می شود، پس نگران از دست رفتن سلامتی خود در این مدت نباشید. با این حال به دلیل فعالیت زیاد چاکراها احساس دردهایی در ناحیه سر و زیر شکم خواهید داشت اما جای نگرانی ندارد.

حرف و سخن زیادی اطراف شماست. کسانی در اطرافتان وجود دارند که خیلی پیگیر وضعیت زندگی شما هستند و مدام پشت سرتان حرف هایی میزنند. این افراد از گذشته در زندگی شما وجود دارند و حتی تاکنون آسیب هایی نیز به شما زده اند و بارها از این آدم های فرکانس پایین زخم خورده اید. اما نمیخواهید یا نمی‌توانید آن ها را از زندگی خود حذف کنید. مری تی تس به شما می گوید که انرژی منفی این اشخاص باعث گره ها و بستگی های زیادی در کارتان می شود زیرا انرژی ذهنتان را هدر می دهد و نمیگذارد به درستی روی کارهای خود تمرکز کنید. پس بهتر است عاقل باشید و بدون ترس این آدم ها را از زندگی خود حذف کنید تا اتفاقات بهتری برایتان رقم بخورد.

فرمول کائناتی رفع طلسم و بستگی (کلیک کنید)

تعداد 77 نفر از شما، در کار و شغلی که دارید ترقی می کنید و به جایگاه بالاتری خواهید رسید. این اتفاق به زودی برایتان می افتد اما باید حواستان به برخی مسائل کاری باشد. زیرا موضوعاتی در محیط کار شما وجود دارد که ممکن است دردسرهایی را خلق کند که باعث ناراحتی شما شود.اگر در جایی مشغول به کار هستید،حواستان جمع باشد که موقعیتی را ایجاد نکنید که رئیس یا یکی از مدیران شما از دستتان عصبانی بشوند. اگر کسی جلوی پیشرفت شما را بگیرد و چوب لای چرخ شما بگذارد شما عصبانی می‌شوید.اما بهتر است کمی خویشتن دار باشید و به جای ضعف نشان دادن و واکنش های هیجانی داشتن، تلاش خود را دو چندان کنید و کارهایتان را با تمرکز بیشتری انجام دهید.

تعدادی از شما با این که شرایط مالی و شغلیتان تقریبا خوب پیش می رود، اما یک سری مسائلی از گذشته همچنان وجود دارند که بر روی کالبد عاطفی شما تاثیر می گذارد.شما در مورد یک رابطه عاطفی بسیار مردد هستید و دلیل این تردید این موضوع است که به شخص دیگری علاقه مندید اما او پا پیش نمی گذارد و از طرفی شما نمیخواهید موقعیت های دیگر خود را نیز از دست بدهید. مری تی تس به شما پیشنهاد می کند در این مورد با قلب خود تصمیم بگیرید و منافع مالی و اجتماعی خود را در نظر نگیرید.اگر با حس درونی و قلبی خود تصمیم بگیرید پشیمان نخواهید شد اما تصمیم گرفتن منطقی در این مورد ممکن است بعدا برایتان حسرت به جا بگذارد.

 اگر متاهل هستید یا با کسی رابطه عاطفی دارید، تعدادی از شما باید کمی بیشتر به رابطه خود با همسر یا شریک عاطفیتان فکر کنید، زیرا مسائلی وجود دارد که ممکن است این رابطه را به جدایی و سردی بکشاند. درست است که لذت بردن از رابطه عاطفیتان مهم است، اما باید این سوال ها را از خود بپرسید که آیا احترامی که انتظار دارید را از این رابطه دریافت می کنید؟ آیا به همان اندازه که برای عشقتان مایه می گذارید از جانب او نیز جواب می گیرید؟ آیا محدودیتی که او برای شما ایجاد کرده شما هم برای او ایجاد کرده اید؟ پاسخ این سوالات بسیار باید برای شما مهم باشد، زیرا رابطه ای درست و موفق پیش می رود که همه چیز بین دو طرف متقابل باشد.در غیر این صورت مشکلات و اختلاف نظرها باعث بروز بحث و تنش می شود که احساسات شما را نسبت به شخص مقابل تغییر می دهد.

اگر متولد بارام هات (مهر)،هفیفی (بهمن) و یا طوبه (مرداد)هستید نظر مسخنت (الهه زایمان و تولد) بر شما افتاده است. شما دوست دارید که یک سری مسائل را در زندگی خود تغییر بدهید و رویه جدیدی در پیش بگیرید، اما به نظر می‌رسد دیگران نسبت به شما تصور دیگری در ذهن دارند.آن ها فکر میکنند شما از این شرایطی که دارید کاملا راضی هستید و هیچ گله ای ندارید.اما اینگونه نیست و شما برای رهایی از احساس کرختی و یکنواختی باید تغییراتی را به وجود بیاورید.تعدادی از شما دوست دارید شاغل شوید اما به هر دری می زنید شغل مورد نظر خود را پیدا نمی کنید. یا اگر هم پیدا می کنید اشخاصی در آن محیط هستند که قصد سواستفاده از شما را دارند. اگرچه شما باید سعی کنید که با توجه به برنامه‌هایتان پیش بروید، اما اگر به نقطه‌ای رسیدید که فکر کردید نباید تا اینجا پیش روی می‌کردید نگرانی به خود راه ندهید.انرژی خداوند پشت سر شماست و به زودی درهای رحمت الهی به روی شما گشاده خواهد شد و می توانید به خواسته ای که دارید برسید.اگر باردار هستید یا قصد بچه دار شدن دارید، مری تی تس در مدار شما فرزند پسر می بینید و این فرزند با ورودش خیر و برکت زیادی به زندگی شما خواهد داد.

فرمول کائناتی پیدا کردن کار پر روزی (کلیک کنید)

اگر متولد  هاتور (خرداد)، هنت هاوج (دی) و یا بارامودا (آبان)هستید، نظر آزیرس (الهه عشق آفرینی) بر شما افتاده است. در روزهای آینده انرژی ماه در مدار شما قرار میگیرد و درهای قلب شما باز می شوند وبسیار آماده دریافت عشق و محبت هستند. اگر در رابطه هستید به زودی از طرف شریک عاطفی خود هدیه و کادویی دریافت می کنید.اگر چه شما راحت تر هستید که برای نشان دادن عشقتان به جای دادن هدیه‌های گران قیمت و ایما و اشاره، با مهربانی و توجه کردن به فرد مورد نظرتان این کار را بکنید. اما باید حواستان باشد که در مهربانی و عشق ورزیدن زیاده روی نکنید.تعدادی از شما به قدری طرف مقابلتان را دست پاچه و کلافه می‌کنید که آرزو می‌کند شما انقدر پر شور و حرارت نباشید! اصلا لزومی ‌ندارد انقدر در نشان دادن احساساتتان زیاده روی کنید؛ اگر طبیعی و متعادل رفتار کنید مطمئنا نتیجه بهتری خواهید گرفت. اگر مجرد هستید، مری تی تس برای تعدادی از متولدین این سه ماه، یک خواستگاری و ازدواج را پیش بینی می کند. گرچه شما خواستگار دارید اما منتظر هستید تا فردی با معیارهای خودتان بر سر راهتان قرار بگیرد.اما باید سعی کنید توقع خود را خیلی بالا نبرید و این را بدانید که گل بی خار وجود ندارد و همه چیز طبق ایده آل شما نخواهد بود.

اگر متولد بشنس (آذر)، تخ (فروردین) یا مسرا (اسفند)هستید، نظر باستت (الهه شانس)بر شما افتاده است.بین روزی های 25 این ماه تا 5 ماه آینده انرژی خورشید در مدارتان قرار می گیرد و انرژی های بسیار مثبتی برای شما به ارمغان خواهد آورد.با شحصی آشنا می شوید که در نامش یکی از حروف ج،م،ی،ن،ک دارد و این شخص تاثیر بسیار زیادی را هم در مسائل مالی و هم در مسائل عاطفی شما می گذارد.با این حال باید حواستان باشد که خود را به طور کامل وقف کسی نکنید و انتظارات خود را از کسی بالا نبرید که خودتان ضرر خواهید کرد. هر کسی که در زندگی شما تاثیر بگذارد باز این خود شما هستید که باید تصمیمات نهایی را بگیرید و کارها را پیش ببرید.تعدادی از شما به پیشرفت های شغلی خوبی خواهید رسید و درآمدتان به زودی افزایش پیدا می کند.اما یک انرژی منفی از سمت شخصی در مدار شما وجود دارد که باید آن را از خودتان دور کنید. این شخص انسان بدی نیست و این شما هستید که در حق او یک بدی کردید و نارضایتی این شخص موجب شده انرژی های منفی در مدارتان قرار بگیرد. شما باید سعی کنید هر چه سریع تر رضایت این شخص را به دست بیاورید.

اگر متولد کاهرکا(تیر) ،فائوفی (اردیبهشت) یا امشیر (شهریور)هستید، نظر آپیس (الهه راستگویی و صداقت) بر شما می افتد. برنامه‌های شما مثل فکرتان پرمشغله هستند، اما خصوصیات شما به گونه‌ای است که از مدیریت زمانی نادرست بیشتر از کنسل شدن قرار ملاقاتها ناراحت می‌شوید. شما اکنون فراموشکار شده‌اید؛ البته شاید فقط دست و بالتان تنگ‌تر شده است که نباید نگران این موضوع باشید زیرا به زودی رفع خواهد شد. کافیست پتانسیل‌های فراوانی که در اطرافتان است را ببینید و از آن ها بهره ببرید. شما دارید چیزی را خلق می‌کنید و اول راه هستید اما اگر می‌خواهید تغییری ایجاد کنید باید صبور باشید. شاید بخواهید در مورد شروع کار جدیدتان با دیگران صحبت کنید اما بهتر است با هر کسی این کار را نکنید. یادتان باشد افراد تنگ نظر زیادی در اطرافتان وجود دارند و ممکن است هدف ها و ایده های شما را درک نکنند و نظر مخالف بدهند. به کاری که می کنید ایمان داشته باشید و مطمئن باشید به نتیجه مطلوب خواهید رسید. یک نیروی مثبت تازه ای وارد زندگی شما شده است، به همین دلیل شما سلامتی، شادی سابق خود را باز یافته اید.شما کارها و فعالیت‌هایی که انجام می‌دهید کاملا درست و بر اساس منطق می‌باشد، اما فرد یا افرادی با شیطنت‌ها و بد جنسی‌هایشان شما را از راه درستی که انتخاب کرده اید منحرف می‌کنند. مری تی تس به شما پیشنهاد می دهد که راه خود را تا انتها بدون تغییر ادامه بدهید.

مربع اعظم برای افزایش قدرت و محبوبیت (کلیک کنید)

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد