طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” آ ذ ط ل ه غ”

طالع بینی مصری مری تی تس: کسانی که در اسم شناسنامه ای آن ها حروف بالا وجود دارد به طور کلی در  27 روز آینده در مدار مسخنت (الهه زایمان و تولد) قرار دارند. چاکرای سوم و چهارم شما در این مدت دچار نوسان انرژی زیادی بوده و ثبات ندارد. این موضوع می تواند باعث شود که خواب های مبهم و آشفته ای ببینید که در هنگام بیداری آن ها را به یاد نیاورید. همچنین اگر اخیرا سردردهای خفیفی گرفته اید یا دچار بی علاقگی و خودمحوری شده اید دلیلش کم کاری همین چاکراهاست.سعی کنید در این مدت بین 7 تا 9 ساعت در شبانه روز بخوابید و اگر جهت خوابیدن شما به پشت یا چپ باشد خیلی بهتر است.

تعدادی از شما خیلی نگران وضعیت مالی خود هستید و استرس بدهی ها و قسط های خود را دارید که این موضوع باعث شده ذهنتان درگیر شود و نسبت به اطرافتان کمی پرخاشگر شوید. مری تی تس وضعیت مالی شما را رو به ثبات پیش بینی می کند و در 14 روز آینده نشانه هایی از این ثبات مالی را احساس خواهید کرد. سعی کنید ذهنتان را نسبت به کارهایی که به صورت روزمره انجام می دهید مثبت کنید و حرف های منفی را به زبان نیاورید. تکرار و مرور اتفاقات منفی و ناخوشایند موجب می شود که این اتفاقات دوباره با قدرت بیشتری برای شما رقم بخورد. پس بهتر است عاقل و زیرک باشید و افکار و کلامتان را مثبت کنید.

اگر خانوم هستید و بین 19 تا 43 سال سن دارید،بحث ها و اختلاف نظر های زیادی را با شریک عاطفی خود دارید و خواهید داشت. بهتر است کمی روی رفتار خود فکر کنید و ببینید آیا موضوعاتی که به خاطر آن ها با شریک عاطفی‌تان بحث می کنید ارزشش را دارد یا خیر. خیلی از این تنش ها و بحث ها به علت لج و لجبازی شما اتفاق می افتد و رابطه شما را به سمت سرد شدن و در نهایت جدایی پیش می برد. بهتر است بحث های بی ارزش را تمام کنید و بیشتر نسبت به شریک عاطفی خود ابراز علاقه کنید تا او او به شما دلگرم شود. دلیل بحث تعدادی از شما مقایسه های خانوادگی است که هر دو طرف را آزار می دهد.

در 2 هفته ی پایانی ماه آینده فرصت های شغلی خوبی به شما پیشنهاد می شود که همه ی این پیشنهاد ها از نظر مالی برایتان مناسب است اما موقعیت برخی از آن ها را دوست ندارید زیرا خارج از چارچوب ها و خط قرمز های شماست. بهتر است کاری را انتخاب کنید که به آن علاقه مند هستید حتی اگر چالش ها و سختی های زیادی را در ابتدا برای شما داشته باشد. اگر شاغل هستید و در یک مجموعه کار می کنید، یکی از همکارانتان که در نامش حرف ن وجود دارد به شما نظر بد دارد و بهتر است به او اعتماد نکنید.او خود را بسیار موجه و قابل اعتماد نشان می دهد اما در باطن بدخواه شماست و شما نباید به حرف های او در مسیر شغلی خود گوش کنید.

اگر مجرد هستید و در رابطه با کسی نیستید به زودی یک نفر به شما ابراز علاقه می کند اما شما به او علاقه ندارید و او را پس می زنید. اما این شخص به راحتی دست از سر شما برنخواهد داشت و مدام سعی می کند خودش را به شما نزدیک کند. اگر متاهل هستید و قصد بچه دار شدن دارید در 27 روز آینده انرژی ماه در مدار شما قرار می گیرد و غدد جنسی شما در بهترین وضعیت ممکن خواهد بود. پس تعداد معاشقه های خود را با همسرتان بیشتر کنید و با روی خوش و دید مثبت به این موضوع نگاه کنید زیرا انرژی پدر و مادر هنگام انعقاد نطفه به فرزند منتقل خواهد شد و روی کالبد روحی و جسمی او تاثیر زیادی دارد.

اگر متولد تخ (فروردین)، بارم هات (مهر) یا هنت هاوج (دی) هستید نظر تفنوت (الهه کسب و کار) بر شما افتاده است. کالبد های ذهنی و جسمی شما در بهترین حالت فعالیت قرار خواهد گرفت و در 27 روز آینده جنب و جوش بیشتری خواهید داشت.با این حال بالا رفتن انرژِی ذهنی شما ممکن است باعث شود کمی در نظم خوابتان خلل ایجاد شود و نتوانید به موقع و درست بخوابید. اهدافی در سر دارید که که در مسیر رسیدن به این اهداف پیشرفت خوبی دارید و می توانید با استفاده از تجربه شخصی که به زودی با او ملاقات می کنید مسیر خود را هموار تر کنید. انرژی یک پول یا سند یک ملک در مدار شما قرار گرفته که بسیار به شما نزدیک است و به زودی معامله ای سود آور خواهید کرد. اگر قصد سرمایه گذاری در جایی را دارید زمان آن فرا رسیده و بهتر شک و تردید را در این مورد کنار بگذارید و با دید مثبت این کار را انجام دهید. مری تی تس انرژی شخصی را در مدار شما دیده که بسیار به ابراز علاقه و محبت شما نیاز دارد و شما نباید این محبت را از رو دریغ کنید. اگر عزیز تازه از دست رفته ای دارید حتما به نیت روحش کار خیر و مثبتی انجام دهید.در دو هفته ی آینده یک تماس از طرف شخصی خواهید داشت که در نام و نام خانوادگی او دو حرف م وجود دارد. این شخص خبری را به شما می دهد که از شنیدن آن بسیار خوشحال خواهید شد.

اگر متولد هاتور (خرداد)،مسرا (اسفند) یا اَمشیر (شهریور) هستید، نظر ایسیس (الهه میل جنسی) بر شما افتاده است.  به طور کلی در 27 روز آینده دارای ثبات انرژی هستید و این خبر بسیار خوبیست. کالبد های عاطفی و ذهنی شما در وضعیت بسیار مناسبی قرار دارند و قوای جنسی شما در این مدت بالا می رود.سعی کنید خوابتان را منظم کنید تا در طول روز از این انرژی خوب بهره ببرید.یک خواسته ی عشقی و عاطفی از شخصی دارید و دلتان میخواهد او بیشتر به شما توجه کند و شما را ببینید. اگر منتظر بازگشت شخصی هستید احتمال افتادن این اتفاق در این ماه بسیار بالاست و او خودش با شما ارتباط برقرار میکند. اما مری تی تس به شما می گوید که سعی کنید فعلا وابسته شخصی نباشید زیرا برایتان خوب نیست.تعدادی از شما فردی خلاق و هنرمند هستید که وارد مسیر جدیدی دز زندگی خود شده اید که در این مسیر نیاز به تمرکز بالا و تلاش های زیاد دارید تا به اهدافی که در سر دارید برسید.اگر متاهل هستید ، مدتی است که یک موضوع باعث سردی میان شما و همسرتان شده و سر موضوعات بی ارزش با یکدیگر کل کل و بحث می کنید. در این ماه سوتفاهم ها و تنش ها به حداقل خواهد رسید و شما می توانید به عنوان یک شخصی که روح بزرگی دارد با خوشحال کردن همسرتان به این تنش ها پایان دهید.

اگر متولد هِفیفی (بهمن)،  بشنس (آذر) یا کاهرکا (تیر) هستید، نظر باستت (الهه شانس) بر شما افتاده است. مری تی تس انرژی های مثبت زیادی را در مدار شما دیده و پیش بینی می کند اتفاقات فوق العاده جذابی برایتان بیفتد. با این حال نباید از اشخاص سطح پایین و دارای انرژی منفی اطراف خود قائل شوید. زیرا در اطراف شما سه شخص هستند که انرژی های مبهمی دارند و به نظر نمی رسد خیرخواه شما باشند. دو نفر از این ها هم جنس شما هستند و یکی از آن ها جنس مخالف شماست که حتی به شما ابراز علاقه هم می کند. بهتر است فاصله خود را از این 3 نفر حفظ کنید و نگذارید بیش از اندازه به شما نزدیک شوند. برای تعدادی از شما یک ثروت و پول زیاد دیده شده که به زودی به شما خواهد رسید و زندگی شما را تغییر می دهد.اگر در نام خانوادگی شما یکی از حروف ک،گ،ل یا ر وجود دارد بهتر است در هفته ی اول ماه آینده با وسیله شخصی خود سفر نکنید و تا جایی که می توانید در منزل بمانید. زیرا یک خطری برای شما پیش بینی شده و بهتر است بیشتر حواستان را جمع کنید اما نیازی نیست نگران باشید زیرا شدت این خطر زیاد نیست.اگر متاهل یا در رابطه با شخصی هستید در این ماه میان شما و او صلح و آرامش برقرار است و تنش و بحث نخواهید داشت.با این حال مدتی است که کمتر به هم ابراز علاقه می کنید و این ممکن است در آینده به رابطه شما آسیب بزند. اگر مجرد هستید شخصی وارد زندگی شما خواهد شد که در نامش حرف های م و الف دارد. ارتباط عاطفی با این شخص بسیار برای شما جذاب و لذت بخش خواهد بود.

اگر متولد طوبه(مرداد)، بارامودا (آبان) یا فائوفی (اردیبهشت) هستید، نظر گب(الهه وفور نعمت) بر شما می افتد.3 تا از چاکراهای شما فعالیتش کم شده و به همین دلیل ممکن است اخیرا احساس سر درد، خستگی،بی حوصلگی و بی انگیزگی کرده باشید. این مسائل در این ماه رفت خواهد شد و دوباره انرژی ها به طور متناسبی در کالبدهای شما پخش می شوند. یک فشار کاری یا عاطفی در زندگی شما وجود دارد که خیلی نگران این موضوع هستید و فکر می کنید اعتبار شما در خطر است. از مساله ای که باعث ترس و واهمه شما شده یا می شود نگرانی به خودتان راه ندهید چون این مساله یا این موضوع خیلی زودتر از آنچه تصور می کنید ، برطرف خواهد شد و کسی حق شما را ضایع نخواهد کرد. یک تماس یا پیغام بسیار خوشحال کننده از شخصی که به او علاقه مندید خواهید داشت و بسیار شاد می شوید. او به شما چیزی را می گوید که مدت هاست منتظر شنیدنش بودید.تعدادی از شما که اهل هنر هستید، یک موفقیت خوب در رشته هنری خود خواهید داشت و کاری می کنید دیگران شما را تحسین می کنند و شما احساس افتخار خواهید کرد. از بیان احساس خود نترسید، شما به یک مسئله ای در ذهن خود فکر میکنید و آن را با کسی در میان نمیگذارید زیرا دچار تردید و شک هستید و از بیان کردن این موضوع هراس دارید. مری تی تس به شما می گوید که این ماه وقت بیان احساسات و ایده هاست.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

3 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” آ ذ ط ل ه غ””

 1. SYN گفت:

  Mse hmishe awli🌸💎

 2. گلی گفت:

  سلام مرسی
  مثل همیشه دقیق با راهکارای عالی

 3. فاطی گفت:

  من واقعا چند روزه سردرد داشتم درست و عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد