طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ن,ز,ق,ه,د,م,ژ”

طالع بینی مصری مری تی تس: مری تیتس تعداد 77 نفر از افرادی که حروف ذکر شده بالا در دوم اسمشان میباشد و تاریخ تولدشان 7 تا 16 ماه و 23 تا 30 ماه هستند داموتف (الهه روزی دهنده) را برایتان اندوهگین دیده است به این معنی که کار و یا موقعیت شغلی خود را از دست خواهید داد یا حتی میزان درامدتان کاهش پیدا خواهد کرد، و مدتی سخت افکارتان را درگیر این موضوع خواهد کرد اما نگرانی بیش از حد برایتان جایز نیست زیرا پس از قرار گرفتن در شرایط سخت و گذشت مدتی درهای متعددی به روی شما باز خواهد شد.

همینطور دیدگاه فکرتان نسبت به آینده تغییر خواهد کرد شما پس از گذراندن این دوران در مدار انرژی بالایی قرار میگیرید که به کمک این انرژی اوضاع را به نفع خودتان برمیگردانید حتی از قبل هم بهتر که خودتان هم حیرت زده خواهید شد.

ایسیس (الهه میل جنسی) تعداد 107 نفر از افراد مجرد را که حروف ذکر شده بالا در دوم اسمشان است را شدیدا درگیر خود کرده و مستقیم در مدار خود قرار خواهد داد به این معنی که این افراد مجرد دچار کلافگی شدید ذهنی خواهند شد و تمرکز را از دست خواهند داد شما در کش و قوس با ایسیس (الهه میل جنسی ) قرار میگیرید که پس از مدتی آییس کولابیوس ( الهه سلامتی) به کمکتان خواهد آمد و نیروی مضاعفی به شما داده میشوید و انگیزه و انرژی فراوان برای ورزش کردن و احساس آرامش دریافت میکنید که سبب از بین بردن این حس بد در وجودتان خواهد شد.

افراد متاهل هم به تعداد 201 نفر در مدار ایسیس (الهه میل جنسی ) قرار میگیرید که به شما نگاه ویژه ای خواهد داشت و این برای شما یک موهبت الهی خواهد بود که سبب نزدیکی به شریک جنسیتان خواهد شد به طوری که همچین لذتی را با معشوقه تان تجربه نکرده بودید و این ارتباط جنسی با شریک زندگی باعث محکم تر شدن روابط عاطفی و زندگیتان خواهد شد در ضمن چند خانم از افراد متاهل که رابطه جنسی را برقرار میکنند در مدار مسخنت (الهه زایمان و تولد) قرار میگیرند و به زودی خبر باردار شدنشان را به همسرشان خواهند داد که مسبب برگشتن خیر و برکت به زندگیشان خواهد شد. این چند خانم که تعدا خیلی زیادی هم نیستند از اندام های متوسط یا لاغر برخوردار هستند گندم رو و چشم و ابروی مشکی دارند یا چشمانی قهوه ای دارند.

در این شرایط که کدورت های که از قبل با همسرشان داشته اند به واسطه این خبر خوش یعنی باردار شدنشان به دست فراموشی سپرده میشود و زندگی لذت بخش تری را برایشان رقم خواهد زد. چند تن از افرادی که حروف ذکر شده بالا در دوم اسمتان است مری تیتس به شما توصیه میکند که صحبت‌های بی‌پرده و رک را کنار بگذارید و قبل از هرگونه سخنی، حسابی فکر کنید.اخیرا فردی قرار است کاری برای شما انجام دهد، اما این ماه یا ماه آینده متوجه می‌شوید که قادر به انجام این کار نیست.

فرصتی پیدا می‌کنید تا در منزل بنشینید و با استراحت و تفریح، انرژی کسب کنید. تعدادی از متاهلین که شامل حروف بالا میشوید بر سر مشکلات کوچک و پیش‌پا افتاده، مشاجره‌ای میان شما و همسر یا عشق‌زندگی‌تان ایجاد خواهد شد.از حاشیه‌های زندگی دوری بگیرید و به فکر آرامش باشید.تعدادی از افرادی که حروف ذکر شده بالا در دوم اسمتان است شما افق های جدیدی را پیش روی خود می بینیدیا خواهید دید. شاید تغییراتی که این اواخر داشته در زندگی شما به وجود می آمده هنوز به مرحله ی تکامل نرسیده باشند و هنوز به شدت درگیر این تغییرات باشید و حتی نتوانید خودتان را به راحتی با آنها هماهنگ کنید.

برای اینکه این تحول تکمیل شود باید اهداف خود و انتظاراتی که از زندگی دارید را یک بار دیگر تعریف کنید. روز های 18 یا 2 این ماه و ماه بعد می تواند فرصت بسیار خوبی برای فکر کردن به اهداف و خواسته هایتان باشد.افرادی که در رابطه عاطفی هستید روابط عاطفی شما اکنون بیش از هر زمان دیگری به رسیدگی شما نیاز دارند. کار، روابط خانوادگی، فرزندان و خیلی چیزهای دیگر باعث شده اند این اواخر کمتر به عشقتان توجه کنید.شما نیازهای عاطفی خود را از دیگران مخفی نگه می دارید و این اصلا برایتان خوب نیست. شما باید حداقل یک نفر را داشته باشید که آنقدر مورد اعتمادتان باشد که بتوانید با خیال راحت در مورد احساسات خود با او صحبت کنید.

اگر یک رابطه ی عاطفی جدید را به تازگی شروع کرده باشید، فرصت بسیار خوبی است تا با شخصی که دوست دارید در مورد خواسته ها و انتظاراتی که از رابطه تان دارید صحبت کنید. این کار به نفع هر دو طرف خواهد بود و در وقت و انرژی شما صرفه جویی قابل توجهی خواهد کرد. حتی اگر در یک رابطه ی اشتباه باشید هم این کار خدمت بزرگی به شما خواهد کرد و به واقعیت ها پی خواهید برد!

متولدین تخ (فروردین) ، طوبه (مرداد) و بشنس (آذر) این اواخر به شدت با گذشته خود و خاطرات مربوط به آن درگیر بوده اید، اما در شرایط موجود این درگیری به نفعتان است چون به شما کمک خواهد کرد تا از شر خاطرات آزاردهنده ی گذشته رها شوید. شاید فکر زنده کردن یک رابطه ی عاطفی که مدت ها پیش تمام شده است به سرتان بزند، اما باید این را در نظر داشته باشید که شما تخت تأثیر شرایط کیهانی موجود کمی رمانتیک شده اید و ممکن است تصمیم هایی بگیرید که زیاد منطقی نیستند و در واقعیت آثار منفی آنها بسیار بیشتر از آن چیزی خواهد بود که فکرش را می کنید.

هر چیز ناخوشایندی که به گذشته تان مربوط می شود را از زندگیتان خط بزنید.ماه آینده یا اواخر این ماه به احتمال زیاد تصمیم بگیرید یک قدم به عقب برداشته و از دور نگاهی به روابط خود انداخته و آنها را مورد بررسی قرار دهید. ذهن شما پر از اسم های مختلف است و افراد مختلف است، با این همه بیشتر وقت ها احساس تنهایی می کنید و این واقعا خنده دار به نظر می رسد. وقت آن فرا رسیده است که خودتان را از شر روابط سطحی که هیچ نفعی به حال شما ندارند و فقط وقت و انرژیتان را هدر می دهند رها کنید تا بتوانید روی روابطی که برایتان اهمیت بیشتری دارند تمرکز کرده و به آنها عمق بیشتری ببخشید.

متولدین مسرا (اسفند) و هاتور (خرداد) از طرف آزیرس ( الهه عشق آفرینی) هدیه ویژه ای خواهید داشت. شخصی را به طور اتفاقی می بینید که مجذوب آن خواهید شد.شما پس از دیدن این فرد مردد خواهید شد که به سمتش بروید یا نه یا حتی اگر رفتید احساساتتان را به این شخص بروز دهید یا نه ، اما این دو دلی و مردد بودن را کنار بگذارید و هر آنچه حستان است را بروز دهید زیرا طرف مقابل به شما حس فوق العاده خوب و عمیقی پیدا خواهد کرد که در افرادی با میانگین سنی 28 تا 33 به ازدواج ختم خواهد شد.متولدین این ماه ها که حروف ذکر شده بالا در دوم اسمشان است توسط آنوبیس (الهه مرگ و سوگواری) افرادی از خویشاوندان دورتان را خواهد گرفت و خود نیز در طول این مدت دردهایی از ناحیه پیشانی قفسه سینه و کمر خواهد داشت که به دلیل شیوه نادرست زندگی شماست و جای نگرانی نیست . با کمی استراحت و خواب کافی سلامتی و حال خوب خود را دوباره به دست خواهید آورد.

متولدین کاهرکا (تیر)، امشیر (شهریور)،بارام هات(مهر) شما از چه چیزی می ترسید؟ از ارتباط برقرار کردن با دیگران؟! شاید احساس کنید که طنابی نامرئی به پایتان بسته شده است و نمی گذارد که به دیگران نزدیک شوید و یا حتی شما را به عقب می کشد. چرا اینطور شده اید؟ شما دارید دوره ای بحرانی را پشت سر می گذارید که با گذشته ی شما ارتباط نزدیک دارد. رابطه ای که برای شما با شکست همراه بوده است هنوز ذهنتان را به خود درگیر کرده است و سایه ی شوم آن را روی روابط جدید خود نیز احساس می کنید. خودتان را از شر شبح شکست های گذشته رها کنید. شما حاضرید تمام دارایی ها و وجودتان را برای کسی که دوست دارید بدهید، اما امروز می تواند این واقعیت را به شما ثابت کند که چنین رفتاری منطقی نیست.

شما باید متوجه باشید که در یک رابطه ی سالم هر دو طرف باید به یک اندازه از خود مایه بگذارند، در غیر این صورت این رابطه فقط توان و انرژی شما را خواهد گرفت و در مقابل هم چیزی به شما نخواهد داد. امروز خودخواه باشید! برای یک بار هم که شده است فقط به خودتان فکر کنید و هر کاری را که می کنید فقط برای خودتان بکنید! دیدار با یکی از دوستان قدیمیتان در اواخر این ماه یا ماه آینده خاطراتی را در ذهن شما زنده خواهد کرد که شما را به فکر شروع دوباره برخی از فعالیت هایی که از زندگیتان خط زده اید خواهد انداخت.

متولدین هنت هاوج(دی)، فايوفی (اردیبهشت)، هفیفی (بهمن) و بارامودا (آبان) شما دارید وارد دوره ای همراه با شک و تردید می شوید، به ویژه زمانی که پای روابط عاطفی تان در میان باشد. شما دوست دارید روابط و احساساتتان واضح و مشخص باشند و هیچ نقطه ی مبهمی در آنها وجود نداشته باشد. در چند روز آینده فکر کردن به رابطه ی عاطفیتان وقت زیادی از شما خواهد گرفت.

اینکه آیا شخص درستی را انتخاب کرده اید؟ آیا احساسات او واقعی هستند؟ آیا بدون او هم می توانید زندگی کنید؟ دو ماه آینده جواب تمام این سوال ها را برای شما مشخص خواهد کرد. این نکته ی مهم را فراموش نکنید که هیچ کس کامل و بدون ایراد نیست، مثل خودتان که کامل و بی عیب و نقص نیستید!اجازه ندهید مشکلات شما را افسرده و ناراحت کند. مشکل مالی که برای شما پیش آمده را با کمک اطرافیان حل کنید. یکی از آشنایان شما در بستر بیماری است و باید در اولین فرصت به عیادت وی بروید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان را این ماه کمی تنها بگذارید و اجازه دهید با خودش خلوت کند. برای رسیدن به موفقیت با افراد خلاق و نوآور ارتباط بیشتری داشته باشید. انسان اجتماعی هستید و علاقه ‌زیادی به حضور درمیان جمع دارید، اما امروز اصلا حوصله کسی را ندارید و می‌‌خواهید تنها باشید، بخت با شما یار است چرا که فرصتی دست می‌دهد تا با خودتان خلوت کنید و از تنهایی لذت ببرید.

شما فالوده ای عزیز اگر سوال یا ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی های زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای ماه ها و الهه های مصر باستان

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

6 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ن,ز,ق,ه,د,م,ژ””

 1. بهدریم گفت:

  بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره

 2. بهاره گفت:

  بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام بهنام

 3. Somaye گفت:

  ممنون از وقتی که میذارید.

 4. زهرا عباسی گفت:

  عالی بود و فوقالعاده😍 ممنونم از زحمات بیدریغ شما❤

 5. Samira گفت:

  عالی بود…تبریک میگم به خاطر موفقیت تو کارتون

 6. شقایق گفت:

  خیلی خوبه من همیشه منتظر این فالتونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد