طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ط,ل,ذ,ح,ض,ج،ب”

طالع بینی مصری مری تی تس: شما در 27 روز آینده در مدار ایسیس (الهه میل جنسی) قرار دارید. کالبد عاطفی و ذهنی شما بسیار فعال خواهد شد که این بسیار خوب است.

مری تی تس به شما معاشقه های فراوانی را در این 27 روز پیشنهاد می دهد. سعی کنید اگر مشکل یا مسئله ای را با شریک عشقی خود دارید در این مدت حل کنید. زیرا او در این مدت به علت بالا رفتن سطح انرژی جنسی شما بسیار تحت نفوذ کلام شما قرار می گیرد.

اگر مجرد هستید و با کسی رابطه عاطفی ندارید، شخصی که در اسم او یکی از حرف های م،ی،الف وجود دارد به شما نزدیک میشود که ممکن است به او احساس و وابستگی پیدا کنید. اما بهتر است در این مورد بیشتر مراقب باشید که بعدها از این موضوع آسیب نبینید.

در چند روز آینده میدان انرژی شما فعال،پر قدرت و پر تنش خواهد بود.کنترل اوضاع با توجه به شرایطی که در آن قرار گرفته اید ممکن است آسان نباشد و شما را بسیار کلافه و کم حوصله کند. برخی مسائلی که در ماه قبل بوجود آمده بودند ممکن است در این ماه نیز ادامه دار باشند. اگر در این مدت عصبانی شدید باید خشم خود را به شکلی صحیح تخلیه کنید. تا 24 ماه جاری احتمال تنش ،بلایای طبیعی و اتفاق های نه چندان مطلوب مانند تصادف بالا می رود. در این مدت بیشتر از خود و اطرافیان خود مراقبت کنید تا به سلامت از این بحران نامطلوب عبور کنید. تصمیم هایی که در این مدت می گیرید بسیار سرنوشت ساز خواهند بود پس با دقت تمام تصمیم بگیرید.

یک جدایی برای شما افتاده است که ممکن است عاطفی یا احساسی باشد. همچنین ممکن است با یکی از دوستان صمیمی خود به اختلاف و قهر برسید. اگر قصد طلاق از همسر خود دارید بهتر است دست نگه دارید. زیرا انرژی این کار باعث اتفاقات ناخوشایندی در زندگی شما می شود و بهتر است در این مورد تجدید نظر کنید.

اگر خانوم هستید و در اسم شما حروف م،ن،پ و الف وجود دارد، به زودی یک آقا با چشم و ابروی مشکی و قدی متوسط یا بلند به شما ابراز علاقه می کند که شما بسیار از دیدن این مرد خوشحال می شوید. این علاقه می تواند به ازدواج ختم شود. اگر آقا هستید و در نام شما حروف م،الف،د یا ک وجود دارد، شما فریفته خانومی خواهید شد که بسیار حواس شما را پرت کرده است و این موضوع ممکن است برای شما دردسرساز شود. در ایجاد رابطه پنهانی با این شخص مواظب باشید زیرا کسانی در اطراف شما بسیار مراقب رفتارتان هستند.

شما درگیر یک رابطه عاطفی عمیق با شخصی هستید. اما این رابطه به درستی پیش نمی رود و از آن احساس رضایت ندارید. اگر بین 17 تا 27 سال سن دارید باید دلیل سردی رابطه خود را در یک شخص سومی دنبال کنید. زیرا برخی نمیخواهند شما و شریکی عاطفیتان این رابطه را ادامه دهید. کسی که با او رابطه دارید به شما علاقه مند است و در درون خودش شما را بسیار عزیز می دارد، اما یک سری گفته ها و انرژی های منفی سمت شماست که او را در ادامه رابطه با شما دچار شک و تردید کرده است. سعی کنید میدان انرژی خود را مثبت کنید و نگذارید تنش ها از این بیشتر شود.

وضعیت شغلی شما سطح متوسط و رو به پایینی را در روزهای آینده سپری خواهد کرد. اما این موضوع زیاد طول نمی کشد و شما با شنیدن یک خبر خوشحال کننده به وضعیت عادی خود بازخواهید گشت. اما برای اطمینان بیشتر لازم است حساب دخل و خرج خود را در 23 روز آینده داشته باشید.

اگر عشقتان شما را ترک کرده و از این موضوع ناراحت هستید و میخواهید او دوباره برگردد باید به این موضوع توجه داشته باشید که دلیل ترک رابطه توسط آن شخص شما بوده اید یا خودش بوده. اگر شما دلیل ترک رابطه نبوده اید او به زودی به سمت شما باز خواهد گشت اما باید بدانید که اوضاع خوب پیش نمی رود و ممکن است دوباره این رابطه پایان یابد.

اگر خانوم هستید و بین 18 تا 33 سال سن دارید،به زودي از طرف شخص عزیزی كمكی دریافت خواهید کرد و گشايشي در كارت پيدا ميشود و توفيقاتي نصيب تو مي گردد . یک سری افراد که شما آن ها را می شناسید و بارها به آن ها شک کرده اید، بسیار بدگویی شما را می کنند و حسد می ورزند. اما شما از انرژِی منفی و آسیب این افراد دور  مي مانيد و دوستان و آشنایانتان نيز با شما صميمي تر ميشوند.

 اگر قصد سفر داريد بهتر است دست نگه دارید زیرا این سفر برای شما خوب پیش نخواهد رفت و دچار مشکل می شوید.

اگر متاهل هستید و بین 23 تا 47 سال سن دارید بین روز های 16 تا  29 این ماه در مدار ماعات(الهه حقیقت) قرار می گیرید. موضوعی باعث می شود که با همسر خود دچار تنش و اختلاف شوید. و اگر نتوانید این موضوع را مدیریت کنید ممکن است باعث دعوا بین شما و همسرتان شود. این تنش های به خاطر یک پنهان کاری یا یک دروغ از طرف شما یا همسرتان خواهد بود. بهتر است این موضوع را بین خودتان حل و فصل کنید و آنرا با شخص دیگری مطرح نکنید زیرا این کار باعث بیشتر شدن تنش ها و سخت تر شدن این موضوع می شود.

در 7 روز ابتدای ماه آینده، تحت تاثیر انرژی خورشید قرار می گیرید و احساس بسیار خوبی پیدا خواهید کرد و میتوانید به راحتی احساس قلبی خود را به شخصی که دوستش دارید بیان کنید. اما حواستان باشد در مورد این احساس فقط با شخص مورد نظرتان صحبت کنید و با شخص دیگری این موضوع را مطرح نکنید. از نظر شرایط فیزیکی و جسمی کمی به بیماری و شرایط نامساعد مبتلا خواهید شد که خیلی زود رفع خواهد شد و جای آن را سلامتی و تندرستی کامل خواهد گرفت پس نگران این موضوع نباشید.

اگر متولد تخ (فروردین) یا کاهرکا(تیر) هستید، نظر آزیرس (الهه عشق آفرینی) بر مدار انرژی شما افتاده است. رابطه شما با شخصی که دوستش دارید تا کنون بالا و پایین زیادی داشته و روزهای خوب و بد زیادی را با او پشت سر گذاشته اید. اما در این ماه سطح انرژی رابطه شما به ثبات خوبی می رسد و باعث افرایش عشق شما به یکدیگر می شود.

اگر متولد فائوفی (اردیبهشت) یا امشیر (شهریور) هستید، در 27 روز آینده در مدار باستت (الهه شانس) قرار میگیرد و انرژی فوق العاده ای سمت شما خواهد آمد. نيتی که در سر دارید و به آن فکر می کنید را انجام دهید زیرا برای شما نتایج بسیار خوبی را به همراه خواهد داشت و در آن توفیق می یابید. انرژی کائنات در این 27 روز در مدار شماست پس سعی کنید از این موضوع بیشترین بهره را ببرید.

اگر متولد بارام هات (مهر)،هفیفی (بهمن) و یا طوبه (مرداد) هستید، نظر مسخنت (الهه زایش و تولد) در مدار شما قرار می گیرد. انرژی کالبد جسمی و ذهنی شما در شرایط مطلوبی قرار دارد.  این انرژی باعث می شود سیستم ایمنی بدن شما از قدرت بسیار بالایی برخوردار شود و ذهن شما شروع به دفع سمومی که در بدنتان وجود دارد می کند که این موضوع باعث می شود در ناحیه سینه و شکم احساس درد یا گرفتگی خفیفی داشته باشید. در 30 روز آینده بیماری و بلایا از شما و کسانی که در میدان انرژی شما قرار دارند دور خواهد بود.

اگر متولد بشنس (آذر) یا مسرا (اسفند) هستید ، در 23 روز آینده نظر آپیس (الهه راستگویی و حقیقت) بر شما می افتد. اگر قصد ازدواج با شخصی را دارید یک سری مسائلی پیش می‌آید که این امر را به تعویق می اندازد. این مسائل مربوط به مخالف یکی از خانواده های دو طرف است و شخصی در اطراف شما از این موضوع نفع می برد. این که عاقبت این موضوع خوب باشد یا بد به نوع مدیریت و رفتار شما و شریک عشقیتان در برخورد با این مسئله را دارد.  در گذشته با شخصی در ارتباط بوده اید که اکنون در زندگی شما نیست یا با او قطع رابطه کرده اید و به زودی از طریق نامه، پیام یا تماس تلفنی خبر و پیغامی از او خواهید شنید که شما را متعجب خواهد کرد.

اگر متولد بشنس هاتور (خرداد)، هنت هاوج (دی) و یا بارامودا (آبان) هستید، ماه آینده به طور کلی نظر گِب (الهه وفور نعمت) بر شما می افتد. انرژی کالبد عاطفی و روحی شما در وضعیت بسیار خوبی قرار میگیرد و حرارت رابطه عاطفی شما را افزایش می دهد.اگر منتظر کسی هستید که به سمت شما بیاید به زودی این اتفاق خواهد افتاد. شما یک نیتی در سر دارید که بسیار کند پیش می رود و گاهی شما را به تردید می اندازد. اما با خیال راحت می توانید این نیت را انجام دهید زیرا اتفاقات به نفع شما رقم خواهند خورد.

شما فالوده ای عزیز اگر سوال یا ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی های زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای ماه ها و الهه های مصر باستان

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

4 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ط,ل,ذ,ح,ض,ج،ب””

 1. الهه گفت:

  خسته نباشید خوب بود 😘

 2. Samin گفت:

  اصلا خوب نبود..برعکس همیشه

 3. الهام گفت:

  عالی بوددددد❤💫

 4. دلارام گفت:

  حرف ن نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد