فال هفتگی فالوده – 4 تا 10 بهمن

 

 

 

 

فروردین :اگر در بیان افکار و ایده‌هایتان بیش از اندازه هیجان زده شوید و بدون فکر کردن حرف بزنید ممکن است در نشان دادن نگرش خود به دیگران دچار اشتباه شوید. خوشبختانه اگر قبل از دهان باز کردن کمی حرفتان را در دهانتان چرخانده و به آن فکر کنید خواهید توانست به افکارتان سر و سامانی داده و آنها را به طور موثری با دیگران در میان بگذارید. شما انسان خوش ذاتی هستید و آرامش در کنار شما معنی پیدا می‌کند پس سعی کنید این روزها از فردی که روح شما را آزار می دهد دوری کنید. مسیر موفقیت خود را گم کرده اید اما به هیچ وجه هوش و استعداد خود را دست کم نگیری و مطمئن باشید که به خواسته‌تان می رسید اما فعلاً کمی نیاز به صبر دارید.

 

 

اردیبهشت :شما دقیقا می دانید که دارید به کجا می روید، فقط نمی دانید که چگونه باید به آنجا برسید. خوشبختانه شما می توانید مسیرتان را به خوبی پیدا کنید و تنها کافی است پای در راه بگذارید. مواظب باشید تنها کسانی را با خودتان همراه کنید که می خواهند با شما همسفر شوند؛ اگر کسی مسیری متفاوت از شما دارد تنها دست و پایتان را در طول راه خواهد گرفت. با این همه از نظر مسائل عاطفی هفته خیلی خوبی برای شما خواهد بود و شک و تردیدهایی که این اواخر آزارتان داده‌اند بالاخره برطرف خواهند شد. حضور شخصی در اطرافتان این روزها شما را به اضطراب می اندازد، این هفته تا می توانید از او دور بمانید. ارتباطات خوب گذشته دوباره برقرار می شود، طلب وصول می شود و قرض ادا می گردد.

 

 

خرداد : تفکر و ادراک شما بسیار قوی است ولی تمایلی به بیان نظرات خود نشان نمی دهید و با سکوتی سنگین سعی در مخفی کردن اسرار خود دارید. شاید دیگران بخواهند شما را وادار به گفتن حرف‌هایی کنند که در سر دارید ولی شما با آنها به شدت مقابله خواهید کرد. خیلی اتفاقی پول خوبی به دستتان می‌رسد و بسیار خوشحال میشوید، شریک احساسیتان حرف های جدیدی را با شما در میان میگذارد، بهتر است که خودتان را به نفهمیدن نزنید. کسی پشت سرتان حرفی زده که به گوش شما می رسد اما به روی خودتان نیاورید و از این گوش بشنوید و از آن گوش به در کنید. تصمیمی گرفته‌اید که عملی کردنش در ظاهر کار آسانی نیست، دست به کار شوید تا ببینید چقدر به سادگی همه چیز درست می شود.

 

تیر :درست زمانی که فکر می‌کنید تمام مشکلات موجود در محل کارتان را حل کرده‌اید مشکل دیگری قد علم می کند و هرچقدر سعی می کنید خودتان را با تمام تغییراتی که دارند پیش می آیند هماهنگ کنید احساس می کنید عقب هستید. ولی این نباید باعث شود که تسلیم شده و از ادامه مبارزه انصراف بدهید. کسانی موفق خواهند شد که هر بار زمین خوردند دوباره سر پا می ایستند. سعی کنید خیلی لجباز نباشید و در احساسات خود تعادل بیشتری داشته باشید، به ویژه وقتی بحث مسائل عشقی و عاطفی در میان است. اگر بیش از حد روی حرف خودتان پافشاری کنید طرف مقابلتان را حساس کرده و باعث خواهید شد اصلا نتواند شما و حرف‌هایتان را درک کند و این شما را دچار مشکل خواهد کرد.

 

 

مرداد :شما همزمان دارید به چند جهت مختلف کشیده می شوید و این موضوع شما را دچار سردرگمی کرده است. با وجود این که منطق شما همیشه خیلی سریع و بدون مشکل خاصی شما را در حل مشکلتان یاری می کند، فعلا برای حل این بحران تنها می توانید به انرژی درونی‌تان و آنچه قلبتان به شما می گوید اعتماد کنید. نذری دارید که بهتر است هر چه زودتر آن را ادا کنید زیرا در این ماه به احتمال زیاد به نیت تان خواهید رسید. شما دل مهربان و ساده ای دارید و همین امر باعث می شود که ناخودآگاه از روی معرفت اشتباهات بزرگی را انجام دهید اما زیاد غصه آن را نخورید. یک مورد پزشکی را جدی بگیرید و هرچه زودتر به آن بپردازید. حجم اتفاقاتی که این روزها در اطرافتان می افتد بالاست، نترسید و تا می توانید سعی کنید خودتان را با شرایط وفق بدهید.

 

شهریور :این هفته برای شما خیلی خوبی خواهد بود و احساس می کنید تلاش‌هایی که کرده‌اید بالاخره دارند به نتیجه می رسند و انگار در مسیری که به سوی قله کوهی بلند دارید بالاخره به استراحتگاه رسیده‌اید و احساس امنیت می کنید. این فرصتی است برای شما تا نفسی تازه کنید و انرژی‌تان را دوباره یک جا جمع کرده و ادامه مسیرتان را مورد بررسی قرار دهید. به جای این که برای عشقتان از آینده ای رویایی حرف بزنید که در انتظار شماست بهتر است او را با کارهای کوچکی که در زمان حال برای او و رابطه‌تان انجام می دهید خوشحال کنید. یک قهر یا دلخوری تبدیل به آشتی می شود و کدورت ها از دلتان پاک می شود. همه چیز در اطرافتان در حال تغییر و تحول است. در مورد برنامه هایی که داشتید عجله نکنید، دست نگه دارید تا شرایط مساعد شود.

 

 

 

 

مهر :افکارتان به صورت دایره وار تکرار می شوند و شاید حتی بتوانند در راه رسیدن به اهدافتان ایجاد مانع کنند. واکنش‌هایی که دیگران به افکار و ایده‌هایتان نشان می دهند برای شما خیلی مهم است، ولی این را هم در نظر داشته باشید که خیلی وقت‌ها دیگران خواه از روی حسادت و بدجنسی خواه از روی عشق و دلسوزی، نظرهای واقعی‌شان را به زبان نمی آورند. بیهوده سعی نکنید دیگران را وادار به گفتن نظر واقعی‌شان بکنید. خبری را که برایش انتظار کشیده اید بزودی می رسد که سرشار از سعادت و سلامت و خوشبختی می باشد. در یک رقابت کاری یا تحصیلی کار خودتان را بکنید، برنده این رقابت شمایید. انجام کاری بهتر از آنچه که توقع دارید صورت خواهد گرفت.

 

 

آبان :افکارتان این روزها پریشان است، بهتر است اول از همه به خودتان آرامش بدهید تا بهتر بتوانید بر زندگی تان تسلط پیدا کنید. برای رسیدن به نیتتان باید این روزها بیشتر احتیاط کنید. از لحاظ مالی در وضعیت خوب و با ثباتی قرار میگیرید، خبرهای خوشی از دوستان و یا یکی از اعضا خانواده می‌شنوید و بسیار خوشحال میشوید قدر این خوشبختی را بدانید. برای رسیدن به نیتتان باید از خودتان کوشش و تلاش بیشتری نشان بدهید. نتیجه فعالیت‌های خودتان را ارزان به باد ندهید و از گذشته درس بگیرید. برای رسیدن به نیت عاطفی تان باید کمی مقدمه چینی کنید. به زودی به موفقیتی دست می یابید که تصورش را نمی کردید. در رابطه احساسی‌تان واقع‌بین تر و با خودتان صادق تر باشید.

 

 

آذر :گاهی برای انجام برخی کارها بهترین کاری که می توان کرد این است که کمی صبر کرده و به خودتان زمان بدهید. پذیرفتن شرایط موجود و اصرار نکردن بیش از حد زمینه ساز موفقیت شما و حفظ روابطتان با همکارانتان خواهد شد. در تصمیم گیری از هر کسی ممکن است خطایی سر بزند پس زیاد از تصمیم های اشتباه خود ناراحت نشوید، فقط یادتان نرود که هرچقدر سخت بگیرید دیرتر به هدفتان می‌رسید. رازی در دلتان است که بشدت وسوسه شده‌اید تا با کسی در میان بگذارید بهتر است عواقب این کار را با خودتان مرور کنید و سفره دلتان را باز نکنید. هرگز در کار دیگران تجسس یا دخالت نکنید زیرا برای شما دردسرساز می شود. شما شخصیت مغروری دارید اما گاهی اوقات واقعا نیاز است که از یک دوست قدیمی درخواست کمک کنید.

 

 

دی : شما دارید خلاقیت خود را بیش از حد با زیرکی و دقت بروز می دهید و همین ممکن است در دیگران ایجاد سوء تفاهم کند و باعث شود به چشم آنها کمی منزوی و بدون اعتماد به نفس به نظر برسید. در حالی که شما در واقع مشتاق هستید با کسانی که مورد اعتمادتان هستند ارتباط برقرار کرده و به آنها نشان دهید که در کنارشان هستید. شخصی دائم سعی می‌کند خود را به شما نزدیک کند اما شما زیاد مایل به انجام این کار نیستید پس مودبانه جایگاهش را به او متذکر شوید. برای انجام یک معامله و یا توافق بهتر است عجله نکنید. گره مشکلی خانوادگی به دست شما باز می شود. هفته خوبی پیش رو دارید که می تواند از این هم بهتر بشود. اجازه ندهید اضطراب کلافتان کند.

 

 

بهمن : متولدین 4 تا 10 بهمن ، تولدتان مبارک. فالوده برای شما آرزوی بهترین ها را دارد. اگر بخواهید به مشکلاتی که ممکن است در راه عمل کردن به برنامه‌هایتان برایتان پیش بیاید فکر کنید زمان بسیاری را از دست خواهید داد. واقعیت این است که توانایی شما در رفع موانع ناگهانی دارد مورد امتحان قرار می گیرد. خوشبختانه نیروی درونی‌تان به شما کمک خواهد کرد که هر معمای پیچیده ای را حل کرده و راه حل های احتمالی را به خوبی درک کنید. در برخی مسائل با دوستان خود اختلاف نظر دارید و اصلا به حرف آن ها گوش نمی دهید، مطمئن باشید که دارید اشتباه می کنید زیرا این رفتارهای شما از روی تعصب است و امکان دارد مشکلات بدی را برای خود ایجاد کنید. چند وقتی است که بد اخلاق شده اید، با ادامه این روند به جایی نخواهد رسید و فقط دیگران را از دست خود دلخور می کنید. مراقب آدم های موذی باشید، بعضی ها در فکر سوءاستفاده هستند.

 

 

اسفند : کمی بی حال و حوصله هستید و زیر پا گذاشتن محدودیت‌هایی که خودتان برای خود ساخته‌اید کمی سخت خواهد بود. با این حال مشتاق هستید که از موقعیت های هیجان انگیزی که شما را صدا می زنند استفاده کنید.وضعیت احساسی شما به شدت در حال تغییر است و این که چه احساساتی خواهید داشت اصلا قابل پیش بینی نیست. فکرتان هر ثانیه به جایی خواهد رفت و نمی توانید روی هیچ چیزی تمرکز کنید. از دوستان دروغگو و ریاکار خود دوری کنید و به هیچ وجه به شایعات و سخنان بی اساس دیگران توجه نکنید زیرا آدم های حسود زیادی در اطراف شما وجود دارند که طاقت یک لحظه خوشحالی یا موفقیت شما را ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد