فال هندی راجت نیر- جمعه 27 تیر

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: ناطح 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣۸٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز ایده های هیجان انگیز بسیاری در سرتان هستند و این خود شما هستید که باید سعی کند بهترین راه که می تواند شما را به سوی موفقیت بکشاند را پیدا کنید. شما برای حرکت و پیشروی آماده اید، اما هنوز نمی دانید که باید کدام راه را در پیش بگیرید

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: آتریا 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۷٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
دلتان می خواست می توانستید از همین امروز تعطیلات آخر هفته تان را شروع کنید، اما کارهای زیادی که برای انجام دادن دارید و وعده های عمل نشده ای که باید هر چه زودتر به آنها رسیدگی کنید چنین فرصتی را به شما نخواهند داد. خوشبختانه این موضوع شما را ناراحت نمی کند و می توانید نگرش مثبت خودتان را حفظ کنید

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: سرپسین 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۵٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز فعالیت های گروهی و اجتماعی با محوریت مسائل معنوی، اجتماعی و بشر دوستانه در انتظار شما خواهند بود. این کار برای شما لذت بخش خواهد بود و امکان آشنایی با افراد تازه و دوستی های جدید را برای شما فراهم خواهد کرد. شاید فکر کنید اگر احساسات خود را به زبان بیاورید همه چیز در رابطه عاطفیتان در مسیر درست قرار خواهد گرفت.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: دبران 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۹٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز غرق در عالم خیال و رویا هستید تا این که ناگهان یک نفر شما را به دنیای واقعیت باز می گرداند. رویاهایتان برای شما جذابیت و هیجان بیشتری دارند و آمادگی کافی برای بازگشتن به دنیای کارهای خسته کننده روزمره را ندارید. در هر صورت بهتر است خیال پردازی را برای وقت دیگری بگذارید و به کارهایی که هر لحظه دارند روی هم انباشته می شوند بپردازید.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: سروش 🪐جنس:خاك
🔮درصد لايه انرژي شما: ۲۷٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز به دلایلی که نمی دانید تمام اطرافتان را تنش و انرژی منفی در بر گرفته است. اعضای خانواده تان عصبی شده اند و مشکلاتی که خودشان هم درست نمی دانند چیست آزارشان می دهند. شما دوست دارید به حل این مشکلات کمک کرده و یا حداقل حال و هوای عزیزانتان را تغییر داده و باعث خوشحالی آنها شوید، اما به احتمال زیاد این کار فایده ای نخواهد داشت. اگر آنها واکنش هایی که شما انتظار دارید را از خود نشان ندادند ناراحت نشوید. شرایط کیهانی موجود باعث بروز این شرایط شده است و آنها اصلا دوست ندارند که شما را دلخور کنند. امروز فرصت خیلی خوبی برای انجام کمی ورزش و تخلیه ی فشار و استرس هایتان می تواند باشد.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: مرفق 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۱٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز شما آنقدر حرف برای زدن دارید که به دوستان و اطرافیان خود فرصت نخواهید داد حتی یک جمله از حرف هایشان را به آخر برسانند. البته این پرحرفی امروزتان اصلا آزار دهنده نیست و جذابیت خاصی به شما بخشیده است و با ایده هایی که دارید اطرافیانتان را تحت تأثیر قرار خواهید داد. شما هیچ حرف بی پایه و اساسی نمی زنید و تا زمانی که از صحت آنچه می گویید اطمینان کامل نداشته باشید حرفی نخواهید زد و همین باعث خواهد شد که مورد اعتماد همه باشید. امروز خودتان را آماده کنید تا به نیازهای دوستان و اعضای خانواده توجه و رسیدگی کنید. در کمک کردن به آنها شما به چیزهای جالبی در مورد خودتان نیز پی خواهید برد که باعث تعجب و شگفتیتان خواهد شد.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: طاووس 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۰٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز ممکن است مسائل مالی نگرانی هایی را برای شما به وجود بیاورند و مجبور شوید به گردش مالی خود در روزهای گذشته رجوع کنید تا از درست بودن حساب و کتاب هایتان مطمئن شوید. اصلا نگران نباشید، به احتمال زیاد با یک بار مرور گردش حساب هایتان خواهید فهمید که مشکل از کجا آب می خورد و خیالتان راحت خواهد شد.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: دلتا بادبان 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۸٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز به نظر می رسد که یک نفر از نزدیکانتان درگیری های ذهنی زیادی دارد و مواجهه با مشکلاتی که دارد برای او دشوار شده است. این وضعیت هیچ ارتباطی با شما ندارد و نباید رفتار تند و عصبی او را به خودتان بگیرید.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: گاکروس 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۷% لايه روحي
🧿پيشگويي:
شما در حال حاضر شور و هیجان زیادی نسبت به اهداف بلند مدت خود احساس می کنید ، اما بهتر است تا زمانی که برای تمام جزئیات آنها هم به طور دقیق برنامه ریزی نکرده اید چیزی در مورد آنها به کسی نگویید. امروز شما حساسیت زیادی نسبت به احساسات و نیازهای دیگران از خودتان نشان می دهید. می توانید با گوش کردن به حرف های دوستانی که غصه دار هستند و یا مشورت کردن با آنها برای حل مشکلاتشان باعث آرامش و خوشحالی آنها شوید. خیالتان راحت باشد که او قدر کمک هایتان را خواهد دانست و دیر یا زود این خوبیتان را جبران خواهد کرد. این حساسیت امروزتان به شما کمک خواهد کرد به عزیزانتان و به ویژه عشقتان احساس نزدیکی بیشتری داشته باشید.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: آکروکس 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۰٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز شاید پیشنهادها و فرصت هایی برای افزایش دادن درآمدتان در اختیار شما قرار بگیرند. ممکن است فرصتی برای پیشرفت در کار فعلیتان برای شما پیش بیاید و یا کار جدیدی به شما پیشنهاد شود و یا ایده ای برای آغاز کار و حرفه خودتان به سرتان بزند. شما وقت و انرژی زیادی را صرف بررسی این فرصت جدید خواهید کرد و اطرافیانتان نیز با کمال میل شما را در این زمینه راهنمایی خواهند نمود. دید مثبتی که شما به این موضوع دارید باعث خواهد شد که فرصت های بیشتری را به سوی خود جذب کنید. امروز شما تمایل زیادی به بیان احساسات خود دارید و این موضوع باعث شد که خاطرات بسیار شیرینی از امروز داشته باشید.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: کرکس نشسته 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۲٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز شما تمام فکر و ذهنتان را روی یک هدف گذاشته اید و همین باعث شده است که همکارهایتان ترجیح بدهند فاصله شان را با شما حفظ کنند. این وسواس فکری می تواند هم به شما کمک کرده و هم به ضررتان تمام شود. وقتی هدفتان مشخص باشد می توانید بر اساس آن تلاش کرده و پیش بروید و نتایج بهتری کسب کنید. ولی توجه بیش از حد به جزئیات هم می تواند همچون عامل بازدارنده ای عمل کرده و سرعت پیشرفتتان را بگیرد. هیچ گاه اهمیت انعطاف پذیری را دست کم نگیرید. قبل از این که قدم برداشته و رابطه عاطفی خود را جدی کنید، به همه جوانب مختلف آن فکر کنید و ببینید تا چه حد به این رابطه و خوشبختی با طرف مقابلتان اطمینان دارید.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: شباهنگ 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۰٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
شما اصلا تحمل بی ثباتی و ناپایداری را ندارید، مخصوصا اگر این وضعیت مسیر حرفه ای شما را تحت تأثیر قرار دهد. ولی متاسفانه راهی که در کارتان پیش گرفته اید به آن همواری که انتظارش را داشتید نیست.

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد