فال ماهانه دی ماه ۱۳۹۸- متولدین آذر

طالع بینی متولدین ماه آذر

نگرانی و استرس دارید که بیشتر این نگرانی مالی است و برای دادن ويا جور کردن یک پول نگران هستيد ولی این پول جور می شود و میدهید و به آرامش دوباره می رسید. اگر مجرد هستید یک تماس تلفن دارید که این تماس مربوط به ازدواج با یک موضوع ازدواج میشود و این موضوع یک سری نگرانی برای شما دارد ولی خیر است هر چی که هست اگر نذر امام حسین کنید از گرفتاری خلاص میشوید یا اگر نذر کردید جواب میگیرید.

اگر در اسم يا فامیل شما ن دارد یک خبر مهم میشنوید که از بلاتکلیفی بیرون می آید. اگر شاغل هستید سرتان در این روزها خیلی شلوغ می شود و افراد زیادی به دیدن شما می آیند که برای کار به شما مراجعه می کنند و وقت سرخاراندن را ندارید. اگر به ساخت و ساز فکر می کنید يا پیشنهادی در رابطه با کار ساختمان و ساخت و ساز داشتید قبول این پیشنهاد مبارک و خیر است. اگر قصد دارید کسی را از زندگی تان کنار بگذارید می گذارید اولش خودتان شاید آسیب ببینند و دلتنگی این شخص بشوید و از کرده خودتان پشیمان شوید و افسوس بخورید به هر حال حواستان باشد که خودتان به دست خودتان به دردسر نیفتید و آسیب روحی نبینید.

 افراد زیادی به شما حسادت می کنند و دائم از روی حسادت پشت سرتان حرف میزنند. اگر مجرد هستید خواهان زیادی دارید و چشم های زیادی دنبال شماست ولی خود شما اصلا به این افراد توجه ندارید چون دوستشان ندارید و از این افراد فراری هستید. سفر امام رضا(ع) دارید که پابوس امام رضا(ع) می روید که این سفر خیلی پر بار است ودلتان می شکند و اشک زیادی در رابطه با امام رضا(ع) می ریزید و ادای نذر میکنید و این سفر را هوایی میروید.

 افراد زیادی در زندگی شمادعاگو هستند و دعای خیر پشت سرتان می کنند که این دعاها به هر دلیل که هست برای شما به استجابت میرسد.چند تا تغییر و تحول دارید که این به خاطر اتفاقات جدیدی است که در زندگی شما رخ می دهد و باعث این تحولات و تغییرات میشود.

با یک آشنای قدیمی دیداری غیرمنتظره دارید که شاید سالهاست این فرد را ندیده اید ولی خواهید دید. از یک تماس تلفنى که شماره 4 یا ۲ دارد خبری شاد دریافت میکنید که از شادی می رقصید. چند تا پیروزی دارید و پرچم به دست هستید که با این پیروزی تمام دشمن های شما زیر پا می افتند و خوار و ذلیل می شوند. خوش قلب و مهربان هستید و هر کسی که بخواهد با شما دشمنی کند زمین می خورد.

یک وسیله نقلیه جديد برای متولدین این ماه می آید که رنگ روشن است ولی حتما یک قربانی کنید چون چشم ونظر زیاد می خورید خیلی مراقب باشید. یک مسیر اداری می روید که برای هر کاری که هست یک علی نام در این مسیر اداری شما را حمایت می کند و حامی شماست و کارتان به دست این فرد يا با کمک این فرد جفت و جور می شود. روزهای خوب در انتظارتان است.

روز ۲۱, ۲۲ این ماه پول خوبی به دست شما میرسد و این پول باعث یک سری تحول برای شماست و تمام برنامه های مالی شما را درست می کند و یا اگر مشکل مالی دارید حل میشود.

یک عشق جدید وارد زندگی تان می شود و فردی خیلی اتفاقی در مسیر زندگی شما قرار می گیرد که ورود این فرد باعث انگیزه های شاد در زندگی شما می شود و خیلی احتمال ازدواج شما با این فرد زیاد است و این آشنایی ختم به خیر می شود و خلاء های احساسی شما را این فرد با روحیه شاد و خوشحالی که دارد پر می کند. قدرت در انتظار شماست و به سربلندی می رسید و صاحب قدرت می شوید و این خواست خداوند برای شماست و هیچکس نمی تواند سد راه شما بشود در رسیدن به قدرتی که در پیش دارید. سفری خارج از ایران هم ميرويد كه اين سفر بيشتر جنبه تفريحي دارد.

یک پاسخ به “فال ماهانه دی ماه ۱۳۹۸- متولدین آذر”

  1. سحر گفت:

    مگ میشه این همه اتفاق خوب?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد