فال روزانه – چهارشنبه 28 خرداد

فال روزانه 28 خرداد : دوست عزیز فالوده ای که 28 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!


شما فردی هستید که به خاطر موفقیت های زندگی‌تان اعتماد به نفس بالایی دارید. از همین خصوصیت اخلاقی‌تان می توانید برای نشان دادن خود به دیگران، به خصوص در محیط کارتان، استفاده کنید. سالی پر از پیشرفت در مقابلتان است، کافی ست که با انرژی بالا آن را ادامه دهید. از این که خانواده و دوستان خوبی در کنارتان دارید، شکرگزار باشید و سعی کنید که رابطه بهتری با آنها داشته باشید. البته برخی از افراد در زندگی‌تان هستند که باید آنها را از خودتان دور کنید، زیرا جز انرژی منفی برایتان هیچ فایده ای نخواهند داشت. اگر به دنبال عشق زندگی‌تان هستید و هنوز آن را پیدا نکرده‌اید یا حتی متاهل هستید و آنطور که باید از رابطه خود لذت نمی برید، بهتر است کمی به خودتان نگاه کنید. شما یک راه را بارها و بارها می روید، وقتی جواب نمی گیرید، باید روشتان را تغییر دهید. با کمی تغییر می توانید بهترین نتیجه را بگیرید. از لحاظ مالی سال پیش رو، بهتر از سالهای قبل خواهد بود. مسافرت های زیادی را در پیش خواهید داشت و در نهایت بسیاری از نگرانی‌هایتان از بین خواهد رفت. ماههای شهریور، آذر و بهمن از بهترین ماههای سال شما خواهند بود.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

شما آرزوی این را دارید که پیشتاز باشید و جلوتر از همه پیش بروید، ولی در کمال تعجب هیچ حرکتی برای به دست آوردن این رویای خود نمی کنید. نیازی به گفتن این نکته نیست که اگر هر چه زودتر از این حالت آشفته و سردرگم بیرون نیایید نخواهید توانست به اهداف و خواسته‌هایتان برسید. الان وقت نقشه پردازی های بزرگ برای فتح تمام دنیا نیست، قدم به قدم پیش بروید تا پیش از آن که خودتان هم فکرش را بکنید به خط پایان برسید. به نظرتان می رسد که اطرافیانتان خیلی خودخواه بوده و هیچ توجهی به شما و نیازهایتان ندارند. خودتان را به خاطر این موضوع ناراحت نکنید و نگذارید این احساس روز تعطیلتان را خراب کند.

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز با کارهایی که اطرافیانتان انجام می دهند به این که دوستان واقعیتان چه کسانی هستند پی خواهید برد و نگاه تازه ای به آنها پیدا خواهید کرد. شاید حتی متوجه این موضوع شوید که بعضی‌ها از اعتماد شما سوء استفاده کرده‌اند. ولی این ناراحتی و دلخوری برای شما فرصتی فراهم می کند که روابط خود را بر پایه و اساس واقع‌بینانه ای قرار دهید که به جای توهم بر مبنای واقعیت ساخته شده است. مسائل کاری و حرفه ای ذهن شما را خیلی به خودشان مشغول کرده‌اند و در فکر استفاده از فرصتی هستید که برایتان فراهم شده است. امروز وقت مناسبی برای این فکرها نیست، از روز تعطیلتان لذت برده و کار و افکار مربوط به آن را برای فردا بگذارید.

 فال امروز متولدین خرداد

هر چند خیلی عجیب به نظر می رسد ولی امروز بحران در اعتماد به نفستان بهترین اتفاقیست که ممکن است برای شما بیفتد. اگر نگران این هستید که شاید مسیر زندگی‌تان شما را به جایی که می خواهید نرساند، بجای این که کورکورانه و بدون سنجیدن شرایط و گزینه های دیگری که برایتان ممکن هستند فقط در همین مسیر جلو بروید و فکر کنید که فقط برای همین کاری که دارید انجام می دهید ساخته شده‌اید به این فکر کنید که چه چیزی ممکن است معنای تازه ای به زندگی‌تان ببخشد و شما را به فردی تبدیل کند که خودتان می خواهید باشید. لزومی ندارد که به یکباره همه چیز را زیر و زبر کنید همین که به این درک برسید که باید تغییراتی در زندگی‌تان ایجاد کنید کافی است.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز موقعیتی به وجود خواهد آمد که باعث می شود متوجه این نکته شوید که مسئولیت‌ها و کارهای روزمره شما را از پرداختن به رویاهایتان باز داشته‌اند. انجام دادن وظایف و کارهایتان تا حدودی باعث رضایت خاطر شما شده و زندگی‌تان را از لحاظ مادی تأمین می کنند، ولی این برای شما کافی نیست. اشتباه نکنید، الان وقت انجام کارهای انقلابی نیست. قدم به قدم پیش بروید و در زندگی‌تان جایی برای رویاهایتان و تلاش برای رسیدن به آنها باز کنید. ممکن است فرصتی برای فروش یا معاوضه خانه‌تان برایتان پیش بیاید. این می تواند پیشرفت خوبی برایتان باشد، ولی پیش از هر اقدامی همه جوانب را به دقت بسنجید و بی گدار به آب نزنید.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز شاید به شروع یک شراکت با یکی از اقوام و یا دوستان و همسایه‌هایتان فکر کنید. شاید موفقیت در این کار حتمی به نظر برسد و ارزش فکر کردن در مورد آن را دارد، ولی اگر می خواهید ببینید واقعا به دردتان می خورد یا نه قبل از این که تصمیم قطعیتان را بگیرید همه جوانب را به دقت در نظر بگیرید. امروز احساس تردید و دودلی در مورد رابطه عاطفی‌تان شما را فرا گرفته است و شاید احساس کنید که مسیرتان را گم کرده‌اید و ندانید چکار باید بکنید. ممکن است لازم باشد چند قدم عقب تر بروید و نگاهی به دورنمای شرایط موجود بیندازید. شاید اوضاع به آن بدی‌ها که فکر می کنید هم نیست و تنها لازم است که نگرش خودتان را تغییر دهید.

 

 فال امروز متولدین شهریور

شاید مسئولیت های خانوادگی به شما اجازه ندهند مثل قبل به تفریحات و خوشی های دوران مجردی‌تان بپردازید، ولی اگر رویاهایتان را با واقعیت به تعادل برسانید خواهید دید که در دراز مدت از داشتن زندگی مشترک و همراهی کسی که دوست دارید خیلی بیشتر از دوران تجرد خود لذت خواهید برد. به جای این که شریک زندگی‌تان را به خاطر نداشتن آزادی های پیش از دوران ازدواج مقصر بدانید بهتر است سعی کنید با هم صحبت کرده و یک روز را روز آزادی تعیین کرده و هر یک به فعالیت‌هایی که خودتان دوست دارید بپردازید. البته امروز جمعه است و روز تعطیلتان را به هیچ کس به غیر از خانواده خود بدهکار نیستید، پس برای یک روز تعطیل خوب در کنار خانواده برنامه ریزی کنید.

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز نمی دانید چکار باید بکنید و فقط دارید بیهوده تقلا می کنید. احساس می کنید که اطرافیانتان شما را درک نمی کنند و دارند جلوی شما را می گیرند ولی بهتر است کمی به آنها حق بدهید، بعضی چیزها هستند که شما از آنها بی اطلاع بوده و یا هنوز صلاحیت لازم برای انجامشان را ندارید. متاسفانه تا زمانی که به واقعیت پی نبرده و تمام اطلاعات لازم را به دست نیاورده‌اید نمی توانید تصمیم قطعی و درستی بگیرید. پس ذهنتان را به کار انداخته و برای سوال‌هایی که فکرتان را مشغول کرده‌اند جواب پیدا کنید. امروز به شدت در فکر آینده رابطه عاطفی خود هستید و این که اگر آینده ای برای آن می بینید الان برای رسیدن به این آینده مشترک چه باید بکنید.

 

 فال روزانه متولدین آبان

تخیلات شما باعث شده‌اند که تصویرهایی زیبا و همان طوری که خودتان دوست دارید از اطرافیانتان و آنچه در زندگی‌تان باید اتفاق بیفتد در ذهن خودتان رسم کنید. این رویاها به شما انگیزه داده‌اند تا در زندگی‌تان تغییراتی ایجاد کرده و رابطه‌هایی را آغاز کرده و بر اساس احساسات درونی‌تان تصمیم بگیرید. ولی حالا ناگهان از خواب غفلت بیدار شده و می بینید که همه چیز دقیقا بر اساس همان چیزی که شما انتظارش را داشته‌اید پیش نرفته و باید توهمات خود را کنار گذاشته و با در نظر گرفتن واقعیت پیش بروید. به جای سرزنش کردن خودتان خوشحال باشید که پیش از آن که دیر شود به حقیقت پی برده‌اید و می توانید اشتباهات خود را جبران کنید.

 

 فال متولدین آذر

این روزها تشخیص این که به چه کسی می شود اعتماد کرد کاری دشوار است، به ویژه حالا که این طور به نظرتان می رسد که یک نفر که خیلی هم به شما نزدیک است دارد مخفیانه بر علیه شما و منافعتان اقدام می کند. ولی نباید تنها به خاطر حدس و گمان‌هایتان نزدیکانتان را از خود دور کنید، شاید آنچه می بینید احساس می کنید ناشی از تغییرات درونی خودتان باشد. به جای این که حالت دفاعی به خودتان بگیرید سعی کنید با طرف مقابلتان بی آن که او را به چیزی متهم کنید صحبت کرده و با ذهنی باز به حرف‌هایش گوش کنید، شاید حق با او باشد. یکی از دوستانتان با شما تماس گرفته و در مورد مشکلی از شما تقاضای مشورت و راهنمایی خواهد کرد، قبل از هر حرفی خوب گوش کنید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

این که بفهمید تصمیماتی برای زندگی‌تان گرفته‌اید که بر اساس فرضیات و اطلاعات اشتباهی بوده‌اند بسیار ناراحت کننده است. از طرفی این که بفهمید کسی خواسته یا ناخواسته شما را به مسیری اشتباه راهنمایی کرده شما را عصبانی می کند، ولی از طرفی هم اطلاعات جدیدی به دست آورده‌اید که از صحت آنها مطمئن هستید و می توانید بر اساس آنها و در زمان حال تصمیمات جدیدی بگیرید. به جای این که با حسرت و پشیمانی به گذشته نگاه کنید، با امیدواری راهتان را به سوی آینده ادامه دهید؛ این شما هستید که آینده خودتان را می سازید. در زمینه مسائل عاطفی دیگر وقت آن رسیده که تصمیم نهایی خودتان را بگیرید، درنگ و دودلی به نفع هیچ یک از طرفین نیست.

 فال متولدین بهمن

رابطه شما با دنیای مادیات خیلی قویتر از گذشته شده دیگر مثل گذشته به رشد معنوی خود اهمیتی نمی دهید و زمان چندانی صرف مسائل معنوی نمی کنید. با این حال در زمینه مسائل اقتصادی هم امروز به دلیل بی توجهی ممکن است به مشکل بربخورید. بهتر است به هیچ عنوان روی پولتان ریسک های غیر ضروری نکنید، زیرا واقعیت‌ها و اطلاعاتی هستند که شما هنوز در جریان آنها نیستید و بعدا با پی بردن به آنها خدا را شکر خواهید کرد که احتیاط کرده و قدم اشتباهی برنداشته‌اید. فعلا بهتر است در همان مسیر قبلی‌تان پیش بروید تا به وقتش اهداف تازه ای برای خودتان تعریف کنید. در هر صورت از عزیزانتان غافل نشده و به آنها نیز توجه کنید، آنها ارزشمندترین دارایی شما هستند.

 فال روزانه متولدین اسفند

این روزها شما از پیله ای که به دور خودتان تنیده بودید خارج شده و با حس همدردی بسیاری به مسائل و مشکلات دیگران نگاه می کنید. مشخصا کمک کردن به کسانی که به کمک شما نیاز دارند بسیار ارزشمند بوده و به شما انگیزه می دهد تا با عشق به دیگران زندگی کنید. هر کار خیری که بکنید شما را یک قدم به بهشت نزدیک تر می کند، با این حال باید مواظب باشید طوری از مهربانی شما سوء استفاده نشود که برای همیشه خوبی کردن به دیگران را کنار بگذارید. امروز افکار و ایده‌هایی دارید که شاید به نظر دیگران عجیب و غریب بیایند، ولی شما باید بر اساس ترجیح و علاقه خودتان تصمیم بگیرید و دهن بین نباشید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد