فال روزانه -پنجشنبه 15 خرداد

فال روزانه 15 خرداد : دوست عزیز فالوده ای که 15 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

 

شما شخصی باهوش، منطقی، دارای شم تجاری، با وقار، مثبت اندیش و با شخصیت هستید که با خونگرمی و رفتار اجتماعی خود خیلی راحت با دیگران ارتباط برقرار می کنید، فقط باید به بی صبری و بیقراری ذاتی خود غلبه کنید. امسال وضعیت سلامتی شما خلی بهتر از سال گذشته خواهد بود، اما وضعیت سلامتی یکی از اعضای سالخورده‌ی خانواده‌تان باعث نگرانی شما خواهد شد و شاید مجبور باشید پول زیادی را برای نگهداری از او خرج کنید. امسال یک معامله‌ی ملکی سود فراوانی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. با این حال اگر قصد سرمایه گذاری در بازار مسکن را دارید باید خیلی با احتیاط گام بردارید، چون خطرهایی شما را تهدید می کنند که ممکن است تمام سرمایه‌تان را به باد بدهند. هیچ شراکت جدیدی را آغاز نکنید. خودتان را برای خرج کردن مبلغی قابل توجه برای تعویض وسیله‌ی نقلیه و یا بازسازی خانه‌تان آماده کنید. در زمینه‌ی حرفه ای باید تمام توان خود را به کار بگیرید تا قابلیت های خود را به اثبات برسانید. سعی کنید دانش و مهارت های خود را گسترش دهید تا بتوانید برای پذیرش مسئولیت های بیشتر و در نهایت موقعیت های بهتر آماده شوید. مجردهایی که عاشق هستند امسال فرصت رفتن به خانه‌ی بخت را خواهند داشت. مهر، آذر، بهمن و فروردین بهترین ماه های سال خواهند بود.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

شاید پیش خودتان فکر کنید این اواخر آنقدر سرتان گرم کار بوده است که لیاقت تعطیلاتی طولانی تر را داشته باشید، ولی تعطیلات دیگر برای شما تمام شده است و باید به سراغ کار و زندگی‌تان و آن همه مسئولیتی که به عهده‌تان هستند بروید. ناراحت نباشید و بهانه گیری هم نکنید، همین که دست به کار شوید خواهید دید کار کردن به آن بدی که فکر می کنید هم نیست و بعد از چند روز استراحت حتی می تواند شما را سرحال کند. با وجود این که اوضاع اقتصادی‌تان در حال حاضر بد نیست ممکن است اخباری بشنوید که باعث نگرانی شما در این رابطه بشوند، پیش از آن که از صحت اخباری که شنیده‌اید اطمینان حاصل کنید بیهوده نگران نشوید.

 فال روز متولدین اردیبهشت

شما از تمام کارهایی که این روزها باید برای زندگی‌تان انجام دهید خسته شده‌اید. زندگی شخصی، عاطفی و کاری‌تان مدام به توجه و رسیدگی شما نیاز دارد و شما به شدت در انتظار روزهایی آرام تر هستید که بتوانید زمان بیشتری را به خودتان اختصاص داده و با خیال استراحت کنید. یک تعطیلات دو سه روزه، یا یک دور همی دوستانه چیزهایی نیستند که بتوانند حال روحی شما را به وضعیت عادی‌اش بازگردانند. شما به دوره ای طولانی تر از تفریح و استراحت نیاز دارید. زودتر از آنچه انتظارش را دارید به این خواسته خود خواهید رسید، ولی تا آن موقع قدر لحظات کوتاهی که برای استراحت کردن به دست می آورید را بدانید و از آنها لذت ببرید.

 فال امروز متولدین خرداد

امروز از آن روزهایی است که شخصیت دوگانه شما در اوج خود قرار دارد و دیگران نمی دانند چطور باید خودشان را با حال و هوای متغیر شما هماهنگ کنند. شما خودتان هم متوجه این حال خود هستید و سعی دارید در وجود خود تعادل ایجاد کنید. با این حال نمی توانید با کسانی که به همدلی و همدردی شما نیاز دارد کمک کنید و برای حل مشکلات آنها قدمی بردارید، چرا که فعلا خودتان بیش از هر شخص دیگری به کمک های خودتان نیاز دارید. ولی مواظب باشید حداقل با اطرافیان و دوستانی که به شما نیاز دارند بدرفتاری نکنید و اگر باری از دوششان بر نمی دارید با رفتار تندتان باری به دوششان اضافه نکنید. این حال شما موقتی و گذراست، ولی آنها همیشه در کنارتان خواهند بود.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

شما هنوز از حال و هوای تعطیلات بیرون نیامده‌اید، ولی از طرفی هم ذهنتان به شدت درگیر کارهای زیادی است که در انتظارتان هستند و دیگر جایی برای به تعویق انداختن ندارند. درست است که دلتان می خواهد امروز را هم به تنبلی و استراحت بگذرانید، ولی باید سر کارتان بازگشته و مسئولیت‌هایی که به عهده‌تان هستند را انجام دهید. اگر به وعده‌هایی که داده بوده‌اید عمل نکنید و وظایفتان را به انجام نرسانید مجبور خواهید شد بهای سنگینی برای آنها بپردازید و به شدت پشیمان خواهید شد. فقط آغاز روز برایتان سخت خواهد بود، وقتی دست به کار شوید حال و حوصله‌تان سر جایش آمده و انرژی‌هایی که ذخیره کرده‌اید به کار خواهد افتاد.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

با وجود این که امروز کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن ندارید کارهای نیمه کاره ای که از روزهای قبل باقی مانده‌اند وقت زیادی از شما خواهد گرفت. باید بپذیرید که نمی توان به گذشته بازگشت و باید شرایط ایجاد شده را پذیرفته و هر کاری که از دستتان بر می آید را انجام دهید و مسیر خود را به سمت آینده ای که آرزویش را دارید ادامه دهید. اجازه ندهید انرژی منفی اطرافیانتان روی ذهن خلاق و پویای شما اثر بگذارد؛ شاید پیشرفت کارها به آن سرعتی که شما انتظارش را داشته‌اید نباشد، ولی پشتکار و اراده شما بالاخره نتیجه داده و پیشرفت های قابل توجهی را برایتان به همراه خواهد داشت. در طی این مسیر همراهان واقعی خود را شناخته و قدر آنها را بدانید.

 

 فال امروز متولدین شهریور

شما دوست دارید امروز کنترل امور را در دست گرفته و راهنمای اعضای گروهتان باشید، ولی حتی اگر بهترین ایده‌ها را در سر داشته باشید هم اعتماد به نفس کافی برای انجام این کار را ندارید. در واقع همه افکار و ایده های مختلفی که در سر دارید آنقدر به نظرتان فوق‌العاده هستند که نمی توانید یکی از آنها را با اطمینان انتخاب کرده و دچار شک و تردید و در نتیجه عدم اعتماد به نفس شده‌اید. حل این معضل خیلی راحت است، بی آن که ذهن خودتان را بیهوده درگیر کنید یکی از گزینه‌هایی که به نظرتان بهتر می آیند را انتخاب کنید تا خیلی زود ببینید که همه با شما همراه شده و نهایت تلاششان را برای رسیدن به اهداف مشترکتان می کنند.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

تلاش‌هایتان بالاخره دارند به نتیجه می رسند و اولین پرتوهای سپیده دمی که به شب تاریک مشکلاتتان پایان خواهد بخشید دارند در آسمان زندگی‌تان پدیدار می شوند. تردیدهایی که این اواخر داشته‌اید با چنان سرعتی از بین خواهند رفت که حتی خودتان هم متوجه این که چطور این اتفاق افتاده است نخواهید شد. مثل این است که ناگهان پرده ای از جلوی چشمانتان کنار رفته و حقیقت بر شما آشکار شده باشد. به هیچ عنوان نگران دیگران و افکار و قضاوت‌هایشان نباشید، مهم این است که بالاخره تلاش‌هایتان دارند به ثمر می نشینند. موقعیت مالی‌تان شما را کمی نگران کرده است، ولی اصلا نیازی نیست نگران این چیزها باشید، شرایطتان دارند رو به بهبود پیش می روند.

 

 فال روزانه متولدین آبان

خواسته‌ها و آرزوهای شما خیلی بیشتر و عمیق تر از آن چیزی هستند که اطرافیانتان فکر می کنند و بیان کردن آنها برای شما کار چندان ساده ای نیست. ولی خوشبختانه امروز دوستان نزدیکتان می توانند صمیمانه به حرف دلتان گوش کرده و شما را برای به دست آوردن خواسته‌هایتان راهنمایی کنید. در واقع تا زمانی که این افکار و احساسات خود را به زبان نیاورده‌اید درک کامل آنها برای خودتان نیز دشوار خواهد بود و نخواهید توانست برای به دست آوردن آنها به درستی برنامه ریزی کنید. برای بیان کردن احساسات واقعی خود نسبت به کسی که دوست دارید با مشکل مواجه هستید. چشم‌ها پنجره ای به روح و درون ما هستند، عمق احساس خود را با نگاهتان به او نشان دهید.

 

 فال متولدین آذر

امروز شاید نرسید تمام کارهایی را که در لیست وظایف روزانه‌تان دارید به انجام برسانید، تنها دلیل آن هم این است که خیلی راحت برنامه های خودتان را رها کرده و درگیر مسائل و مشکلات دیگران می شوید. طبعا دوستان و نزدیکان بخاطر توجهی که به آنها و داستان‌هایی که برایتان تعریف می کنند دارید از شما متشکر خواهند بود، ولی در واقع این گوش شنوای شما تنها برای دلداری دادن به آنها نیست و این کنجکاوی شما تا حدود زیادی به دلیل آن است که با سرگرم کردن خودتان با مشکلات دیگران می خواهید درگیری‌ها و مسائل خودتان را فراموش کرده و از مواجه شدن با آنها فرار کنید. بهتر است بجای فرار از مشکلات و مسئولیت‌ها وقتتان را صرف رسیدگی به کارهای خودتان کنید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

شما از این که همیشه مسئولیت همه چیز را به عهده داشته باشید خسته شده‌اید. حتی ممکن است امروز ناگهان طغیان کرده و تمام برنامه های قبلی‌تان را بهم بریزید و دیگران را در تعجب و شگفتی رها کنید. شاید برنامه جدیدتان لزوما همان چیزی نباشد که رویایش را داشته‌اید، ولی شما فقط می خواهید کمی عقل دیگران را سر جایش بیاورید و بگذارید آنها هم بار مسئولیت را احساس کنند. شما می خواهید کمی برای خودتان باشید و وقتتان را صرف خودتان و اهداف شخصیتان بکنید، با این حال باید مواظب قدم‌هایی که بر می دارید باشید. کاری نکنید که فردا نشود بهای آن را پرداخت یا آن را به حالت اولش بازگرداند.

 فال متولدین بهمن

شما همیشه و به طور ذاتی آدم عجیبی هستید، ولی امروز ایده‌هایتان آنقدر عجیب و غریب هستند که حتی خودتان را هم شگفت زده خواهند کرد. شما با تمام وجود می خواهید وضعیت فعلیتان را تغییر دهید و به همین خاطر هم هر چقدر نقشه‌تان اساسی تر و افراط گرایانه تر باشد به نظر خودتان جذاب تر خواهد بود. ولی متاسفانه با این رفتارتان ممکن است باعث شوید یکی از ایده های خیلی خوب و هوشمندانه‌تان ارزش خود را از دست بدهد. درست است که شما باید محدودیت های خود را از بین ببرید، ولی اولین قدم برای این کار این است که محدودیت‌هایتان را بشناسید و سپس آگاهانه برای از میان برداشتن آنها تلاش کنید.

 فال روزانه متولدین اسفند

ایده های دیگران امروز به نظرتان آنقدر جالب و خلاقانه هستند که شاید فکر کنید که ایده های خودتان حتی ارزش این که بخواهند به زبان آورده شوند را ندارند. ولی مقایسه کردن افکار خودتان با دیگران اصلا کار درستی نیست، شما می توانید در عین این که از افکار و ایده های دیگران خوشتان می آید و لذت می برید به ایده های خودتان هم احترام بگذارید. تا وقتی که تلاشی برای عملی کردن افکار و ایده‌هایتان نکرده‌اید یا حداقل آنها را با افرادی که می توانند در مورد آنها نظر درستی بدهند در میان نگذاشته‌اید نمی توانید در مورد آنها قضاوت کنید. این چند روز به اندازه کافی استراحت کرده‌اید و وقتتان را همراه با خانواده و دوستان گذرانده‌اید، حالا دیگر باید تمام فکرتان را روی کارتان متمرکز کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد