فال روزانه – شنبه 2 فروردین

 

فال روزانه 2 فروردین : دوست عزیز فالوده ای که 2 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی جاه طلب، با وقار، اجتماعی، بشاش و بسیار مثبت اندیش هستید. رفتار دوستانه ی شما باعث می شود مورد احترام دیگران قرار داشته باشید اما غرور و خودخواهی تان باعث می شود برخی از آشنایی هایی که پتانسیل تبدیل شدن به دوستی های صمیمی را دارند از حد آشنایی فراتر نروند. امسال فرصت های جدیدی برای شما فراهم خواهند شد تا وضع مالی خود را از طریق پیدا کردن یک منبع درآمد جدید بهتر کنید و بتوانید پول بیشتری را صرف خرید اشیای لوکس و گران قیمت کرده و سطح ظاهر زندگی خود را بالا ببرید. اعتماد به نفس بالایی که امسال دارید شما را تبدیل به یک برنده خواهد کرد و خواهید توانست از پس هر چالشی که سر راهتان قرار بگیرد به راحتی بربیایید. شما شانس زیادی برای یافتن یک موقعیت کاری بهتر خواهید داشت و حداقل یک پله بالاتر خواهید رفت. امسال از لحاظ عاطفی برای شما سال خوبی خواهد بود و حمایت عاطفی قابل توجهی را از جانب طرف مقابلتان دریافت خواهید کرد. مجردها شانس بالایی برای ازدواج خواهند داشت. تیر، شهریور و آبان بهترین ماه های امسال خواهند بود.

 فال روزانه متولدین فروردین

شما به طور کلی شخصی اجتماعی و برونگرا هستید و امروز هم دلتان می خواهد وقتتان را همراه با دوستان و آشنایانتان بگذرانید و از وقتتان لذت ببرید. شما خیلی بیشتر از همیشه نسبت به ظاهر خودتان حساسیت نشان می دهید و در واقع این حساسیت از تلاش برای جلب توجه یک نفر که برایتان از اهمیت زیادی برخوردار است سرچشمه می گیرد. نگران نباشید، حتی اگر تا این حد به خودتان فشار نیاورید هم در چشم شخص مورد نظرتان از جذابیت کافی برخوردار خواهید بود. در واقع امروز بعدازظهر شما نه تنها مورد توجه این شخص قرار خواهید داشت، بلکه همه را به راحتی به خود جذب خواهید کرد.

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید نسبت به آنچه در اطرافتان در جریان است احساس چندان خوبی ندارید. فشارهای زیادی که به شما وارد شده اند باعث شده اند رفتارتان نسبت به همیشه کمی عصبی باشد. با این حال عشق و محبت زیادی که از جانب اعضای خانواده، همسر و فرزندانتان دریافت می کنید باعث خواهد شد که خیلی زود از این همه احساسات منفی نجات پیدا کنید. چرا امروز بعدازظهر به مهمانی های پشت سر همی که این چند روز رفته اید وقفه ای نمی دهید تا زمانی را با خانواده سپری کنید. رفتن به سینما و تماشای یک فیلم خوب می تواند ایده ی فوق العاده ای باشد و ذهنتان را حسابی آرام کند.

 فال امروز متولدین خرداد

امروز به صورت کاملا غیر منتظره مبلغ قابل توجهی به دستتان خواهد رسید که می تواند یک هدیه ی نقدی، پاداش و یا جایزه باشد، در هر صورت از دریافت این پول لذت خواهید برد. این اتفاق باعث شده است از لحاظ روانی حال بهتری داشته باشید و در نتیجه رفتار و روابطتان با دیگران بهتر باشند و نسبت به همیشه خیلی گرم و صمیمی تر باشید. امروز تقلا کردن بی فایده است و هر چقدر هم تلاش کنید همه چیز عالی و بدون نقص باشد نمی توانید همه چیز را تحت کنترل داشته باشید. نبردهایتان را عاقلانه انتخاب کنید و روی جزئیات بی اهمیت بیهوده تمرکز نکنید، این طوری هم خودتان و هم دیگران خوشحال تر خواهید بود.

 فال روزانه متولدین تیر

امشب شاید در یک مهمانی و یا فعالیت گروهی شرکت کنید که هر چند افراد حاضر در آن برایتان عزیز هستند ترجیح می دهید هر چه زودتر این جمع را ترک کنید تا بقیه وقتتان را به عشقتان اختصاص داده و کمی با او خلوت کنید. شما نسبت به آینده ی خودتان و آینده ی این رابطه ی عاطفی بسیار خوشبین هستید و همین باعث شده است حال خیلی خوبی داشته باشید. خبر خوبی برایتان داریم و آن هم این است که پول زیادی در انتظارتان است! این پول می تواند یک هدیه و یا طلبی باشد که مدت هاست از کسی دارید و امیدی نداشته اید که به این زودی به شما بازگردانده شود؛ این اتفاق حال و هوایتان را حسابی خوب خواهد کرد.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

شما امروز سرشار از شور و هیجان هستید و انرژی بسیار زیادی را در وجود خودتان احساس می کنید. شاید بخواهید بخشی از این انرژی را صرف رسیدگی به خانه تان بکنید. این چند روز مهمان های زیادی به خانه تان رفت و آمد کرده اند و احساس می کنید که یک بار دیگر باید همه جا را تمیز و مرتب کرده و برای ورود مهمان های جدید آماده شوید. خبر خوبی که برایتان داریم این است که امروز مهمان های عزیزی به خانه تان خواهند آمد که از مصاحبت و همراهی آنها لذت خواهید برد. اگر به فعالیت های هنری علاقه دارید امروز روز خوبی برای انجام کارهای هنری و خلاقانه می تواند باشد و ذهنتان در این زمینه خیلی خوب کار می کند.

 فال امروز متولدین شهریور

امروز مکالمات گرم و دوستانه ای خواهید داشت. این مکالمات ممکن است به شکل تماس تلفنی، پیامک و یا ایمیل هایی از طرف دوستان و اعضای خانواده تان باشند که در دوردست ها زندگی می کنند و برای مدتی طولانی از شما بی خبر بوده اند و حالا می خواهند فرا رسیدن سال نو را به شما تبریک بگویند. خوشبختانه روابطتان با شخصی که دوست دارید هم دارند خیلی خوب پیش می روند و بیش از هر زمانی دیگری نسبت به او احساس نزدیکی می کنید. امروز ممکن است تحت تاثیر شرایط کیهانی موجود وسوسه شوید مسئولیت های بیشتری را بپذیرید. بهتر است پایتان را از گلیمتان درازتر نکنید و بی آن که نگران کمبود وقت باشید تمرکز خودتان را روی وظایف فعلیتان بگذارید.

 فال روزانه  متولدین مهر

خبرهای خوبی برای شما داریم! امروز برای شما روز بسیار خوبی خواهد بود. اینطور به نظر می رسد که قرار است به طور غیر منتظره ای مبلغی پول به دستتان برسد. شاید یک نفر که به شما بدهکار بوده بخواهد پیش از موعد بدهی اش را پس بدهد و یا والدینتان تصمیم گرفته باشند مبلغ نسبتا قابل توجهی را به عنوان عیدی به شما هدیه بدهند. در هر صورت به دست آوردن این مبلغ برای شما خیلی مهم و خوشحال کننده خواهد بود. در نتیجه ی گرفتن این خبرهای خوب حال شما هم حسابی خوب خواهد شد و با اطرافیان خود نیز مهربان تر از همیشه خواهید بود. از واکنش های غافل گیر کننده ی آنها لذت ببرید.

 فال روزانه متولدین آبان

امروز حس هنرمندانه ی شما فعال شده است و اگر قصد انجام هرگونه کار هنری، از کشیدن یک نقاشی گرفته تا ساختن یک هدیه ی منحصر بفرد برای دوستتان را دارید، مطمئن باشید که در انجام آن موفق خواهید بود و از نتیجه ی نهایی لذت خواهید برد. اگر در مسیرتان به دیواری بر بخورید شاید اولین کاری که به ذهنتان برسد این باشد که آنقدر به این دیوار بکوبید تا فرو بریزد، ولی شاید اگر خوب فکر کنید ببینید آنچه خودتان را با آن درگیر کرده اید آنقدر اهمیت ندارد که بخواهید خودتان را با آن این گونه درگیر کنید. برای خودتان از کاه کوه نسازید و مشکلی که به وجود آمده است را برای خودتان بزرگ نکنید تا ببینید که خود بخود برطرف خواهد شد.

 فال متولدین آذر

امروز کمی فکرتان مشغول مسائل کاری شده و به فکر کارهایی هستید که باید انجام شوند. فعلا ذهنتان را از مسائل حرفه ای خالی کنید و به مسائل شخصی و خانوادگی تان بپردازید. برای رسیدن به شادی به دنبال احساس رضایت قلبی و روانی باشید، فعلا وقت پرداختن به مسائل مادی نیست، از بودن در کنار خانواده تان لذت ببرید. امروز شما بسیار رمانتیک شده اید و با بی صبری تمام در انتظار این هستید که با عشقتان تنها شده و او را در عشق و محبت خود غرق کنید. شاید حتی به این فکر بیفتید که یک هدیه ی نسبتا گران قیمت برای او خریداری کنید. مطمئنا او از دریافت این هدیه ی غافلگیر کننده بسیار خوشحال خواهد شد.

 فال روز متولدین دی

امروز شما علاقه و محبت شدیدی نسبت به اطرافیان خود احساس می کنید، حتی آنهایی که معمولا زیاد حال و حوصله شان را ندارید و کارهایشان برایتان آزاردهنده هستند! خانواده، دوستان و از همه مهمتر عشقتان، از این که آنها را غرق در محبت خود می کنید لذت خواهند برد و به احتمال زیاد در مقابل رفتار مشابهی با شما خواهند داشت. شما امروز خیلی سخاوتمندتر از همیشه شده اید و شاید به این فکر بیفتید که عشقتان را با هدیه های گران قیمت خوشحال کنید، اما به شما توصیه می شود که مواظب جیبتان باشید و در این مورد زیاده روی نکنید. فراموش نکنید که با خودتان هم به اندازه دیگران مهربان باشید.

 فال متولدین بهمن

کارهایی که برای امروزتان در نظر گرفته اید دارند خیلی کندتر از همیشه پیش می روند و این اصلا برایتان خوشایند نیست، چون ترجیح می دهید هر چه سریعتر وقتان آزاد شود تا بتوانید همراه با خانواده،دوستان و عزیزانتان خوش بگذرانید. همین باعث خواهد شد که نتوانید روی کارهایی که باید انجام دهید تمرکز کافی نداشته باشید و دائم به دنبال راه فراری برای رها کردن خودتان از بند وظایف و مسئولیت ها هستید. نگران نباشید، تا فردا اوضاع خیلی بهتر خواهد شد. شما امروز عشق زیادی نسبت به شریک زندگی تان احساس می کنید و می توانید برای نشان دادن احساستان به او هدیه ای خریده و دلش را به دست بیاورید.

 فال روزانه متولدین اسفند

حساسیت و مهربانی ذاتی شما امروز با دیدن عشق و محبت اطرافیانتان شکوفا شده و قدرتی خیلی بیشتر از همیشه پیدا کرده است. به همین دلیل هم تمام روز مشغول ابراز محبت به اطرافیانتان، چه به طور مستقیم و چه غیر مستقیم خواهید بود. در این بین شریک عاطفی تان خیلی بیشتر از بقیه به شما اهمیت می دهد و شما را غرق در عشق و محبت خود خواهد کرد، از این باران محبت و توجه لذت ببرید. امروز حتی نسبت به کسانی که در حالت عادی مورد علاقه تان نیستند هم حس بدی ندارید، پس از فرصت استفاده کرده و به دیدارشان بروید، این می تواند فرصت بسیار خوبی برای از بین بردن کدورت ها باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد