فال روزانه – دوشنبه 6 مرداد

فال روزانه 6 مرداد : دوست عزیز فالوده ای که 6 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی مهربان، همیشه آماده‌ی کمک به دیگران، باهوش و تیزبین و متواضع هستید. شما با جسارت درونی و بی پروایی خود یک جنگجوی ذاتی هستید و به هیچ مانعی اجازه نمی دهید که سر راه رسیدن شما به خواسته‌هایتان قرار بگیرد. در سالی که پیش رو دارید با اراده‌ی محکم و تلاش و سخت کوشی فوق‌العاده ای که دارید شانس بالایی برای رسیدن به اهداف بلندپروازانه‌ی خود خواهید داشت. شما در مطالعه و تحقیق در هر زمینه ای دقت عمل بسیار بالایی خواهید داشت و به همین دلیل در پروژه‌هایی که به عهده می گیرید موفقیت های قابل توجهی را کسب خواهید کرد. با این همه شما گاهی در تصمیم‌گیری‌هایتان عجولانه رفتار می کنید و این عادت می تواند امسال برایتان گرانتر از هر وقت دیگری تمام شود. شما ممکن است سعی کنید کارها و پروژه‌هایی را به عهده بگیرید که نسبت به توانایی‌ها و امکاناتی که در اختیار دارید بیش از اندازه بزرگ هستند و نتوانید به تنهایی آنها را به انجام برسانید. شما امسال در هر جمعی که قرار بگیرید با مهارت های فوق‌العاده ای که در برقراری ارتباط با دیگران و صحبت کردن دارید در مرکز توجه قرار خواهید گرفت و از محبوبیت زیادی برخوردار خواهید بود. این وضعیت باعث می شود دوستان جدیدی پیدا کنید که می توانند به رشد شخصی و حرفه ای شما کمک زیادی بکنند و فرصت های جدیدی را در اختیارتان قرار دهند. مهر و دی بهترین و مهم‌ترین ماه های سال هستند.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز شما به شدت دلتان می خواهد هر کاری که از دستتان برمی آید برای دوستانتان انجام دهید. ممکن است کار و زندگی خودتان را رها کنید تا از یکی از نزدیکانتان که بیمار است پرستاری کنید یا سعی کنید مشکل یکی از همکارانتان را حل کنید، اما چنان در این تلاش صمیمانه برای کمک به دیگران غرق می شوید که بی آن که خودتان بخواهید یا حتی متوجه باشید رفتارتان با آنها تند و نامناسب می شود. این که بخواهید نقش فرشته مهربان را برای دیگران بازی کنید خیلی هم خوب است، ولی شرط اول آن این است که خودشان از شما تقاضای کمک کرده باشند. در غیر این صورت ممکن است از نیت خیر شما برداشتی منفی صورت بگیرد.

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز با داشتن انتظارهای نابجا از دیگران برای حل مشکلات و دردسرهایتان تنها زمینه دلخوری و ناراحتی خودتان را فراهم خواهید کرد. شاید به نظر خودتان کاملا واضح باشد که به کمک نیاز دارید، ولی تا زمانی که خودتان مستقیما تقاضای حمایت و همکاری نکنید به احتمال زیاد این نیاز شما نادیده گرفته خواهد شد. این که فکر کنید اطرافیانتان آنقدر شما را می شناسند که لازم نیست خودتان چیزی به زبان بیاورید کاملا اشتباه است. این که توقع داشته باشید دیگران فکر شما را بخوانند و بعد هم از دست آنها ناراحت شوید خیلی بیرحمانه است. اگر به موقع نیازهایتان را با دیگران در میان بگذارید خیلی زود بسیاری از مشکلاتتان حل خواهند شد.

 فال امروز متولدین خرداد

امروز هر کلمه ای که از دهانتان خارج می شود می تواند اثری معجزه بخش داشته باشد، اما کلامتان همچنین می تواند همچون خنجری در قلب طرف مقابلتان فرو رود. تفاوت بین این دو در کلمه‌هایی که انتخاب می کنید نیست، بلکه همه چیز به نگرشی که دارید بستگی دارد. با وجود این که شما در افکار و احساساتتان بیشتر اوقات بیقرار و بی ثبات هستید، امروز می توانید نسبت به برنامه‌ها و نقشه‌هایی که برای امروزتان در سر دارید همچون سنگ سرسخت باشید. ولی این را باید در نظر داشته باشید که نزدیکانتان از شما انتظار دارند در زمانی که در مسیرشان با مشکلات و ناهمواری‌ها روبرو هستند به آنها کمک کنید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

مهارتی که شما در گوش سپردن به حرف های دیگران دارید واقعا خارق‌العاده است؛ تا حدی که طرف‌ مقابلتان احساس می کند که حتی معنای سکوت‌هایی که در میان حرف‌هایش دارد را هم درک می کنید. این موضوع در حال حاضر می تواند کاملا درست باشد و هرچقدر بیشتر دقت کنید از ناگفته‌ها و لحظات سکوت چیزهای بیشتری خواهید فهمید. امروز اگر بدانید چه وقت باید سکوت کنید و تنها به حرف‌ها و حرکات دیگران گوش فرا دهید چیزهای بیشتری در مورد آنها و احساساتشان خواهید فهمید. این نکته را به یاد داشته باشید که لزومی ندارد حتما جاهای خالی را با حرف های بی مورد پر کنید. تنها کاری که باید بکنید این است که با قلبی باز پذیرای دیگران باشید.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز می خواهید حمایت کامل خودتان از ایده های خوبی که یکی از اطرافیانتان در سر دارد را نشان دهید ولی ممکن است در این کار کمی زیاده روی کرده و کاسه داغتر از آش بشوید. به جای این که سعی کنید آنها را مورد قضاوت قرار دهید و وادار به ایجاد تغییر در زندگیشان کنید بهتر است مواظب واکنش‌هایتان باشید و سعی نکنید زندگی دیگران را عوض کنید. خوشبختانه این تمایل شما به حل مشکلات دیگران بی آن که خودشان کمکی از شما خواسته باشند خیلی زود برطرف خواهد شد. بهتر است سعی کنید ذهنتان را روی زندگی خودتان و این که برای رسیدن به رویاهایی که در سر دارید چه کارهایی باید انجام دهید متمرکز کنید.

 

 فال امروز متولدین شهریور

امروز شما در بروز دادن احساسات خود زیاد صادقانه رفتار نمی کنید. خودتان خوب می دانید که پشت این لبخند همراه با خونسردی چه افکار و احساساتی پنهان هستند که نمی خواهید آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید. در کمال تعجب و با وجود سکوت خودتان، دیگران خیلی خوب شما را درک می کنند. گاهی اوقات بعضی چیزها را نمی توان به سادگی به زبان آورد و با گفتن آنها فقط همه چیز بدتر می شود؛ در چنین موقعیتی سکوت بهترین گزینه ممکن است. بهتر است در رابطه عاطفی‌تان خیلی با احتیاط رفتار کنید و حرف‌هایتان را با دقت بیشتری انتخاب کنید و بحث های پیچیده را برای روز دیگری نگه دارید، این طوری همه خوشحال تر خواهند بود.

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز شاید در محل کارتان کمی احساس گیجی و سردرگمی داشته باشید و همین می تواند باعث شود که هدف گذاری و برنامه ریزی برای کارهایتان، به ویژه وقتی پای اهداف بلند مدت در میان باشد برایتان تبدیل به کاری دشوار شود. حتی اگر از این که در مسیر درست قرار دارید اطمینان کامل داشته باشید ممکن است نسبت به این که آیا در نهایت موفق خواهید شد یا خیر دچار تردید شوید. با تلاش برای غلبه به این وضعیتی که به وجود آمده و به دست آوردن مجدد اعتماد به نفستان می توانید دیگران را هم با اشتیاقی که به رشد و تغییر کردن دارید تحت تأثیر قرار دهید. این کار باعث خواهد شد حالتان حتی بهتر هم شده و به خودتان افتخار کنید.

 

 فال روزانه متولدین آبان

شما اغلب دارای سطح بالایی از خلاقیت هستید و در بروز دادن این استعداد خود هم هیچ مشکلی ندارید، ولی امروز ممکن است بیان کردن نظرات و ایده‌هایتان برای شما دشوار باشد و با موانع ذهنی روبرو باشید. یکی از بهترین راه‌ها برای این که به این وضعیت غلبه کنید این است که روند عادی و تکراری زندگی‌تان را کمی بهم بریزید! این که سعی کنید کارتان را از زاویه ای کاملا متفاوت مورد بررسی قرار دهید می تواند همان چیزی باشد که برای کنترل مجدد قدرت خلاقیتتان به آن نیاز دارید. شاید وقتی اوضاع به حالت عادی بازگشت ترجیح بدهید با همان الگوهای قبلی کارتان را انجام دهید، ولی در نظر گرفتن همه گزینه های ممکن هیچ وقت ضرری نمی تواند برایتان داشته باشد.

 

 فال متولدین آذر

امروز خاطرات دوران کودکی‌تان به طرز عجیبی زنده شده‌اند، تا حدی که می توانند زمان حال زندگی‌تان را هم تحت تأثیر قرار بدهند. شاید روزهای ناخوشایندی را به خاطر بیاورید که خانواده‌تان شما را به خوبی درک نمی کردند و با شما و کارها و ایده‌هایتان مخالف بودند. درست است که شما نمی توانید به گذشته بازگشته و آن را تغییر دهید، ولی می توانید از این خاطرات به عنوان درس عبرت و عاملی محرک برای زمان حالتان استفاده کنید. به جای این که با ترس و وحشت به روابطی که با دیگران دارید نگاه کنید و نگران اثرات رفتارهایی که می کنید روی روند رابطه‌تان باشید این نکته را به یاد بیاورید که قدرت عشق از هر چیزی بالاتر است.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

شاید در دوران نوجوانی‌تان در برقراری ارتباط با اعضای خانواده‌تان با مشکلاتی مواجه بوده باشید، حتی هنوز هم به عنوان یک بزرگسال گاهی نمی توانید به راحتی ارتباط عاطفی مورد نظرتان را با آنها برقرار کنید. حالا هم اتفاقاتی دارند می افتند که این احساس و خاطرات ناخوشایند آن را دوباره در شما زنده کرده‌اند، ولی همین وضعیت می تواند فرصتی باشد برای این که اعتماد به نفس خودتان را بالا برده و این مشکل قدیمی که همیشه سایه آن را روی روابط خود حس می کنید را برای همیشه از بین ببرید. خودتان را از بندهای گذشته رها کنید و بپذیرید آنچه گذشته را نمی توان تغییر داد ولی آینده در دستان شماست و با امیدواری و نگاه مثبت می توانید به خواسته‌هایتان برسید.

 فال متولدین بهمن

با وجود این که امروز در ارتباط با دیگران خیلی سرحال و سرزنده به نظر می رسید در واقع پشت این ظاهر بشاش شما ناراحتی و اندوه زیادی نهفته است. زخم های عاطفی که از گذشته برجای مانده اند هنوز روی شما و احساسی که نسبت به خودتان دارید تأثیر می گذارند و گاهی حال و هوایتان را بهم می ریزند. بر خلاف آنچه خودتان فکر می کنید نشان دادن احساساتی که دارید نشان دهنده ضعف شما نیست و روی نگرشی که دیگران نسبت به شما دارند اثر منفی نخواهد گذاشت. در میان گذاشتن این احساس با افرادی که مورد اعتماد شما هستند نه تنها حال خودتان را بهتر می کند، بلکه می تواند برای آنها هم الهام بخش باشد.

 فال روزانه متولدین اسفند

شما با به یاد آوردن خاطرات گذشته و ارتباط دادن و مقایسه آنها با شرایط فعلیتان می توانید به رشد عاطفی خود کمک زیادی کرده و برای خودتان نقش یک درمانگر را ایفا کنید. در حال حاضر ریسک کردن در روابط عاطفی شاید به نظرتان کاری دشوار و کمی ترسناک باشد، ولی شما قدرت کافی برای این که چنین موقعیتی را با موفقیت پشت سر بگذارید را دارید و این کار شما حتی می تواند به دیگران هم انگیزه بدهد. یادتان باشد که اگر بی آن که اسیر گذشته شوید از شکست های گذشته‌تان درس لازم را بگیرید می توانید فرصت‌هایی برای خودتان بسازید که آغازگر بهترین و زیباترین بخش های زندگی‌تان خواهند بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد