فال روزانه – دوشنبه 12 خرداد

فال روزانه 12 خرداد : دوست عزیز فالوده ای که 12 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شاید این چند وقت این طور به نظرتان آمده باشد که هیچ چیز در زندگی‌تان جور نمی شود و هیچ کدام از مشکلاتتان حل نمی شوند، ولی همین روزهای نزدیک به تولدتان برای شما نقطه عطفی خواهند بود که همه چیز را رو به بهبود پیش خواهند برد. تمام موقعیت های فوق‌العاده ای که می خواستید در دسترستان قرار خواهند گرفت و درست پس از تولدتان به آنها خواهید رسید. شما سرشار از انرژی و انگیزه هستید و این برایتان کافی خواهد بود تا مدیریت کارها را در دست گرفته و به زندگی‌تان سر و سامان بدهید و مشکلاتی که مدت‌ها آزارتان داده‌اند را حل کنید. البته نباید انتظار داشته باشید که یک شبه همه چیز روبراه شود و حداقل تا آخر تابستان باید صبر کنید تا نتیجه موقعیت‌هایی که برایتان به وجود آمده‌اند را به طور ملموسی احساس کنید. تا اواخر پاییز امسال نمی توانید به طور قطع بگویید چه آینده ای در انتظار رابطه عاطفی‌تان خواهد بود، ولی پیش از پایان سال تکلیف خیلی چیزها معلوم خواهد شد.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز شما نگران این نیستید که با کمی مخالفت از جانب دیگران مواجه شوید و در واقع حتی برای مواجه شدن با چنین وضعیتی آماده هستید. هیچ چیزی مثل جنگیدن برای این که سطح آدرنالینتان را بالا نگه دارید به کارتان نخواهد آمد و شما هم به هیچ عنوان قصد ندارید جلوی خودتان را بگیرید. با این حال بهتر است کمی احتیاط به خرج دهید، زیرا به احتمال زیاد دشمنی که برای خودتان انتخاب کرده‌اید نه تنها دشمنی واقعی نیست، بلکه دوستی خیرخواه است که قصد کمک کردن به شما را دارد. بهتر است فعلا دست نگه دارید و قبل از ضربه فنی کردن کمی به حریفتان فکر کنید. امروز به دیدن مادرتان بروید و به او بگویید چقدر دوستش دارید و از او بخاطر زحماتش تشکر کنید.

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز شاید ارزش‌هایی که پیش از این برای خودتان تعریف کرده بودید را زیر سوال ببرید، به ویژه اگر با فردی روبرو شوید که نگرشی متفاوت از شما نسبت به زندگی دارد که برای شما کاملا تازه و ناشناخته است. در ابتدا شاید با تمام وجود در برابر این دیدگاه مقاومت و مخالفت کنید، ولی هر چه بیشتر راجع به آن بحث کنید برایتان جذاب تر خواهد شد. از آنجایی که شما آدمی نیستید که به سادگی ذهن و طرز تفکر خود را تغییر دهد، فکر کردن به این که افکار و عقاید فعلیتان ممکن است بیهوده و حتی مانعی برای پیشرفتتان باشند شما را آزار خواهد داد. ولی خوشبختانه عجله ای در کار نیست و شما می توانید با دید باز همه جوانب را در نظر گرفته و خودتان تصمیم بگیرید.

 فال امروز متولدین خرداد

وقتی دست سرنوشت ناگهان و بی آن که انتظارش را داشته باشید باز جدیدی را برای شما در نظر می گیرد طبیعی است که آشفته شده و ندانید چه باید بکنید. شما متوجه این هستید که تغییراتی دارند ایجاد می شوند، ولی هنوز برای پذیرفتن آنها آماده نیستید. شما نگران این هستید که آیا زندگی‌تان دارد به ثبات می رسد یا این اوضاع تنها شرایط را برایتان بدتر خواهد کرد و برنامه ریزی‌هایتان را بهم خواهد زد. به جای این که هول شوید و به فکر برنامه ریزی های تازه برای آینده‌تان فرو بروید، روی زمان حال و این که در این لحظه باید چکار کرد تمرکز کنید. وقتی بی ثباتی موجود در شرایط فعلی را بپذیرید موقعیت های فوق‌العاده ای که برایتان فراهم شده‌اند را خواهید دید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

تغییر نظر ناگهانی شما درباره تصمیمی که قبلا گرفته‌اید همکارانتان را متعجب خواهد کرد، ولی در واقع رفتار شما آنقدرها هم تعجب آور نیست. برای خودتان کاملا مشخصی است که تصمیمی که قبلا گرفته‌اید شما را به آینده ای که لیاقتش را دارید نخواهد رساند. مثل این که رویاهای گذشته‌تان یکباره جان تازه ای یافته‌اند و ذهن شما را درگیر خود کرده‌اند. ولی بیان کردن این رویاها و نقشه‌هایی که در رابطه با آنها دارید کاری غیر ضروری است که ممکن است به اعتبارتان لطمه بزند. به مرور زمان و با پیشروی شما به سوی اهدافتان دیگران نیز متوجه دلیل اصلی این تغییرات خواهد شد. به اسم های داخل دفترچه تلفنتان نگاه کنید و با چند نفر از دوستانی که مدت هاست از آنها بی خبر هستید تماس بگیرید.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز هر چقدر هم که مدام مسیرتان را تغییر دهید از این که در راه درستی قرار دارید که شما را به سوی موفقیت خواهد برد مطمئن هستید. با این حال ممکن است با کمی مخالفت مواجه شوید که اعتماد به نفس زیاد شما را کمی زیر سوال خواهد برد. به جای آن که آنقدر صبر کنید که شرایط به وجود آمده خسته‌تان کنند، قدرتتان را با نشان دادن تردیدها و نگرانی‌هایتان به نزدیکان خود نشان دهید. مرز مشخصی بین انگیزه داشتن و دچار توهم شدن وجود دارد که باید آن را تشخیص بدهید. تمام احتمالات را در نظر گرفته و با واقع بینی پیش بروید. سری به کتاب فروشی نزدیک خانه یا محل کارتان بزنید و حتی اگر قصد خرید ندارید در میان قفسه‌ها قدم زده و کتاب‌ها را ورق بزنید.

 

 فال امروز متولدین شهریور

شما به توانایی خود در تحلیل واقعیت‌ها و تشخیص اطلاعاتی که کاربردی هستند افتخار می کنید. ولی امروز از این توانایی های مورد علاقه‌تان نخواهید توانست استفاده کنید، زیرا هر چقدر هم که سعی کنید پیدایشان نخواهید کرد. امروز وقت آن رسیده است که کمی از دنیای واقعیت فاصله گرفته و به قدرت خیالتان اجازه بدهید آزادانه پرواز کند و از زاویه ای دیگر معنای زندگی را درک کنید. نمی دانید در رابطه با اتفاقاتی که دارند در اطرافتان می افتند باید سکوت کرده یا در مورد آنها اقدامی بکنید. اگر فکر می کنید واکنش نشان دادن به معنای دخالت کردن در کارهای خصوصی دیگران خواهد بود بهتر است سکوت کنید، وگرنه با شجاعت تمام در برابر کارهای اشتباه دیگران بایستید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

رویاهایتان را جدی بگیرید زیرا آنها می توانند راه درست را به شما نشان دهید. اگر به دلیل تجربیات تلخ گذشته نمی توانید به سادگی به خصوص در مورد مسائل مالی تصمیم بگیرید، بهترین راه این است که فهرستی از ایده هایتان را روی کاغذ بنویسید. این راه به شما کمک زیادی خواهد کرد. شریک زندگی‌تان افکار خلاقانه ای در سر دارد، دو راه پیش رو دارید، یا می توانید با او مخالفت کنید یا این که موافقت کنید و زاویه دید خود را گسترش دهید. اگر دوست دارید رابطه خود را با عشقتان حفظ کنید ما راه دوم را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز روابطتان با دیگران می تواند مایه عصبانیت شما شود، چرا که به نظر می رسد مردم بیش از هر چیز دیگری به خودشان، برنامه هایشان و خواسته هایشان اهمیت می دهند و اصلا به فکر این نیستند که نفعی به دیگران برسانند. همه ما گاهی باید خودمان و نیازهایمان را در اولویت قرار دهیم، ولی شما انتظار دارید بعضی وقت ها هم کمی صبر کرده و پیش از آن که خیلی دیر شود نگاهی به تأثیر رفتارها و کارهایشان روی دیگران بیندازند. البته نباید فکر کنید که شما خیلی بهتر و کاملتر از دیگران هستید، همه گاهی چنین رفتارهایی از خود بروز می دهند. کافی است در مورد این دغدغه تان با آنها حرف بزنید و همکاری کنید.

 

 فال متولدین آذر

اگر کارها امروز دقیقا طبق برنامه و انتظارات شما پیش نرفتند تعجب نکنید. اتفاقات غیر منتظره ای ممکن است بیفتند و نظم کارهایتان را بهم بزنند. بجای این که خشمگین بشوید باید این را تشخیص دهید که این اتفاقات در زندگی شما حتما دلیل و حکمتی دارند. شاید دلیل آنها را در حال حاضر متوجه نشوید، ولی نباید تقدیر و سرنوشت را بخاطر این اتفاقات مقصر بدانید و باید آنها را با آغوش باز بپذیرید. شاید همکاران شما به توانایی‌هایتان حسادت کنند، بهتر است بیش از اندازه نسبت به تمام اطرافیان خود خوش بین نباشید و کمی حواستان را جمع کنید. البته نباید بی دلیل هم با نگاه منفی به اطرافیانتان ذهن خود را مسموم کنید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

بر خلاف خیلی‌ها، شما وقتی اوضاع زیادی روبراه به نظر می رسد احساس ناراحتی و نگرانی می کنید، ولی از نظر خودتان دلیل این موضوع منفی نگری شما نیست و شما در واقع فردی واقع گرا هستید. شما نگران این هستید که مبادا ناگهان چیزی که از نظرتان مخفی باقی مانده است برایتان دردسر ساز شده و همه چیز را بهم بزند. با این حال خطری که فکر می کنید توهمی بیش نیست. بجای این که ذهن خود را درگیر اتفاقات بدی که ممکن است بیفتند بکنید احتمالات را در نظر گرفته و تدبیرات لازم را انجام داده و با خیال راحت از وضعیتی که دارید لذت ببرید. گوش کردن به درد دل دیگران کار خوبی است، ولی در وضعیت فعلی شما بهتر است از چنین موقعیت‌هایی اجتناب کرده و به خلوت خانه پناه ببرید.

 فال متولدین بهمن

اتفاقاتی غیر منتظره که فکرش را هم نمی کرده‌اید ناگهان جلوی راهتان سبز شده و جلوی پیشروی شما و انجام برنامه های روزانه‌تان را خواهند گرفت. شاید فکر کنید که انگار زمین و زمان دست به دست هم داده تا شما را آزار دهند ولی اگر خوب فکر کنید می بینید که خیلی از این موانع نتیجه اشتباهات و بی احتیاطی ‌ها خودتان هستند و نمی توانید هیچ کس دیگری را به خاطر آنها سرزنش کنید. به خاطر چیزهایی که از کنترل شما خارج هستند احساساتی و خشمگین نشوید و چیزهایی که می توانید تغییر دهید را ببینید. مواظب باشید با کلامتان اطرافیان خود و کسانی که دوست دارید را آزار ندهید، زخم زبان گاهی از زخم شمشیر بدتر است.

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز دیگران سر از کارهای شما در نمی آورند و اصلا نمی توانند به این که چه در سرتان دارد می گذرد پی ببرند، زیرا حرف‌ها و رفتارهایتان با هم هماهنگی ندارند. این موضوع اصلا به دلیل ریا و دورویی شما نیست، مسئله این است که در دنیای درون شما اوضاع خیلی پیچیده تر از آنی است که بتوان تصور کرد و کسی نمی تواند این معما را حل کند. لزومی ندارد که بخواهید خودتان و کارهایتان را برای دیگران توجیه کنید. شما با چنین اوضاعی غریبه نیستید و زیاد دچار چنین حالت‌هایی می شوید، بهتر است خودتان را کمی کنار کشیده و کمتر حرف بزنید تا دیگران هم زیاد شگفت زده نشوند. با گوش دادن به یک موسیقی ملایم به آرامش درون خود کمک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد