فال روزانه – دوشنبه 4 فروردین

 

فال روزانه 4 فروردین : دوست عزیز فالوده ای که 4 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی واقع گرا، قابل اعتماد، با صداقت و مثبت اندیش هستید. فقط باید مواظب باشید در مواقع سختی و مشکلات توانایی های خود را زیر سؤال ببرید. امسال از لحاظ اقتصادی برای شما سال بدی نخواهد بود. کارهای جدیدی را آغاز خواهید کرد که منافع مالی خوبی را برا شما ه همراه خواهند داشت. تا جای ممکن از قرض دادن و یا قرض گرفتن هر گونه پولی خودداری کنید، چون این کار در نهایت به ضررتان تمام خواهد شد و زندگی شخصیتان را نیز تخت تأثیر قرار خواهد داد. در محل کارتان خودتان را از شایعات و غیبت کردن دور نگه دارید. به جای این کارها روی اهداف حرفه ای خود تمرکز کنید و سعی کنید در هر زمینه ای موفق باشید. با وجود این که از لحاظ سلامتی با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود، باید بیشتر مواظب رژیم غذایی و برنامه ورزشی خود باشید. از هر کاری که ممکن است سلامتتان را به خطر بیندازد خودداری کنید. از لحاظ عاطفی امسال برا شما سال خوبی خواهد بود و رابطه ی شما با همسرتان خیلی بهتر از همیشه خواهد بود. حتی اگر قصد ازدواج داشته باشید هم امسال مجبور خواهید بود به انتظار ادامه بدهید. فروردین، مرداد و شهریور بهترین ماه های امسال خواهند بود.

 فال روزانه متولدین فروردین

شما اهدافی برای خود در نظر دارید که می دانید برای رسیدن به آنها باید تلاش کنید، اما موضوعی که شما را نگران کرده، این است که مبادا در راه رسیدن به خواسته های خود شخص دیگری را آزرده کرده و یا آسیبی به او وارد کنید. شما امروز باید دست به کار شده و برای رسیدن به این هدف خود تلاش کنید. مسلما افرادی پیدا خواهند شد که با شما مخالف باشند یا بخواهند جلویتان را بگیرند، اما باید بتوانید با احساس نه چندان خوشایند مورد تأیید قرار نگرفتن توسط دیگران کنار بیایید. هر استرس عاطفی که امروز احساس می کنید، چنانچه حل نشده باقی بماند با گذشت زمان سختتر و پیچیده تر نیز خواهد شد پس از کنار آنها بی تفاوت رد نشوید.

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز چیز مهمی را گم کرده اید و هر چقدر هم که می گردید آن را پیدا نمی کنید و بسیج کردن تمام اهل خانه برای یافتن ان هم در ابتدا بی ثمر به نظر می رسد. این موضوع برایتان واقعا گیج کننده است چون مطمئن هستید که آخرین بار آن را یک جایی در خانه دیده اید. خیالتان راحت باشد! آن را همان جایی که رها کرده بودید پیدا خواهید کرد و خودتان هم باور نمی کنید که چطور زودتر به فکرتان نرسیده است آن را کجا می توانید پیدا کنید. امروز ذهنتان درگیر مسائل خانوادگی و کارهایی است که باید در منزل انجام دهید، ولی به چشم دیگران شما سرحال تر و شادتر از همیشه و آنچه که خودتان فکر می کنید به نظر می رسید.

 فال امروز متولدین خرداد

چیزی یا شخصی گم شده و شما را در حیرت فرو برده است. همه به سرعت شروع به نظر دادن در این مورد کرده اند و بازار شایعات داغ است و هر کسی بدترین سناریوهای ممکن را در نظر می گیرد. توجه به این شایعات با توجهی که شما به برقراری عدالت دارید در تناقض است، اما شما هم مثل بقیه در حیرت هستید و می خواهید از اصل ماجرا سر در بیاورید. جای نگرانی نیست، چون این چیز و یا شخص گمشده به زودی پیدا شده و خیال شما و همه را راحت خواهد کرد. امروز حتما زمانی را در طبیعت بگذرانید و دید و بازدیدهای نوروزی را تا فردا کنار گذاشته و از هوای زیبای بهاری لذت ببرید.

 فال روزانه متولدین تیر

امروز شما زیاد تمایلی به حضور در جمع ندارید و دلتان می خواهد در خلوت خودتان کمی استراحت کنید و به حال خودتان گذاشته شوید، اما به احتمال زیاد چنین فرصتی برایتان فراهم نخواهد شد و مجبور خواهید بود در جمع هایی که پیش از حضور در آنها فکر می کنید برایتان خوشایند نخواهند بود حاضر شوید. شما خیلی خوب هر گونه انرژی منفی که در فضا موج بزند را احساس خواهید کرد، اما اگر بتوانید بجای این که آن را جذب کنید نسبت به آن بی تفاوت باشید خواهید توانست از بودن در هر جمعی لذت ببرید. مطمئنا افرادی پیدا خواهید کرد که از مصاحبت با آنها لذت ببرید و با بودن در کنار آنها بی میلی اولیه تان را از یاد ببرید.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

خبرهایی که در رابطه با اکتشافات و یافته های جدید از طریق دنیای رسانه به شما رسیده اند ذهنتان را حسابی به خود درگیر کرده اند و قصد دارید به مطالعه در مورد آنها بپردازید. خوشبختانه اکنون زمان بسیار خوبی برای انجام این کار است و ذهنتان قدرت کافی برای درک تمام پیچیدگی های موجود را در اختیار دارد. شما تصمیم گرفته اید که جلوی آسیب پذیری عاطفی خود را گرفته و بیشتر به عقل و منطقتان روی بیاورید تا کنترل بیشتری روی خودتان داشته باشید. ولی بهتر است به جای محدود کردن خودتان و نگاه کردن به عواطفتان به عنوان نقطه ضعف هایتان، به احساس خود اطمینان کنید. هر چه بیشتر به قلبتان رجوع کنید، آگاهیتان نیز بیشتر خواهد شد.

 فال امروز متولدین شهریور

امروز شما در بیان احساسات و عواطف خود با مشکل مواجه هستید و همین باعث نگرانی شما در مورد وضعیت روابطتان شده است. متأسفانه در حل این مشکل هیچ کس به غیر ازخودتان نمی تواند به شما کمک کند، چون این خودتان هستید که با مقاومت در برابر حرف زدن دارید به این مشکل دامن می زنید. تا وقتی خودتان در مورد این مشکلات صحبت نکرده اید تمام قضاوت هایتان در مورد دیگران اشتباه و بی اساس هستند. گاهی ترس از شکست باعث می شود مشکلات خیلی بزرگ تر از آن چیزی که در واقع هستند به نظر برسند. شما معمولا فردی منطقی هستید، اما امروز دارید خیلی احساساتی تر از همیشه رفتار می کنید!

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز یک دور همی دوستانه به بحث هایی جنجالی در مورد مسائل اجتماعی و یا زندگی افراد معروف و سرشناس منجر خواهد شد. این موضوعات که هرکس نظر خودش را در مورد آنها دارد جنجال زیادی به راه خواهند انداخت و هر کسی می خواهد نظر خودش را به بقیه تحمیل کند. به حرف هایی که در این جمع گفته می شوند خوب دقت کنید. شنیده هایتان حداقل می توانند چیزهای زیادی را در مورد خود شخصی که این حرف ها را می زند نشان بدهند. حس می کنید که آزاد و رها هستید و بدون آن حس منفی که همیشه هنگام بیان احساس درونیتان دارید می توانید آنچه در ذهنتان است را به زبان بیاورید. فقط حواستان باشد که حد و مرزها را رعایت کنید.

 فال روزانه متولدین آبان

شما فکر می کنید داشتن یک برنامه ی دقیق و حساب شده برای روزتان باعث خواهد شد شانس بیشتری برای به پایان رساندن موفقیت آمیز کارهایتان خواهید داشت. شما آنقدر از عملکرد خودتان مطمئن هستید که فکر می کنید حتی وقت اضافه هم خواهید آورد. با این حال اراده ی محکم شما برای به اتمام رساندن همه ی این کارها کافی نخواهد بود. شما باید تام توان خود را به کار گرفته و زیاد روی کمک دیگران حساب باز نکنید. به شما توصیه می کنیم به شایعاتی که امروز در مورد یکی از دوستان یا اطرافیانتان می شنوید زیاد توجه نکنید. به احتمال زیاد شنیده هایتان هیچ ارتباطی با واقعیت ندارند.

 فال متولدین آذر

امروز با این همه افکار مختلفی که ذهنتان را به خود مشغول کرده اند، حفظ نگرش مثبتتان کار ساده ای نخواهد بود. از یک طرف دلتان می خواهد به تفریح و خوشگذرانی بپردازید و از طرف دیگر هم نمی توانید بیخیال مسئولیت ها و وظایفی که به عهده دارید شوید. هرچند فرار از مسئولیت ها در نگاه اول خیلی جذاب به نظر می رسد، اما خودتان هم خوب می دانید که از این فرار لذت نخواهید برد و تمام مدت فکرتان مشغول خواهد بود. بداخلاقی کردن با دیگران، حتی اگر این طور به نظر برسد که آنها مانع لذت بردن از روزتان شده اند، بی فایده و بچگانه است. به جای این کار به دنبال راه هایی باشید که به شما اجازه می دهند به کمی آرامش دست پیدا کنید.

 فال روز متولدین دی

آیا به رمان های پلیسی علاقه دارید؟! اگر جوابتان مثبت است خودتان را برای یک روز هیجان انگیز آماده کنید، چون به احتمال زیاد امروز شما در نقش شرلوک هولمز ظاهر خوهید شد تا شی گمشده ای را پیدا کرده، مشکلی پیچیده را حل کنید و یا به رازی که سر در آوردن از آن خیلی دشوار به نظر می رسد پی ببرید. کنجکاوی شما در سطح بالایی قرار دارد، از این فرصت استفاده کرده و برای پرورش قدرت مشاهده ی خود تلاش کنید. البته نمی توان نقش حس ششم را در تلاش شما برای یافتن پاسخ نادیده گرفت. خوشبختانه این حس شما امروز خیلی قویتر از همیشه است و نقش مهمی را در موفقیت شما ایفا خواهد کرد.

 فال متولدین بهمن

امروز برخی مسائل کاملا مهم و جدی ذهن یکی از دوستان نزدیک و یا عشقتان را به خود مشغول کرده اند، اما این طور به نظر می رسد که او قصد ندارد در این مورد با شما صحبت کند. این که از او بخواهید با شما در این رابطه حرف بزند هیچ فایده ای نخواهد داشت و به این نتیجه می رسید که بهتر است از حس ششم خود کمک گرفته و خودتان به دلیل این نگرانی و آشفتگی ذهنی او پی ببرید. این شخص به احتمال زیاد نگران وضعیت سلامتی یکی از نزدیکانش است و نمی خواهد شما را هم با صحبت کردن در این مورد نگران کند. از دست او ناراحت نشوید و کمی به او وقت دهید تا به وقتش خودش همه چیز را برایتان تعریف کند.

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز کارهایی برای انجام دادن دارید که اصلا برایتان خوشایند نیستند، اما به رسیدگی فوری شما نیاز دارند. اگر دلتان می خواهد هر چه زودتر از شر این کارها خلاص شوید گزینه ی دیگری به غیر از هر چه زودتر انجام دادن آنها نخواهید داشت، پس سعی کنید در آغاز روز و زمانی که هنوز پرانرژی و سرحال هستید به آنها رسیدگی کنید تا مجبور نشوید تمام روزتان را صرف آنها کنید. اگر در حین انجام این کارها به مشکل برخورده و یا به کمک و راهنمایی نیاز داشتید بی آن که خجالت بکشید از افراد باتجربه که آگاهی کافی در مورد آنها دارند کمک بگیرید. اگر تمرکز کافی داشته باشید خیلی زودتر از آنچه فکرش را بکنید کارهایتان به انجام خواهند رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد