فال پی ام سی – از 14 تا 20 مرداد 1401

 

 

فروردین : ‌‌در روابطتان میانه رو باشید تا بتوانید آهسته و پیوسته پیش بروید. ملاقاتی دارید که آنطور خودتان تصور می کنید پیش نخواهد رفت و با مسائل تازه ای روبرو خواهید شد . نسبت به جریان تازه ای که رخ داده ظاهر بین نباشید . این روزها مراقب سلامتت خود باشید . در مسئله ای مالی بی گدار به آب نزنید. به شخصی که بدقولی اش ثابت شده تکیه نکنید. شنیدن خبری شما را عمیقا تحت تأثیر قرار می دهد .

 

 

اردیبهشت :پیشنهاد مالی به شما می شود. اختیار کاری را به دست کسی هرچقدر هم که امین باشد نسپارید . درگیر یک بحث طولانی کاری خواهید شد، وقتتان را بیهوده صرف مسائل کوچک نکنید و انرژی تان را هدر ندهید. یاد آوری چیزی خاطرتان را مکدر می کند اما هیچ کس دو بار متولد نمی شود . لحظات عمرتان را غنیمت بشمارید و کارها را سخت نگیرید تا جهان بر شما سخت نگیرد. نشانه ای در زمان درستش برایتان ظاهر می شود ، طبق آن پیش بروید.

 

 

خـرداد :روزهای پرکاری را پیش رو دارید. انجام کاری کوچک را به بعدا موکول نکنید ، چون برای شروع کار مهمی که در سر دارید دست و پایتان به هم گره خواهد خورد . گذشته را زیاد مرور نکنید به خودتان و پیشرفتتان فکر کنید . برای حضور در جمعی از شما دعوت خواهد شد . در مقابل فردی خواهید ایستاد و او را از خواسته اش عقب می رانید .

 

 

تـیـر :کاری برای شخصی انجام خواهید داد و دیدن خوشحالیش خستگی را از تنتان بیرون خواهد برد. به یک مراسم دعوت خواهید شد . در رابطه با مسائل احساسی روزهای شادی را پیش رو دارید.اجازه ندهید شخصی بی دلیل برای کار نکرده اش منت سرتان بگذارد . اگر قصد دارید به شخص یا گروهی کمک کنید، حتما اول خوب تحقیق و بررسی کنید. به حرف یک سخن چین گوش کنید، اما بر اساس آن تصمیمی نگیرید.

 

 

مـرداد: اگر قصد قطع رابطه در هر زمینه ای را دارید بهتر است بیشتر به خودتان زمان بدهید . با شما برای انجام کاری مشورت خواهد شد. خودتان را درگیر کاری که برایش وقت ندارید نکنید . تنها چیزی که این روزها به آن احتیاج ندارید درگیری ذهنی است.به کسی اجازه خیال بد ندهید تا بتواند از شما سوء استفاده کند.موقعیتی پیش می آید که لازم می شود نه بگویید ، رو دربایستی را کنار بگذارید .

 

 

شهریور : یک قرار داد یا سرمایه گذاری کوچک به ثمر می نشیند و از انجام کار سود می برید. شخصی با گفتن جمله ای به شما مسیر زندگی تان را تغییر می دهد . در مورد جر و بحث پیش آمده اخیر لجبازی را کنار بگذارید و یادتان باشد همیشه حق با شما نیست.برای گفتن حرفی که می خواهید بزنید، اعتدال و میانه روی را رعایت کنید. به یک دعوت پاسخ رد خواهید داد. شنیدن خبری منقلب تان خواهد کرد.

 

 

 

مـهـر : شما دل بزرگ و سر نترسی دارید. خودتان را باور کنید و به شخصی بزدل در اطرافتان بیش از حد بال و پر ندهید وگرنه شما را با ترساندن از پرواز از بالا به پایین خواهد کشید. اگر مجرد هستید وارد یک رابطه عاطفی خواهید شد و اگر متاهل هستید علاقه تان مستحکم تر خواهد شد. هدیه ای دریافت خواهید کرد.از گذشته درس بگیرید و هرکسی را محرم اسرار خود قرار ندهید. برای رابطه ای که در آن هستید حتما نباید نامی بگذارید. گره کوچک مالی تان باز خواهد شد

 

 

آبـان : شخصی کاری برایتان انجام خواهد داد که ارزش مادی و معنوی بالایی دارد. مقدمات یک سفر را آماده می کنید این سفر در تصمیم گیری های بعدی زندگی تان نقش بسزایی دارد. برای گرفتن یک تصمیم بزرگ حواستان باشد سرتان به حاشیه پرت نشود و از اصل ماجرا دور نشوید. به اصولتان پایبند باشید.مجبور خواهید شد بهای یک اشتباه در گذشته را امروز بپردازید.

 

 

آذر : ‏‌‏‌‏برخى افراد به عیادت دوستی که در بستر بیماری است مى رويد . شخصی در اطرافتان دنبال بهانه است، حرفهایش را نشنیده بگیرید. برای انجام یک کار حقوقی با شما تماس گرفته خواهد شد .انرژی مثبتی که از شما به اطرافیان می رسد آنها را خوشنود می کند. دست و دل بازی بیش از حد حالا به نفع شما نیست. از شخصی خودخواه فاصله بگیرید . رازی در دل دارید که هنوز موقع مناسبی برای آشکار کردن آن نیست.

 

دی : ‎ ‌سکوت این روزها آرامش قبل از طوفان است. برای یک اتفاق بزرگ خودتان را آماده کنید. وقتی را به انجام کاری که دوست دارید اختصاص دهید و با افراد تازه رفت و آمد کنید. وارد ماجرایی احساسی که از ابتدا می دانید درست نیست نشوید . روزهای خوش و موفقیت آمیزی پیش رو دارید. شخصی بسیار نزدیک شما را نصیحت می کند. به جای آنکه جوابتان را آماده کنید گوش هایتان را باز کنید و آنچه می گوید با جان و دل بشنوید

 

 

بهمن : از شما برای حضور در مراسمى دعوت خواهد شد، این دعوت را بپذیرید. شخصی برای انجام کار مهمي با شما تماس خواهد گرفت، هر کاری از دستتان برمی آید برايش انجام دهید. در محیط کار تغییراتی اتفاق خواهد افتاد. با تقاضای مالی یا وامتان موافقت خواهد شد. انجام یک کار تکراری خسته تان کرده، سعی کنید راهی را برای ایجاد تنوع پیدا کنید.

 

 

اسفند : ‌نیتی که در سر دارید عملی کنید، نتیجه اش از آنچه که انتظار دارید بهتر خواهد شد. با این کار هم خودتان و هم اطرافیان شگفت زده خواهید شد. برای خودتان احترام بیشتری قائل شوید و شخصی که حرمت نان و نمک سفره تان را نگه نمی دارد از خانه تان دور کنید. برای انجام معامله ای کمی دست نگه دارید . دل به دل کسی که دوستش دارید بسپارید و از طعن حسودان هراسی نداشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد