طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ژ،ذ،س،ح،ن،غ،ا،آ”

طالع بینی مصری مری تی تس: تعدادى از افرادى كه شامل اين حروف و طالع ميشوند در بخش هفتم طالع مرى تيتس نظر تفنوت (الهه کسب و کار) بر شما افتاده و  نويد از یک ترقی و پیشرفت خیلی خوب دارید و اگر قصد انجام دادن کاری مالی را دارید انجام بدهید برگ برنده دست شماست و شما از این کار مالی سود خوبی خواهید برد و اسباب پیشرفت و موفقیت شما فراهم می شود و وفاداری یک فردی به شما ثابت می شود و شما متوجه وفاداری او نسبت به خودتان می شوید. 

یک سری مانع به زودی سر راهتان قرار می گیرد که این موانع به هر علت که هست شما را کلافه می کند ولی این موانع رفع می شود و شما به خواسته تان می رسید. فردی كه در اسم خود حرف (ن ) دارد می آید و جلوی شما مطیع می شود و یک خواست شما را برآورده می کند که دعاگوی این فرد می شوید. تعدادى از افراد اين طالع از دست فردی که ( ح یا ج یا خ ) دارد یک حرص و جوش می خورید و عصبانی می شوید ولی سکوت در این راه بهترین راه حل است چون شخصى كه بيهوده بهم ميريزد شما هستيد.

اگر مشغول به كارى هستید از لحاظ کاری یا شغلی در شرایط خوبی قرار می گیرید و اگر حقوق ماهانه دارید افزایش درآمد برای شما هست و از این بابت خیلی خوشحال هستید یا خوشحال می شوید. یک فردی دوروبرتان است که با سیاست و قصد کلاه گذاشتن روی سر شما را دارد و می خواهد چیزی را از چنگ شما در بیاورد ولی شما خودتان خیلی این فرد را قبول دارید مراقب باشید و زیاد به این فرد اعتماد نداشته باشید. سرخاک یک میت بروید این میت دور از حالا شما را دوست دارد و منتظر است سر خاکش بروید، بروید و یک خیرات برای این مرده بدهید. تعدادى از آقايان اين طالع چند تا خبر مالی به شما داده می شود و مسير زندگى شما به كل عوض ميشود.

 اگر فردی را نبخشيده ايد چون دل شما را شکسته است و تازگی بوده است این فرد پای کاری را که با شما کرده است می خورد و مخصوصا اگر این کار خیانت بوده است پای شما را خواهد خورد. تعدادى از افراد اين طالع با فردی که از خارج از کشور می آید دیدار دارید و از این فرد سوغاتی دریافت می کنید. چند خانم ازين طالع، مرى تيتس به شما خبر ميدهد كه فردی مثل جغد شما را می پاید و دائم جاسوسی و خبرچینی شما را می کند ولی از روی دشمنی و حسادت است به هر حال اگر می شناسید مراقب باشید با فردی که دوستش دارید ملاقات های زیادی دارید که از دیدن این فرد خیلی خوشحال می شوید. اگر آقايى كه در اسم خود (م) دارد، دوروبرتان دارید شما را زیاد دوست دارد و یک قدم به سمت شما برمی دارد که باعث خنده و شادی شما می شود.

گاه گاه گریه می کنید و این گریه شما را آرام می کند. اگر قصد آشنایی با فردی تازه را در زندگی و می خواهید قرار ملاقات با این فرد بگذارید و با این شخص آشنا شوید این آشنایی خوب است و کم کم به این فرد علاقه مند می شوید و او را دوست خواهید داشت و این فرد جای فردی را برای شما پر می کند و یک سری از ضربه ها و ضرر و زیان شما را پر می کند و انگیزه زندگی را به شما برمی گرداند چون الان در حال حاضر تمام انگیزه هایتان را از دست داده اید. سفری دارید که برای رفتن به این سفر بدو بدو زیادی می کنید ولی به هر کجا که هست اگر کاری هم باشد به شما خوش می گذرد. خود شما خوش قلب و مهربان هستید ولی چوب خوش قلبی تان را زیاد می خورید.

یک درگیری و دعوا برای شما و يكى از نزديكان پیش می آید که در این درگیری هر چی دخالت نکنید و سکوت کنید بهتر است، دخالت در این جر و بحث به نفع شما نیست. اگر هم در فکر برگشت کسی هستید که دوباره بیاید این فرد دیگر برنمی گردد و این حس شما بیهوده است چون این فرد خیلی از شما دور شده است.

متولدين فرودين ، شهريور ، مهر: اگر خانم هستيد و اگر فردی تازه وارد زندگی تان شده است و در حال حاضر به خاطر این فرد دارید انتظار می کشید این فرد براى ازدواج مصمم است و چند دیدار عاطفی و عشقی با این فرد دارید که اگر سوء تفاهم بین شما باشد با این دیدارها این سوء تفاهم برطرف می شود. ذکر زیاد می گویید که گفتن یک ذکر برای شما خوش یمن است و خیلی از درهای بسته به روی شما باز می شود. اگر آقا هستید به یکی از رویاها و آرزوهایتان در این سى روز می رسید که اصلا فکرش را نمی کردید. چند درد جسمی دارید که این دردها شما را به طبيب می کشاند و این درد گاه گاه شما را کلافه می کند ولی هر چی هست با معالجه خوب می شوید.اگر خودتان مجرد هستید یا پسر یا دختر مجرد دم بخت دارید یک برنامه ازدواج دارید و فردی به زودی ازدواج دارد و سند این ازدواج امضا می شود و یک میهمانی شاید نامزدی یا عروسی باشد به خاطر این ازدواج صورت می گیرد که خود شما چه مجرد باشید و برای خودتان باشد و چه متاهل باشید برای اطرافیان نزدیک باشد از این ازدواج مسرور و خوشحال هستید.

متولدين ارديبهشت ، اسفند ، تير ؛ فرصت های زیادی را از دست داده اید خودتان در گذشته که در حال حاضر هر وقت به گذشته فکر می کنید افسوس زیاد می خورید ولی دیگر افسوس خوردن فایده ای ندارد. یک بستگی در زندگی شماست اگر در کارهایتان زیاد به بن بست می رسید و دست به هر کاری می زنید به بن بست و نگرانی می رسید این به خاطر این گره است که در زندگی شماست باید این گره برطرف شود جهت برطرف كردن اين گره به آى دى @f_faaloodeh(کلیک کنید) پيغام دهيد. چند تا شر و دعوا و حرص و جوش دارید که در این شرها داد و بیداد زیادی هم می کنید و عصبانی می شوید ولی مراقب رفتارتان باشید چون بعد از عصبانیت پشیمان می شوید از رفتار یا کاری که در عصبانیت انجام داده اید خیلی زود رنج هستید و از کوچکترین بى احترامى ناراحت می شوید و بهم می ریزید.

متولدين مرداد ، آذر و دى ؛اگر با فردی که محمد نام هست آشنا شده اید یا به هر دلیل وارد زندگی شما شده این فرد بسیار خوب است و در هر رابطه که می خواهد با شما در ارتباط باشد پذیرای این فرد باشید و به او اعتماد کنید چون فرد قابل اعتماد است و اسباب خوشحالی برای شماست و ازدواج در پی دارد. اگر مشکل جسمی دارید و دچار مریضی هستید در این ماه این بیماری شما را زیاد اذیت می کند و حال شما را بهم میریزید، پرهیز باید بکنید و حواستان به مصرف غذاهایتان باشد چون این ناپرهیزی باعث این مشکل جسمی می شود. یک خبر خوب می شنوید که از طرف يك آقاست و خيلى حالتان را خوب ميكند.

متولدين خرداد آبان و بهمن ؛ اگر حروف ذكر شده بالا در دومين حرف اسمتان است با دوستان قدیمی تان به زودی دیدار و روبوسی های خوبی دارید و این افراد را خواهید دید و دیدارها تازه می شود. اگر در فکر عمل چشم هستید یا عمل چشم دارید و نگران هستید این عمل خوب است و این جراحی به نتیجه خوبی می رسد پس انجام بدهید و استرس و نگرانی را از خودتان دور کنید. اگر مجرد هستید چند تا حرص و جوش با خانواده دارید و این افراد با رفتارشان شما را عصبانی و ناراحت می کنند. تعدادى از افراد متولد اين سه ماه كه در شرف ازدواج هستيد ،عروسی پر هزینه و پر خرج دارید و این عروسی هزینه زیادی روی دست شما می گذارد و ارزش هزینه کردن را دارد ولی در این مجلس خیلی در چشم و نظر هستید .فردی که شما را دوست دارد در این روزها جلوی شما مطیع می شود و این مطيع شدن برای شما لذت بخش است و احساس و حال خوبی دارید فقط خودتان زیاد لجباز هستید و هی می خواهید مشکل و دعوا درست کنید پس در رفتارتان یک تجدیدنظر داشته باشید.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

4 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” ژ،ذ،س،ح،ن،غ،ا،آ””

 1. فائزه علائی گفت:

  سلام
  برای رفع بستگی و گره چه کاری باید انجام بدهم

 2. گفت:

  همش درست بود👍
  این حد از درستی عجیبه واقعا من که شگفت زده شدم😯
  برای گره و بستگی باید چیکار کنیم؟🤔

 3. ساناز گفت:

  وای همش درست بود👍
  ولی اون گره چجوری برطرف میشه؟

 4. یاقوت گفت:

  عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد