طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” چ،ص،ب،ث،ه،ی”

طالع بینی مصری مری تی تستیم فالوده برای افراد این طالع آرزوی توفیق روز افزون و آرامش خاطر را دارد.

طالع روشنی در این ماه خواهید داشت،به این معنی که اگر تا کنون بخش های تاریکی در اطراف خود را نمی دید این ماه با گستردگی نور قمر در محوطه خود شرايط تصميمات بهتري را خواهيد داشت، نشستن و بررسى كردن موضوعات و حدس و گمان كه آيا شرايط خوب ميشود يا خير چيزي را برايتان تغيير نخواهد داد، بعضاً در ذهن خود هدف هايتان و يا موانع راهتان را پرورش ميدهيد اما اين كافى نيست و شما بايد به صورت فيزيكى خودتان را در مقابل اتفافات قرار بدهيد، رويا و فكر و انرژى خوب تنها يك مكمل شما براى رشد و رسيدن به خواسته هايتان است، در اطرافتان چند شخص حضور دارند كه اميد و دلگرمى را از شما با حرف هايشان ميگيرند، شايد در ظاهر حس نكنيد كه اين حرف ها عليه پيشرفت شماست اما در واقع اثرات و بار انرژى كلمات اين افراد به قدرى تاثير گذاري دارد كه در تصميم گيرى هاي فردي شما هم اثر ميگذارد.مرى تيتس آنچه را كه در طالع شما ميبيند اميد و انگيزه است ، شايد خودتان تصوير دقيقي از برنامه اي كه ميخواهيد انجام بدهيد نداشته باشيد و يا موانع زيادى از محدوديت هاي خانواده يا محيط بيرون از خانه داشته باشيد اما تمام اين ها بهانه اى براى قدم برنداشتن شما هست، شما از تكنيك هاى مختلفي اعم از صحبت كردن براى متقاعد كردن افرادى كه با شما همكارى نمي كنند يا بى توجهى به اطرافيان و اجراى كارهاى خودتان را داريد ، مهم اين است كه شرايط را نپذيريد و اهداف خود را اجرا كنيد، اگر هنوز تارگت (هدف) خاصى را نداريد ، بايد در اين ماه هدف گذاري داشته باشيد ، به عنوان مثال اگر هدف گذارى ثروت را انتخاب كرديد، بايد يك عدد و مبلغ مشخص كه خيلى بالا نباشد و نرمال باشد را انتخاب كنيد سپس برايش اهدافی انتخاب کنید که موجب انگیزش برای شما شوند موجب انگیزش شدن به این معنا که هدف انتخابی برای شما مهم باشد كه اگر با تلاش به آن مبلغ انتخاب شده رسيديد چه چيز با ارزشى را با آن مبلغ به دست خواهيد آورد.

در مرحله بعد بايد استعداد هاى خود را ارزيابى كنيد و در مرحله بعد با توجه به اطرافيان خود انتخاب كنيد كه كسى پتانسيل همكارى و كمك به شما را براى اجراى كارهايتان را دارد يا خير، شايد خيلى از موارد جفت و جور نشود اما نكته مهمى كه براى رسيدن به تارگت شما وجود دارد ، شخص خودتان هستيد، شما همچنان نفس مى كشيد و روى اين كره زندگى ميكنيد و به هيچكس جز خودتان احتياج نداريد، اين ها همه نيازمند تغيير كردن فكر شما از الان به بعد است، مرى تيتس معتقد است كه شما بى دليل اين طالع را دريافت نكرده ايد.چند خانم و آقا رابطه اي تمام شده داشته ايد ولى فكر و ذهنتان همچنان پيش شخص مد نظرتان هست، خودتان را مقصر ميدانيد اما سرزنش كردن مسئله اى را حل نخواهد كرد، شما بايد بدانيد كه اشتباه كردن خصوصيت يك انسان است اما متوجه شدن و تكرار نكردن دوباره اشتباهات مهم تر از هر چيز ديگري است، شما اگر همچنان آن شخص را مى خواهيد تلاشتان را بكنيد ، اگر راه ارتباط بين شما برقرار است مجدداً درخواست صحبت با همديگر را بدهيد، مهم نيست كه چه بازخوردى را دريافت ميكنيد مهم اين است كه شما كار خودتان را ميكنيد و اثبات ميكنيد كه همچنان مشتاق بودن كنار يكديگر هستيد.

افرادى كه مجرد هستيد و شرايط قرار گرفتن در رابطه اى را داريد قبل از هر تصميمى به خواسته هايتان فكر كنيد، شما يك هم پا مى خواهيد نه فردى كه قدرت قدم برداشتن را از شما بگيرد، شما بايد نسبت به طرف مقابل خود كنترل بيشترى بر روى صحبت هاى احساسى تان داشته باشيد، عشق زيباست و تجربه عاشق شدن و عاشقى كردن لذت وصف ناپذيرى دارد اما فراموش نكنيد فرد مقابل شما يك انسان است و مستعد اشتباه كردن ، پس طورى وابستگى نداشته باشيد كه تمام دنياى شما يك شخص شود و اگر لياقت خودش را به شما اثبات نكند ، منجر به شكست شما و گوشه گيرى و پسرفت زندگى شما بشود پس بهترين راه صحبت كردن و بيان خواسته هايتان از داشتن يك رابطه هدفمند است، اگر رابطه صرفاً دوستى ميخواهيد بيان كنيد و اگر هدف مشخصى داريد زمان تعيين كنيد و خودتان هم براي شكل گيرى آن تلاش كنيد و به طرفتان كمك كنيد اما در مورد زمان مشخص شده كوتاه نياييد زيرا در غير اين صورت حرف ها شكل توجيه و بهانه را به خود ميگيرد و رابطه هدفمند شما را دچار آسيب ميكند.مرى تيتس با قطعيت به شما ميگويد اگر خودتان تلاش ميكنيد ولى عملى از طرف مقابل خود نمى بينيد تصميم به اتمام رابطه بگيريد زيرا جز اذيت و آزار و درجا زدن خود كار ديگرى نخواهيد كرد.

زبان بند اعظم و فوق العاده موثر (کلیک کنید)

مرى تيتس اين ماه شما را به خانه هاى آرامش و عشق و ثروت نزديك تر از قبل مي بيند اما از شما مى خواهد در اين روزها بهترين حالت را به خودتان بدهيد ، الان بهترين وقت براى اين هست كه شما احساسات خودتان را تغییر بدهيد و از نقش بازی کردن دست بردارید و خود واقعيتان باشید نقش بازى كردن حتماً به اين تعبير نيست كه شما شخصى را فريب مى ديد بلكه دقيقا با انرژى ها و حواشى اطراف اين روزهايتان خودتان را از آنچه كه بايد درست انجام بدهيد دور كرده ايد.شما از جنس ظريف برخوردار هستيد شما به عنوان يك انسان زيبا و در عين حال آسیب پذير هستيد، توجه به زندگى اطرافيان و مسير آنها راه درستى براى موفقيت شما نيست، شما زندگى جداگانه و مسير شكست ها و موفقيت هاى خود را داريد، در رابطه با ديگران كمتر فكر كنيد و فكرتان را معطوف به خودتان كنيد، بهترين زمان براى قرار گرفتن در اين مسير از شروع نيمه دوم همين ماه است، خودتان را از فضايى كه شما را به حاشيه و بى تحركى ميبرد دور كنيد.

تعدادى محدود از افراد اين طالع به طور کلی افرادی هستند که دارای ضریب بالای هوشی هستند و ذهن آنالیز کننده فعالی دارند و علت همه چیز را پرس و جو می کنند اين افراد به احتمال بیشتری به افسردگی يا پوچ گرايى دچار می شوند .مرى تيتس به شما مى گويد حتى این پرسش های مربوط اين روزهايتان نسبت به هدف زندگی و حیات و مرگ می تواند نشانه تکامل روحی بالاى شما باشد و دوست داريد هدف واقعی خود را در جهان بشناسيد و شما را دچار پوچ گرايى نكند. افرادی که اعتقادات خاص هم دارند راحت تر می توانند به این پرسش ها فكرى پاسخ دهند ولی کسانی که آفرینش خود را از هیچ و پوچ می دانند و در نهایت نیز فکر می کنند كه بعد از مرگ به کلی از بین می روند قطعا به افسردگی دچار می شوند.اگر این نوع حالت در شما ریشه بدواند در این صورت انواع جدیدی از اضطراب در شما شکل می گیرد برای مثال ممکن است طرح هر گونه پرسش در مورد مسئولیت زندگی و آزادی عملکرد، شما را به هراس شدیدی بیاندازد. مثلا همینکه از خود بپرسد من در زندگی خود چه می کنم؟ می تواند باعث بروز حملات استرسی به شما شود. 

علاقه بسیار شدید و وسواس گونه به دانستن هدف برتر زندگی و مرگ از نوع بد براى شما لازم نيست. توجه به این قضیه اگر به معرفت شما اضافه نکند می تواند لذت زندگی روزمره را از شما گرفته و شما را به افسردگی کامل بکشاند پس مراقب باشيد. باور به اینکه تغییر در هر چیزی می تواند بی فایده و بی ثمر باشد؛نارضایتی شدید از جهانی که در آن زندگی می كنيد را به همراه خواهد داشت. حتى منجر به احساس جدایی عاطفی و فیزیکی از سایرین قطع ارتباط با دیگران مى شود،زیرا شما حس میكنيد این ارتباطات سطحی بوده و افراد ، دیگر هم سطح شما نیستند .داشتن انگیزه و انرژی کم برای انجام امور عادی روزانه داشتن افکار خودکشی مى تواند موضوعاتى باشد كه برخى از شما لمسش كرده ايد، اما همانطور كه در ابتداى طالع اين ماه گفته شد، شما به سمت خوبى هدايت خواهيد شد و اين طالع مثل نور مسير زندگى شما را روشن خواهد كرد، راه درمان اين موضوع صحبت با هر شخصى نيست و نيازي نيست خودتان را به خوردن دارو عادت بدهيد، شما بايد ذهنتان را پاكسازي كنيد، زيرا اين موضوعات براى هر شخصى ممكن است رخ بدهد پس اتفاق عجيبي نيست و گوشه گيرى شما اين موضوع را برايتان ترسناك كرده، هيچ چيزي دليل محكمى ندارد و شما نبايد خودتان را غرق در افكار مكتب هاى مختلف كنيد ، شما به عنوان يك انسان بايد از عشق و محبت و كمك كردن بهره ببريد و حس خوب را در خودتان ترويج كنيد.

متولدین بارام هات(مهر)، بشنس(آذر) و تخ (فروردین):اگر دوستی “م” نام در اطراف شما هست از یک موضوعی شما را ناراحت می کند و به این خاطر انرژی بد این فردی است که در این شخص که در اسم یا فامیلش حرف میم دارد است. چند روز پایانی این ماه خوشحال خواهید بود. فردی که ر یا ز یا ژ در اسم یا فامیلش دارد به شما یک خبر خوش می دهد که از این خبر به رقص در می آیید و شاد می شوید. اگر صاحب فرزند هستید از دست فرزند یک خون دل می خورید و شاید تا ۱۰ روز آینده باشد. خیلی خوش قلب و مهربان هستید ولی کسی قدر شما را نمی داند. اگر فردی از زندگی شما رفته است یا جدایی با کسی داشتید دوباره این فرد راخیلی غیرمنتظره می بینید و شاید در این دیدار یک جروبحث و دعوا هم داشته باشید ولی بی فایده است و این بحث به جایی نمی رسد. 

متولدین فائوفی (اردیبهشت) ، هنت هاوج (دی) و کاهرکا (تیر ) : اگر فردی بهمن ماهی را دوست دارید که به این فرد فکر می کنید و دلتان این فرد را می خواهد و سعی می کنید که در هر فرصتی با این شخص گفتگو و دیدار داشته باشید سعی کنید برنامه ریزی این گفتگو و دیدارها را بکنید چون در این گفتگو و دیدارهای احساسی به نتایج خوبی می رسید. چند قطره اشک می ریزید و دلتان گرفته است و فقط گریه شما را آرام می کند و در بغض و اشک تان چیزی را از خداوند طلب می کنید که حاجت روا می شوید و لطف خداوند شامل حالتان می شود. تماس تلفن دارید که در این تماس شماره ۷ دارد و از این تماس لبخند روی لبتان نقش می بندد. اگر استعدادی دارید و می خواهید دنباله روی این استعداد بشوید ستاره دارید و در این استعداد به شهرت می رسید و مشهور می شوید. 

فرمول کائناتی جذب  عشق و محبت (کلیک کنید)

متولدین طوبه (مرداد) ، امشیر (شهریور) و مسرا (اسفند ) : از دست یک حسین یا حسن نام یک دلخوری و ناراحتی برای شما پیش می آید. با فردی که از خارج از کشور است ارتباط تصویری دارید و برای چند روز با این فرد که از راه دور با شما ارتباط دارد گپ و گفت های خوبی دارید و با این فرد به شما خوش می گذرد. دست شما بی نمک است و به هر کسی که محبت و خوبی می کنید دشمنی می بینید و این موضوع شما را ناراحت می کند. یک سری از متولدین این ماه امکان بارداری دارند و باردار می شوند و دوران بارداری سختی را سپری می کنید یا فردی که دور و برتان است باردار میشود که دوران سختی را می گذراند ولی به خیر و خوشی فرزند را بدنیا می آورد فقط دوران بارداری اذیت زیاد می شود مراقب باشید. خیلی از افراد مجرد این ماه چه آقا هستید و چه خانم هستید ازدواج دارند و در شرایط آن قرار می گیرید که برو و بیاهای زیادی دارد شاید در این ازدواج مخالفان زیادی هم داشته باشید ولی به هر حال اگر خودتان تلاش کنید و بخواهید و خواهان این مورد باشید ازدواجتان سر می گیرد و ختم به خیر می شود. 

 

متولدین بارامودا (آبان) ، هاتور (خرداد) و هفیفی (بهمن):اگر متاهل هستید در این روزها خیلی احساس تنهایی می کنید و در زندگی مشترکتان تنها هستید شاید قهر یا شاید دلخوری یا جدایی دارید. با دوستان زیادی معاشرت دارید ولی دوستان خوبی ندارید و این افراد با شما در دورو هستند و این دوستان ظاهر خوبی با شما دارند ولی باطن با شما خوب نیستند دلتان گرفته است و غمگین هستید و دست یک سری از این افراد برای شما رو می شود. اگر شاغل هستید از لحاظ کاری یا شغلی پیشرفت و ترقی دارید و اگر دنبال پست یا پول و ثروت هستید این مقام را به دست می آورید یا از لحاظ مالی در شرایط خوبی قرار می گیرید. آقایی جوان به سمت شما می آید و خبرهای خوبی برای شما می آورد که از شنیدن این خبرها هم جا می خورید و هم تعجب می کنید و خوشحال می شوید. اگر قصد جدایی با همسرتان را دارید و می خواهید او را از زندگیتان کنار بگذارید این کار را انجام بدهید چون جدایی از این فرد به نفعتان است تنهایی زندگی کردن بهتر از کنار این فرد بودن است. کاهل نماز هستید و گاه گاه ناشکری زیاد می کنید که به شما نمی آید پس در هر شرایط که هستید یاد خداوند باشید و دست از ناشکری بردارید و خداوند را شاکر باشید.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

راهنمای طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

طالع بینی مصری مری تی تس

6 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم ” چ،ص،ب،ث،ه،ی””

 1. Z گفت:

  عالی بود

 2. مهتاب گفت:

  عالي بود

 3. شیرین گفت:

  مرسی از شما و تیم فوق العادتون

 4. مریم گفت:

  همیشه از فال هاتون راضی بودم مخصوصا این فال
  اما نمیدونم چرا دو دفعه هست که اصلاا هیچیش به من نمیخوره و اصلا اتفاق نمیفته
  بهر جهت بابت زحماتتون خیییلی ممنونم

 5. بهاره گفت:

  بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره بهاره

 6. مريك گفت:

  چرا فال روزانه رو دوسه روزه نذاشتين؟؟؟!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد