طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “غ،آ،ظ،ط،ض،ج،ث”

طالع بینی مصری مری تی تس: کسانی که در اسم شناسنامه ای آن ها حروف بالا وجود دارد به طور کلی در  ۳۰ روز آینده در مدار گِب (الهه وفور نعمت) قرار دارند.وضعیت کالبدهای شما بسیار مناسب خواهد شد و به زودی ثبات انرژی به هر 4 کالبد شما باز می گردد، اما تا هفته ی اول ماه آینده کم کار بودن برخی از چاکراهای شما ادامه خواهد داشت. تعدادی از شما با دندان دردی شدید مواجه شده اید یا می شوید که کلافه تان می کند و باید فکری اساسی برای آن بکنید.همچنین دردهایی در نواحی زانو،شکم و کمر هم خواهید داشت اما خفیف هستند و جای نگرانی ندارند.

در زمینه شغلی انرژی های مثبت زیادی در مدارتان دیده می شود و مری تی تس برای تعداد زیادی از شما پیشرفت شغلی و ارتقای درآمدی که دارید را پیش بینی می کند. شما فردی سخت کوش هستید و به همین دلیل در اکثر کارهایی که می کنید می توانید موفق باشید اما اگر به علاقه مندی های خود توجه بیشتری داشته باشید قطعا سود بیشتری هم از نظر شغلی به دست خواهید آورد. تعداد 87 نفر از شما، محل کار خود را دوست ندارید زیرا شخصی در آنجا حضور دارد که به شما انرژی منفی وارد می کند. او به طور غیر مستقیم به شما ابراز علاقه کرده است اما شما خود را به آن راه می زنید و وانمود میکنید متوجه این قضیه نشده اید. این شخص فرد درستی نیست و بهتر است از او فاصله بگیرید زیرا او به زودی خودش را به شما نزدیک تر می کند و ممکن است به دلیل جایگاهی که دارد از شما درخواست کند تن به کارهای بی شرمانه بدهید.

اگر بین 19 تا 39 سال سن دارید، مدار تعدادی از شما نشان می دهد که از شخصی که بسیار دوستش می دارید دلخور هستید و یک مسئله ای در مورد این شخص شما را آزار می دهد اما بنا به دلایلی نمیخواهید با او گفتگو کنید. شاید فکر میکنید این کار باعث می شود او شما را متهم به ناله کردن کند و از شما دور تر شود. اگر این شخص شریک عاطفی شماست باید هر چه زود تر و قبل از این که احساستان نسبت به او تغییر کند در مورد این دلخوری یا نارضایتی صحبت کنید و مشکلات را رفع کنید. از حرف زدن هراس نداشته باشید زیرا گفتگو در فضای آرام نتیجه مثبتی خواهد داشت و با بحث و تنش فرق می کند.

اگر متاهل و خانوم هستید، برخی از شما از همسرتان دل خوشی ندارید، گرچه در دلتان او را دوست دارید اما برخی از رفتارهایش باعث شده کمی نسبت به او دلسرد شوید و ذهن خود را درگیر اختلاف نظرها و اختلاف سلیقه ها کنید. همسرتان خیلی به مادرش وابسته است و این موضوع باعث شده مشکلاتی در زندگی شما به وجود بیاید. اما یادتان باشد که نباید سر این وابستگی او را شماتت کنید بلکه باید با سیاست زنانه خود و در فضایی آرام و پر از عشق او را به سمت خود جذب کنید. اگر در مورد خانواده او صحبت کنید ممکن است باعث شود همسرتان از شما دلسرد شود و فکر کند دارید او را تحقیر می کنید. پس به جای داد و بیداد و مقایسه های بیجا، عشوه ها و رفتارهای جذب کننده خود را شدت ببخشید تا او مطیع شما گردد.

اگر مجرد هستید و در نام خانوادگی شما یکی از حروف م،د،ر،پ،ک،ن وجود دارد، شخصی در اطرافتان است که با شما حرف می زند و سعی میکند خودش را به شما نزدیک کند. شما به این شخص علاقه پیدا خواهید کرد و حرف هایش برای شما جذاب است. او متفاوت از دیگران با شما حرف میزند به همین دلیل فکر می کنید شخصیت جذابی دارد و می تواند تکیه گاه مناسبی برایتان باشد. مری تی تس انرژی این شخص را مبهم در نظر گرفته و باید اجازه بدهید زمان بگذرد و عجولانه تصمیمی در این مورد نگیرید زیرا ممکن است این فرد فقط قصد سو استفاده از شما را داشته باشد پس فریفته ی حرف های او نشوید و بگذارید شناخت بیشتری از او پیدا کنید.

به زودی خبرهای خوبی در مورد یک اتفاقی که منتظرش هستید به شما می رسد. انرژی الهی همراه شماست و اکنون زمان آن رسیده که به مراد دلتان برسید.به شرط آن که گره های فکری و ذهنی خود را رفع کنید و اجازه ندهید افراد و افکار منفی وارد میدان انرژی شما شوند.

نگاهی جداگانه تر با تعابیر ویژه به طالع متولدین ماه های این حروف:

اگر متولد تخ (فروردین)، بارم هات (مهر) یا هنت هاوج (دی) هستید نظر ماعات (الهه راستی و حقیقت) بر شما افتاده است.موفقیت های زیادی پیش روی شماست. مسیری که می روید مسیر درستی است و می توانید کلید سعادتمندی را در این مسیر پیدا کنید. اما حسودان و بدگویان در کمین شما هستند.شخصی در اطراف شماست که در نامش حروف م یا ن دارد و این شخص به شدت از شما متنفر است و حسد می ورزد. شما او را از گذشته می شناسید و همچنان با او در ارتباط هستید. مری تی تس به شما پیشنهاد می دهد هر چه سریع تر او را از زندگی خود کنار بگذارید زیرا دسیسه های جدیدی در سر دارد. با کسی اختلاف پیدا می کنید و ممکن است کار به مشاجره و درگیری بکشد. سعی کنید مشکل خود را از طریق گفتگو حل و فصل کنید و از دعوا پرهیز نمایید.انرژی یک پول بزرگ در مدار شما دیده می شود و احتمالا پول یک ارث یا ملک است که به زودی به شما خواهد رسید. شما باید بخشی از این پول را در کارهای نیک و خیر صرف کنید تا خداوند بیشتر به دلتان نگاه کند. تعدادی از شما اخیرا خواب های عجیبی می بینید و خیلی از این خواب ها جنسی و شهوتناک است. این خواب ها معنی و تعبیر مشخصی ندارند و احتمالا به دلیل فعال شدن چاکرا خاج شماست.

اگر متولد هاتور (خرداد)،مسرا (اسفند) یا اَمشیر (شهریور) هستید، نظر خاص ایسیس (الهه میل جنسی) بر شما افتاده است. انرژی ونوس در مدارتان دیده شده است که نشان می دهد کالبد عاطفی شما در وضعیت بسیار خوبی قرار خواهد گرفت. اگر متاهل هستید یا با شخصی رابطه عاطفی دارید، عمق و شدت این رابطه بیشتر خواهد شد و او به زودی با یک خبر خوب شما را شگفت زده خواهد کرد. شخص مقابل شما شخصی مناسب برای ازدواج است. شاید گاهی با کارهایش باعث شود از او دلخور شوید یا حتی فکر کنید به درد زندگی نمیخورد اما این را بدانید که او بسیار شما را دوست دارد و به شما عشق می ورزد و انرژی این دوست داشتن باعث می شود زندگی خوبی را با شما داشته باشد.اگر مجرد هستید در 2 هفته ی اول ماه آینده، شخصی را ملاقات خواهید کرد که بسیار جذب او می شوید و دوست دارید با او رابطه داشته باشید. این شخص را در یک مهمانی می بینید و فریفته ی او خواهید شد. او فردی زیبا،مهربان و خوش خنده است که چشم های زیادی به دنبال او هستند و شما برای جذب کردنش کار سختی را دارید.بهتر است در مورد یک مسئله عینک بدبینی را از چشم خود بردارید. باید واقعیت را همان گونه که هست ببینید تا بتوانید قضاوت صحیحی داشته باشید. رفتار خود را با دوستان و نزدیکانتان تغییر دهید و دید از بالا به پایین نداشته باشید.

اگر متولد هِفیفی (بهمن)،  بشنس (آذر) یا کاهرکا (تیر) هستید، نظر سث (الهه رعد برق و بارش) بر شما افتاده است. نظم و حس وظیفه شناسی این اواخر در زندگی شما نقش مهمی را ایفا کرده اند اما اکنون این طور به نظر می رسد که انگار یک نفر ترمز دستی را کشیده و مانع پیش رفتن نقشه ها و برنامه های شما شده است. سعی کنید به این وضعیت نگاه منفی نداشته باشید. در واقع شرایط به وجود آمده نشانه ی این است که شما باید از سرعت خود کاسته و در مورد برنامه هایی که دارید تجدید نظر کنید.افراد منفی باف در اطراف شما زیاد هستند و اگر میخواهید ایده های خود را عملی کنید نباید با آن ها مشورت کنید زیرا در کارتان مانع ایجاد می کنند. تعدادی از شما به زودی یک جا به جایی خواهید داشت که این جا به جایی در منزل شماست و بسیار برای شما خوب خواهد بود زیرا با افرادی آشنا می شوید که فرکانس بالایی دارند و در خیلی از مسائل می توانند به شما کمک کنند. این افراد شما را بسیار دوست خواهند داشت و اوقات خیلی خوبی را با آن ها سپری می کنید. برای این حس خوب شکر خداوند را به جای بیاورید.

اگر متولد طوبه(مرداد)، بارامودا (آبان) یا فائوفی (اردیبهشت) هستید، نظر آزیرس(الهه عشق آفرینی) بر شما می افتد. در حال حاضر ذهن شما با سوالات زیادی درگیر است. برای رهایی از این وضعیت باید با دیگران ارتباط بیشتری برقراری کنید. ذهن تان را نیز باز بگذارید و اتفاقات را از زوایای مختلف بررسی کنید. شما می توانید به تنهایی برای تمام سوالات تان پاسخی بیابید به شرط آنکه از حقیقت فرار نکنید. شنیدن واقعیت اگر چه تلخ است اما به نفع تان خواهد بود. شما نیاز به یک رابطه عاطفی گرم دارید زیرا ذاتا آدمی احساسی هستید. کالبد عاطفی شما خلا یک حامی عاطفی را احساس میکند. تعدادی از شما که متاهل یا در رابطه هستید نیز این احساس را دارید. زیرا آن عشق و علاقه لازم را از شریک عاطفی خود دریافت نمی کنید و به نوعی از این وضعیت کلافه شده اید. یادتان باشد در یک رابطه همه چیز باید متقابل باشد و شما دقیقا به همان میزانی که عشق می دهید باید آن را دریافت کنید. پس اگر غیر از این است با شریک عاطفی خود صحبت کنید و اگر حل شدنی نیست بهتر است رابطه خود را با او تمام کنید زیرا دیر یا زود این اتفاق خواهد افتاد. شما نباید عشق را گدایی کنید و باید ارزش و عزت نفس خود را نیز حفظ کنید.

 شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

یک پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای نام های با حرف دوم “غ،آ،ظ،ط،ض،ج،ث””

  1. سولماز گفت:

    حیف که دیگه اینجا ادامه پیدا نکرده..خب شاید همه اکانت اینستا نداشته باشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد