فال هندی راجت نیر – شنبه 7 تیر

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: سرپسین 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٥٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
اگر این اواخر به کسی قول داده اید که به او کمک کنید تا به اهداف و رویاهایش برسد امروز وقت آن رسیده که با وجود برنامه فشرده ای که دارید به قولی که به او داده اید عمل کنید. متاسفانه اوضاع در محل کارتان عوض شده است و مجبور هستید بیش از آنچه فکر می کرده اید تلاش کنید.

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: آتریا 🪐جنس:خاك
🔮درصد لايه انرژي شما: ٦٧٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز افکارتان خیلی آشفته هستند و همکارانتان فکر می کنند که نمی دانید چکار دارید می کنید، ولی آنها کاملا در اشتباه هستند. شما دقیقا می دانید که دارید به کجا می روید، فقط نمی دانید که چگونه باید به آنجا برسید. خوشبختانه شما می توانید مسیرتان را به خوبی پیدا کنید و تنها کافی است پای در راه بگذارید. مواظب باشید تنها کسانی را با خودتان همراه کنید که می خواهند با شما همسفر شوند؛ اگر کسی مسیری متفاوت از شما دارد تنها دست و پایتان را در طول راه خواهد گرفت. با این همه از نظر مسائل عاطفی امروز روز خیلی خوبی برای شما خواهد بود و شک و تردیدهایی که این اواخر آزارتان داده اند بالاخره برطرف خواهند شد.

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: سروش 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ٢٣٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز تفکر و ادراک شما بسیار قوی است ولی تمایلی به بیان نظرات خود نشان نمی دهید و با سکوتی سنگین سعی در مخفی کردن اسرار خود دارید. شاید دیگران بخواهند شما را وادار به گفتن حرف هایی کنند که در سر دارید ولی شما با آنها به شدت مقابله خواهید کرد. با این حال مقاومت شما کم کم از بین خواهد رفت و حاضر خواهید شد با خیال راحت در فعالیت های گروهی شرکت کنید. امروز روزی فوق العاده برای نظم و ترتیب بخشیدن به کارها است، سعی کنید از این فرصت نهایت استفاده را ببرید. در رابطه با مسائل عاطفی نباید خیلی احساساتی عمل کنید. امتحان کردن کسی که دوست دارید ایده خیلی خوبی به نظر نمی رسد، شما که به دنبال دردسر نمی گردید؟

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: دلتا بادبان 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ٧٦٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز هیچ چیزی از چشمان تیزبین شما دور نخواهد ماند و حواستان به همه چیز هست. حس ششم شما هم به کمکتان آمده است و خیلی قویتر شده است. ذهنتان قدرتی فوق العاده پیدا کرده و احساساتتان نیز حساس تر از همیشه هستند. به طور خلاصه امروز رادارتان حسابی قوی شده است و می توانید با بهترین کاراگاه ها رقابت کنید. در چنین شرایطی شما می توانید با اندکی تلاش بهترین نتایج ممکن را به دست بیاورید، زیرا همه چیز به طور طبیعی همان طوری پیش خواهد رفت که شما می خواهید. بهتر است به خاطر اختلاف نظری که بر سر موضوعی بی اهمیت بین شما و عشقتان به وجود آمده است دامن نزنید و دعوا راه نیندازید.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: دَبران 🪐جنس:خاك
🔮درصد لايه انرژي شما: ٦١٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز شما از صبح که از خواب بیدار می شوید آماده اید تا روز خیلی خوبی را بگذرانید و دلتان می خواهد تمام وقتتان را صرف تفریح و خوشگذرانی نمایید، اما به دلایلی که برای شما قابل درک نیست اطرافیانتان با شما همراه و هم نظر نیستند و حال و حوصله ای برای این کارها ندارند

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: طاووس 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٤٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز ذهن خودتان را بیش از اندازه با انجام لیست کارهایی که برای امروزتان در نظر گرفته اید درگیر نکنید. به جای این کار بهتر است که کمی روی احساسات و روابط خود تمرکز کنید. شما باید به جای این رفتار زمخت و عجولانه ای که دارید از خودتان نشان می دهید ملایمت بیشتری داشته باشید و کمی مهربان تر شوید. مطمئن باشید با این کار دیگران را خیلی راحت تر به خودتان جذب خواهید کرد و بیشتر می توانید روی آنها اثرگذار باشید. شاید در اختلافی که بین شما و عشقتان پیش آمده است شما مقصد اصلی نباشید، اما با لجبازی هایتان دارید خودتان را به مقصر این ماجرا تبدیل می کنید. کمی منطقی باشید، شما دارید در واقع با خودتان لج می کنید!

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: مرفق 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۷٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز اگر کسی به شوخی هایتان نخندید ناراحت نشوید و تعجب هم نکنید. مشکل از شما یا شوخی هایی که می کنید نیست، کسی هم از دست شما دلخور نیست، تنها مشکل کار اینجاست که امروز و تحت شرایط کیهانی موجود دیگران زیاد حال و حوصله ی شوخی و خنده را ندارند

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: کرکس نشسته 🪐جنس:اتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۰٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز دیگر وقت آن رسیده است که خجالت را کنار گذاشته و احساسات خود را بیان کنید. هرچقدر که شما با دیگران صداقت داشته باشید و احساسات خود را راحت تر به زبان بیاورید، آنها هم صداقت بیشتری به خرج خواهند داد و بیشتر در مورد احساسشان با شما صحبت خواهند کرد.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: آکروکس 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۹٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز سعی کنید به اعصابتان مسلط باشید، چون هیچکس حال و حوصله ی بحث و دعوا ندارد. شاید کنار آمدن با اطرافیانتان کار سختی باشد، اما این دلیل خوبی برای عصبانی یا ناراحت شدن نیست. سعی کنید آرامش خود را حفظ کرده و با ملایمت صحبت کنید. به حرف های دیگران هم با دقت بیشتری گوش کنید و سعی کنید خودتان را جای آنها بگذارید. امروز ممکن است انجام بعضی از کارهایتان با مشکلات و موانع پیش بینی نشده ای روبرو شود و یا دیگران شما و احساساتتان را به چالش بکشند. در چنین شرایطی اولین چیزی که باید مد نظر داشته باشید این است که نسبت به خودتان و توانایی هایتان تردید نکنید.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: دبران 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ٣٥٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز برای شما روز وق العاده ای خواهد بود. شما فرصت های بسیار زیادی را به دست خواهید آورد و یا شاید بهتر باشد بگوییم که خودتان این فرصت ها را برای خودتان به وجود خواهید آورد. اینکه کارهایتان را به صورت گروهی انجام داده و یا برای شرکت در فعالیت های گروهی داوطلب باشید و خودتان را با سایر اعضای هر گروهی که در آن قرار می گیرید هماهنگ کنید منافع زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: گاکروس 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۶٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز برای شما روز بسیار خوبی خواهد بود و فرصت های جدید زیادی سر راهتان قرار خواهند گرفت که اگر از آنها به درستی استفاده کنید منافع مادی و معنوی بسیاری را برایتان به همراه خواهند داشت. اگر می خواهید نتیجه ی کارهایتان بهتر از آن چیزی شود که به طور معمول انجام می دهید به شما توصیه می کنیم که آنها را به صورت گروهی و با استفاده از کمک و همفکری دیگران به انجام برسانید. خودتان را با انرژی گروه هماهنگ کرده و حداکثر توانتان را به کار بگیرید تا در پایان روز ببینید که آنچه در آغاز غیر ممکن به نظر می رسیده است را به طور معجزه آسایی به بهترین نحو ممکن به انجام رسانده اید.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: ناطح 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۳٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز شاید منطقی ترین کاری که می توانید انجام دهید این باشد که بیشتر از عقل و منطقتان به حس ششم خود اعتماد کنید. امروز روز بی نظیری است که در آن ذهنتان خیلی خوب کار می کند و حال دلتان هم خوب است. با این وضعیت اگر خودتان بخواهید همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت. شما امروز بسیار احساساتی شده اید، پس این احساسات قوی و انرژی بخش را با اطرافیانتان به اشتراک بگذارید. روح سخاوتمند و مهربان شما همان چیزی است که دیگران برای بهتر شدن حالشان به آن نیاز دارند. توصیه های ارزشمند خود را از اطرافیانتان دریغ نکنید و خیالتان از بابت این که با حرف هایتان تأثیر مثبتی روی آنها و زندگی شان خواهید داشت راحت باشد

با فالوده همراه باشید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد