فال هندی راجت نیر- دوشنبه 30 تیر

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: شباهنگ 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۰٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز مجبور می شوید کارهایی را که به آنها تمایلی ندارید، انجام دهید. اگر چه شرایط سختی برایتان است اما موقتی است و بعدها فواید زیادی برایتان خواهد داشت. دیگران در یکی از تصمیم گیری های زندگی شما دخالت می کنند.

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: مرفق 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۶٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
روزهای پر تنشی را پشت سر می گذارید اما امروز باید به خودتان استراحت دهید و از همه چیز به دور باشید. اگر نگران روند کارهایتان هستید، آنها را به فردی قابل اعتماد بسپارید و مطمئن باشید که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. اخیرا انتظارتان از زندگی زیاد شده است.

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان: کرکس نشسته 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۹٣٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز دور وبرتان پر از انرژی مثبت است به طوری که روی حال و هوای شما نیز تاثیر می گذارد. از این فرصت استفاده کنید و کارهای بزرگ و تصمیات بااهمیت را به سرانجام برسانید. در اطرافتان ممکن است گاهی تنش هایی از سوی دیگران رخ دهد اما از این شرایط استرس زا دور باشید و خودتان را کنار بکشید. اگر حرف های مهمی هست که باید با فردی بزنید، بد نیست که از برخی از برنامه هایتان بزنید و برای یک قرار دو نفره زمان بگذارید. صحبت های شما به خوبی پیش خواهد رفت و انرژی تان چند برابر خواهد شد.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: دبران 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۸٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
مسائل حرفه ای ممکن است برای مدتی با زندگی اجتماعیتان تداخل پیدا کنند و اجازه ندهند آن طوری که دلتان می خواهد با دوستان و عزیزان خود وقت بگذرانید و در فعالبت های اجتماعی شرکت کنید. شاید حتی همین امروز هم مجبور شوید به جای بودن در کنار عشقتان وقتتان را صرف کارتان بکنید و این موضوع باعث ناراحتی و دلخوری او شده و اعصاب خودتان را هم بهم بریزد. برای امروز که احتمالا دیگر کاری از دستتان ساخته نیست. اما برای روزهای آینده حتما اگر از استراحت خودتان هم زده اید برای عشقتان و عزیزانتان حتما وقتی را در نظر بگیرید. وقتی آنها ببینند که شما برای بودن در کناران هر کاری می کنید حتما آنها هم شرایط شما را بیشتر درک خواهند کرد.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: آکروکس 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۰٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
مسائل معنوی امروز برای شما اهمیت زیادی پیدا کرده اند و شاید دلتان بخواهد در این زمینه مطالعه کنید و بخشی از روزتان را صرف پرداختن به معنویات کنید. اما خانواده از شما انتظار دارند که در روز تعطیل برای آنها وقت بگذارید و در کنارشان باشید. سعی کنید در طول روز به کارهای روزمره خود رسیدگی کرده و حتی به دیدار دوستان و خانواده بروید.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: گاکروس 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۷٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
در ارتباط با یکی از دوستانتان به مشکل خورده اید و نمی دانید که صلاح کارتان چیست اما خیلی ذهن تان را درگیر نکنید زیرا این بار حق با شماست و طرف مقابلتان کمی خودخواهانه تصمیم گرفته است. در مواجه با شرایط جدید و گنگ به خصوص در محیط کاری، سعی کنید که آرامش خودتان را حفظ و با فکر عمل کنید، در غیر این صورت ضرر خواهید کرد. مدت هاست به فکر حل کردن مسئله ای هستید، به زودی گره هایی برایتان باز می شود و حقایقی بر شما روشن می شود که تغییرات کوچک اما مهمی را در زندگی تان رقم خواهد زد.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: آتریا 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۹٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز در محیط کار پیشرفت های قابل ملاحظه ای را احساس خواهید کرد و همین موضوع به شما انگیزه ای دو چندان می دهد. شما پاداشی دریافت می کنید که نتیجه سخت کوشی هایتان بوده است. آن را هر طور که دوست دارید، خرج کنید و لذتش را ببرید.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: گاکروس 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۵٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
این روزها کمی خودسر و لجباز شده اید. هر کاری که دوست دارید را، بدون توجه به اطرافیان تان انجام می دهید. اما وقتی که پای مسائل مالی در میان می آید، باید کمی محتاط تر باشید زیرا هر قدم بدون فکر ممکن است صدمات جبران ناپذیری را به بار آورد.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: سرپسین 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۷۵٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
میان یک دو راهی قرار گرفته اید که باید هر چه زودتر تصمیم بگیرید. اگر چه دل و عقلتان هر کدام یک چیز را می گوید اما بهتر است که هنگام گرفتن تصمیم، مطابق آنچه دلتان می خوهد، تصمیم بگیرید که مطمئنا راه درست را به شما نشان خواهد داد. در رابطه عاطفی تان چیزی شما را نگران می کند اما بدانید که این شرایط موقتی است و خیلی زود همه چیز همانطور که شما می خواهید، خواهد شد. خبر خوبی در مورد مسایل مالی در راه دارید که چاله های زیادی را پر خواهد کرد.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: ناطح 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۸۰٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
امروز فکر تان را رها کنید تا به هر کجا که دوست دارد سرک کشد. از هر چه محدودیت است، آزادید و هیچ چیز نمی تواند مانع فوران تخیل تان شود. اگر امروز تمایلی به برقراری ارتباط با دیگران ندارید و ترجیح می دهید که در تنهایی سیر کنید. نگران نشوید، از فردا همه چیز به حالت طبیعی خود باز خواهد گشت. فقط حواس تان باشد که دیگران به خصوص شریک زندگی تان را از خودتان نرانید. بهتر است که از همین امروز برای فردایتان برنامه ریری کنید. در غیر این صورت فردا در پیش بردن برنامه هایتان دچار مشکل خواهید شد.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: دلتابادبان 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۲۸٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
امروز روزی است که باید در مورد آینده تان تصمیم بگیرید. اگر بتوانید راهی که مناسب شما است را انتخاب کنید، آینده ای روشنی به خصوص از نظر مالی در انتظارتان خواهد بود. در مورد ایده هایی که در سر دارید ساده نگذرید، آنها را جایی یادداشت کنید و سر فرصت به سراغشان بروید. مطمئن باشید که اگر به عمل برسند، اتفاقات خوبی را برایتان رقم خواهند زد. دوستی پس از سالها قصد نزدیکی به شما را دارد اما شما تمایلی به او ندارید. شاید بد نباشید که خاطرات بد گذشته را دور بریزید و فرصت دوباره ای به هردویتان دهید.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: طاووس 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۷٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
اگر منتظر فردی هستید تا بیاید و احتیاجات شما را برآورده کند، متاسفانه باید بگوییم که مجبورید مدت زیادی صبر کنید. در واقع، این شمایید که مسئول زندگی خودتان هستید. اگر اکنون نتوانید این شرایط را برای خود فراهم کنید، تا آخر عمر وابسته دیگران خواهید بود. بی شک نه شما و نه دیگران همچین رفتاری را نمی پسندند. پس دست به کار شوید. امروز در برخورد با دوستی، کمی دلگیر می شوید اما به دل نگیرید زیرا او در شرایط خوبی به سر نمی برد و این رفتارها از او طبیعی ست.

با فالوده همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد