فال هندی راجت نیر – جمعه 6 تیر

🌶فال راجت نير هندي(اولين بار در ايران )🌶

متولدین فروردین

⭐️ستارگان: ناطح 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۹٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
اگر فکر می کنید که نمی توانید امروز مطابق برنامه هایتان پیش بروید، باید بگوییم که نگران هیچ چیز نباشید. هیچ اتفاقی نمی افتد اگر نتوانید به بعضی از برنامه هایتان نرسید. پس سعی کنید که با تمرکز همه کارهایتان را انجام دهید. به زودی دوست دوران قدیمی خود را خواهید دید و اطلاعاتی از او به دست تان می رسد که زندگی تان را دچار تحول خواهد کرد. برای ایجاد تغییر ابتدا با دیگران مشورت کنید، سپس وارد عمل شوید.

 

متولدین ارديبهشت

⭐️ستارگان: طاووس 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۰٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
شما دوست دارید تنها با افرادی که با شما تفاهم دارند ارتباط داشته باشید اما بدانید تنها در شرایطی زاویه دید شما گسترده تر می شود و خلاق تر می شوید که با افرادی متفاوت از خودتان باشید. در رابطه عاطفی، شما انتخاب های زیادی در سر دارید به طوری که مدام وسوسه می شوید اما بدانید که انتخاب درست را کرده اید، پس شک نکنید و انرژی خود را صرف آنچه دارید، کنید تا نتیحه دلخواهتان را به دست آورید.

 

متولدین خرداد

⭐️ستارگان:آتریا 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۹٣٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
شما در شرایط پر از استرس و تنشی به سر می برید اما باید یاد بگیرید که در این شرایط چگونه کمک و حمایت های لازم را دریافت کنید. در رابطه عاطفی تان دچار ناامیدی شده اید، اما آنجا که انتظارش را ندارید، همه چیز به بهترین نحو تغییر خواهد کرد. بنابراین مثبت اندیش باشید. کتاب خواندن در این شرایط می تواند هم شما را آرام کند و هم چیزهای جدیدی به شما بیاموزد. بنابراین وقتی را برای این کار اختصاص دهید.

 

متولدین تیر

⭐️ستارگان: دلتا بادبان 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۹% لايه روحي
🧿پيشگويي:
چند روزی ست که ذهن تان به شدت درگیر است. برای این که امروز کمی از شر آنها خلاص شوید، بهتر است که کارهایی را که واقعا به آنها علاقه دارید، در برنامه تان قرار دهید. دور تصمیم گیری های مهم را خط بکشید، از خریدهای مهم هم دوری کنید زیرا انتخاب های خوبی نخواهید داشت. به جای آن سعی کنید که با طبیعت بیشتر در ارتباط باشید و از آن انرژی بگیرید. امروز روز خوبی برای یک قرار ملاقات عاشقانه با عشق زندگی تان است. پس تا دیر نشده هماهنگی های لازم را انجام دهید.

 

متولدین مرداد

⭐️ستارگان: آتریا 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۹٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
حتی اگر در جایی ایستاده اید که با مخالفت های دیگران محاصره شده اید، باز هم مقاومت کنید. تصمیمی که شما گرفته اید تصمیم درستی ست که باید روی آن پافشاری کنید. سعی کنید کارهای امروزتان را بر اساس منطق پیش ببرید تا نتیجه خوبی داشته باشند. زندگی عاطفی شما خیلی زودتر از آنچه فکرش را بکنید، دچار تغییر و تحول خواهد شد. فقط کافی ست مسیری که پیش گرفته اید را تا انتها بروید. به زودی یک خبر خوب در مورد شغل تان خواهید شنید که یکی از چاله های زندگی تان را پر می کند.

 

متولدین شهریور

⭐️ستارگان: گاوروس 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۱۱٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
دوستی مدام به پر و پای شما می پیچد، بهتر است به او بگویید که اکنون زمان خوبی برای چنین گفتگوهایی نیست. سعی کنید از او دور بمانید در غیر این صورت تمرکزتان را برای کارهایی که باید انجام دهید، از دست خواهید داد. اگر به فکر شروع یک رابطه عاطفی جدید هستید، امروز زمان مناسبی است. شما در جمعی حاضر خواهید شد که مشترکات زیادی به شما دارند. سعی کنید که خودی نشان دهید و دیگران را به خود جذب کنید تا این ارتباط بین شما حفظ شود.

 

متولدین مهر

⭐️ستارگان: دبران 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۴۴٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
بعضی اوقات بحث کردن شما را به نتیجه نمی رساند و بهتر است که سکوت کنید. امروز از همان روزهاست که باید این کار را انجام دهید. با این کار همه چیز به روال عادی خود باز خواهد گشت. سعی دارید اشتباهی را که در روابط عاطفی خود مرتکب شده اید، تکرار نکنید. از این که مدام به بن بست می خورید، خسته شده اید اما نگران نباشید، به زودی اتفاقی شما را در مسیر درست زندگی تان قرار خواهد داد که سالهاست منتظرش هستید.

 

متولدین آبان 

⭐️ستارگان: آکروکس 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۳۹٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
در کاری به مشکل برخورده اید، بهتر است در این شرایط از تجربیات دیگران کمک بگیرید. اگر چه دوست ندارید که دیگران از هدفی که در سر دارید باخبر شوند اما چاره دیگری ندارید. شما و شریک زندگی تان تصمیم گرفته اید تغییراتی به زندگی خود بدهید، تصمیم شما هر چه باشد، از عوض کردن خانه گرفته تا تغییر شغل و… همه چیز همان گونه که انتظارش را دارید پیش خواهد رفت. پس به راهی که انتخاب کرده اید شک نکنید. دوستی از راه دور شما را با خبری خوش سورپرایز خواهد کرد.

 

متولدین آذر

⭐️ستارگان: سروش 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۵۸٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
جسارت گاهی خوب است اما اگر همیشگی شوید، ممکن است که شما را به دردسر بیاندازد. پس با یک برنامه ریزی منطقی و دقیق جلو روید. اگر چه امروز هر آنچه که در اطرافتان می بینید برایتان مبهم است اما از درون همان پیچیدگی ها به حقیقتی پی خواهید برد که خوشحالتان می کند. امروز در جمعی قرار می گیرید که کمی اعصاب تان را بهم می ریزد. سعی کنید بر اعصاب تان مسلط باشید و تنها کارتان را انجام دهید. فردی از دور هوای شما را دارد در حالی که شما از آن بی خبرید. به زوی متوجه حمایت های او خواهید شد.

 

متولدین دی 

⭐️ستارگان: کرکس نشسته 🪐جنس:آتش
🔮درصد لايه انرژي شما: ۹۵٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
اگر امروز دیدید که فردی اشتباهی مرتکب شده است و بر آن پافشاری می کند، بهتر است که دخالت نکنید تا او کار خودش را آنطور که می خواهد انجام دهد. فقط یادتان باشد به او گوشزد کنید که کنار کشیدن شما نشانه بی توجهی تان نیست بلکه می خواهید به او فضا دهید تا آزادانه تصمیم بگیرد. حال که اعتماد به نفس و جسارت شما افزایش یافته، راز دلتان را برای فردی که به او علاقه دارید بازگو کنید. مطمئن باشید که اتفاقات خوبی برایتان خواهد افتاد.

 

متولدین بهمن

⭐️ستارگان: شباهنگ 🪐جنس:خاک
🔮درصد لايه انرژي شما: ۶۲٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي :
احساس در شما فوران کرده که نامش را عشق می گذارید اما بدانید که این راه پر از ماجراجویی و هیجان است، بنابراین از اتفاق هایی که برایتان پیش خواهد آمد، نگران و ناامید نشوید. برای داشتن یک رابطه خوب باید آن را بسازید. به فکر تغییر شغل تان هستید. حال که جسارت لازم را برای ایجاد تغییرات لازم به دست آورده اید، اولین قدم را بردارید. اگر چه کار ساده ای نیست اما منجر به پیشرفت و ایجاد تنوع در زندگی شما می شود.

 

متولدین اسفند

⭐️ستارگان: مرفف 🪐جنس:آب
🔮درصد لايه انرژي شما: ۲۷٪؜ لايه روحي
🧿پيشگويي:
اگر می بینید که یکی از نزدیکان تان رفتارهای عجیب و غریبی از خود نشان می دهد، به جای سوال از دیگران، بهتر است که خود علت آن را پیدا و سپس برای رفع آن تلاش کنید. به زودی یک پیشنهاد کاری به شما می شود، قبل از هر تصمیمی خوب فکر کنید تا بعدها پشیمانی به سراغتان نیاید. شما باید از فرصت هایی که پیش رویتان قرار می گیرد، نهایت استفاده را بکنید. به زودی اتفاقی روحیه شما را از این رو به آن رو می کند پس خودتان را برای یک شادی بزرگ آماده کنید.

با فالوده همراه باشید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد