فال نستراداموس – 29 مهر

 
🔮✨متولدین فروردین ✨🔮
توصیه های کلیدی:
این طور که معلوم است استرس ها و نگرانی های اخیر شما آخرین بخش از پریشانی هایی بود که مانع رسیدن شما به شادی و نشاط می شد، اما بدون اینکه چیزهایی را که تاکنون به دست آورده اید را از دست بدهید. این ناخشنودی شما ممکن است باعث این شود قبل از فکر کردن راجع به عاقبت کار، آن را انجام دهید.اما رفتاری که بدون اندیشه باشد شما را از هدف تان دور می کند.ریسک کردن هم بدون اینکه به عواقبش فکرکنید بدترین کاری است که می توانید انجام دهید پس نخواهید که هر چیزی را یکباره تغییر دهید.
 
 

📝 نستراداموس به تو می گوید:

امروز موقعیت کلیتان خوب است؛ شانس خود را با حفظ یک حالت بد ذهنی یا با سرگرم کردن خودتان با رویاهای غیرواقعی از دست ندهید.از لحاظ مالی، اوضاع بهتر خواهد شد. محیطی گرم در خانه‌شما وجود دارد. اگر از مشکلات گوارشی یا روده‌ای رنج می‌برید، آن ها ناپدید خواهند شد و به‌خیر می‌گذرند.
 
 
 
🔮✨متولدین اردیبهشت ✨🔮
توصیه های کلیدی:
افکار جدیدی برای پول درآوردن امروز در سر شما بوجود آمده است، اما مشکل است که اینها را بخواهید به عمل در آورید. به جای اینکه روی کارهای سختی که مفهوم پیچیده ای هم دارند تمرکز کنید، می توانید به آسانی ایده های زیرکانه خود را به اجرا در آورید. با این کار، کنترل بیشتری بر روی آنها خواهید داشت. انظباط فردی ممکن است در دنیا متفاوت باشد، پس تصمیم تان را بگیرید و روی رفتاری که باعث رسیدن شما به اهداف جهانی تان می شود تمرکز کنید.
📝 نستراداموس به تو می گوید:

اگر مجرد هستید، امروز ممکن است در اولین نگاه‌عاشق شوید. در زندگی عشقیتان، خود را در وضعیتی قرار ندهید که‌ظاهرا ایمن است اما در واقع ضعیف می‌باشد
 
 
 
 
🔮✨ متولدین خرداد ✨🔮
توصیه های کلیدی:
ماه کامل می تواند شما را امروز در باران یا برف به رقص در آورد ، اما این نکته حیاتی است که شما نباید نسبت به وظایف کاری و خانوادگی خود بی توجه باشید. این مهمانی آنقدر طولانی نمی شود که شما بخواهید غیر مسئولانه رفتار کنید. وسوسه ها شما را احاطه کرده اند اما شما می توانید به خود تلقین کنید که در دام آنها نیفتید. در عوض، عاقل باشید و از نیروی ترغیب کننده خود برای جلب حمایت دیگران استفاده کنید تا شما را برای رسیدن تدریجی به اهداف اجتماعی یاری کنند.
 
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
از افراط در گوشت، چربی ها، و خوردن دوری کنید و از خودتان ممنون باشید. ماجراهای عشقی شما فراز و نشیب هایی خواهند داشت.
 
 
🔮✨ متولدین تیر✨🔮
توصیه های کلیدی:
بزرگ فکر کردن در رابطه با کارتان است ممکن است باعث شود دیگران مراقب شما باشند، و شما نیاز دارید که برای لحظاتی برنامه هایتان را به عقب انداخته تا کمی راجع به آن تامل کنید. شما نباید در جنگی شرکت کنید که مطمئن هستید که در آن بازنده خواهید بود و اوضاع روحی خودتان هم بهم می ریزد. اما از رویاهایتان دست نکشید. وظیفه شما این است که راهی برای رسیدن به موفقیت پیدا کنید و از برنامه هایتان هم برای رسیدن به موفقیت دست نکشید. تعادل ممکن است این روزها برای شما امکان پذیر نباشد، اما ایستادگی و مقاومت می تواند شما را به آرزوهایتان برساند.
 
 
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:

شما می‌توانید کاملاً جذاب باشید. حس شوخ طبعیتان باعث می‌شود دیگران شما را تشویق کنند و دوستتان داشته‌باشند.بی ثباتی بر زوج شما تاثیر خواهد گذاشت؛ با این حال، به‌مشکلات عشقی خود توجه‌نکنید. در کار خود بسیار کارآمد خواهید بود و قادر به‌غلبه‌بر رقبای ثابت قدم خود هستید.
 
 
 
🔮✨متولدین مرداد ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما از نقش بازی کردن خسته شده اید مخصوصا اینکه نقش کسی را بازی می کنید که از شما خیلی جدی تر است و شما آن را دوست ندارید. اما امروز فرصت این را دارید که اثبات کنید تبدیل به یک آدم جدید و متعالی شده اید. زیاده از حد صادق بودن با دیگران ممکن است این روزها برای شما دردسر آفرین باشد. و الان متوجه شده اید که این تنها راه عاقلانه ایست که دارید. یک راه برای رسیدن به آن هدف این است که خود را در میان مردمی که بانشاط و عاطفی هستند رها کنید. از ته دل خندیدن بهترین درمان برای شماست.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:
تصمیم بگیرید که‌مکث کنید و واقعا به‌آنچه‌که‌امروز با آن برخورد می‌کنید، گوش دهید. علاقه‌صادقانه‌به‌دیگران از همه‌مهم تر است. بیش از هر وقت دیگر میل دارید جذابیت خود را در همه‌جا به‌نمایش بگذارید. از کار زیاد و پیامدهای مضر آن آگاه‌باشید.

 
 
🔮✨ متولدین شهریور ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما با راه حل هایی که پیش رو دارید موافق هستید، اما هنوز هم با انتخاب های بسیاری روبرو هستید. اخیرابه خاطر کارهای زیادی که برای انجام دادن دارید احساس پریشانی و نگرانی می کنید، مخصوصا اگر بدانید که باید بعضی آشفتگی هایی که در زندگی تان وجود دارند را محدود کنید. خوشبختانه، شما از اتصال عطارد و پلوتون کمک دریافت می کنید؛‌و سرانجام می توانید هر کاری را که در ذهن تان به آن فکر می کنید انجام دهید.
 
 
📝نستراداموس به تو می گوید:
شما قلبی بخشنده‌دارید و ممکن است ارزش خودتان را در زندگی دیگران درک نکنید. این تعریف و تمجید صمیمانه‌را بپذیرید چرا که‌به‌خوبی استحقاقش را دارید.
 
 
 
🔮✨ متولدین مهر ✨🔮
توصیه های کلیدی:
شما از مردد بودن و بی تصمیمی خود شرمنده هستید، اما این به خاطر این است که شما معمولا ایده هایتان را تعدیل می کنید و آنها را تا نیمه انجام می دهید. امرز باید آماده باشید که راه تان را عوض کنید زیرا زمان زیادی ندارید تا ذهن تان را سر و سامان دهید. به یاد داشته باشید، در درگیری باید صریح باشید تا به حق خود برسید. پس تصمیم بگیرید و حرکت کنید!.
 
 

📝 نستراداموس به تو می گوید:
باید هر كسی و یا هر چیزی را كه زندگی عاطفی تو را دچار تنش می‌كند، از خودت دور كنی. در راهی قدم بگذار و به كسی عشق بورز كه قابل اعتماد باشد. تا در مورد قصد و نیت كسی مطمئن نشدی، او را به قلبت راه نده.

 

🔮✨ متولدین آبان ✨🔮
توصیه های کلیدی:
مقایسه خود با دیگران زیاد برای شما مفید و ضروری نیست. اما احتمالا برایتان امروز سخت خواهد بود که از چنین رفتاری اجتنتاب کنید چونکه می خواهید برای دست یافتن به یک وجهه بهتر مبارزه کنید. ارزیابی شخصی کار دشواری است زیرا بهترین امتیازات شما ممکن است به چشم تان نیاید. به خودتان این امکان را بدهید که افکارتان را تغییر دهید، اما زیاد جدی و سرسخت نباشید، حتی اگر دیگران با این تغییرات شما احساس راحتی نمی کنند.
 
📝 نستراداموس به تو می گوید:

از چیزی شفا خواهید یافت و فارق می‌شوید. موفقیت های قابل توجه‌در شغلتان وجود دارد؛ با این حال، آن ها احتمالاً زندگی خانوادگی شما را پیچیده‌می‌کنند.
 
 
 
 
 🔮✨متولدین آذر ✨🔮
توصیه های کلیدی:

امروز ماه برج جوزا کمی ‌زندگی‌تان را پیچیده می‌کند. برنامه ریزی کردن برای مسافرت‌های آینده زیاد کار جالبی نخواهد بود، مگر اینکه بتوانید کمی ‌رویایی باشید. اگر بخواهید روی اطلاعاتی که قرار است بهتان برسد تکیه کنید، به جایی نمی‌رسید. هم اکنون از جزئیات دست کشیده و روی ایده‌های بزرگ تمرکز کنید.
 
 

📝 نستراداموس به تو می گوید: 

یک حرف تصادفی ممکن است باعث شود شما امروز حالت دفاعی به‌خود بگیرید.در روابط عاطفی، نسبت به‌عشق بیشتر تحریک می‌شوید، نسبت به‌عشقی که‌ممکن است باعث ناامیدی شما شود.

 

 
🔮✨ متولدین دی ✨🔮
توصیه های کلیدی:
ورود ماه به ششمین خانه جزئیات باعث می شود که احساس کنید سر شما از شدت کار دارد می ترکد. اگرچه شما از اینکه همیشه مشغول باشید لذت می برید، اما از اینکه کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و هیچ کدام از آنها به خوبی انجام نشده اند خوشتان نمی آید. عطارد آهنین وارد نشان شما می شود، بنشینید و لیستی از کارهایی که باید به پایان برسانید تهیه کنید.وظایف تان را در اولویت قرار دهید و بعد به سر کارتان بازگردید.
📝 نستراداموس به تو می گوید:

زندگی متاهلی شما لذت های زیادی خواهد داشت. افراد مجرد فرصت خوبی خواهند داشت که‌برخورد خوبی داشته‌باشند و زود به‌تنهایی خود پایان دهند.

 
 
 
🔮✨ متولدین بهمن  ✨🔮
توصیه های کلیدی:
مطمئن باشید، امروز می توانید تا می توانید به خودتان خوش بگذرانید، اما نگرانی های جدی هم که دارید اکنون کم رنگ تر نمی شوند. شاید به خاطر این باشد که می دانید که حتی سطوح کوچکی از مشکلات می توانند معنای عمیقی در درون خود داشته باشند…. و شما می خواهید اگز لازم است از آنها سر درآورید. به تدریج پیش بروید. تنها فوریت آن خود شما هستید. هر کسی می تواند خوشحال و شاد باشد اگر به خود بیش از حد فشار و استرس وارد نکند.
 

📝 نستراداموس به تو می گوید:
شما معاملات تجاری درستی خواهید کرد و فرصت هایی برای کسب درآمد خواهید داشت

 
 
 
🔮✨ متولدین اسفند ✨🔮
توصیه های کلیدی:
ماه کامل امروز در نشان شما می تواند شما را تا هر جا که بخواهید بکشاند. در کارتان مسئولیت هایی دارید که به شما استرس وارد می کنند و شما نیاز دارید که از فرضیات خود تان برای انجام آنها بهره بگیرید. اما تمایل دارید که برای کنترل کردن امور، همه چیز را تغییر دهید- در جهان فردی و شخصی خود، زندگی خانوادگی و حتی تمرینات و مراقبه های روحی و روانی تان- سعی کنید فرضیات شخصی خود را بر کسی تحمیل نکنید؛ از طرف دیگر، از آنها عقب نشینی هم نکنید. انکار و تکذیب فقط پریشانی شما را بیشتر می کنند، پس صادق باشید که جهان برایتان پر از آرامش و صلح شود.
 

📝 نستراداموس به تو می گوید:

در خانواده‌تان اختلافاتی وجود دارد اما هیچ چیز واقعاً جدی نیست. اگر شما زندگی را دوست داشته‌باشید، او هم شما را دوست خواهد داشت و خوبی هایش را به‌شما نشان خواهد داد. شروع به‌معاملات مالی پر ریسک نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد