فال ماهانه اردیبهشت ماه 1399- متولدین خرداد

طالع بینی ماهانه متولدین ماه خرداد :در عشق و علاقه اگر کسی را دوست دارید و یا علاقمند هستید به پیروزی و موفقیت میرسید و به یک سری از اهداف عشقی تان دست پیدا میکنید و همه چیز وفق مرداتان میشود و این بخاطر پشتکاری است که دارید. یک سری قهر و آشتی یا داشتید یا دارید برای یک چهاردیواری تصمیم گیری میکنید و این تصمیمها چه خرید چه فروش و چه اجاره باشد مثبت و خیر است فقط مراقب حسودان و خبرچین ها باشید چون خبرچین های زیادی دارید. چند تا جروبحث و حرص و جوش خانوادگی دارید که اعصابتان خرد میشود ولی هر چی سکوت کنید و عکس العمل نشان ندهید بهتر است.

از یک موضوعی ترس و وحشت دارید یا میترسید ولی این ترس یا دلهره شما به هر دلیل است که این اواخر دارید بی مورد است. به زودی از شخصی که در اسم کوچک او یکی از حروف م،ی،ک یا د وجود دارد با شما تماسی گرفته می شود و پیشنهادی به شما داده می شود که بسیار برای شما خوب و تاثیرگذار است.از یک بلاتکلیفی بزرگ بیرون می آیید و این با یک خبر خوب و خوش است که دریافت میکنید و تکلیف شما مشخص میشود.

دوستان زیادی دارید که در لباس دوست هستند و در ظاهر خوبند و باطن این افراد دو رو هستند پس مراقب هر درددل یا هر دوستی با این افراد باشید تا ضربه نخورید چون ممکن است یک ضربه یا یک نیش از پشت سر بخورید. اگر خارج از شهر ملک دارید یا خارج از ایران خبری مهم از این ملک دریافت میکنید که تعجب میکنید و اگر برای ملک دچار مشکل یا گره ای شده اید این گره با این خبر باز میشود و مشکل این ملک حل خواهد شد.

از دست یک علی نام چند تا حرص میخورید ولی بی فایده حرص بخورید یا نخورید چیزی فرق نمیکند. اگر امیر دارید برایش صدقه بدهید از سر این امیر نام یک خطر رد میشود. سفری خارج از کشور دارید که یک دفعه چمدان میبندید و راهی میشوید که برای این سفر دردسر زیادی میکشید اما بهرحال راهی میشوید و فرصت خیلی خوب است چه کاری باشد و چه تفریحی و چه تجارت باشد ولی راهی میشوید.

تلاوت قرآن برای شما خوب است یا این کار را زیاد انجام میدهید یا سعی کنید زیاد انجام بدهید. پنجشنبه جمعه های این ماه همه برای شما خوب هستند و در این پنجشنبه جمعه ها در جاهایی قدم میگذارید که خاطرات خوب و خوشی دارید یا دورهمی های شما خوب هستند.

چند تا پول به دست شما میرسد ولی ولخرجی زیاد دارید سعی کنید با این پول با دقت جلو بروید و روی حساب و کتاب خرج کنید تا پس انداز خوبی هم داشته باشید و همه پولها را بی حساب و کتاب خرج نکنید.

چند قطره اشک میریزید که از یک تماس تلفن است و دلخوری از این تماس پیش می آید که ناخواسته دلتان میشکند و چند قطره اشک میریزید. اگر عاشق هستید و کسی را دوست دارید این روزها آرامش احساسی و عشقی خوبی دارید و با این فرد که دوستش دارید قرارهای ملاقات خوبی میگذارید و هر جا که میروید شیرینی و خوشی است و حرفهای احساسی خوبی بین شما رد و بدل میشود. اگر ضرر و زیان داشته اید از چشم و نظر بوده است ولی اگر ضرر و زیان نداشته اید این ضرر را دارید و این بخاطر چشم و نظر است به شما خورده است و باعث این ضرر مالی برای شما میشود.

افرادی که سعی دارند پشت وسیله نقلیه بنشینند یا دنبال گرفتن مدرک که مربوط به این موضوع میشود هستند این قطعی است و صددرصد پشت وسیله نقلیه مینشینند و اعتماد به نفس خوبی در رانندگی دارید. نگرانیهای زیادی دارید روی آینده مخصوصا مجردهای این ماه ولی فعلا روی آینده بلاتکلیف هستید و چیزی از آینده شما معلوم نیست فقط قصد آوردن فرزند را دارید این فرزند به زندگی شما قدم میگذارد و قدمش مبارک و خیر است و فرزند و نوزادی خوشقدم است چه پسر باشد و چه دختر باشد.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه خرداد

5 پاسخ به “فال ماهانه اردیبهشت ماه 1399- متولدین خرداد”

 1. mahsa گفت:

  مرسیییییی😘😘😘

 2. مسعود گفت:

  با عرض سلام و درود خدمت ادمین فالوده
  واقعا دست میزار دارید

 3. الی گفت:

  خیلی بود ممنون ازتون 😍💛

 4. Setareh گفت:

  چرا ماه های دیگه برنامه کل سال رو براش گفتن یعنی گفتن ماه های اینده چه اتفاقاتی پیش میاد اما خرداد مثل اونا کامل نبوده ؟؟

 5. ستاره گفت:

  چرا ماه های دیگه برنامه کل سال رو براش گفتن یعنی گفتن ماه های اینده چه اتفاقاتی پیش میاد اما خرداد مثل اونا کامل نبوده ؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد