فال ماهانه فروردین ماه 1399- متولدین تیر

طالع بینی ماهانه متولدین ماه تیر : سال نو مبارک برایتان سال خوبی آرزو دارم: فرصت و شانس های خوبی به زودی به سمت شما می آید که این شانس ها در هر زمینه ای هست برای شما خیر و خوش است سعی کنید از دست ندهید تا افسوس نخورید. فردی را زیاد نفرین می کنید که دل شما را شکسته است و از نفرین این فرد به هدفتان می رسید و خواری این فرد را خواهید دید و این فرد پای شما را می خورد.

اگر د به دنبال بچه دار شدن هستید یا قصد دارید فرزند جدید وارد زندگیتان کنید خوب است و این فرزند خوش قدم و خوش روزی است و پا قدم خوبی برای متولدین این ماه دارد، یک ذکر را زیاد می گویید که اگر به نيت حاجت است حاجت شما بر آورده می شود پس گفتن این ذکر را قطع نکنید و ادامه بدهید. اگر شاغل هستید سرتان در این روزها یا شلوغ است یا شلوغ می شود و خیلی مراجعه کننده دارید و این افراد برای کار به شما مراجعه می کنند و بودن این افراد برای شما روزی و مال به همراه دارد و سود می برید.

زیارت امام رضا (ع) دارید که یک دفعه راهی این سفر می شوید بدو بدو ولی سفر خیلی خوبی است و از لحاظ معنوی خیلی روحیه تان عوض می شود و شاد می شوید و لحظه های خوبی را سپری می کنید. فردی که ر یا ز یا ژ دارد خیلی حسرت زندگی شما رامی خورد و یک دم از دور جاسوسی زندگی شما را می کند ولی به جایی نمی رسد و دست چند تا آدم دورو برای شما رو می شود که رو شدن دست این آدم ها خواست خداوند بزرگ است.

در سال جدید یک سری نقشه جدید دارید که کشیدید ولی برای عملی کردن این نقشه ها چه احساسی باشد و چه مالی باشد باید تلاش کنید چون این نقشه ها نیاز به تلاش زیادی دارد ولی برآورده می شود و انجام می شود فقط به کسی نگویید چون مخالف و دشمن دارید و این افراد در انجام این نقشه های شما مانع می اندازند و مشکل درست می کنند پس مراقب باشید. خبر فوت دارید که در یک مراسم ختم شرکت می کنید این فوت شاید به شما نزدیک نباشد ولی در این مراسم چند قطره اشک می ریزید که این گریه از یک یاد گذشته است.

در رابطه با یک چهار دیواری یک ضربه و یک شکست دارید اگر می خواهید بفروشید ضربه دارید یا خرید پس فعلا دست نگه دارید و عجله نکنید ممکن است ضرر کنید و پشیمان شوید. اگر مهدی نام هستید و قصد رفتن به سفر هوایی دارید یک خطر در این سفر دارید پس صرف نظر کنید و نروید بهتر است.

مجردها با عشقشان دیدار های عاشقانه دارند و یک هدیه و کادو بین شما رد و بدل می شود که خوشحال می شوید شاید این هدیه یک تکه طلا باشد و شما یک مرادتان برآورده می شود. یک عروسی دعوت می شوید که رفتن به این عروسی خوب است و به شما خوش می گذرد و با افراد زیادی ملاقات دارید فقط باید خودتان بخواهید و بروید اگر دنبال تحصیل یا یادگیری چیزی می خواهید بروید و دو دل هستید و مردد هستید این کار را یاد بگیرید یا اگر تحصیل است دنبال روی آن باشید به هدفتان میرسید و سربلند می شوید، بن بست های فکری زیادی دارید و شبها خیلی فکر و خیال می کنید و خواب آشفته می بینید.

اگر خانم هستید و مجرد آقایی به شما ابراز علاقه و عشق می کند که خیلی شیطون و شلوغ است و پسر خوبی است فقط خودتان مغرور هستید و شاید این فرصت خوبی باشد ولی از روی غرور بیجا شاید این فرد را از دست بدهید. اگر درد معده دارید و از ناحیه معده خیلی اذیت می شوید یک ناراحتی دارید که کارتان به دکتر و دوا و معالجه کشیده می شود و هزینه زیادی روی دست شما می گذارد. یک معجزه از امام رضا(ع) دارید که فکرش را نمی کنید و صاحب یک قدرت می شوید .

به زودی با یک شخصی که از راه دور می آید یک ملاقات دارید که دیدار این نفر شما را خوشحال می کند شاید یک هم خون باشد. یک جر و بحث شدید دارید که در به وجود آمدن این بحث خود شما هم دخالت دارید و نقش زیادی دارید پس سعی کنید که این بحث ها را پوچ کنید تا دچار مشکل نشوید.

در چند جمع شلوع خانوادگی شرکت می کنید که در چشم و نظر زیادی هستید، خبرهای تازه ای دریافت می کنید که شاید حتی در مورد دیگران باشد ولی خیلی تعجب خواهید کرد و فکرتان درگیر این موضوع می شود.

کسی به شما علاقه مند است که یک قدم عاطفی برای شما بر می دارد که این قدم در هر زمینه ای که هست باعث باور شما به این شخص می شود و مورد اعتماد شما قرار می گیرد. مهمان زیادی در منزل شما در چند روز آینده رفت و آمد دارد که یک کم از لحاظ مالی به دردسر می افتید ولی خوب است.

یک دوری یا یک جدایی داشتید در حال حاضر از کسی جدا هستید یا یک جدایی و یک دوری دارید. خون دل های زیادی دارید و حرص و جوش مي خورید ولی اگر حرص و جوش مالی دارید یا برای یک کار مالی حرص و جوش می خورید آن برطرف میشود چون پول خوبی به دست شما می رسد یا اگر متاهل هستید به بر همسرتان می رسد که اوضاع مالی شما متحول می شود و از مشکل مالی که در گیرش هستید خلاص می شوید.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

 

طالع بینی ماهانه متولدین ماه تیر

4 پاسخ به “فال ماهانه فروردین ماه 1399- متولدین تیر”

  1. BANIN گفت:

    فالوده عزیز خرداد یادتون رفت بزارین یهو رفتین تیر ماه 😕

  2. فرشته گفت:

    مثل همیشه خیلی خوب

  3. ناهید گفت:

    عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد