فال ماهانه بهمن ماه 1399- متولدین فروردین

طالع بینی ماهانه متولدین ماه فروردین : یک شخص که مقام دار است و موذی و با سياست است دوروربرتان است و قصد ارتباط برقرار کردن با شما را دارد و خیلی زود یک ارتباط بین شما با این شخص برقرار مى شود چه بخواهید و چه نخواهید این رابطه وصل میشود و با برقرار شدن این ارتباط یک سری تغییر در زندگی شما ایجاد می شود از یک تماس تلفنى یک نگرانی و استرس برای شما پیش می آید که این استرس شاید برای چند روز طول بکشد. قصد جابجایی ملک دارید و یک ملک را می فروشید و یک ملک را می خرید و در این جابجایی ملک خیلی استرس دارید و حرص و جوش میخوريد و دردسر زیادی هم برایتان دارد اما به هر حال این جابجایی ملک صورت می گیرد ولی بعد این کار به آرامش خوبی دست پیدا می کنید.

فرمول کائناتی فروش ملک و متاع (کلیک کنید)

 یک کاری را در اواخر سال گذشته یا اوایل امسال انجام دادید که مالی بوده است ولی در این روزها از انجام این کار افسوس می خورید و پشیمان هستید و می گویید کاش این کار را انجام نداده بودم ولی افسوس خوردن بی مورداست و چیزی را عوض نخواهد کرد.فردی که به شما نزدیک است شاید از افراد خانواده باشد یک وسیله نقلیه یا ندارید می خرد یا دارد تعویض می كند و یک وسیله نقلیه تیره می خرد و شما از این موضوع شاد و خوشحال می شوید. فردی که اول اسمش حرف (الف) زیاد به شما دروغ می گوید و یک سری از دروغها برای شما رو میشود و شما خیلی عصبانی می شوید و داد و بیداد از دست این فرد دارید.

 پنهان کاری زیادی دارند آقایان این ماه وخیلی کارهایشان را از افراد خانواده پنهان می کنند چه این آقاها مجرد باشند و چه متاهل هستند و این پنهان کاری های شما فعلا هست و شما به این کارتان ادامه خواهید داد ولی اطرافیان خیلی جاسوسی و خبرچینی شما را مى کنند و دنبال سرنخ و آتو از شما هستند و مى خواهند از کارهایتان سر در بیاورند.یک جای کوهستانی و خوش آب و هوا در این روزها می روید که خیلی بگوبخند می کنید و به شما خوش میگذرد و روحیه تان خیلی شاد میشود.

 افرادی که دنبال تحصیل هستند یک موفقیت در این زمینه دارند و این موفقیت شما را سربلند می کند طوری که احساس غرور می کنید. فردی مریض میشود و به بیمارستان یا درخانه بستری می شود و شما برای یک مدت نگران این فرد می شوید ولی این فرد حالش خوب می شود و شما خیالتان راحت می شود. یک برنامه برای یک کاری خارج از کشور دارید ولی فعلا در اين کار صبور باشید و حوصله کنید بهتر است سعی کنید عجله نکنید به نفعتان است حتی اگر تصمیم گیری برای کاری باشد گاهی اوقات به جابجایی کشوری فکر می کنید و می خواهید از کشور بروید و این به خودتان بستگی دارد اگر عاطفی نباشد واذیت نشوید خوب است.

 اگر الهام یا الهه دارید و می خواهید یک خطر از سرش شود برایش صدقه بدهید. به زودی پیشرفتهای زیادی دارید ولی یک خانم که در اسم يا فامیلی (د) دارد جوان است و به شما نزدیک است به این پيشرفت مالی شما چشم داشت دارد و طمع دارد و می خواهد مال از چنگ شما در بیاورد و به این خاطر خودش باهمسرش به دروغ زیاد متوسل می شوند تا به هدفشان برسند مراقب باشید و اصلا اهمیت ندهید. اگر مجرد هستید یک شرایط ازدواج دارید با فردی که خواهان شماست و از مدتها قبل چشمش دنبال شماست وقبول این شخص به خودتان بستگی دارد ولی با این شخص خوشی زیادی در پیش دارید و خوشبخت خواهید شد چه آقا هستيد و چه خانم هستید.برای برخی از دختران متولد فروردین ،بستگی و گره های زیادی در ازدواجتان به وجود آمده که حل نشده و در کار ازدواجتان مشکلاتی را پیش آورده که می توانید از فایل مجرب بخت گشایی و جذب خواستگار استفاده کنید(کلیک کنید) که این فایل بسیار تاثیرگذار است و می توانید نتیجه بگیرید.

 مجردهای این ماه لجباز ویک دنده هستند و خیلی حساس هستید و به خاطر این خصلت تان زیاد قهر و آشتی دارید و با فردی که شریک احساسی شماست مشکل زیاد دارید و خیلی تعصب دارید و این تعصب شماست که شما را بهم می ریزد و حرص زیاد می خورید ولی این اشتباه است سعی کنید این اشتباهتان را جبران کنید و دست از این خصلت بردارید.اگر به تغییر قیافه فکر می کنید و می خواهید در ظاهرتان تغییری ایجاد کنید یا در فرم هیکل يا موهایتان این تغییر خوب است و مورد پسند اطرفیان قرار میگیرید.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه فروردین

یک پاسخ به “فال ماهانه بهمن ماه 1399- متولدین فروردین”

  1. مطهره گفت:

    واااای خدای من انگار مختص من نوشته بودی ممنون ازت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد