فال ماهانه بهمن ماه ۱۳۹۸- متولدین دی

طالع بینی متولدین ماه دی :بزودی زودی زود یک کندی و یک بلاتکلیفی که خیلی وقت است در آن قرار دارید بیرون می آیید و طوری که درهای شادی به روی شما باز می شود و این خواست و یاری خداوند برای متولدین این ماه است.

با کسی در حال حاضر فاصله يا جدایی دارید که این موضوع خیلی فکرتان را درگیر کرده است و باید خودتان بخواهید تا از این شرایط خلاص بشوید و این دوری و جدایی به خاطر دشمنی فردی است که بین شما افتاده است و شما را درگیر کرده است. پشت کار خوبی دارید و اگر اراده کنید به همه چیز دست پیدا میکنید و این به خاطر پشت کار شماست.

تهمتی به شما يا زدند يا میزنند که سر این تهمت خیلی بهم میریزید و ناراحت می شوید ولی هر کس که این تهمت را زده است به خداوند واگذارش کنید پایش را می خورد مطمئن باشید.

اگر وسیله نقلیه دارید و بزرگ است که هیچ اگر ندارید یک ماشین کشیده و سواری معامله میکنید که از خرید این وسیله نقلیه خوشحال و شاد هستید فقط سر این خرید وسیله نقلیه حرص و جوش زیاد می خورید تا جفت و جور شود اما می شود.

یک سری از متاهل های این ماه به زودی صاحب فرزند می شوند که این فرزند برای شما نامدار و خوش قدم است و قدم این نوزاد مبارک وخیر است. مشکلات کاری يا مالی شما زیاد است. روزهای ٤ يا ١٤ یا ٢٤ این ماه برای شما روزهای خوبی هستند هر کدام که به ٤ ختم می شود. اگر مریم نام هستید یک خطر از سرتان رد می شود صدقه را فراموش نکنید.

در حال حاضر به کسی علاقه دارید و دوستش دارید که برای رسیدن به این فرد تلاش زیادی میکنید ولی مثبت و خیر است. فکر و خیال عشقی زیادی دارید و شبها خواب آشفته می بینید و کلافه و سردرگم هستيد ولی این فرد شمارا دوست دارد فقط در حال حاضر دچار مشکل است و برای رسیدن به این فرد باید از خیلی از موانع بگذرید و این مشکلات را زیر پا بگذارید.

یک سری حرف آماده کردید که به فردی که دوستش دارید بزنید خوب است فقط خودتان در شک و تردید هستید که بزنید يا نه. به زودی ابراز علاقه و پیشنهاد عشقی دارید که این پیشنهاد باعث هیجان و شادی و خوشحالی شما خواهد شد و باورش برای شما سخت است اما باور کنید و به خودتان ببالید.

یک فردی می خواهد بین افراد متاهل این ماه مشکل درست کند که اگر متولدین این ماه سیاست داشته باشند به جایی نمیرسد و این دشمن دست خالی می نشیند. در دو یا سه مهمانی شرکت می کنید که در این مهمانی ها می درخشید و همه با حسرت شما را نگاه می کنند و در چشم و نظر می افتید صدقه بدهید.

اگر به جابجایی فکر می کنید درصد جابجایی شما خیلی کم است و باید صبر کنید تا کم کم این جابجایی شرایطش جور شود. یک مشکل دندان دارید که کارتان به دکتر کشیده می شود و یک هزینه روی دست شما میگذارد.

اگر از کسی طلب پول کردید يا دنبال وام هستید این پول را به دست می آورید. از دست يك رضا نام چندتا حرص می خورید که پوچ و بی مورد است. اگر با فردی شریک هستید یا قصد شراکت دارید این آدم خوبی نیست و ممکن است با این فرد به دردسر بیفتید مراقب باشید.

22 پاسخ به “فال ماهانه بهمن ماه ۱۳۹۸- متولدین دی”

 1. افسانه گفت:

  واقعا دستتون دردنکنه وخسته نباشید.فال دی ماه عالی بود ممنون❤❤❤❤❤

 2. افسانه گفت:

  خسته نباشید.فال دی ماه عالی بود ممنون❤❤❤❤❤

 3. سارا گفت:

  بسیار عالی فقط اینکه گفته بود از دست یه رضا نام چندتا غصه میخورین ک پوچ و بی مورد است یعنی چی?

  • Admin گفت:

   خواهش میکنم . یعنی ازین شخص غصه خوردن برای شما سودی نداره. حال خوبتون رو حفظ کنید و بیخود ناراحت نکنید خودتون رو بخاطر این شخص

 4. Shadi گفت:

  واقعا ممنون فالاتون عااالی و واقعا دقیق هستن ?❤️❤️

 5. Mmi گفت:

  واقعا همه کارهاتون عاااااااالی? .ممنون بابت زحماتتون ??????????????????فالهایی که میزارید یه دونس ??

 6. م گفت:

  نوشته با کسی فاصله دارید باید خودتان بخواهید تا از این فاصله دوری نجات پیدا کنی.اخه نمیشه که من برم سمتش وقتی سردی باهام کرد و دور شدم ازش

 7. Zahra گفت:

  چند مورد رو واقعا درست گفتید به نظر فالی خوبه که واقعی باشه نه فقط امیدوارم کننده که این فال هر دو مورد رو داشت
  کاش فقط راجع به احساس کسی که دوسش داریم بیشتر اطلاعات می داد
  ممنون
  عالی بود واقلا

  • Admin گفت:

   سلام ممنون دوست عزیز، مورد های بیشتر و دقیق رو تو فال اختصاصی باید بخونید

 8. فروغ گفت:

  کارتون خیلی عالی هس❤… ممنونم ازتون ….?
  فقط اونجا که گفته به خاطر دشمنی دوری و جدایی ایجاد شده و به پشتکار خودتون هس یعنی باید تلاش کنیم و حلش کنیم ؟؟؟ متوجه نشدم؟؟?

 9. Sara گفت:

  طبق معمول بی ربط بود،اون ماه کلی منتطرم شدم تا فالتون یک اپسیلون درست باشه اما حتی یه موردش درست نبود

 10. پریا گفت:

  مرسی عالی بود???

 11. Alireza گفت:

  مرسی خسته نباشید فال خرداد واقعا دقیق بود یکی داره زندگیمو بهم میریزه نمیدونم چیکارش کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد