فال ماهانه اسفند ماه 1399- متولدین تیر

طالع بینی ماهانه متولدین ماه تیر : استرس و نگرانی زیادی در حال حاضر دارید که بیشتر این نگرانی های شما مالی است یا کاری است و به این خاطر مضطرب هستید.دنبال یک راه حل می گردید و این راه حل را خیلی زود پیدا می کنید و از این استرس ها و گرفتاریها بیرون می آیید. چند تا حرف خوب یا خبر خوب دارید که این اخبار شما را به وجد در مى آورد و از ته دل می خندید. اگر متاهل هستید همسرتان برای شما یک قدم بر می دارد و یک کاری در این ماه انجام میدهد که اسباب شادی تان می شود چون شما را خیلی دوست دارد و این قدم باعث می شود که عشق و علاقه همسرتان به شما به اثبات می رسد.

 با فردی که از سفر می آید یا داخل یا خارج ملاقات و دیدار دارید که یک سوغات از این فرد دریافت می کنید. گاهی بی مورد دلتنگ و بی حوصله می شوید ولی این اخلاق خودتان است و گرنه مشکلی نیست خودتان گاهی بی حوصله می شوید. چند تا جر و بحث خانوادگی دارید که در این جر و بحث ها خيلى حرص می خورید ولی حرص خوردن شما بی فایده است و به جایی نخواهید رسید.

 چند تا خريد دارید که این خريد ها به پول بستگی دارد. این پولها مى آيد و شما اين خریدها را که لازم دارید انجام می دهید و لبتان خندان می شود. یک پول یا یک وام به دست شما می رسد که برای این پول یک تصمیم دارید که این تصمیم سرمایه گذاری است و می خواهید این پول را پس انداز کنید و سرمایه گذاری کنید این سرمایه گذاری خوب است و در اين راه سود می برید حتما انجامش بدهید مبارک است و تردید را از خودتان دور کنید و در این کار پنهان کاری می کنید و نمی خواهید کسی متوجه بشود و این پنهان کاری برای شما خوب است. 

اگر اولاد دارید پسر است این اولاد شما را حرص می دهد و لجباز و یک دنده است و جر و بحث با این پسرتان زیاد دارید ولی این اولاد کار خودش را می کند و نصیحت شما بی فایده است و گوش نمی دهد و شما را مى رنجاند. با يك همسایه یا دوست قدیمی دیدار دارید یا دعوت می شوید ملاقات دارید که این دعوت و این ملاقات خوب است و دیدارتان تازه می شود. به یک تغییر ظاهر فکر می کنید و می خواهید ظاهرتان را عوض کنید این نقشه یا برنامه ای که دارید برای تغییر ظاهرتان خوب است و روی ظاهر شما تاثیر زیادی می گذارد و خودتان این ظاهر را دوست دارید. اگر در گذشته متاهل بوده اید و جدا شده ايد،يك شرایط ازدواج دارید و این افراد ترس از آینده دارند و می ترسند جلو بروند و ازدواج کنند ولی اگر در این ازدواج و این انتخاب دقت کنید به آرزوهایتان می رسید و این فرد برای شما مناسب است اگر خودتان بخواهید و ثمره خوبی برایتان دارد. شاغلین پیشرفت شما را در چشم و نظر می اندازد صدقه بدهید و دفع چشم کنید چون همکاران یا اطرافیان شما حسرت زندگی شما را می خورند و می خواهند جای شما باشند. رقیبان کاری زیادی دارید ولی باز شما برنده هستید و روی بلندی قرار دارید و این دشمنان نمی توانند آسیبی به شما وارد کنند. 

خبر سکته یک خانم چاق و هیکل دار را می شنوید که ناراحت می شوید ولی کاری از دست شما برنمی آید فقط می توانید از این فرد عیادت کنید. اگر زیر ٤٤ سال هستید شرايط خوبی دارید و در این سال به یک سری از خواسته ها و آرزوهایتان می رسید و خوشبختی را در این سال احساس می کنید. دو نفر دائم جاسوسی و خبرچینی شما را می کنند که یک زن و شوهر هستند و به شما حساسیت دارند و حسودی می کنند مخصوصا یکی از این افراد در اسم يا فاميلش حرف (س) يا (ش) دارد که جاسوسی شما را می کند و همش می خواهد از کارتان سر در بیاورد و دورا دور جاسوس شماست حتی اگر با شما رفت و آمد ندارد.

 خبر بارداری می شنوید که تعجب می کنید یا خودتان باردار می شويد و جا می خورید يا فردى که به شما نزدیک است ولی خیلی از این خبر هم تعجب می کنید و هم خوشحال می شوید. یک مال زیاد یا یک پول زیاد برای شما می آید که با این مال یک ملک می خرید یا اجاره می کنید و این ملک برای شما سودمند است حتی اگر خرید باشد، برگ برنده دست شماست.اگر قصد خرید دارید که عالی است پس حتما بخرید موفق می شوید.

فرمول کائناتی رفع گره های رفع زندگی (کلیک کنید)

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

 

 

طالع بینی ماهانه متولدین ماه تیر

یک پاسخ به “فال ماهانه اسفند ماه 1399- متولدین تیر”

  1. parisa گفت:

    به روز رسانى كنيد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد