فال ماهانه اردیبهشت ماه 1399- متولدین شهریور

طالع بینی ماهانه متولدین ماه شهریور :فردی شما را خیلی دوست دارد و این علاقه و این حس به شما واقعی است. در حال حاضر در دوتا بلا تکلیفی قرار دارید و کلافه هستید و از این بلاتکلیفی خسته شدید ولی این بلاتکلیفی با نذر و نیاز بر طرف میشود. اگر نذر کردید که حاجت میگیرید.

اگر نکردید نذر کنید تا از این شرایط بیرون بیایید. خداوند یک چیزی را سر راه شما قرار میدهید که قدرش را باید بدانید و سپاس خداوند را زیاد بگویید. اگر متاهل هستید در زندگی زناشویی بلاتکلیف هستید و نمی دانید که باید چه کار کنید و با شریک زندگیتان یا در حال حاضر مشکلات زیادی دارید یا در روزهای آتی دچار مشکل میشوید.

اگر به جراحی فکر میکنید چه زیبایی است و چه بیماری است این جراحی صورت میگیرد وانجام میشود فقط به آمدن یک پول بستگی دارد و این پول باید باشد تا این جراحی انجام شود. در مورد یک اعظم نام یک خبر میشنوید که خیلی تعجب می کنید ولی چه بد و چه خوب عکس العمل نشان ندهید بهتر است و فقط سکوت کنید. افرادی ک سنشون ۲۴ تا ۳۳ سال هست فردی که حرف ف ، م ، ح داخل اسمش هست پیشنهاد راه اندازی یک کار مجازی رو ب شما خواهد داد ک این کار با تلاش و پشتکار آینده ی خوبی برای شما رقم خواهد زد.

در این روزها با افراد زیادی دیدار و ملاقات دارید چه دوستان باشند و چه بستگان باشند ولی این دیدارها برای شما مثبت و خیر است. یک سری از افراد امسال وارد دانشگاه میشوند که در این مسیر با افراد زیادی آشنا میشوید و دوستان زیادی پیدا می کنید و از این بابت مسرور و شاد هستید.

سفری هوایی میروید که به هر دلیل است چه کاری باشد و چه تفریحی باشد این سفر برای شما نتیجه خوبی دارد و همراه با یک سر بلندی و مقام است.کاهل نماز هستیدو در خواندن نماز سستی می کنید این سستی را کنار بگذارید و سر وقت نمازهایتان را بخوانید چون کاهل نمازی برای شما بد یمن است و به شما نمی آید. اگر احمد نام هستید یک در بسته به روی باز میشود.

افرادی که در راه ساخت و ساز هستند یک سود و منفعت خوب از این ساخت و ساز عایدتان میشود و پول خوبی برای شما در راه است. با فردی که از خارج ایران می آید دیدار دارید و یک سوغات از این فرد دریافت میکنید. افرادی که مریض دارند یا خودتان مریض هستید یک خطر از سرش رد میشود برایش صدقه بدهید. با دادن صدقه این خطر رفع میشود.

اگر ملک خارج از ایران یا تهران دارید خبری مهم از این ملک دریافت میکنید که شنیدن این خبر باعث شادی و خوشحالی شما یا اطرافیان شما میشود.خیلی ضربه خوردید یا گذشته یا زمان حال زیاد ضربه خوردید و این ضربه ها اشک شما را یا درآورده یا در می آورد و چند تا غم و غصه های کوچک دارید که بغض و گریه دارید ولی حتما گریه کنید و بگذارید بغض شما بترکد و سبک بشوید.

از دست یک حسین یا حسینی نام یک حرص و جوش میخورید ولی نخورید چون با این حرص و جوشها چیزی تغییر نمی کند و عوض نمی شود.اگر دوست زیادی دارید که با آنها معاشرت و رفت و آمد دارید حرف زیاد از سمت این افراد پشت سرتان است. اگر فامیل راه دور دارید که خارج از ایران یا خارج از شهر است به یک جمعی به توسط این فامیل دعوت میشوید که شرمت در این مراسم خوب است. اگر درگیر کاری اداری یا دادگاه دارید برای کار ملکی است و دنبال راه چاره هستید این کار دادگاهی و ملکی دوندگی دارد ولی به هر حال جفت و جور میشود و به هدفتان میرسید.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه شهریور

5 پاسخ به “فال ماهانه اردیبهشت ماه 1399- متولدین شهریور”

 1. Naval گفت:

  مگه این فال ماه اردیبهشت نیست ؟ پس چرا زدین فروردین ؟؟

 2. سهره گفت:

  دست مریزاد👏👏👏⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

 3. mo mo گفت:

  هیچیش برای من صحیح نبود یا کلا ربطی نداشت

 4. Goli گفت:

  عالی

 5. Goli گفت:

  عالی بود😍😍😍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد