فال ماهانه اردیبهشت ماه 1399- متولدین بهمن

طالع بینی ماهانه متولدین ماه بهمن : متولدین این ماه در این ایام چند بار پشت سر هم گریه میکنند و این اشکها به هر دلیل که هست از روی دلتنگی است و از یک چیزی رنج میبرید ولی نمیتوانید حرف دلتان را به کسی بگویید. فردی با سیاست دوروبرتان است که با شما خیی با سیاست رفتار میکند و هر طوری میخواهید با جاسوسی از این فرد سرنخ بدست بیاورید دست خالی هستید و به جایی نمیرسید ولی رفتار این فرد فکرتان را درگیر و مشغول کرده است و دنبال دلیل میگردید.

این فرد هر شخصی میتواند نزدیک به شما باشد. بلاتکلیفی های زیادی دارید که برای بیرون آمدن از این اوضاع و شرایط باید نذر کنید اگر نذر کنید این اوضاع را پوچ میکنید و تکلیف شما مشخص میشود. خبری خوش در راه است که از این خبر به وجد می آیید و خیلی خوشحال میشوید و این خبر به یکی از فرزندان شما اگر صاحب فرزند هستید مربوط میشود و خیلی شاد میشوید.

اگر در نام خانوادگی شما یکی از حروف الف،م،ک وجود دارد. یک نفر در اطراف شماست که در زندگی شما مشکل ایجاد می کند و باعث میشود قهری بین شما و یک دوست ایجاد شود.یک دوری در پیش دارید که این دوری با شخصی است که به شما نزدیک است و برای مدت طولانی از فردی که دوستش دارید دور میشوید و شاید برای این دوری چند بار گریه کنید.

یک جابجایی غیرمنتظره دارید جا و محل زندگی شما عوض میشود خیلی اتفاقی و یک دفعه، طوریکه خودتان باورتان نمیشود و برای یک مدت در شک هستید و این جابجایی ممکن است تا بهمن ماه صورت بگیرد. روز ۱۴ این ماه برای شما خوب است و یک جایی یا میروید یا جایی دعوت میشوید که رفتن به این مکان برای شما پربار است به هر علت که باشد. مریضی های زیادی دارید که از چند ناحیه گاهگاه احساس درد شدید و ناراحتی شدید میکنید و به این خاطر مجبور به مراجعه به دکتر میشوید پس خودتان قبل از هر دردی به دکتر مراجعه کنید و دردتان را درمان کنید اگر ناراحتی جسمی دارید.

یک ضربه یا یک شکست روحی یا عاطفی دارید شاید عشقی یا عاطفی یا احساسی باشد به هر دلیل این ضربه را میخورید و خیلی دلتان میگیرد و غصه میخورید ولی این سرنوشت شماست و باید این اوضاع را تحمل کنید چون خواست خداوند است پس به خواست خداوند و مصلحت او ایمان داشته باشید و این سرنوشت را پذیرا باشید حتما صلاح شما در این است. حرف و سخن زیادی به گوشتان میرسد که اصلا اهمیت ندهید و فقط سکوت کنید و بخندید برای شما بهتر است.

چند تا اختلاف شدید دارید با اطرافیان که کارتان با این افراد به جروبحث کشیده میشود و حرص و جوش های زیادی میخورید. یک پیشنهاد و مسافرت دارید به یک جای زیارتی که اگر بروید خوب است و دلتان باز میشود.

روزهای سختی را پشت سر میگذارید و فکرتان ناراحت و مشغول است. چند تا خطر از سرتان رد میشود باید صدقه بدهید و این بخاطر چشم و نظر است که در یک جمع شرکت میکنید و از این جمع یک چشم به شما وارد میشود و نظر میخورید صدقه بدهید. جاسوسی فردی را میکنید ولی بی فایده است. دلشوره زیاد دارید. یک پول بزرگ به دست شما میرسد که با این پول خیلی از مشکلات مشا برطرف میشود و اگر بدهی یا قرضی یا قسطی دارید پرداخت میشود شاید یک وام باشد و احساس راحتی میکنید.

برای گرفتن یک تصمیم سر یک دوراهی هستید که این تصمیم هر چه هست خوب است. یک کار اداری یا قانونی دارید یا درگیر یک مسیر اداری یا قاونی میشوید که این مسیر دوندگی زیادی دارد ولی کارتان حل میشود و به نتیجه میرسد.

اگر متاهل هستید از دست همسرتان عصبانی هستید و چند تا داد و بیداد دارید و شاید این به خاطر یک سفر هوایی است. اگر مهسا نام هستید یک خوشحالی دارید که این شاید عاطفی و احساسی باشد. اگر آقا هستید خانواده دوست هستید ولی کسی قدرتان را نمیداند و هر کاری میکنید دست شما بی نمک است و ناراحت میشوید. مجردها خیلی زود با دوستشان دیدار دارند که یک موضوع بین آنها حل خواهد شد.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه بهمن 

2 پاسخ به “فال ماهانه اردیبهشت ماه 1399- متولدین بهمن”

  1. شیما گفت:

    خیلی ممنون 💗
    من ایمان دارم به فالتون 💪

  2. فاطمه گفت:

    عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد