فال ماهانه اردیبهشت ماه 1399- متولدین اسفند

طالع بینی ماهانه متولدین ماه اسفند : در اوایل این ماه چند تا بغض در گلو دارید که سعی کنید این بغضها را خالی کنیدو گریه کنید چون بغض برای شما خوب نیست و از یک چیزی برای چند وقت دلتنگ و بیحوصله میشوید و بغض میکنید. فردی با سیاست دور و برتان است و قصد کلاه گذاشتن سرتان را دارد.

اگر قصد شروع کاری یا سرمایه گذاری یا هر چیز دیگر را دارید خیلی حواستان را جمع کنید و بی گدار به آب نزنید. اگر با فردی دلخوری یا قهر دارید یا کدورت دارید آشتی میکنید و دوباره همه چیز به حالت اول برمیگردد. حرف زیاد پشت سرتان است و شما را زیاد قضاوت میکنند ولی اهمیت ندهید و به خداوند واگذار کنید.

دلشوره و استرسهای زیادی دارید و این بخاطر یک شروع جدید است یا کاری یا زندگی به هر حال این شروع خوب و مثبت است فقط خودتان می ترسید و وحشت دارید. به یک جایی دسته جمعی می روید که بگوبخندهای زیادی دارید و خیلی به شما خوش می گذرد یا برای چند ساعت است یا برای چند روز است.

یک تغییر و تحول بزرگ به زودی در زندگی شما رخ می دهد و یک مسیر تازه به زندگی شما باز می شود که این مسیر به خوشبختی ختم می شود حتی اگر مجرد باشید و ازدواج باشد خوشبخت می شوید ولی در این مسیر حسودان و جاسوسان زیادی دارید که از دور حسرت زندگی شما را میخورند سعی کنید سیاست داشته باشید و زیاد برای شما حرف می زنند اگر فردی دوروبرتان است که ف یا ق دارد این فرد دورویی با شماست مراقب این فرد باشید و به او اعتماد نکنید.

افرادی ک تاریخ تولدشان ۵ تا ۱۴ و ۱۹ تا ۲۹ ماه هست قصد خرید و جا ب جایی خونه ی خود را دارید مردد برای انجامش نباشین زیرا کسری بودجه ی شما در این رابطه حل خواهد شد و این جا ب جایی سبب اتفاقات مثبت برای شما خواهد شد.

مجردهای این ماه اگر قصد کنار گذاشتن کسی را از زندگی دارید این قطع رابطه به نفعتان است حتما این کار را انجام بدهید و این فرد را از زندگی تان دور کنید چون با وجود این فرد در زندگی شما زندگی شما روز به روز به عقب می رود و راه پیشرفت تان بسته است. چند نفر با طمع به سمت شما می آیندو طلب پول یا کمک مالی از شما می کنند اصلا هیچ قدمی برندارید چون این طلب باعث ضرر و زیان برای شماست و اگر کمکی به این فرد بکنید دیگر به شما بر نمی گردد و پول از دست شما می رود.

از یک افسانه نام یه خوشحالی دارید با قدمی که این فرد برای شما بر می دارد و اسباب خنده شما می شود. فضول زیاد دارید و افراد زیادی در زندگی خصوصی شما سرک می کشند و می خواهند از کارهایتان سر در بیاورند. در این روزها و این ماه حرص و جوش های کاری دارید و برای چند تا کار حرص و جوش می خورید و همه برای شما جفت و جور می شود. چند تا بحث خانوادگی دارید که اگر مجرد هستید با خانواده اگر متاهل هستید با همسرتان است.

خبر فوت می شنوید که سر خاک این میت می روید و در یک مراسم ختم شرکت می کنید. دوستان زیادی دارید که به زودی خبرهای جالبی از این دوستان دریافت می کنید و چند تا دورهمی با این افراد دارید. یک مقام بزرگ را متولدین این ماه تا اخر امسال کسب می کنند و به یک خواست بزرگتان می رسید ولی همیشه و همه جای زندگی شما هستند یا همیشه تنها بودید ولی خداوند بزرگ همیشه پشت و پناه شماست.

اگر مجرد هستید و با فردی در رابطه هستید این فرد خوب است فقط گاه گاه به شما دروغ می گوید و شما را می رنجاند ولی در کل فردی خوب است و شما این فرد را عاشقانه دوست دارید و به او عشق می ورزید چون خودتان خیلی احساسی هستید. با یک علی نام در این روزها دیدار دارید و این فرد را میبینید و دیدن این فرد برای چند روز شما را سرگرم می کند و احساس امیدواری با این دیدار پیدا می کنید و یک هدیه غیرمنتظره دریافت خواهید کرد.

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه اسفند

2 پاسخ به “فال ماهانه اردیبهشت ماه 1399- متولدین اسفند”

  1. ss گفت:

    سلام ببخشید اگر در مورد این فال یه سوال داشته باشیم چه طور میتونیم با انجام دهنده فالها ارتباط داشته باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد