فال ماهانه اردیبهشت ماه 1399- متولدین آذر

طالع بینی ماهانه متولدین ماه آذر : شنیدن چند تا حرف یا چند تا خبر باعث هیجان و تعجب شما میشود و از این خبرها یا حرف ها خیلی جا میخورید و هیجان زده میشوید. اگر مجرد هستید به تازگی یا عاشق شده اید یا خیلی زود یک موضوع عشقی و احساسی جدید برای شما پیش می آید که این موضوع باعث انگیزه های خوبی برای شماست و زندگی یکنواخت شما را زیرورو میکند و باعث یک سری هیجان و شادی برای شما میشود و دلشوره های زیادی دارید که از صبح که از خواب بیدار میشوید یا شب این استرس ها و دلشوره ها به شماست و به تازگی اعصابتان خیلی ضعیف شده است.

به فکر یک مداوا باشید چون زود زود عصبی میشوید و داد میکشید. چه آقا هستید و چه خانم هستید تنهایی اگر مجرد هستید شما را آزار میدهد و به دنبال یک همدم و یک فردی که شما را درک کند میگردید.

اگر از گذشته یا ایام قدیم کسی را دوست داشته اید یا به کسی علاقه مند بودید و هنوز دوستش دارید این فرد خیلی مناسب شماست و اگر قصد و نیت برای زندگی یا ازدواج با این فرد دارید این فرد کسی است که شما را درک میکند و با او خوشبخت خواهید شد ولی اگر از افراد جدیدی باشد که در حال حاضر در زندگی شما هستند این افراد به شما وفادار نخواهند بود و ماندگار نیستند و فقط دنبال هوا و هوس با شما هستند.

یک بر دو یا یک موفقیت شغلی یا کاری دارید که این موفقیت حکم یک پیروزی برای شماست و پرچم در دست شماست و از این بابت به خودتان میبالید و احساس غرور میکنید. فردی با محبت هستید ولی فقط ظاهر شما خشن است و به این خاطر کسی متوجه مهر و عطوفت شما نمیشود.

یک تماس تلفن احساسی یا عشقی شما را خوشحال و شاد میکند و از این تماس خیلی تعجب میکنید و جا میخورید. افراد مجرد این ماه تا آخر سال اگر قصد ازدواج دارند ازدواج خواهند داشت فقط باید خودتان اراده کنید و بخواهید و انتخاب شما هرکس که هست عشقی و احساسی است و ازدواج سنتی ندارید و این فرد را از گذشته یا قبل دوست داشته اید و چند گفتگو و دیدار در رابطه با ازدواج و آینده با او خواهید داشت.

افرادی با حروف د ، ه ، ض ، ق این ماه بیشتر حواستون ب خرج و مخارج باشه ، کمی قناعت پیشه کنید زیرا در اواخر ماه موضوعی پیش خواهد آمد ک برای حل آن نیاز ب مقداری پول خواهید داشت.اگر محمد نام هستید یا محمد دوروبرتان است صدقه بدهید چون یک خطر روی سر این فرد است صدقه بدهید تا دفع شود.

اگر قصد رفتن از ایران را دارید برای ماندن فعلا دست بسته هستید و راه شما بسته است و خون و دل زیاد دارد و این رفتن شما در بن بست و بلاتکلیفی است ولی اگر قصد تفریح دارید و سفر خارج از ایران بروید راهی میشوید و خیلی به شما خوش میگذرد شاید با فردی بروید که دوستش دارید و حرفهایتان را در این مسافرت به او بزنید و بیشتر آشنا بشوید.

چند قطره اشک در یکی از روزهای این ماه میریزید. اگر فردی را دوست دارید و از او دور هستید خبرهای زیادی از این فرد به گوشتان میرسد و به آرامش میرسید. آدم های زیادی را از زندگیتان یا پوچ کردید یا میکنید که به هیچ دردی برای شما نمیخورند. با سه نفر که از راه دور می آیند شاید از شهرستان یا خارج از کشور دیدار دارید و سوغات دریافت میکنید و با این افراد برای چند روز سرگرم میشوید.

پول خوب درمی آورید یا بدست شما میرسد ولی زود هم خرج میکنید در دخل و خرجتان دقت بیشتری داشته باشید و سعی کنید پس انداز هم داشته باشید. افراد زیادی جاسوسی و خبرچینی شما را میکنند و شما را مثل جغد میپایند ولی دست خالی هستند و دنبال هرچی هستند به دست نمی آورند.

یک بستگی دارید که این بستگی را باید رفع کنید تا گره های شما باز شود و این بستگی از گذشته دور در زندگی شماست و اگر سالهاست به دنبال ازدواج هستید و نشده بخاطر این بستگی است.اگر فرزند زیر ۵ سال دارید مراقب باشید یک خطر از سرش رد میشود. روز ۱۷ و ۱۸ و ۱۹ این ماه روز خوبی برای شماست و یک در بسته برای شما باز میشودو گفتگوی بسیار خوبی که ثمره خوبی دارد برای شما صورت میگیرد که احساس خوبی پیدا میکنید.

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این فال داشتید، میتوانید از طریق آیدی زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

طالع بینی ماهانه متولدین ماه آذر

10 پاسخ به “فال ماهانه اردیبهشت ماه 1399- متولدین آذر”

 1. آذر گفت:

  ببخشید این بستگی که برای متولد آذر گفتین با چی از بین میره !؟

  • ارکیده گفت:

   عزیزم بایددعابزنی اونم بایه دعانویس که کارش درست باشه نه رمالای پول پرست ولی کجاپیداکنبم خدامی دونه😒

   • Anis گفت:

    ببخشید،این جا که برای رفتن از ایران گفتید فعلا راه بسته هست یعنی در حال حاظر بسته هست ولی باز میشه؟

 2. donya گفت:

  منظور از بستگی که گفتید چی هست وچطوری از بین میره

 3. donya گفت:

  منظور از بستگی که گفتید چی هست وچطوری از بین میره میشه توصیح کاملی بدید

 4. ارکیده گفت:

  یعنی هیچوقت فال به این دقیقی ندیدم مخصوصااونجاکه گفتین بستگی دارن براازدواج امیدوارم خداکمک کنه ورفع بشه…ممنون فالوده جان هرچی آرزوی خوبه درتقدیرت 😍😚

 5. _Hanie گفت:

  عایا بستگی یعنی وابستگی.؟؟؟؟؟

 6. مهسا گفت:

  چرا فال ماهانه فروردین باز نمیشه اصلا چند بار امتحان کردم

 7. مریم گفت:

  سلام خسته نباشید این که نوشتید برای رفتن از ایران فعلا راه بسته است یعنی در حال حاظر راه بسته هست و بعد باز میشه؟

 8. آذر گفت:

  این بستگی رو یعنی شخصی با دعا و جادو جنبل انداخته رو زندگی یکی؟! با صدقه برطرف میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد