فال روزانه – 18 شهریور


فال روزانه 18 شهریور
:

دوست عزیز فالوده ای که 18 شهریور به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی فعال و پرانرژی، مقتدر، با نظم، هوشیار و دارای شخصیتی بسیار جذاب هستید. توانایی های شما و سخت کوشی خستگی ناپذیرتان موفقیت های فوق العاده ای را برای شما به ارمغان می آورند و تحسین و ستایش دیگران را برایتان به همراه دارند. با این همه شما برخی ویژگی های منفی نیز دارید، از جمله اینکه عصبی، کینه توز و گاهی تنبل هستید. امسال تلاش های شما برای رسیدن به آینده ی درخشانی که برای خود در سر دارید به خوبی پیش خواهند رفت، اما مسائل مالی شما را بیش از اندازه ای که انتظار داشته اید با خود درگیر خواهند کرد. فعالیت های تجاری جدیدی که آغاز می کنید و یا شراکت های حرفه ایتان با موفقیت همراه خواهند بود و سود قابل توجهی را برایتان به همراه خواهند داشت. در نیمه های سال با به روز رسانی ابزار مرتبط با تکنولوژی زمینه را برای پیشرفت حرفه ای خود و بهتر شدن عملکردتان فراهم کنید. زندگی شخصی شما با آرامش همراه خواهد بود و تمام حمایت و همکاری مورد نیازتان را از جانب اعضای خانواده دریافت خواهید کرد، به ویژه همسر و فرزندانتان شما را مورد محبت و توجه خود قرار خواهند داد و حمایت خواهند کرد. آنهایی که هنوز مجرد هستند به احتمال زیاد در نیمه ی دوم سال به خانه ی بخت خواهند رفت و اگر ازدواج نکنند هم عشق گرمابخش زندگی شان خواهد بود. ماه های مهر، بهمن و خرداد بهترین و مهم ترین ماه های سال خواهند بود و اتفاقات زیادی را برای شما به همراه خواهند داشت.

 

 

فروردین : امروز دیگران با کارها و رفتارهایشان روی اعصاب شما پیاده روی می کنند! در مورد آنچه در سر دارید صحبت کنید و ایده هایتان را به زبان بیاورید، فقط یادتان باشد که برخوردی منطقی داشته باشید و احساسات خود را تحت کنترل در بیاورید. امروز برای کارهایی که انجام داده اید مورد تحسین و توجه قرار خواهید گرفت و اطرافیانتان به یکباره از زاویه ی جدیدی به شما نگاه می کنند و برایتان ارزشی بیش از قبل قائل می شوند. این اتفاق ممکن است در زمینه ی زندگی حرفه ای، شخصی و یا هر دو اتفاق بیفتد. در هر صورت اعتماد به نفستان به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت. اگر می توانید پیش از پایان یافتن تابستان برای یک سفر چند روزه برنامه ریزی کنید. شما ذاتاً اجتماعی و همیشه دور و براتان شلوغ است، اما این اواخر ترجیح می دهید تا حد ممکن از شلوغی و حواشی به دور باشید. این روزها افکاری را در سر می پرورانید که به نظر دیگران اصلا عملی نیستند، واقعیت اینجاست که شما اگر بخواهید کاری را انجام دهید هیچ مانعی جلودارتان نیست و رویاهایتان مرز ندارد، روحیه خود را حفظ کنید و به عقب برنگردید. حواستان به دوستانتان باشد.

 

اردیبهشت : امروز شما سرحال و پرانرژی هستید و بسیار سخاوتمند شده اید. کمک کردن به دیگران با وضعیت روحی فعلی شما همخوانی دارد و همکاری هایتان با دیگران به خوبی پیش خواهند رفت، پس اگر کاری از دستتان برای دیگران برمی آید کوتاهی نکنید. اگر کارهای ناتمامی دارید امروز می تواند فرصت بسیار خوبی برای رسیدگی به آنها باشد. گوشه هایی از خانه که مدت هاست تمیز نشده اند، وسایلی که مدت ها پیش خراب شده اند و به تعمیر و رسیدگی نیاز دارند، کارهای هنری که نیمه کاره رها کرده اید، همه در انتظار شما هستند. اگر اهل خانه خواستند به شما در انجام این کارها کمک کنند رودربایستی را کنار بگذارید و کارها را تقسیم کنید. ظاهر بسیار جدی شما دیگران را به اشتباه می اندازد، اگر از کسی خوشتان آمده بهتر است روی لبخند زدنتان کار کنید. در محیط کار این هفته به شدت مراقب حرف زدنتان باشید، مبادا اشتباه جبران ناپذیری مرتکب شوید. شخص یکدنده و لجبازی در اطرافتان است که به شدت کلافه تان می کند. شما از نظر اجتماعی همیشه مبادی آداب و نزاکت هستید، بهتر است با حفظ احترام او را از دور بر خود دور کنید.

 

 

خـرداد : امروز از فرصتی که پیش آمده و وقت آزادی که دارید استفاده کنید و با شخصی که دلتان برایش تنگ شده است تماس بگیرید، یا حتی بهتر از آن، به دیدار او بروید. اگر پیش از این دلخوری هایی بین شما پیش آمده باشند ممکن است روبرو شدن با این شخص برایتان سخت باشد، اما به محض اینکه همدیگر را ببینید و سر صحبت بینتان باز شود حالتان به طور شگفت انگیزی بهتر خواهد شد. اگر رویتان نمی شود با او تماس بگیرید برایش یک پیام بفرستید و یا یک ایمیل بنویسید. بگذارید او بداند که دلتان برایش تنگ شده و برایتان مهم است. همیشه بیان کردن احساساتتان خیلی بهتر از سرکوب کردن آنهاست و نتایج بهتری را به همراه دارد. وضعیت ویژه پیش آمده آمادگی شما برای کار مداوم را مطالبه می کند، هم اکنون زمان آن رسیده که تمامی تلاش ها و انرژی های خود را صرف انجام کاری کنید که نسبت به آن احساس مسئولیت و ضمنا اشتیاق دارید. در جهت پیشرفت کارتان شخصی در کنار شما خواهد بود که هم بسیار خلاق است و هم روح بزرگی دارد. تغییری شیرین و تازه در زندگی تان به وقوع پیوسته که تاثیر بزرگی روی شما دارد.

 

 

تـیـر : امروز منطق و قدرت تشخیص شما در اوج خود قرار دارند و این می تواند باعث شود که امروز فرصت بسیار خوبی برای انجام و پیشرفت کارهایتان باشد. فرصت را غنیمت بشمارید و کارهای نیمه تمامی که مدت ها پشت گوش انداخته بودید را از سر بگیرید. با مشکلاتی که سعی در نادیده گرفتنشان داشته اید مواجه شوید و به فکر راه حلی برای آنها باشید. به خودتان و توانایی هایتان اعتماد داشته باشید و خیالتان از بابت اینکه می توانید کارهایتان را به خوبی انجام دهید راحت باشد. اگر با کسی برای انجام کاری قرار گذاشته اید حتما به قرارتان پایبند باشید و به خاطر خستگی، کسالت و یا بی حوصلگی بدقولی نکنید. خریدی خواهید کرد که خوشحالتان می کند. این روزها تحت تاثیر پیشنهاد جدیدی که به شما شده گیج و نگران هستید، این پیشنهاد می تواند در رابطه با یک موضوع کاری و یا یک مسئله ای احساسی باشد که موجبات پیشرفت و خلاقیت شما را فراهم می سازد. به زودی پیامی را دریافت می کنید و مرحله جدیدی از یک ارتباط را تجربه خواهید کرد. از یک اتفاق غیر منتظره شاد و مسرور خواهید شد.

 

 

مـرداد: امروز مشکلاتی که در کامپیوترها، دستگاه های خودپرداز و یا تلفن های همراه پیش می آیند ممکن است باعث شوند که در معاملات و انتقال وجه به مشکل برخورد کنید. در خرید هایتان سعی کنید پول نقد به همراه داشته باشید، زیرا به احتمال زیاد شبکه با مشکل مواجه خواهد بود. امروز روز خوبی برای انجام هیچ معامله ی اقتصادی بزرگی به نظر نمی رسید. اوضاع فعلا خیلی بهم ریخته است، بهتر است چند روزی دست نگه دارید. امروز حتی اگر احساس کردید با وجود لبخند افرادی که با شما حرف می زنند حرف هایشان تلخ و گزنده است سعی کنید واکنش منفی نشان ندهید و دعواهای کهنه را دوباره شروع نکنید. هرچه می شنوید باور نکنید ممکن است گاهی مردم برای رسیدن به خواسته هایشان کمی دروغ چاشنی حرف هایشان بکنند. از جزئیات غافل نباشید که شما را به جواب سوالی که در پی آن هستید خواهد رساند. اگر می خواهید عزیز باشید با کوچکترها مهربان تر و برای بزرگترها احترام بیشتری قائل شوید. منتظر دریافت یک حکم یا مدرک هستید، فعلا صبور باشید.

 

 

شهریور : حالا که همه چیز در زندگیتان نسبتا روبراه شده است دلتان نمی خواهد تغییری در وضعیت فعلیتان پیش بیاید و ترجیح می دهید اوضاع به همین منوال پیش برود. شما از این که ریسک بکنید وحشت دارید اما باید این را بپذیرید که نمی توان جلوی تغییرات را گرفت. تنها کاری که از دست شما برمی آید این است که خودتان را با شرایط جدیدی که پیش می آیند هماهنگ کنید و در صورت لزوم آنها را به جهت دیگری بکشانید. شما در حال حاضر در روابط عاطفی خود فشار زیادی را احساس می کنید و در مورد این که چکار باید بکنید دچار تردید شده اید. انجام دادن کار درست همیشه آسان نیست، اما در دراز مدت بهترین نتیجه ها را به همراه دارد. اگر در فکر انجام معامله ای هستید سعی کنید آن را به تعویق بیندازید چون با شرایط موجود این معامله به نفع شما نخواهد بود. پیش از هر عملی پاسخ شخصی که به انتظار شما نشسته است را بدهید. هر چقدر بیشتر ببخشید بیشتر دریافت می کنید، دست کسی که برای کمک به سوی شما دراز شده پس نزنید. در رابطه با مسئله ای کاری موفقیت دلپذیری برای شما در حال رخ دادن است.

 

 

 

مـهـر : امروز اعضای خانواده تان در انجام کارهای خانه با شما همکاری نخواهند کرد و با بهانه های مختلف به دنبال راهی برای شانه خالی کردن از زیر کارها هستند. این موضوع ممکن است برایتان آزار دهنده باشد، اما اجازه ندهید که این موضوع باعث ناراحتیتان شود. شما مجبور نیستید که همه ی کارها را به تنهایی انجام دهید. اصلا چه کسی گفته که همه ی کارها همین امروز باید انجام شوند. به جای این کارها خودتان را با کارهایی که دوست دارید سرگرم کنید، فردا هم برای انجام این کارها به اندازه ی کافی وقت خواهید داشت. امروز به دلیل احساس نزدیکی بیشتری که با دوستان نزدیک و عشقتان دارید، حرف زدن با آنها می تواند منافع زیادی برای شما به همراه داشته باشد. برای گرفتن جوابی خودتان را بیش از حد کلافه می کنید، این همه عجله فقط پشیمان‌تان می کند. چیزی که به امانت گرفته اید هرچه زودتر به صاحبش پس برگردانید. تکلیف خود را با شخصی هرچه زودتر روشن کنید. روزگار همیشه آن طور که شما می خواهید پیش نمی رود، خودتان را با تغییرات و ناملایمات این روزها هماهنگ کنید. برای تغییر شغل به هیچ وجه زمان مناسبی نیست.

 

 

آبـان: امروز از آن روزهایی است که تمام مدت مشغول فکر و خیال هستید و قدرت تخیلتان در اوج خود قرار دارد. به جای اینکه فقط فکر رویاپردازی کنید، سعی داشته باشید از ایده های فوق العاده ای که به ذهنتان می رسند بهره ببرید و راهی برای عملی کردن آنها پیدا کنید. شما در حال حاضر با خلاقیت فوق العاده ای که دارید می توانید راه های شگفت انگیزی برای انجام کارها پیدا کنید. امروز هروقت خواستید با کسی بحث کنید، این نکته را به یاد داشته باشید که هر بحثی که امروز شروع شود تا چند روز آینده ادامه خواهد داشت و اعصاب خودتان و اطرافیانتان را به هم خواهد ریخت و در نهایت هم بی فایده خواهد بود. کسی نمی تواند با احساسات شما بازی کند مگر اینکه شما خودتان این اجازه را به او داده باشید، این را شما بهتر از دیگران می دانید. ورزش کنید حتی اگر در حد یک پیاده روی ساده روزانه باشد. وقت آن رسیده که سلامت‌تان را در اولویت قرار دهید. در جمع ها حاضر شوید و خودتان را از دید دیگران پناه نکنید. در نوشیدن زیاده روی نکنید که دستتان را رو می کند و این برایتان هیچ خوب نیست.

 

 

آذر : امروز صحبت کردن و وقت گذراندن با عزیزانتان برای شما جذاب تر از هر کار دیگری خواهد بود. با این حال ممکن است کارهایی برای انجام دادن داشته باشید که به شما اجازه نمی دهند به اندازه ای که دلتان می خواهد برای بودن در کنار عزیزانتان وقت داشته باشید. ناراحت نباشید. اگر کارهایتان را به سرعت انجام دهید می توانید باقی مانده ی وقتتان را در کنار خانواده تان بگذرانید. فقط مواظب باشید برای بالا بردن سرعت انجام کارها کیفیت کارتان را قربانی نکنید. شما در رابطه عاطفیتان انتظار دارید که طرف مقابلتان نیز احساساتی دقیقا مشابه به احساسات شما داشته باشد، اما چنین چیزی اغلب امکان پذیر نیست. اجازه بدهید او به سبک خودش شما را دوست داشته باشد! کسی به شما مراجعه می کند که از شما تقاضای کمک دارد، اگر توانایی کمک کردن به او را دارید کمک کنید، ولی اگر این توانایی را در وجود خود نمی بینید او را با قول های بیخود دلگرم نکنید. برای یک کار حقوقی ساده نیاز به مشاوره دارید. با کاری که به شما سپرده شده جدی برخورد کنید تا مجبور به عذرخواهی نشوید. رخدادی عاطفی برایتان پیش خواهد آمد بی تفاوت از کنارش نگذرید.

 

 

دی : امروز در استفاده از برخی از ابزار و ماشین های موجود در خانه تان به مشکل برخواهید خورد. این موضوع ممکن است اعصابتان را کمی بهم بریزد، اما چیزی نیست که خودتان از پس آن برنیایید و نیازی به تماس گرفتن با تعمیرکار نیست. امروز اگر سعی داشته باشید که راه حل مورد نظرتان برای مشکلی که در خانه تان پیش آمده است را به دیگران تحمیل کنید ممکن است بحث ها و دلخوری هایی پیش بیایند. متأسفانه هر چه بیشتر پافشاری کنید آنها گارد دفاعی خود را محکم تر خواهند کرد. در حال حاضر به نفعتان است که کمی صبوری از خودتان نشان دهید و سعی کنید با آنها کنار بیایید، در روزهای آینده شانس بیشتری خواهید داشت. در محیط کار مسئولیت پذیری شما باعث می شود کمه از طرف مدیران مسئولیت های دیگری به شما داده شود، آن ها را رد نکنید. چند روزی به سفر می روید در سفر خبرهای خوشی به شما خواهد رسید که شاید در تصمیمی که داشتید تغییری ایجاد کند. کسی از دست شما دلخور است، هرچه کدورت و این دلخوری کهنه شود بازگشت سخت تر می شود، دل او را به دست آورید حتی اگر اشتباه کرده.

 

 

بهمن : شما در حال حاضر ترجیح می دهید که در مرکز توجه دیگران قرار نداشته باشید، چون دلتان نمی خواهد که تصمیم هایی که این اواخر گرفته اید را برای دیگران توجیه کنید. شاید حاضر شوید در زمان درست در مورد نقشه هایتان با دیگران صحبت کنید، اما در دفاع از موضع خود در زمینه هایی که اختلاف نظر وجود دارد زیاد خوب عمل نمی کنید. به همین دلیل هم ممکن است بحث هایی پیش بیایند و اوضاع به هم بریزد. هر وقت دیدید اوضاع دارد خراب می شود طوری که جلب توجه نکنید و در کمال خونسردی فضا را ترک کنید و از ادامه ی بحث خودداری کنید. امروز یکی از دوستانتان برای پول قرض گرفتن به سراغتان خواهد آمد، اگر این پول را به او دادید به این زودی ها منتظر پس گرفتنش نباشید. کارهایی را که به شکست متنهی شده بررسی کنید و علل شکست ها را بیابید تا گذشته را دوباره تکرار نکنید. به احساسات خود توجه کنید، کسی در حال تحریک احساسات عاطفی شماست و این می تواند ایجاد کننده روابطی باشد که شاید تا به حال به آن هم فکر نمی کردید، در هر حال این اتفاق برایتان خوشایند خواهد بود. در رابطه با مسائل مالی لازم است قناعت پیشه کنید.

 

 

اسفند : شما معمولا به عنوان شخصی شناخته می شوید که مشتاقانه آماده ی شرکت در بحث های حساس است، اما باید مواظب باشید خودتان را وارد محدوده ای که ممکن است برایتان خطرناک باشد نکنید. اگر فکر می کنید بحثی فراتر از حد مجازتان است به هیچ عنوان وارد آن نشوید. از قدیم گفته اند زبان می تواند از هر شمشیری برنده تر باشد و یک کلمه کافی است تا قلب یک نفر را بشکنید و مسلما این چیزی نیست که شما به دنبالش باشید. امروز شاید دلتان بخواهد یک کار خیلی هیجان انگیز انجام دهید، اما امروز اصلا روز خوبی برای برای انجام این جور کارها نیست. به نفعتان است که چند روزی دست نگه دارید. در انجام کاری که در پیش دارید درنگ و شتاب نکنید. عشق و ایمان به تصمیمی که گرفته اید شما را بهتر و زودتر به هدف می رساند و شخصی با محبت بیش از اندازه شما را کلافه کرده و شما فکر می کنید رفتار او نشانه ضعف او در مقابل شماست، اشتباه می کنید. در یک بحث کاری انعطاف به خرج دهید تا روز بهتری داشته باشید وگرنه وارد یک بحث طولانی و فرسایشی خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد