فال روزانه – پنجشنبه 4 دی

فال روزانه 4 دی دوست عزیز فالوده ای که 4 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما در مرکز گروه بزرگی از دوستان و خانواده قرار دارید، پس یادتان باشد که باید در مرکز زندگی خود نیز قرار داشته باشید. به نیازهای خود اهمیت بدهید تا شاد و قوی باشید و بتوانید برای همه چیز آماده باشید. در دی ماه به سلامتی خود اهمیت بدهید و اگر به رفتن نزد دکتر نیاز داشتید حتما این کار را بکنید. سال خود را با یک تغییر در زندگی خصوصی تان آغاز کنید. این تغییر می تواند تغییری در ظاهرتان باشد یا حتی در روابط عاطفی تان. هر چه هست، بر روحیه تان تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. در اواخر ماه فروردین به کمک فردی وارد مسیری می شوید که زندگی تان را متحول خواهد کرد. احساس می کنید به جایی می رسید که لایق اش هستید. سعی کنید در این شرایط انرژی خود را حفظ کنید و تا انتهای مسیر از پا نایستید در محل کارتان جسور و با اعتماد به نفس باشید، حتی اگر در ابتدا این کار برایتان سخت باشد در نهایت زمینه ساز پیشرفت های کاری بزرگی برای شما خواهد بود. اگر در بهار امسال به نظرتان رسید که دیگران تقاضاهای بیش از حد و غیر منطقی از شما دارند به قضاوت خود اعتماد داشته باشید و در مقابل آنها محکم باشید. امسال بی آن که تسلیم خستگی شوید، برنامه کاری و سلامتی‌تان را در اولویت قرار دهید. بدین صورت موفقیت های بسیاری خواهید داشت و از لحاظ مالی وضعیت بهتری به دست خواهید آورد که می تواند زمینه سخاوتمندی بیشتر را برای شما فراهم کند. در بهمن ماه پیشنهادی به شما می شود که بهتر است قبل از نه گفتن خوب در مورد آن فکر کنید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

به فکر گسترش کسب ‌و‌ کارتان هستید اما چیزی به ذهن‌تان نمی‌رسد، فراموش نکنید که گسترش یک تجارت رابطه مستقیمی با ارتباطات افراد دارد و اگر به فکر افزایش درآمد و گسترش دامنه کاری خود هستید، تعامل بیشتری با مردم داشته باشید و دایره آشنایان خود را افزایش دهید. با مشکلات رودررو نمی‌ شوید و همیشه از آنها فرار می‌ کنید. اما فراموش نکنید که هر کسی مشکلات خاص خودش را دارد و هر چقدر هم که از این مشکلات فرار کنید، باز هم دست ‌آخر این شما هستید که باید فکر چاره ‌ای برای حل آنها بردارید. امروز از خواب که بلند‌ شده ‌اید،‌ حال و روز بسیار خوشی دارید. این روحیه را به فال نیک بگیرید و نگذارید دغدغه ‌ها و روزمرگی ‌های زندگی حال خوش شما را خراب کند. رابطه میان شما و همسر یا عشق ‌زندگی ‌تان روبه وخامت گذاشته و احساس می ‌کنید که فاصله ‌ای عمیق بین شما وجود دارد. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت به فکر بهبود رابطه باشید.

 

 فال روز متولدین اردیبهشت

شاید ترجیح دهید که امروز را در تختخواب بگذرانید اما آیا دوست دارید که یکی از روزهای با ارزش عمرتان بیهوده در رختخواب بگذرد؟ از آنجاکه کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، بهتر است که بلند شوید و دوشی بگیرید تا سر حال شوید. علاوه بر کارهای نیمه تمام، آدمهایی نیز هستند که به حضور یا حتی کمک شما احتیاج دارند. شما فرد انسان دوستی هستید. دلسوزی که برای دیگران به خرج می دهید در کنار این خصوصیت از شما فردی درمانگر ساخته که اطرافیان تان از آن به مقدار زیادی نفع می برند. حال که شما در هر شرایطی به داد اطرافیان تان می رسید، خودتان هم در مشکلات به آنها تکیه کنید. اگر در محیط کار احساس خستگی می کنید، بدانید که وقت تغییر است. اگر ریسک پذیر باشید، اتفاقات خوب زیادی برایتان خواهد افتاد. فردی به زودی به سمت شما کشیده می شود، بهتر است که با احتیاط با او قدم بردارید. امروز یکی از دوستان تان با شما تماس گرفته و خبری را به گوش تان می رساند. اگر عاقلانه رفتار کنید، دلیلی برای نگرانی وجود ندارد.

 فال امروز متولدین خرداد

به شما پیشنهادهای کاری زیادی شده است. اطرافیان تان نیز توانایی های شما را تحسین می کنند. شما این موقعیت را مدیون سخت کوشی هایتان هستید پس اگر می خواهید که همچنان مورد تمجید دیگران واقع شوید، به سخت کوشی های خود ادامه دهید. شما در عشق فرد مغروری هستید. همیشه دوست دارید که مورد عشق و محبت دیگران قرار بگیرید اما این را فراموش کرده اید که شما اول از همه باید خودتان را دوست بدارید تا دیگران نیز این حس را به شما منتقل کنند. امروز بیش از همیشه ذهن تان درگیر است. دلیل آن هم حرف های اخیری ست که شنیده اید. اما اکنون زمان خوبی برای تصمیم گیری نمی باشد. شما باید به خودتان زمان دهید تا حقایق روشن شود سپس تصمیم نهایی را بگیرید. تمرکز به روی یک موضوع شما را از موضوعات دیگر دور می کند. به عنوان مثال این روزها از عشق زندگی تان غافل شده اید. شاید بد نباشد که امروز را در کنار او بگذرانید تا روحیه هر دویتان عوض شود. خبر خوبی در مورد مسایل مالی در راه است.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

پس از مدت ها بالاخره به خودتان افتخار می کنید. این شروع خوبی ست تا با اعتماد به نفس کافی برای مسایل دیگر زندگی تان قدم بردارید. امروز از پشت میزتان بلند شوید و با دوستان تان بیشتر در ارتباط باشید. این روزها آنقدر درگیر کار بوده اید که خود و اطرافیان تان را فراموش کرده اید. در همنشینی با آنها اخبار خوبی خواهید شنید که خوشحال تان خواهد کرد. اگر از شما خواستند تا تصمیمی بگیرید، بهتر است که منطقی عمل کنید. احساسات در این تصمیم گیری شما را به بیراه می راند. شاید فکر کنید که بزرگ شده اید اما کودک درون تان چیز دیگری را ثابت می کند. شما شخصیت قوی و توانمندی دارید و برای چیزی که اکنون هستید زحمت های زیادی کشیده اید اما یادتان باشد که گذشته نیز بخشی از حال شماست. شاید بی گذشته ای که داشته اید هیچ گاه به این مرتبه نمی رسیدید پس بهتر است هنگام تصمیم گیری، به خصوص در این شرایط، تمام جنبه های زندگی خود را چه در گذشته و چه در حال، چه خوب و چه بد، در نظر بگیرید. مطمئن باشید که اینگونه زندگی بیشتر به کام تان خواهد بود

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

به چند ماه اخیر خود نگاه کنید… شما تمام انرژی و توان تان را روی کار گذاشته و اصلا به رابطه عاطفی خود اهمیتی نداده اید. اگر چه شریک زندگی شما صبور بوده اما بهتر است تغییری به برنامه زندگی خود دهید و در پی جبران گذشته بر آیید. اگر چند روز با خانواده خود تماس نزدیک تری برقرار کنید، همه چیز به روال عادی خود باز خواهد گشت. شما نباید دیگران را به خاطر این که محتاج حضور و محبت شما هستند، سرزنش کنید. شما نیز به خانواده خود بی نهایت محتاجید، پس محبت خود را  دریغ نکنید. امروز صبر و قدرت درک تان زیاد می شود. از این فرصت استفاده کنید و با دیگران بیشتر در ارتباط باشید. اگر هدفی در سر دارید آن را یک باره بیان نکنید. شما می توانید با تغییرات تدریجی به مراد دلتان برسید. اگر مجرد هستید به زودی تغییرات بزرگی در رابطه عاطفی تان اتفاق می افتد که روحیه تان را تغییر خواهد داد. فقط یادتان باشد که تا قبل از عملی شدن به کسی چیزی نگویید. افراد تنگ نظر زیادی در اطرافتان وجود دارند که ممکن است شرایط را به نفع خودشان تغییر دهند.

 

 فال امروز متولدین شهریور

سعی کنید امروز از عالم خیال خود پایین بیایید و به جهان اطراف تان بیشتر توجه کنید. برای دیگران مهم است تا به حرف هایشان گوش دهید و میان کلام شان نپرید. سعی کنید به جای یک گوینده، یک شنونده خوب باشید. امروز با واقعیات زیادی روبه رو خواهید شد که متعجب تان خواهد کرد. زمان خوبی است تا به پیاده روی بروید و با طبیعت آشتی کنید. تمام کارهای اشتباهی که در گذشته کردید را دور بریزید، حال زمان تغییر است. از این که مدام خصلت واقعیتان را از دیگران پنهان کنید، خسته شده اید اما امروز قدرت و اعتماد به نفس لازم را پیدا می کنید تا خود واقعی تان را نشان دهید. نگران نباشید دیگران نیز از شخصیت شما استقبال خواهند کرد. نشانه ها حاکی از آنند که شما باید بیش از همیشه مراقب خودتان باشید. اگر به دنبال کاری هستید اما شرایط مالی آن را ندارید، از دیگران کمک بگیرید. با صبر کردن به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید پس راه دیگری را در پیش بگیرید حتی اگر سخت باشد. در روابط عاطفی شما آتشی روشن شده که اگر شما آن را خاموش نکنید دامن هر دویتان را خواهد گرفت، صبر کلید موفقیت شما در چنین روزی ست.فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز را در خانه بگذرانید و به کارهای عقب مانده تان سرو سامان دهید. فهرستی از چیزهایی که بدان احتیاج دارید تهیه کنید و به خرید بروید. نگران نباشید، با انرژی که در فضا پراکنده است، به تمام کارهایتان خواهید رسید. امروز هیچ محدودیتی برای زندگی ایده آل خود نخواهید داشت. اگر مجرد هستید، فردی به شما پیشنهاد یک رابطه را می دهد اما شما نمی خواهید این آزادی را از خود بگیرید، به همین دلیل پیشنهاد او را رد می کنید اما حواستان باشد که این کار را محترمانه انجام دهید. حتی اگر مشکلات امروز برایتان تازگی نداشته باشند و حتی اگر مدت هاست که با آنها سر و کار داشته اید هم دانستن این که چه چیزی برایتان بهترین است کار ساده ای نیست. در حال حاضر تحمل استرس و نگرانی هایی که در مورد مسائل خانوادگی دارید برای شما بسیار دشوار است. اگر دارید احساسات خود را مخفی می کنید بهتر است یک نفس عمیق کشیده و آنها را با آرامش بیان کنید. فقط یادتان باشد که در انجام این کار بهترین کلمات ممکن را انتخاب کنید و حرف هایتان را با مهربانی به زبان بیاورید. در عین حال باید حرف های دیگران را هم بشنوید و همان قدر که حرف می زنید گوش هم بکنید تا مشکلات موجود برطرف شوند.

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز درگیری های درونیتان کمی بالا گرفته و باعث شده اند که کمی با دیگران بدخلقی کنید و بی حوصله باشید. حرف زدن با دیگران در مورد مشکلاتی که با آنها دارید به بهبود این ناراحتی ها کمک خواهد کرد، ولی تا زمانی که با آنها به توافق نرسید این رفتار شما عوض نخواهد شد و کوتاه نخواهید آمد. دعوا و درگیری مداوم مسلما به آرامش فکری شما منجر نخواهد شد. زخم های قدیمیتان را فراموش کنید و با نگاه تازه ای به این وضعیت نگاه کنید. اگر بتوانید در این درگیری ها و مشکلات زمینه مشترکی بیابید خواهید توانست طوری رفتار کنید که همه برنده شوند و این بازی هیچ بازنده ای نداشته باشند. حال زمان آن است که موانع موجود بر سر راهتان را بردارید و به سمت هدفی که مدت هاست در سر دارید، پیش روید. عشق تان دوست ندارد شما در خانه بمانید، پس دلش را نشکنید و به پشنهاد او گوش دهید و برای کمی خوشگذرانی به بیرون از خانه بروید. بد نیست گاهی از عادات روزمره زندگی دور شوید و کاری را که از آن لذت می برید، انجام دهید.

 

 

 فال متولدین آذر

امروز حتی اگر بخواهید از موقعیت های ناخوشایند دوری کنید هم نمی توانید از احساسات خود فرار کنید. و این احساسات شدید به شما اجازه نخواهند داد موضوعی که برایتان اهمیت دارد را بی آن که به آن رسیدگی کرده باشید فراموش کنید. با وجود این که انتظاراتی که از دیگران دارید خیلی منطقی هستند، حسی از درون شما را وادار می کند که احساسات و خواسته هایتان را از دیگران مخفی کنید. با این همه مثبت نگری بسیار زیاد شما باعث خواهد شد که روزتان را به خوبی پشت سر بگذارید و به مشکل خاصی بر نخورید. داشتن اراده و پشتکار مداوم همراه با صبوری از مواجه شدن شما با نارضایتی در آینده جلوگیری خواهد کرد. شما در حرکت هستید و هر مانعی که در مقابل تان قرار گیرد، خود به خود به کنار می رود. اهمیت کار تیمی را از یاد نبرید. افراد زیادی به شما تکیه کرده اند که نباید آنها را ناامید کنید. از آنجا که اطرافیان تان در موفقیت شما نقش زیادی داشتند، از آنها قدردانی کنید. عشق زندگی تان کمی از شما دور شده، بهترین فرصت است تا با یک شام رمانتیک تمام دلخوری ها دور بریزید و دلش را به دست آورید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

نگران شرایط مالی تان نباشید زیرا دیگر جایی برای نگرانی وجود ندارد. تمام نشانه ها حاکی از آن است که به زودی تغییرات بزرگی در زندگی تان ایجاد می شود. شما سخت کار کرده اید و حال باید نتیجه آنها را دریافت کنید. اگر چه این روزها بیشتر ترجیح می دهید که به احساس تان تکیه کنید تا منطق اما امروز باید خلاف آن عمل کنید. امروز منطق و واقع گرایی بسیار زیاد شما در رویارویی با یکی از بزرگ ترین ترس هایتان مورد امتحان قرار خواهد گرفت. شما نگران این هستید که رابطه عاطفیتان کنترل عقل و منطقتان را از دست شما بگیرد و بیش از هر چیزی از این که قربانی رفتار نامعقول خودتان شوید و از مسیر منطق و عقلانیت خارج شوید وحشت دارید. ولی نیازی نیست خودتان را زیاد نگران این چیزها کنید؛ با خیال راحت از تعطیلات آخر هفته پیش رو خود لذت ببرید. طی روزهای آینده دوباره به حالت عادیتان باز خواهید گشت. اگر در جستجوی عشق هستید در جمع های جدید شرکت کنید و با افراد جدید آشنا شوید. افکارتان را با جسارت و اعتماد به نفس بیان کنید تا به طور طبیعی فردی که برایتان مناسب است را به خود جذب کنید.

 

 فال متولدین بهمن

اگر چه شما فردی پر شور و نشاط هستید اما امروز کمی احساس کسالت می کنید. به نظرتان دیگران نیز جذابیت خود را از دست داده اند و حرف هایشان هیچ گیرایی برای شما ندارد. اما نگذارید این احساس ادامه یابد. به زودی آفتاب زندگی شما دوباره طلوع خواهد کرد. امروز خیلی از خودتان راضی نیستید و خودتان و کارهایتان را زیر سوال می برید و کمی عصبانی هستید. ولی اگر این افکار و احساساتتان را از دیگران مخفی کنید ممکن است باعث شوید که آنها فکر کنند از آنها فاصله گرفته اید و با آنها مشکلی دارید، در حالی که نمی دانند رفتارتان ناشی از درگیری شما با خودتان است. با این حال حتی اگر آنها از شما بپرسند که چه مشکلی دارید هم دلتان نمی خواهد در مورد این موضوع با کسی حرف بزنید. بهترین کاری که از دستتان برمی آید این است که با پرت کردن حواس خودتان این حالت را پشت سر بگذارید. حواستان را روی برآورده کردن نیازهای کسانی که دوست دارید متمرکز کنید و با آنها همراه شوید تا ابرهای سیاه از آسمان دلتان عبور کنند.

 فال روزانه متولدین اسفند

اجازه ندهید مشکلات موجود شما را نگران کنند، شما ماهی آبهای پر جوش و خروش هستید و با ناملایمات کوچک از پا در نخواهید آمد و خوب می دانید چطور باید شنا کنید و مناطق امن کجاها هستند. خوشبختانه وضعیت موجود در ستاره ها باعث شده است حتی اگر کمی هیجان زده و نگران باشید هم مثبت نگری شما بیشتر شود. خوشبختانه اگر هر کاری را در زمان درست خود انجام دهید و بیش از حد عجله نکنید احتمال موفقیتتان بسیار بالا خواهد بود. موضوعی ذهن تان را درگیر کرده اما هیچ راه حلی برای آن ندارید، بهتر است غرور را کنار بگذارید و از دیگران مشورت بگیرید. هر چه بیشتر از درد و دل هایتان بگویید، کمک های بیشتری را دریافت خواهید کرد. در انتهای روز خبری از راه دور به گوش تان می رسد که خوشحال تان خواهد کرد. در خانه نمانید و همراه با عشقتان بیرون بروید، اگر تازه با هم آشنا شده اید این فرصت خوبی برای بدست آوردن شناخت بیشتر نسبت به طرف مقابلتان خواهد بود. با اعتماد به نفس و با صدای بلند راجع به خواسته هایتان حرف بزنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد