فال روزانه – سه شنبه 19 فروردین

فال روزانه 19 فروردین : دوست عزیز فالوده ای که 19 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

روز تولدتان را در کنار بهترین دوستانتان خواهید گذراند و چه چیزی بهتر از این؟ شاید نتوانید در این روز خاص در کنار کسی که دوست دارید یا شریک زندگیتان باشید، ولی بی شک از همراهی دوستانتان لذت خواهید برد. جشن تولدهای بزرگ و بودن در مرکز توجه از آن چیزهایی نیست که آرزویش را داشته باشید، همین که وقتتان را در کنار دوستانتان و با انجام کارهایی که دوست دارید بگذرانید برای شما خیلی لذت بخش تر خواهد بود. امسال در زمینه حرفه ای برای ایجاد تغییرات اساسی به تنهایی عمل نکنید و حتما با افراد متخصص و مورد اطمینان مشورت کنید تا بعدا پشیمان نشده و به مشکلات جدی برنخورید. همه ما دوست داریم به آرزوهای دور و درازمان برسیم، ولی خیلی خوب می دانید که این اتفاق یک شبه نخواهد افتاد، پس با برنامه ریزی و حساب شده پیش بروید و به دنبال راه های میان بر و یا غیر قانونی نروید. اگر از رابطه زناشویی خود رضایت ندارید با خودتان قرار بگذارید امسال تمام تلاشتان را برای بهتر کردن اوضاع بکنید و مطمئن باشید به نتیجه خواهید رسید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز آنقدر به ادراک و احساسات خود اطمینان دارید که ممکن است فکر کنید هیچ نیازی به مشورت کردن با دیگران ندارید. متاسفانه با وجود این که از ریسک موجود در کارهایی که می خواهید بکنید خبر دارید هم احتمال دارد کله شقی کرده و آنها را انجام دهید. به جای این که خود رای باشید و بر اساس حدس و گمان های خودتان که امکان دارد اشتباه هم باشند پیش بروید، به حرف دیگران هم گوش کنید و به شنیده هایتان فکر کنید، شاید حق با آنها باشد. دریافت بازخورد از فرد مورد اطمینانتان می تواند به شما کمک کند در رفتارتان تغییرات مثبتی ایجاد کنید. داشتن ذهنی باز دریچه رسیدن به پیشرفت و رشد فردی است.

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز صبح خانه را با رازی که در دلتان دارید ترک می کنید، ولی به احتمال زیاد این راز را برای مدت زیادی پیش خودتان نگه نخواهید داشت. شاید فکر کنید که همکارانتان کاملا قابل اعتماد هستند، ولی پیش از باز کردن سفره دلتان پیش آنها به عواقبی که برملا کردن این راز پیش آنها می تواند برایتان داشته باشد خوب فکر کنید و حد و مرزهایی برای آنچه با آنها در میان می گذارید مشخص کرده و از آن فراتر نروید. امروز بیش از آنچه در دنیای اطرافتان در جریان است، به دنیای درونتان علاقه مند هستید و دلتان می خواهد کمی با خودتان خلوت کنید. با این حال وقت گذراندن با کسی که دوست دارید می تواند حال شما را بهتر کرده و شما را به آرامش برساند.

 فال امروز متولدین خرداد

امروز وقت گذراندن با دوستانتان ایده خیلی خوبی به نظر می رسد، ولی این را هم باید در نظر داشته باشید که نمی توانید برای خوشگذرانی بی خیال تعهدات و وظایفی شوید که دارید. اگر به کارهایتان اولوت بدهید و به موقع آنها را انجام دهید خواهید توانست از باقی مانده ساعات زورتان همان طوری که خودتان دلتان می خواهد استفاده کرده و لذت ببرید. در پیش گرفتن ساده ترین راه ممکن و میانبر زدن به اندازه ای که انتظار دارید برای شما مفید نخواهد بود. اگر وظایفتان را به درستی انجام دهید، هنگامی که خودتان را در آینه می بینید حس بهتری نسبت به خودتان خواهید داشت و به خودتان افتخار خواهید کرد.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

در حال حاضر کنترل این همه افکار و ایده هایی که در زمینه حرفه ای در سرتان دارید اصلا کار راحتی نیست. ولی این که بخوهید زیر و بم کار را به همه یاد بدهید و تمام جزئیات برنامه هایتان را با آنها در میان بگذارید نیز اصلا ایده خوبی نیست. شما می توانید راجع به زندگی، اهداف و برنامه هایتان صحبت کنید، ولی لزومی ندارد که دیگران را در جریان همه چیز قرار دهید. لزومی ندارد به آنها دروغ بگویید یا گمراهشان کنید، تنها کافی است همه چیز را نگویید. این کار شما هم در دیگران انتظارهای غیر منطقی به وجود می آورد و هم اگر افراد اشتباهی در اطرافتان باشند ممکن است از افکار و ایده هایتان سوء استفاده کنند.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز سلطان جنگل غرشی بلندتر و خشمگین تر از همیشه دارد. از لحاظ احساسی امروز چندان باب میلتان نیست و این موضع روی اخلاقتان تاثیر گذاشته است. با این همه هیچ نیازی نیست که خودتان را نگران چیزهایی کنید که قرار است اتفاق بیفتند. شما که هنوز همه اطلاعات لازم را در دست ندارید، پس کمی صبر کنید، شاید همه چیز به نفع شما تمام شود. زیاد برای رسیدن به جواب مورد نظرتان تقلا نکنید، همه چیز به وقتش روبراه خواهد شد. یکی از همکارانتان امروز به طور خیلی ناگهانی ممکن است کارش را برای همیشه رها کند و این موضوع باعث نگرانی شما خواهد شد. سعی کنید هر طور که شده دلیل این کار او را بفهمید تا خیالتان راحت شود.

 فال امروز متولدین شهریور

حالا دیگر وقت آن رسیده است که به موضوعات مهمی که این چند وقت بخاطر کارهای دیگری که برای انجام دادن داشتید کنار گذاشته شده بودند رسیدگی کنید. حتی اگر نتوانید جواب هایی که انتظار دارید را برای مشکلاتتان پیدا کنید، حرف زدن راجع به آنها و پرداختن به این مسائل می تواند برای شما بسیار ارزشمند باشد و جهت تازه ای به برنامه ها و کارها و حتی افکار و عقایدتان بدهد. یکی از دوستان قدیمی و یا فامیل های دور که مدت هاست از آنها بیخبر هستید ممکن است با شما تماس بگیرد، ولی شاید به علت مشغله زیاد نتوانید در لحظه تماس پاسخگوی آنها باید. با این حال یادتان باشد هرگاه آزاد شدید حتما با آنها تماس بگیرید و جویای احوالشان شوید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

شما در حال حاضر در برقراری ارتباط با اطرافیانتان از قدرتی جادویی برخوردار هستید و می توانید با خوشحالی و رضایت قلبی به نیازهای آنها توجه و رسیدگی کنید. با این حال باید مواظب باشید که زیاده روی نکنید و نیازها و خواسته های خودتان را نادیده نگرفته و به انتظارات غیر منطقی بعضی ها نیز توجه نکنید. همیشه و همیشه این را به یاد داشته باشید که برای رسیدگی به نیازهای دیگران باید اول نیازهای خودتان را برآورده کنید تا روحتان برای این کار آماده باشد. به رویاهای شب گذشته تان توجه کنید، شاید در ابتدا به نظرتان تنها خوابی آشفته باشد، ولی اگر خوب دقت کنید خواهید دید که برای شما پیامی در مورد آنچه در اطرافتان می گذرد به همراه دارد.

 فال روزانه متولدین آبان

اگر به تازگی تلاشتان برای ایجاد تغییر در رژیم غذایی یا برنامه ورزشیتان با شکست مواجه شده و طبق انتظاراتتان پیش نرفته است، اکنون زمان بسیار مناسبی است برای این که یک بار دیگر شانس خودتان را امتحان کنید. شاید وسوسه شوید این کار را به روش کاملا تازه ای انجام دهید، ولی در هر حالت هدف اصلیتان را فراموش نکنید و تمرکزتان را روی آن بگذارید و از هر چیز دیگری که حواستان را از هدفتان منحرف می کند خودداری کنید. این را بخاطر داشته باشید که برداشتن قدم های کوتاه با اثرات پایدار خیلی بهتر از قدم های بزرگی است که به هدف نمی رسند و یا اثرشان زود از بین می رود. هر پروانه ای که می خواهد پرواز کند ابتدا باید بال در بیاورد.

 فال متولدین آذر

حتی اگر خیلی اهل درس و مطالعه باشید هم، امروز برای شما اصلا روز خوبی برای درس خواندن نیست. نه این که توانایی های شما با مشکلی مواجه شده باشند، فقط حواستان کمی پرت شده است. نگران نباشید، این وضعیت تا فردا برطرف خواهد شد و می توانید به برنامه قبلیتان برگردید و کوتاهی امروز خود را جبران کنید. سعی نکنید قدرت تخیل و خلاقیت خودتان را محدود کنید و به جای سرکوب کردن نبوغتان به آن پر و بال و اجازه رشد بدهید. احساسات خود را از کسی که دوست دارید مخفی نکنید و او را از برنامه هایی که برای آینده مشترکتان دارید آگاه کنید. مطمئن باشید بازخورد خوبی از طرف مقابلتان دریافت خواهید کرد.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

اگر این روزها در خانه با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده اید، همه چیز امروز تا حدود زیادی بهبود پیدا خواهد کرد. خوشبختانه درگیری های کاری باعث می شوند که نگرانی های شخصیتان و فشارهای ناشی از آنها را برای مدتی کوتاه هم که شده فراموش کنید. ولی در هر صورت این مشکلات خانوادگی همچنان در انتظار شما هستند و هر وقت که توانستید باید به آنها رسیدگی کنید. احتیاط را کنار گذاشته و هر کاری که از دستتان برمی آید را انجام دهید، تلاش هایی که می کنید بی شک از دید اطرافیانتان مخفی نخواهند ماند. ممکن است اخبار ناخوشایندی در مورد یکی از دوستانتان به گوشتان برسد که به احتمال زیاد چیزی فراتر از غیبت و شایعه نیستند، برای اطمینان با خود او تماس بگیرید و ببینید چه خبر است.

 فال متولدین بهمن

امروز زندگیتان پر از اتفاقات مختلف است و کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و افراد زیاد هستند که باید آنها را ببینید. انجام تمام این کارهای جدی و وقت گیر می تواند برای شما دشوار باشد. این که ندانید چه اتفاقی در نهایت خواهد افتاد و نتیجه چه خواهد بود چندان مهم نیست. شما تنها دست به کار شوید و هر آنچه از دستتان بر می آید را انجام بدهید، شانس و اقبال هم شاید کمی دیرتر از آنچه انتظارش را دارید، ولی در نهایت به سراغتان خواهد آمد. ممکن است که یک فرصت کاری با درآمد بیشتر برایتان ایجاد شود که با ساعت های کاری طولانی همراه است، خانواده تان از این موضوع چندان خوشحال نخواهند شد ولی با حرف زدن خواهید توانست آنها را قانع کنید.

 فال روزانه متولدین اسفند

به نظر دیگران این طور می رسد که شما در حال حاضر از اعتماد به نفس بالایی برخوردار هستید، ولی حقیقت این است که خودتان نسبت به موقعیت خود کمی احساس تردید و عدم اطمینان دارید. اگر بخواهید الکی ادای آدم های خوش بین و مطمئن را دربیاورید تنها اوضاع را بدتر خواهید کرد، پس بهتر است که صداقت داشته باشید و حس واقعیتان را بیان کرده و به اطرافیانتان نشان دهید که دارید زمان نسبتا سختی را پشت سر می گذارید. یکی از دوستان و یا اعضای خانواده تان بعد از مدت ها بیخبر به دیدنتان خواهد آمد. شاید این کار او برخی برنامه هایتان را بهم بزند، ولی در نهایت در کنار هم ساعات خوشی را خواهید گذراند.

 

 

فال روزانه 19 فروردین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد