فال روزانه – دوشنبه 20 مرداد

فال روزانه 20 مرداد : دوست عزیز فالوده ای که 20 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی با اصالت، مدیر و مدبر، با اراده، با وقار و بسیار حساس هستید. دوستان و اعضای خانواده‌تان از اینکه شما را در زندگی خود دارند بسیار خوشحال هستند و به شما افتخار می کنند، با این همه شما گاهی سلطه جو و زورگو می شوید و این اصلا خوب نیست! امسال باید سعی کنید عادت ولخرجی را کنار گذاشته و پول‌هایتان را با دقت و برنامه ریزی بیشتری خرج کنید. امسال دوره‌ی بسیار خوبی در زندگی شما آغاز خواهد شد که با موفقیت های بسیار در زمینه های مختلف همراه خواهد بود، با این حال باید مواظب باشید که تا جای ممکن از بحث و درگیری با دیگران، به ویژه آنهایی که دوستشان دارید، خودداری کنید. شما در تمام طول سال دوست های جدیدی پیدا خواهید کرد که بعضی از آنها در رسیدن شما به منافع مادی نقش مهمی خواهند داشت. شما امسال در سرمایه گذاری دقت و توجه فوق‌العاده ای خواهید داشت و بهترین انتخاب های ممکن را انجام خواهید داد، تا حدی که شاید حتی دیگران هم از شما بخواهند که به آنها برای سرمایه گذاری در زمینه های سودآور کمک کنید. از طریق فروش و یا اجاره‌ی املاکتان سود زیادی را به دست خواهید آورد. سعی کنید از اوایل سال تا جای ممکن پول‌هایتان را پس انداز کنید تا برای مخارج غیر مترقبه ای که اواخر سال برایتان پیش خواهند آمد آمادگی لازم را داشته باشید. آنهایی که هنوز مجد هستند امسال حتی اگر شخص مورد علاقه شان را پیدا کنند هم شانس زیادی برای ازدواج نخواهند داشت. اگر فرزندی دارید امسال با دیدن موفقیت های او احساس غرور خواهید کرد. ماه های شهریور و بهمن بهترین و مهم‌ترین ماه های سال خواهند بود.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز شما می توانید خیلی خوب و راحت در مورد احساساتی که اغلب حرف زدن در مورد آنها کار دشواری است صحبت کنید. خوشبختانه وقتی شما در چنین وضعیتی قرار می گیرید تا زمانی که به هدفتان نرسیده و طرف مقابلتان را قانع نکرده‌اید دست از بیان احساسات و افکار خود بر نخواهید داشت. با این حال باید به این نکته هم توجه داشته باشید که به گفته های طرف مقابلتان هم گوش کنید و اگر انتقاد درستی از شما می شود آن را بپذیرید. مجردهایی که در جست و جوی عشق هستند در هفته های آینده باید وقت بیشتری را همراه با دوستان خود بگذرانند، آنها بیشترین کمک را در یافتن عشقتان می توانند به شما بکنند.

 فال روز متولدین اردیبهشت

واکنش یکی از اطرافیانتان به کارهایی که شما امروز انجام می دهید ممکن است از نظر شما یک حمله مغرضانه باشد؛ ولی به احتمال زیاد اصل ماجرا این است که شما باید سعی کنید منطقی تر رفتار کرده و اگر انتقاد سازنده ای از شما می شود آن را بپذیرید. به جای این که هر چه گفته می شود را به خودتان بگیرید و جر و بحث به راه بیندازید کمی بیشتر فکر کنید و به عمق موضوع بپردازید. شما در ارتباط برقرار کردن با دیگران کمی وسواسی هستید، ولی وقتی طرف مقابلتان اعتماد شما را به خود جلب کند خیلی زود رفتارتان عوض می شود. به شما توصیه می شود آنقدر دیر علاقه خود را نشان ندهید که موقعیتتان را از دست بدهید.

 فال امروز متولدین خرداد

امروز در محل کارتان اوضاع کمی بهم ریخته است و احساس می کنید کنترل امور از دستتان خارج شده و نمی دانید چه باید بکنید، ولی یادتان باشد زیر سوال بردن خودتان شما را به جایی نخواهد رساند. کافی است اراده کنید تا  اوضاع را روبراه کرده و یک استراتژی کاربردی برای از میان برداشتن تنش های موجود پیدا کنید. چنین عملکردی باعث خواهد شد موقعیت شما در محل کارتان بهتر شود و اعتماد بیشتری نسبت به شما پیدا کنند. امروز دلتان هوس مهمانی و خوش گذرانی کرده است. با دوستان و نزدیکانتان ارتباط برقرار کنید و به دیدار آنها بروید. امشب تا دیر وقت بیدار بمانید و در کنار خانواده و دوستان بگو و بخند کنید و از زمانی که می گذرانید نهایت لذت را ببرید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

حساسیت شما به خواسته‌ها و نیازهای دیگران یک ویژگی بسیار ارزشمند است، ولی همین ویژگی امروز می تواند منبع خشمی عمیق و ریشه دار در وجود شما باشد. با دیدن این همه مشکلی که در دنیای اطرافتان وجود دارد و سختی‌هایی که نزدیکانتان دارند تحمل می کنند ممکن است کنترل خشم و احساسات خود را کمی از دست بدهید. به جای این که با این افکار قلب خودتان را بیشتر و بیشتر به درد بیاورید از فرصت‌هایی که برای بهتر کردن دنیای اطرافتان دارید استفاده کنید. مهم نیست قدم‌هایی که برمی دارید کوچک هستند یا بزرگ، آنچه اهمیت دارد این است که فراموش نکنیم همه ما نسبت به جهان اطرافمان مسئول هستیم.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

به نظر می رسد که امروز نظر شما با همه فرق می کند، ولی خودتان ته قلبتان می دانید که حق با شماست! متاسفانه طرف مقابلتان هم آنقدر از موضعی که گرفته مطمئن است که به نظر می رسد دیگر جایی برای پیدا کردن یک راه حل مشترک باقی نمی ماند. با این حال اگر سعی کنید ریشه این اختلاف نظر را پیدا کنید هر چقدر هم که مشکلتان در نگاه اول بزرگ به نظر برسد قابل حل خواهد بود. بعضی چیزها آنقدر سریع دارند پیش می روند که درک آنها برایتان سخت است؛ اگر در رابطه با مسائل عاطفی و عشقی حس کردید که انگار همه چیز را روی دور تند گذاشته‌اند تعجب زده نشوید. احساسات خود را بپذیرید و خیلی روی جزئیات زوم نکنید و به تجزیه و تحلیل آنها نپردازید.

 

 فال امروز متولدین شهریور

انگار صد نفر در سر شما جمع شده‌اند و دارند با هم بحث می کنند و هر کدام هم می خواهد حرف خودش را به کرسی بنشاند. انتخاب این که به حرف کدام یک از این صداهایی که در مغزتان پیچیده‌اند گوش کنید کار بسیار دشواری به نظر می رسد. سعی نکنید جوری رفتار کنید که انگار برای همه چیز برنامه ریزی کرده‌اید و برای هر موقعیتی که پیش می آید از قبل راه حلی آماده کرده‌اید. هیچ کدام از ما کامل نیستیم، پس خطاهایتان را بپذیرید. چند روز اخیر فعالیت های اجتماعی زیادی داشته‌اید و کمی خسته شده‌اید. امروز بعد از تمام شدن کارتان به سکوت امن خانه پناه ببرید و کمی با خودتان خلوت کرده و استراحت کنید.

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز ارزش‌هایی که برای شما و دوستانتان اولویت دارند با یکدیگر در تضاد هستند و حتی ممکن است این اختلاف نظر تا مرز مشاجره لفظی پیش برود. شما می دانید چه می خواهید، خواسته خودتان را به زبان می آورید و انتظار دارید که طرف مقابلتان شما را درک کند. با این حال اگر کمی انعطاف پذیری از خودتان نشان داده و حاضر به درک احساسات طرف مقالتان هم باشید می توانید این نزاع را به یک صحبت خوشایند تبدیل کنید که باعث نزدیکی بیشتر شما هم می شود. به نظر می رسد این اواخر کمی نسبت به عشقتان بی توجهی کرده‌اید. به او بگویید چقدر دوستش دارید، همه ما گاهی در گیر و دار زندگی دچار روزمرگی می شویم و عشقمان را فراموش می کنیم.

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز واکنش عاطفی شما بسیار سریع و قوی است، با این حال باید لحظه به لحظه برای این که به رسمیت شناخته شوید تلاش کنید. به نظر می رسد اوضاع کمی پیچیده تر از آنچه انتظار داشته‌اید هستند و دیگران از این که بتوانید توانایی های فعلی خودتان را تا پایان راه حفظ کنید مطمئن نیستند. با این حال خوشبختانه شما قدرت این را دارید که خودان را به آنها ثابت کنید و اطلاعات لازم برای اثبات کفایت خودتان را در اختیار آنها قرار دهید. اگر از حس درونی خود به درستی و عاقلانه استفاده کنید می تواند هدیه بزرگی برای شما باشد. فقط حواستان باشید ابروهایتان بهم گره نخورند! اطمینان داشته باشید که وقتی به جای اخم کردن لبخند بزنید همه چیز روبراه خواهد شد.

 

 فال متولدین آذر

امروز شما ترجیح می دهید که احساسات خود را مخفی کنید تا با فعالیت های حرفه ای شما تداخل نداشته باشند و اثر منفی روی عملکردتان نگذارند. با این حال هر چقدر هم فکرتان باز باشد و حتی اگر در حرف زدن و برقراری ارتباط نهایت دقت را داشته باشید، باز هم تلاش برای بروز احساسات مخفی شده‌تان اولین قدم برای برقراری یک ارتباط موثر با دیگران است. از کاه کوه نسازید و هر مشکل کوچکی را برای خودتان بزرگ نکنید.بالاخره هر راهی کمی فراز و نشیب دارد. امروز شما انرژی ویژه ای برای برقرار کردن رابطه های تازه دارید و حتی ممکن است از طریق همین آشنایی‌ها و به طور کاملا اتفاقی شریک زندگی‌تان را بیابید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

امروز ممکن است احساس کنید که نزدیکانتان شما را به درستی درک نمی کنند، ولی خودتان خیلی خوب می دانید که چه می خواهید و به همین دلیل هم می توانید با تلاش هدفمند و برنامه ریزی شده در یک بازه زمانی نسبتا کوتاه نتایجی قابل توجه به دست بیاورید. شما حتی می توانید با انگیزه ای که دارید و قدرتی که در کلامتان نهفته است دوستان و همکارانتان را نیز تشویق کنید و به آنها انگیزه بدهید. این انرژی مثبتی که به اطرافیانتان انتقال می دهید چند برابر شده و در نهایت به خودتان باز خواهد گشت. خواسته‌هایتان را از کسی که دوست دارید مخفی نکنید، در یک رابطه زمانی نیازهای شما برآورده می شوند که با جزئیات در مورد آنها صحبت کنید.

 فال متولدین بهمن

امروز با وجود این که خودتان هم دلتان می خواهد احساسات و مسائل شخصیتان را در خانه جا گذاشته و با خیالی راحت به محل کارتان بروید، برای شما هیچ راه فراری از آنها وجود ندارد. کمی شجاع باشید و مقاومت را کنار گذاشته و اگر کسی در میان همکارانتان هست که مورد اعتماد شماست کمی با او صحبت کنید. یک مکالمه خوب با یک فرد درست همیشه ارزشمند است. عشق دارد به سراغتان می آید و نسبت به همیشه شور و هیجان بیشتری خواهید داشت. مواظب باشید که نسبت به کسی که شما را به خود جذب کرده است بیش از حد هیجان زده نشوید و نگرش غیر منطقی نسبت به او و احساستان نداشته باشید.

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز آنقدر سر همه به کارهای خودشان گرم است و در مورد همه چیز منطقی فکر می کنند و تصمیم می گیرند که احساس می کنید همه با شما غریبه هستند و احساسات قوی و شدیدی که در وجود خود دارید بین شما و نزدیکانتان فاصله ایجاد کرده است. با این حال اگر بتوانید با فکر کردن راهی بهتر برای بروز احساسات خود پیدا کنید تا حدود زیادی موفق خواهید بود آنها را با کلام خود تحت تأثیر قرار دهید. اگر کارها طبق خواسته شما نمی روند و اوضاع باب میلتان نیست افسرده نشوید و غصه نخورید. اگر می خواهید دنیا به کامتان باشد این شما هستید که باید نگرشتان را عوض کنید. اطمینان داشته باشید که وقتی به جای اخم کردن لبخند بزنید همه چیز روبراه خواهد شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد