فال روزانه – دوشنبه 18 فروردین

فال روزانه 18 فروردین

 

فال روزانه 18 فروردین : دوست عزیز فالوده ای که 18 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

به نظر می رسد درست در روز تولدتان و یا روزهای بعد از آن تغییراتی جدی در زندگی تان دارند ایجاد می شوند. این که اتفاقاتی که دارند می افتند نزدیک به تولدتان هستند باعث می شود اهمیت ویژه ای برای شما پیدا کنند. اتفاق های غیر منتظره ای در پیش هستند که برای آنها و تغییراتی که در زندگی تان به وجود می آورند باید سپاسگزار باشید. شاید برایتان سخت باشد که بفهمید چطور باید از این تغییرات به نفع خود استفاده کنید، ولی حتی اگر الان متوجه نباشید که به چه دردی می توانند بخورند، تا اواخر تیر ماه اهمیت آنها را درک خواهید کرد و خواهید توانست خودتان را با آنها تطبیق دهید. به خودتان یادآوری کنید که لازم نیست همیشه در آن چارچوب تکراری همیشگی باقی بمانید و به خودتان بگویید که می توانید امسال قدم هایی بزرگ بردارید که تا کنون هیچ گاه جسارت عمل به آنها را نداشته اید. اگر چشم هایتان را خوب باز کرده و در انتخاب هایتان همزمان قلب و عقلتان را در نظر بگیرید سالی سرشار از عشق خواهید داشت.

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز دچار دوگانگی هایی شده اید که شاید کنار آمدن با آنها برایتان دشوار باشد، از طرفی کارها و برنامه های روزانه تان به نظر خیلی دارند خوب پیش می روند، ولی از طرفی دیگر هم احساس می کنید که باید برای تعهدات و اعتقادات خودتان نیز وقت گذاشته و به آنها نیز رسیدگی کنید. اگر همین قدر که حرف می زنید به حرف های دیگران هم گوش بدهید خواهید دید که آنها هم چیزهایی برای یاد دادن به شما دارند و ممکن است حرف های با ارزشی بزنند؛ به عبارت دیگر شما تنها مغز متفکر این دنیا نیستید. آیا باید در رابطه عاطفی خود تغییراتی ایجاد کنید؟ آیا تلاش هایی که در این رابطه می کنید بی نتیجه مانده اند؟ چرا در این مورد با کسی که دوست دارید صحبت نمی کنید تا با هم به ریشه مشکلاتتان پی برده و برای از بین بردن آنها تلاش کنید؟

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز سرتان آنقدر در محل کارتان شلوغ است که تقریبا غیر ممکن است بتوانید با برنامه ای مرتب کارهایتان را بهم انجام دهید و همه کارها در هم و برهم شده اند. همکارانتان بطور مستقیم یا غیر مستقیم از شما می خواهند کارهایی را برای آنها انجام دهید و به این صورت باری اضافه تر به دوشتان می خواهند بگذارند. اولویت را به کارهای خودتان بدهید، امروز آخرین روز کاری این هفته است و به پایان رسیدن کارهای خودتان اهمیت بیشتری دارد. در بیان کردن احساسات واقعی قلبی تان مردد هستید و می ترسید که این کار باعث شود کنترل امور از دستتان خارج شود، ولی این را هم یادتان باشد که این رفتار شما حس اعتماد را در طرف مقابل تان از بین خواهد برد.

 فال امروز متولدین خرداد

آنقدر سرتان شلوغ است و کارهای زیادی برای انجام دادن دارید که نگران هستید مبادا اگر به کارهای مورد علاقه تان برسید نتوانید وظایفی که در انتظارتان هستند را به انجام برسانید و می ترسید دنبال کردن علایقتان چندان نتیجه بخش نباشد. در دست گرفتن کنترل امور زندگیتان کاری بسیار قابل تقدیر می تواند باشد، ولی امروز رسیدن به این هدف به احتمال زیاد میسر نخواهد شد. البته این بدان معنا نیست که شما در عملکرد خود اشتباه کرده اید، گاهی تأثیر عوامل بیرونی غیر قابل کنترل است. احساساتتان در حال حاضر آنقدر پیچیده هستند که ترجیح می دهید اصلا به آنها نپردازید، ولی اشتباه نکنید، فرار کردن هیچ گاه راه حل خوبی نیست.

 فال روزانه متولدین تیر

پذیرفتن برخی مسئولیت های اضافه می تواند تعهد و مسئولیت پذیری تان را در محل کار نشان دهد، ولی شما ترجیح می دهید وقت آزادتان را برای مسائل شخصی خود صرف کنید. اگر دوست ندارید به خودتان فشار وارد کنید و برای بهتر کردن اوضاع در محل کارتان زندگی خصوصیتان را در حالی که نیازمند توجه شما است قربانی کنید هیچ اشکالی ندارد، اطرافیانتان باید این خواسته منطقی تان را درک کنند و به آن احترام بگذارند، این حق طبیعی شماست. برای پیدا کردن جواب علامت سوال هایی که بالای سرتان قرار گرفته اند و باعث نگرانی تان شده اند به درون خود مراجعه کنید، در حال حاضر بهترین جواب ها را از این طریق به دست خواهید آورد.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

خوشرفتاری با خودتان یک چیز است و خودشیفتگی و خودخواهی چیزی دیگر است. متاسفانه در حال حاضر تحت تاثیر تعصبات خود ممکن است حقیقت را نادیده بگیرید و بخش بزرگی از واقعیت را نبینید. برای خودتان و افکارتان ارزش قائل شوید، ولی نگذارید این احترام گذاشتن به خودتان باعث شود نسبت به دیگران و افکارشان بی احترامی کنید. بد نیست به حرف های دیگران هم گوش کنید، شاید الان حق با آنها باشد. می خواهید سعی کنید از جنبه احساسی رابطه عاطفی خود کم کرده و کمی منطقی تر به آن نگاه کنید. این کار لزوما به معنی سرد شدن رابطه عاطفی نیست و می تواند در استحکام آن نقشی موثر داشته باشد.

 فال امروز متولدین شهریور

امروز ایده ها و افکار خوب دیگران را تحسین می کنید و طرز تفکر آنها به نظرتان بسیار ارزشمند می آید، ولی این لزوما بدیم معنا نیست که در افکار خودتان چنین ارزشی وجود ندارد. نسبت به افکار و نگرش های دیگران با ذهن باز برخورد کنید ولی باورها و اعتقادات خود را نیز در نظر داشته باشید. در هیچ نوع شرط بندی و بازی های شانسی شرکت نکنید یا هر کار دیگری که ریسک باختن در آن وجود دارد را انجام ندهید، زیرا در حال حاضر شانس در این مورد با شما یار نیست. در مورد رابطه عاطفی تان نیز امروز روز خوبی برای تصمیم گیری در مورد آینده این رابطه نیست. این کار را برای روز دیگری بگذارید و امشب را همراه با کسی که دوست دارید به تفریح و خوشگذرانی بپردازید.

 فال روزانه  متولدین مهر

شما خیلی زود و راحت با دیگران ارتباط برقرار می کنید، ولی بیشتر وقت ها این دوستی در وضعیت سطحی باقی مانده و زود فراموش می شود. با این کار تجربیاتی ارزشمند را دارید از خودتان دریغ می کنید. نشان دادن احساستان در کارها و رفتارتان در حال حاضر برای شما اصلا کار ساده ای نیست و همین موضوع باعث می شود که چالش های موجود در رابطه عاطفی تان پیچیده تر شوند. این را در نظر داشته باشید که اگر بیش از اندازه به این احساسات متغیر اهمیت بدهید روی نگرش و طرز تفکر شما تاثیراتی منفی خواهند گذاشت. قبل از این که تصمیمات جدی بگیرید کمی صبر کنید، آنچه امروز یک فاجعه به نظرتان می آید فردا تنها مشکلی پیش افتاده خواهد بود.

 فال روزانه متولدین آبان

در حال حاضر از لحاظ عاطفی بسیار حساس شده اید و با وجود این که ظاهرتان چیزی نشان نمی دهد و به نظر دیگران آرام هستید، در درونتان طوفانی برپاست. به جای این که خودتان را با حرف ها و افکاری که دارند دیوانه تان می کنند آزار دهید رازتان را با کسی که به شما نزدیک است و به او اطمینان کامل دارید در میان بگذارید. نشان دادن ضعف ها و نگرانی هایتان برای شما اصلا خوب نیست و باعث وحشت شما می شود، ولی وقتی آنها را با فرد مورد اعتمادی در میان بگذارید تازه خواهید فهمید که چه تجربه خوبی می تواند باشد. امروز شاید بتوانید فرد مورد نظرتان را قانع کنید که در انجام کاری با شما همراه شود، ولی در نهایت اگر ببیند این مسیر دلخواهش نیست شما را در نیمه راه رها خواهد کرد.

 فال متولدین آذر

امروز حتی اگر تمام توان خود را بکار بگیرید هم نخواهید توانست برای همه نقش آچار فرانسه را ایفا کنید. درست است که دوست دارید مورد تشویق و تحسین دیگران قرار بگیرید، ولی نباید سر خودتان را زیادی شلوغ کنید و بگذارید این کارها مانع رسیدگی شما به مسئولیت ها و کارهای شخصیتان شوند. اگر دیدید که زیادی گرفتار شده اید خیلی زود خروج اضطراری را پیدا کرده و عقب نشینی کنید. شما همیشه می خواهید در رابطه عاطفی تان نقش فردی را داشته باشید که کنترل رابطه را در دست دارد، این کار چندان خوشایند نیست و رابطه تان را به سوی سرد شدن پیش برده و باعث از بین رفتن جذابیت شما برای طرف مقابل می شود.

 فال روز متولدین دی

امروز صحبت کردن راجع به جاه طلبی ها و اهدافتان با دوستان نزدیک سرگرمی لذت بخشی برایتان خواهد بود. با وجود این که احساساتتان در حال حاضر ثبات چندانی ندارند، ولی این حالت تأثیری روی جهت گیری های کلیتان نگذاشته و خیلی خوب می دانید در چه مسیری دارید پیش می روید و نقشه اصلیتان را بهم نریخته اید. امروز بهتر است برای اهداف بلند مدت برنامه ریزی نکنید، ولی می توانید در عالم رویا سناریوهای ایده آل گرایانه برای آینده تان بنویسید. در طول هفته به اندازه کافی سرتان شلوغ بوده است، حالا که آخر هفته دارد از راه می رسد دردسر اضافی برای خودتان نخرید و به کارهای شخصیتان رسیدگی کنید. عشقتان از شما انتظار دارد که حداقل آخر هفته تان را به او اختصاص بدهید و با او وقت بگذرانید.

 فال متولدین بهمن

امروز برنامه های فراوانی که در محل کارتان برای انجام دادن دارید و پیچیدگی کارها باعث دلهره و نگرانی شما شد اند. به اندازه کافی به این طرف و آن اید و طرف دویده امیدوار هستید که هر چه زودتر اوضاع به وضعیت عادی بازگردد. دلتان یک زندگی بی دغدغه و نگرانی مثل گذشته ها می خواهد، ولی برای فرا رسیدن این روزها باید کمی صبر کنید. اگر فکر می کنید تغییراتی باید در برنامه هایتان ایجاد کنید دست به کار شوید، ولی اهداف دراز مدت خود را تغییر ندهید. چرا به کسی که این همه به شما ابراز علاقه می کند یک فرصت نمی دهید؟ شاید این همان عشقی است که مدت ها در انتظارش بوده اید که حالا به سراغتان آمده است.

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز ذهنتان آنقدر از انواع و اقسام افکار مختلف پر است که نمی توانید تصمیم بگیرید کدام هایشان به دردبخور هستند و کدام یک از آنها بی فایده است. دوست دارید تمام روابط خود با دیگران را مورد بررسی قرار داده و با هر کسی که مشکلی دارید آن را حل کنید، ولی بد نیست اول به این فکر کنید که آیا این رابطه اصلا برای شما اهمیتی دارد و به ادامه آن نیاز هست؟ اتفاقاتی که دارند در اطرافتان می افتند را برای خودتان بزرگ نکنید و سعی نکنید جلوی آنها را بگیرید زیرا نتیجه دقیقا برعکس آنچه شما می خواهید خواهد شد. درست است که باید منتظر زمان مناسب بمانید، ولی این را یادتان باشد که دیر یا زود مجبور خواهید بود با احساسات خود مواجه شوید و نمی شود برای زمانی طولانی خودتان را نسبت به آنچه در جریان است بی تفاوت نشان دهید.

2 پاسخ به “فال روزانه – دوشنبه 18 فروردین”

  1. Xahra گفت:

    مرسیییی😍 فرداهم تولدمه🙂😁❤

  2. Roya گفت:

    آخه چرا این فالا اینقد ب واقعیت نزدیکن، خیلی خوبین لعنتیا😍😍💝

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد