فال روزانه – دوشنبه 17 آذر

فال روزانه 17 آذر دوست عزیز فالوده ای که 17 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

تغییرات بزرگی در راه دارید. شما وارد دوران رشد و پیشرفت زندگی خود شده‌اید، بالاخره تلاش‌هایتان نتیجه داد و شما می توانید از دست رنج هایتان استفاده کنید. از این پس سعی کنید وقت بیشتری را با دوستان و خانواده خود بگذرانید و به آنها نشان دهید که چقدر برای شما اهمیت دارند. ارتباط صمیمی با دیگران می تواند در روحیه شما تاثیر مثبتی بگذارد. در اولین فرصت کارها و پروژه های عقب مانده خود را به اتمام برسانید تا فضا برای کارهای جدید باز شود. ماه بهمن برایتان ماه پر مشغله ای خواهد بود زیرا کارهای جدیدی را آغاز می کنید و فرصت های تازه ای پیش پایتان قرار می گیرد. اگر چه شرایط با سرعت زیاد در حال تغییر است اما سعی کنید کنترل امور را به عهده بگیرید و با آرامش خاطر به سمت آینده حرکت کنید. با اعتماد به نفس بالا می توانید در هر راهی که قدم بر می دارید بهترین باشید. به ریشه های خود نگاهی بیندازید و ببینید از کجا به کجا رسیده‌اید. از کسانی که ریشه شما را کاشته‌اند و آن را پرورش داده‌اند سپاسگزار باشید. آیا برای این که نتیجه تمام زحماتتان را ببینید آماده‌اید؟ امسال زمان برداشت ثمره زحماتتان فرا رسیده است. اکنون زمان آن فرا رسیده است که به دیگران نشان دهید که طی این مدت چه چیزهایی کسب کرده‌اید.فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

شاید نسبت به این که در مسیر درست قرار دارید یا خیر دچار تردید شده باشید و فکر کنید شاید باید راه جدیدی را در پیش گرفته و همه چیز را از صفر شروع کنید؛ با این حال امروز نمی‌توانید  هیچ گزینه دیگری را هم بپذیرید. به علاوه این چالش درونی، شما خیلی راحت و سریع نسبت به هر کسی که بخواهد حرفی بزند یا کاری مخالف میل شما بکند واکنش نشان دهید. خوشبختانه شرایط کیهانی رفتار شما را تعدیل کرده و کمک می کند در روابط اجتماعی خود آرامش بیشتری داشته باشید. امروز کمی انعطاف پذیری زندگیتان را بهتر خواهد کرد و حتی هفته‌هایی که پیش رو دارید را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد. نیازی نیست اینقدر روی برنامه های قبلیتان پافشاری کنید.

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز اهداف شما با احساسات لطیفتان در یک راستا نیستند و دلتان می خواهد این بحران درونی هرچه زودتر به پایان برسد. همین وضعیت باعث شده که خیلی سریع عصبی شوید. شما در حال حاضر به هیچ عنوان نمی توانید با افرادی که بخواهند سر راهتان قرار بگیرند کنار بیایید و ترجیح می دهید از دیگران فاصله بگیرید تا راحت تر باشید؛ اما بهترین راه برای رسیدن به آرامش کنار آمدن با دیگران و داشتن درک متقابل است. در حال حاضر فرصت مناسبی برای حل مشکلات عاطفیتان به وجود آمده است، اگر این کار را همین حالا انجام ندهید و با مشکلات پیش رویتان مواجه نشوید در زمانی که اصلا فکرش را نمی‌کنید و آمادگی اش را هم ندارید خودشان به سراغتان خواهند آمد.

 فال امروز متولدین خرداد

امروز اخلاقتان کمی تند شده است و منتظرید کسی کوچک ترین تمایلی به جر و بحث نشان دهد تا یک جنگ تمام عیار به راه بیندازید. با این حال به نفعتان است خودتان را از چنین چالش‌هایی دور نگه دارید. از طرفی هم بر سر یک دو راهی قرار گرفته‌اید و نمی‌دانید کدام راه را باید در پیش بگیرید. شما همه جوانب هر دو طرف را در نظر گرفته‌اید، اما نمی توانید تصمیم نهایی‌تان را گرفته و یکی را انتخاب کنید. شما متوجه هستید که برای رسیدن به هدف باید سریعا عکس‌العمل نشان دهید ولی دچار حیرت و سردرگمی شده و نمی‌دانید باید چه کار کنید. حرف زدن در مورد گزینه های مختلفی که دارید برای رسیدن به آن چه می خواهید کمکی به شما نخواهد کرد؛ باید دست به عمل بزنید.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز این فرصت را داری با خود خلوت کنید و در مورد برنامه های آینده حسابی نقشه بکشید. هیچ شتابی برای اجرایی کردن افکار خود نداشته باشید. از امروز تا چهار ماه دیگر وقت دارید یا یک تحول بزرگ در زندگی خود ایجاد کنید. به این فکر کنید که آیا لازم است از شغل کنونی خود بیرون بیایید! یا پروژه ای که در دست دارید را به فرد دیگری بسپارید. اگر خیال می کنید این درست ترین راه است، پیش از هر اقدامی برای شغل بهتر جست و جو کنید. ناامید نباشید و بدانید تغییر، مشکلات خاص خودش را دارد. همیشه نباید به خودتان فکر کنید. در رابطه دوطرفه، طرف مقابل را نیز در نظر داشته باشید. حواستان را کمی به او بدهید. باید میان مسایل کاری و زندگی شخصی تعادل برقرار کنید.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز تکه و کنایه های یکی از نزدیکانتان می تواند باعث عصبانیت شما شود و شما تا حدی احساس خشم و آشفتگی می کنید که حتی قادر نیستید پاسخ متقابلی بدهید و خودتان را تخلیه کنید. شما در ظاهر با اعتماد به نفس رفتار می کنید، اما از درون ممکن است نسبت به خودتان دچار تردید شده و حتی کمی بترسید. با این حال خوشبختانه شما قادر هستید که زیبایی و اصالت موجود در رفتار دیگران را ببینید، اگر هیچ انتظاری نداشته باشید و برای هر چیزی سپاسگزار باشید حالتان بسیار بهتر خواهد شد. شما برای نشان دادن توانایی خود برای انجام هر کاری آماده‌اید، ولی سعی نکنید برای تحت تأثیر قرار دادن دیگران تمام انرژی و توان خودتان را صرف کنید.

 

 فال امروز متولدین شهریور

امروز شما به استحکام زمین زیر پایتان شک دارید و با احتیاط بسیاری قدم بر می دارید. طوری به نظر می رسد که انگار یک حرکت اشتباه می تواند اشتباهاتی جبران ناپذیر را به همراه داشته باشد و باعث شود تمام روزتان را با احساس ندامت و ناراحتی بگذرانید. این درگیری ذهنی باعث می شود که حتی نسبت به کوچک ترین جزئیات هم حساسیتی بیش از حد پیدا کرده و خودتان را بخاطر این مسائل درگیر بحث های بیهوده کنید. وضعیت موجود برای همه با تنش و آشفتگی همراه است، اما همین نزدیکی ها می توانید جنبه مثبت اوضاع را هم ببینید. خوشبختانه ترکیب نقشه ای منطقی با مهارت‌هایی که دارید می تواند بهترین فرمول برای رسیدن به موفقیت باشد

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز یک جای کار ایراد دارد و همه طوری رفتار می کنند که انگار منتظرند کوچکترین مخالفتی با گفته ها و عقایدشان صورت بگیرد تا با خشونت تمام واکنش نشان دهند. شما همچنان تحت تأثیر احساسات خود قرار دارید، اما این مثبت اندیشی شما می تواند به سادگی و با رفتارهای اطرافیانتان از بین برود. بهر حال با کمی سیاست و دور اندیشی می توانید نه تنها صلح و آرامش درونیتان را حفظ کنید، بلکه اطرافیان را نیز تحت تأثیر آن قرار دهید. سعی کنید به جای بحث کردن با دیگران و حرف های بیهوده خودتان را با انجام کارها و وظایفتان مشغول کرده و با رفتار خود برای دیگران نیز به الگویی قابل احترام تبدیل شوید.

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز به زبان آوردن خواسته‌هایتان می تواند برای شما چالش بزرگی باشد. شرایط کیهانی موجود وضعیتی را به وجود آورده است که در آن هیچ چیز برای شما واضح و مشخص نیست و نمی دانید باید چه جهتی را در پیش بگیرید. به هر طرف که نگاه می کنید موجی از خشونت و حالت تهاجمی در اطرافیانتان می بینید و شاید با خودتان فکر کنید بهترین کار این است که از هر کسی که می خواهد بحث راه بیندازد فاصله بگیرید. با این حال شاید دوری کردن از بحث در مورد مسائل شخصی و پرداختن به موضوعات کلی که مخالفتی ایجاد نمی‌کنند بهترین گزینه باشد. در مورد چیزهایی صحبت کنید که نقاط مشترک شما و اطرافیانتان را در بر می گیرند.

 فال متولدین آذر

از هر جا که هستید بیرون بیایید. در ماه های گذشته دایم در سایه حرکت کرده‌اید و در مسایل عاشقانه اشتباهات بزرگی مرتکب شده‌اید. تغییر کنید. تغییر دهید. از امروز تا چهار ماه مهلت دارید تا زندگی شخصی و کاری خود را از این رو به آن رو کنید. فقط آهسته و پیوسته گام بردارید. اول تحقیق کنید و سپس برنامه ریزی. در آخر هم به تدریج تغییرات را آغاز کنید. باید از گوشه دنج و تنبلی بیرون بیایید. رابطه های تخریب شده را مرمت کنید و فاز فکری تان را تغییر دهید. امروز باید زندگی نویی را استارت بزنید. قدم‌هایتان را آهسته تر اما اهدافتان را بزرگ تر کنید. شاید تصور کنید انرژی لازم را ندارید. اما در اشتباه هستید. کائنات آینده ای عالی برای شما رقم زده که جز با تلاش خودتان میسر نمی‌شود.
فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

شما مجبور به تصمیم گیری هستید، اما هیچ چیز برایتان مشخص نیست و حتی در مورد کوچک ترین چیزها هم تردید دارید. این وضعیت فقط به شما محدود نمی شود و تقریبا همه امروز با چنین مشکلی مواجه هستند. شما فقط به اندکی زمان برای فکر کردن نیاز دارید، در غیر این صورت در مقابل کوچکترین مخالفتی هم واکنش های شدید نشان داده و ذهنتان را با افکار کاملا بی ربط پر خواهید کرد. خوشبختانه اگر خودتان بخواهید برایتان ممکن خواهد بود که یک قدم عقب تر رفته و نگاهی کلی و غیر جانبدارانه به وضعیت موجود بیندازید. داشتن نگرش صحیح غیر ممکن را برایتان ممکن خواهد کرد و تمامی راه ها را برایتان هموار خواهد ساخت.

 

 فال متولدین بهمن

افکارتان را پیش خودتان نگه دارید. وقتی می خواهید در مورد حال و احوال خود حرف بزنید سعی کنید حتما چند بار به آن فکر کنید. روشی خلاقانه برای توصیف استعدادهای خود کشف کنید. اگر در کارهای هنری دستی دارید، از امروز تا چند ماه آینده روزهای پر از خلاقیت در پیش خواهید داشت. افق دید خود را در زندگی توسعه دهید. برای کارهای ذهنی حتما برنامه ریزی زمانی داشته باشید تا هیچ ایده ای هدر نرود. لازم نیست در عشق زیاده روی کنید یا عجله ای داشته باشید. هیجانات عشقتان را زیاد کنید و از اعتراض های همیشگی دست بکشید. سبک زندگی شما همین است و نباید بیهوده خود را تحت فشار بگذارید. پس با عشقتان به اندازه وسع مالی قرار بگذارید و نگران چیزی هم نباشید.

 

 فال روزانه متولدین اسفند

فکر تغییر در سر دارید؟ این بسیار عالی است. هر ایده ای در سر دارید را بنویسید و برای آنها وقت بگذارید. در همه بخش های زندگی و کار باید تحولاتی ایجاد شوند. خوشبختانه بخت با شما یار است. فقط باید تنبلی و زود ناامید شدن را کنار بگذارید. هیچ عجله ای نیست. شما تا آخر سال جاری وقت دارید تا برنامه های ذهنی خود را عملی کنید. آهسته و پیوسته قدم بردارید تا در سال آینده با نیروی تازه سال خود را آغاز کنید. این توان را دارید که زندگی را همان طور که می خواهید برای خود بسازید. اگر به دنبال یار و رفیق هستید، در مکان‌هایی که با روحیه تان سازگاری بیشتری دارید دنبال فرد مناسب باشید. اگر هم در رابطه هستید، در مورد ایده‌هایی که برای تغییر در سر دارید با او حرف بزنید و نظر او را هم جویا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد