فال روزانه – جمعه 17 مرداد

فال روزانه 17 مرداد : دوست عزیز فالوده ای که 17 مرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی با مسئولیت، مهربان، خلاق، جذاب و شاد و سرزنده هستید که به خاطر استعدادهای بی نظیری که دارید در میان دوستان و اطرافیان خود از محبوبیت زیادی برخوردار هستید. اگر به لجبازی، خود بزرگ بینی و حسادتان غلبه کنید شخصیت فوق‌العاده ای خواهید داشت. امسال اگر به موقع به مشکلات جزئی که برایتان پیش می آیند رسیدگی کنید در تمام طول سال از سلامت مناسبی برخوردار خواهید بود. امسال برای شما فرصت های خوبی را برای بهبود بخشیدن به وضعیت مالی و افزایش درآمدتان را برای شما فراهم خواهد کرد و درآمدتان از سطح انتظارتان خیلی بیشتر خواهد بود، اما به خاطر ولخرجی‌هایتان و استانداردهای بالایی که برای سطح زندگی خود در نظر دارید نخواهید توانست پس انداز چندانی داشته باشید و شاید حتی کم هم بیاورید. امسال این موقعیت را برای شما به وجود خواهد آورد تا از شغل فعلی خود رضایت لازم را به دست بیاورید و پیشرفت های حرفه‌ای‌تان ثبات مورد نظرتان را در زندگی شما به وجود خواهد آورد. متاهل‌ها در تمام طول سال حمایت و همراهی همسرشان را در اختیار خواهند داشت. مجردها هم فرصت های خوبی برای ازدواج برایشان پیش خواهد آمد. آذر بهترین ماه برای شما خواهد بود.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

تغییرات پیش بینی نشده ممکن است شما را وادار کنند کمی برنامه اولیه‌تان را تغییر دهید. اشکالی ندارد اگر برخی کارهای غیر ضروری را از برنامه‌تان حذف کنید، ولی به بهانه کمبود وقت عمل کردن به وعده‌هایی که به دیگران داده‌اید را به تعویق نیندازید. با کمی منطق و برنامه ریزی مجدد می توانید زمانتان را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید تا هم وظایف اصلیتان را انجام دهید و هم مجبور نشوید بدقولی کنید. آیا به اندازه کافی همراه با کسی که دوست دارید وقت می گذرانید؟ با یکدیگر در مورد افکار و احساساتتان حرف می زنید؟ برای هم تعریف می کنید که روزتان را چگونه گذرانده‌اید؟ یادتان باشد بی توجهی قاتل هر رابطه ای می تواند باشد.

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز جنبه هنرمند وجود شما فعال شده است و انجام کارهایی مثل نوشتن گزارش فنی و یا کارهای حسابداری که به منطق و محاسبات پیچیده نیاز دارند برایتان کاری دشوار و همراه با چالش است. سعی کنید کارهایی مثل قدم زدن در طبیعت و گوش دادن به موسیقی انجام دهید که شما را از لحاظ روحی و معنوی تقویت می کنند. اگر خودتان اهل خلق آثار هنری هستید حتما این کار را در برنامه خود قرار دهید، اگر نه هم امروز روز خوبی برای شروع این کار می تواند باشد. امروز در زمینه روابط عاطفی می تواند برای شما روزی جادویی باشد. از قدرتی که در اختیار دارید استفاده کنید و سحر و جادوهای خود را به کار انداخته و با اعتماد به غریزه خود طرف مقابلتان را تحت تأثیر قرار دهید.

 فال امروز متولدین خرداد

امروز به نظرتان روزی فوق العاده برای این است که با خیال راحت یک جا لم بدهید و به ذهنتان اجازه دهید هر کجا که دلش می خواهد برود و از دغدغه های زندگی روزمره فرار کند. شما در عالم خیال و رویا به سر می برید و به همین دلیل هم بهتر است برنامه ریزی و شروع کارهایی که به منطق و استدلال نیاز دارند را در برنامه امروزتان قرار ندهید. ممکن است بین شما و اعضای خانواده تان برخی مشکلات و دلخوری های جزئی به وجود بیایند. به جای این که سعی کنید آنها را مجبور به پذیرفتن حرف ها و نظرات خود کنید بهتر است نسبت به آنها لطافت و مهربانی داشته باشید و از خودتان بخشش نشان دهید؛ این کار حس بسیار بهتری خواهد داشت.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

صبح‌ها معمولا برای شما بهترین وقت روز نیستند و تا جایی که برایتان مقدور باشد ترجیح می دهید بخوابید، ولی اتفاقاتی که صبح امروز می توانند بیفتند را به هیچ عنوان دست کم نگیرید؛ ذهن شما کاملا باز است و در این فرصتی که دست داده تقریبا برای هر مشکلی می‌توانید راه حلی پیدا کنید. پس صبح زود بیدار شده و از این موقعیت فوق‌العاده نهایت استفاده را ببرید. شاید با یکی از نزدیکانتان اختلاف نظر و بحث‌هایی داشته باشید، ولی اگر تسلیم خشم و تعصب نشوید با کمی فکر کردن به این موضوع خواهید دید که تمام این اختلاف‌ها از یک سوء تفاهم جزئی به وجود آمده‌اند که با کمی صحبت منطقی قابل حل است.

 

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز بالاخره آماده خواهید بود تا یکی از مسائل مادی خود که مدتهاست شما را تحت فشار قرار داده بوده را حل کنید و خواهید دید که این مشکل اصلا به آن پیچیدگی که شما فکر می کرده‌اید نبوده است. البته نباید اجازه دهید که راحت شدن خیالتان بابت این مسئله این توهم را در شما ایجاد کند که می توانید هر چقدر دلتان می خواهد ولخرجی کنید. به ویژه در مورد خریدن چیزهایی که قیمت بالایی دارند باید تمام مزایا و معایب آن را در نظر گرفته و تصمیم گیری نهایی در رابطه با خرید آن را به فردا موکول کنید. عقاید و افکار دیگران اکثر مواقع از جنس سنگ نیستند و قابل تغییر دادن هستند؛ نا امید نباشید، همه چیز می تواند در یک لحظه عوض شود.

 

 فال امروز متولدین شهریور

امروز همه چیز می تواند از وضعیتی کاملا مبهم تا فوق‌العاده تغییر کند و همین ممکن است باعث شود نتیجه گیری های اشتباهی داشته باشید. با وجود این که خیلی عاقلانه دارید با وضعیت موجود برخورد می کنید شرایط کیهانی به گونه ای است که نمی توانید اطلاعات غیر قابل اعتماد و مفید را به خوبی از یکدیگر تشخیص دهید. به جای این که خودتان را عصبی کنید و تحت فشار قرار دهید سعی کنید بدون گرفتن تصمیمات جدید کارهایی که از قبل شروع کرده بودید و روال انجام آنها از قبل مشخص است را ادامه دهید. امروز در زمینه روابط عاطفی بهتر است منطقی به احساسات خود نگاه کنید، شما آدمی نیستید که تحمل محدودیت را داشته باشید، حتی اگر عشقتان زندانبان شما باشد!

 

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز نمی دانید چکار باید بکنید و از کجا شروع کنید؛ دلتان می خواهد از زیر بار تمام این کارها و مسئولیت‌ها فرار کرده و به جایی بروید که هیچ کس را نبینید و از نظرها و قضاوت های دیگران دور باشید. با این حال، هرچند که آینده قطعی و مشخص نیست ولی دارد شما را به سوی خود فرا می خواند و نمی شود بیکار نشسته و دست روی دست بگذارید. اگر برایتان امکان پذیر است کمی برنامه امروزتان را سبک تر کنید و کارهای غیر ضروری را برای روز دیگری بگذارید، اما تعطیل کردن کار و زندگی‌تان، آن هم در روزهای اول هفته اصلا منطقی نیست. بعدازظهر بدون اضافه کار و سر موقع کارتان را تعطیل کرده و از یک غروب عاشقانه همراه با کسی که دوست دارید لذت ببرید.

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز مجبور خواهید شد رویاهایتان را در درجه دوم اهمیت قرار دهید تا بتوانید انرژی‌تان را روی دنیای اطرافتان متمرکز کنید. ممکن است برای یک تغییر جهت ناگهانی و یا دادن تعهدی مجدد تحت فشار قرار بگیرید ولی نباید بگذارید حساسیت بیش از حدی که نسبت به اطرافیانتان دارید روی عقل و منطق شما اثر گذاشته و مجبورتان کند طبق انتظارات آنها رفتار کنید. مهم نیست که دیگران چه می گویند، شما باید برای تصمیم گیری در مورد این که چه باید بکنید به صدای درونتان گوش بدهید. شما در حال حاضر قدرت تغییر دادن خیلی چیزها را دارید، اگر احساسات خود را تحت کنترل بگیرید همه قطعات پازل زندگی‌تان خود به خود سر جایشان قرار خواهند گفت.

 

 فال متولدین آذر

امروز دلتان می خواهد خودتان را از هیاهوی زندگی پر دغدغه روزمره کنار کشیده و به آرامشی معنوی دست پیدا کنید. از آنجایی که انجام این کار به همان شکلی که خودتان دلتان می خواهد امکان پذیر نخواهد بود به احتمال زیاد در عالم خیال فرو خواهید رفت تا در آنجا به این آرامش برسید. بد نیست اگر کمی روی آرامش قلبی خود تمرکز کنید، با این حال باید کارهایی که روی میز کارتان انبار شده‌اند را هم در نظر داشته باشید. شاید بهتر باشد این فکر و خیال‌ها را برای بعدازظهر و پس از پایان ساعت کاری‌تان بگذارید تا در تنهایی خودتان و یا خلوت دو نفره ای که با عشقتان دارید در مورد این مسائل فکر و صحبت کنید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

شما می خواهید که همه نگاه عادلانه و بی‌طرفانه شما را در برخورد با تفاوت‌ها و اختلاف نظرها ببینند، ولی به احتمال زیاد این تنها تصور شخصی خودتان است و آنقدرها هم که خودتان فکر می کنید در مورد این مسائل بیطرفانه قضاوت نمی کنید. در هر صورت حرف زدن در مورد این مسئله خیلی بهتر از سکوت کردن در رابطه با آن است، زیرا این سکوت می تواند شما را به مسیری اشتباه بکشاند. هرچند حرف زدن در این مورد می تواند در ابتدا سخت باشد، ولی بهتر است از همان ابتدا با صداقت پیش بروید تا احترامی که انتظارش را دارید به دست بیاورید. مواظب باشید که امروز در هیچ کاری زیاده روی نکنید، حتی در عشق ورزیدن!

 فال متولدین بهمن

امروز شما در مقابل افرادی که از شما ضعیف تر هستند برخوردی ملایمتر دارید و با آنها احساس همدردی می کنید. این که بخواهید به کسی که به شما نیاز دارد کمک کنید واقعا قابل ستایش است ولی بهتر است کمی با دقت و احتیاط بیشتری سعی در کمک کردن به دیگران داشته باشید و پیش از هر اقدامی از این که واقعا خودشان هم می خواهند که چنین کمکی به آنها شود اطمینان حاصل کنید؛ ممکن است شما فقط دچار سوء تفاهم شده باشید. ممکن است یکی از اطرافیانتان حرفی به شما بزند که همچون شعله ای آتش خشم و ناراحتی را به جان شما می اندازد. به جای این که تمام روز خودخوری کنید به این فرد بگویید که حرفش چقدر شما را ناراحت کرده است.

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز وقتی از خواب بیدار می شوید ناگهان احساس می کنید موج بی سابقه ای از نبوغ به سراغتان آمده است؛ ولی قبل از عملی کردن این ایده های بهتر است کمی بیشتر به آنها فکر کنید. پرداختن به مسائل جزئی روابط عاطفی می تواند کار خسته کننده و وقت گیری باشد ولی برای رشد رابطه و رسیدن به درک لازم از یکدیگر امری کاملا ضروری است. گاهی فرد عاشق در سکوت نیز طرف مقابلش را درک می کند، ولی همیشه کلمات بهترین راه برای برقراری یک ارتباط عمیق هستند. مواظب حرف‌هایتان باشید و از اثری که روی طرف مقابلتان خواهند گذاشت اطمینان کامل پیدا کنید، گاهی حتی نزدیک ترین افراد به یکدیگر می توانند برداشتی اشتباه از حرف های هم داشته باشند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد