فال روزانه – جمعه 1 فروردین

فال روزانه 1 فروردین : دوست عزیز فالوده ای که 1 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی قابل اعتماد، احساساتی، سخاوتمند، متواضع، مهربان و مثبت اندیش هستید، اما باید سعی کنید از خودخواهی هایتان کاسته و دیگران را هم در نظر داشته باشید. امسال شما فرصت های زیادی برای تبدیل یک کسب و کار نوپا به یک تجارت جدی و شناخته شده در دست خواهید داشت، اما برای کسب درآمدی که انتظار دارید باید به سختی تلاش کنید و سعی نداشته باشید از کوتاهترین راه ممکن به هدف خود برسید. تا جای ممکن از آغاز شراکت های جدید خودداری کنید. از لحاظ حرفه ای امسال برای شما سال خوبی خواهد بود و فرصت این را خواهید داشت که در کنار افراد با تجربه و مقامات بالاتر مهارت های خود را افزایش داده و سطح حرفه ای خود را بالاتر ببرید. برای رسیدن به اهداف کاری خود سیاست داشته باشید و از نشان دادن رفتارهای احساساتی و یا عصبی خودداری کنید. اگر از لحاظ عاطفی به کسی متعهد هستید به احتمال زیاد تا اواخر سال در فکر برنامه ریزی برای ازدواج خواهید بود. اگر هنوز تنها هستید هم امسال شانس یافتن عشق زندگیتان را خواهید داشت. فروردین، اردیبهشت، شهریور و دی ماه بهترین ماه های سال خواند بود.

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز ممکن است به مهمانی هایی دعوت شوید که صاحبان آنها را زیاد خوب نمی شناسید، اما به شما توصیه می شود که دعوت برای حضور در این جمع ها را به سرعت رد نکنید و اگر برنامه مهمتری ندارید حتما در این مهمانی ها حضور پیدا کنید. شما در این جمع ها فرصت آشنایی را افراد جدیدی را خواهید داشت که شاید تا پیش از پایان این سال جدید به بهترین دوستان شما تبدیل شوند. شما از حضور در جمع لذت می برید، اما شاید همراهانتان خیلی زودتر از شما خسته شوند، حواستان به خواسته های آنها هم باشد! سعی کنید در این اولین روز از سال جدید یک قرار عاشقانه ی دونفره با شریک عاطفی خود ترتیب دهید.

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز تمام روز سرتان گرم کارهای خانه و جمع و جور کردن ریخت و پاش های روز قبل خواهد بود. امشب خودتان را برای پذیرایی از مهمان آماده کنید. شاید چند گروه مختلف بر حسب اتفاق به طور همزمان به دیدن شما بیایند و یک دور همی گرم و صمیمی شکل بگیرد که همه از حضور در آن لذت می برند. افرادی در این جمع حضور خواهند داشت که برای شما بسیار عزیز هستند، قدر این لحظات زیبا را بدانید. امشب وقتی به رختخواب می روید ذهنتان سرشار از افکار مختلف خواهد بود و با سرعت یک پرنده ی بیقرار پرواز خواهد کرد، اگر نمی خواهید این افکار جلوی خوابتان را بگیرند، به هر روشی که می دانید قبل از رفتن به اتاق خوابتان ذهن خود را آرام کنید.

 فال امروز متولدین خرداد

امروز اطرافیانتان این طور فکر می کنند که شما از آنها فاصله گرفته اید و اصلا حواستان به آنها نیست. شاید حتی این طور فکر کنند که به آنها اهمیت نمی دهید، اما مسئله چیز دیگریست. شما دارید به کارهایی که می خواهید در این سال جدید از زندگی تان انجام دهید و برنامه هایی که برای امسال دارید فکر می کنید و در عالمی خیلی دورتر از آنچه آنها فکر می کنند سیر می کنید. این که برای سال جدیدتان برنامه های جدی در نظر داشته باشید خیلی خوب است، اما بهتر است این کار را برای زمان تنهایی تان و وقتی که دیگران به توجه شما نیاز ندارند بگذارید. فعلا حواستان را به دید و بازدیدهای سال جدید و عزیزانتان بدهید.

 فال روزانه متولدین تیر

شما احساس می کنید که این اواخر پول خیلی زیادی خرج کرده اید و این موضوع باعث نگرانی شما شده است. شاید به این فکر بیفتید که نباید اینقدر خرج تغییر دکوراسیون خانه تان یا وضع ظاهر خودتان می کرده اید، اما در چنین روزی فکر کردن به چنین چیزهایی اصلا عاقلانه نیست. به جای این فکرها و نگرانی ها سعی کنید از نتیجه ی خرج هایی که کرده اید لذت ببرید. خیالتان راحت باشد، پول هایی که خرج کرده اید خیلی زود جایگزین خواهند شد. از قدیم گفته اند پول چرک کف دست است! فعلا هر چیز دیگری جز لذت بردن از روزهای آغازین سال و بهار زیبا را از ذهن خود خارج کنید، تمام سال را برای فکرهای ناراحت کننده وقت خواهید داشت!

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز برای شما روز بسیار خوبی خواهد بود. شما احساس خوشحالی، شور و نشاط می کنید و نسبت به آینده خوشبین و امیدوار هستید. خوشبختانه روابطتان با خانواده، دوستان و همسایه ها هم خیلی خوب دارند پیش می روند و نسبت به همیشه گرمی و صمیمیت بیشتری در روابطتان در جریان هستند. شما امروز زمان زیادی را صرف مکالمه با تلفن خواهید کرد و به احتمال زیاد هم این مکالمات با اعضای خانواده و دوستانی خواهد بود که دور از شما زندگی می کنند و فرصت دیدار آنها و تبریک گفتن سال نو را نخواهید داشت. خودتان را برای دیداری غیر منتظره با شخصی که فکرش را هم نمی کنید آماده کنید.

 فال امروز متولدین شهریور

امروز وجود شما سرشار از خوشحالی شده است و دلتان می خواهد که این خوشحالی را به دیگران هم منتقل کنید و به همین دلیل ممکن است به فکر کمک به یک موسسه ی خیریه و یا هر نهاد یا مرکز دیگری بیفتید که بتواند در شاد کردن دیگران و به ویژه نیازمندان نقشی داشته باشد. البته، این تنها پولی نیست که امروز خرج خواهید کرد و به دلایل مختلف مجبور خواهید بود که سر کیسه را شل کنید. خوشبختانه خرج هایی که امروز می کنید برای اتفاقات و دلایل خوب هستند و همین باعث می شود که اصلا بابت خرجی که می کنید ناراحت نشوید و از صمیم قلب احساس شادی و رضایت داشته باشید.

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز شما و نامزدتان تمام روز در تلاش برای دیدن یکدیگر خواهید بود، اما هر دو شما آنقدر سرتان شلوغ است که حتی اگر بتوانید این دیدار را ترتیب بدهید هم در آرامش نخواهید بود و تمام مدت مجبور خواهید بود تماس های تلفنی و پیام های مختلفی که دریافت می کنید را پاسخ دهید و همین باعث می شود که دیدارتان چندان خوشایند نباشد. حالا که برای دیدن هم اینقدر تلاش کرده اید و حتی برخی از برنامه های دیگری که داشته اید را ابطال کرده اید، چرا تلفن هایتان را خاموش نمی کنید؟! دیگران می توانند کمی صبر کنند تا شما اولین روز از سال جدید را با آرامش و در کنار شخصی که دوست دارید بگذرانید.

 فال روزانه متولدین آبان

امروز شما با افرادی دیدار خواهید داشت که تا پیش از این هرگز آنها را ندیده بودید. شاید در یکی از دید و بازدیدهای عید با این افراد آشنا شوید و افراد جالبی به نظرتان بیایند، اما امروز از آن روزهایی نیست که شما آنقدر اجتماعی شده باشید که به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنید و در بهترین حالت، ممکن است کمی دست پاچه شوید. شما مجبور نیستید در مکالمات آنها نقش فعالی داشته باشید و می توانید تنها به حرف هایشان گوش کنید و از آنها لذت ببرید. مطمئن باشید آنها هم از داشتن شنونده ی خوبی مثل شما لذت خواهند برد و شاید همین دیدار مقدمه ساز یک دوست طولانی مدت بین شما بشود.

 فال متولدین آذر

سفر کردن و ماجراجویی امروز ذهنتان را به خود مشغول کرده اند و به فکر سفر به جایی هستید که تا پیش از این هرگز نرفته اید و دلتان می خواهد چیزهایی کاملا جدید و متفاوت را تجربه کنید. چه اشکالی دارد اگر از قبل برای این سفر برنامه ریزی نکرده باشید؟! به خواسته های خود اهمیت بدهید و خیلی جدی به فکر رفتن به این سفر باشید. خوشبختانه اکنون در تعطیلات به سر می برید و می توانید برنامه تان را هر طوری که دلتان بخواهد تغییر دهید. اگر نمی توانید به سفر بروید حداقل با دوستان و عزیزانتان از شهر بیرون بزنید و به پیک نیک بروید؛ مسلما نیازی نیست به شما یادآوری کنیم که طبیعت این روزها چقدر زیبا شده است!

 فال روز متولدین دی

امروز قانع کردن دیگران برای شما کار ساده ای نخواهد بود. هر چقدر هم که خودتان از نظرات و گفته هایتان مطمئن باشید و توضیحات قانع کننده ای بدهید، به احتمال زیاد طرف مقابل تان به احتمال زیاد برای پذیرفتن آنها آماده نخواهد بود. بهتر است زیاد اصرار و پافشاری نکنید، چون این کار دقیقا نتیجه ی معکوس خواهد داشت. کمی به طرف مقابل تان وقت بدهید تا به گفته هایتان فکر کند، شاید با کمی فکر کردن به گفته هایتان خودش به سراغتان بیاید و به صحت گفته هایتان اعتراف کند! صبور باشید و خودتان را با کارهای دیگر سرگرم نگه دارید. خوشبختانه در حال حاضر برای سرگرم نگه داشتن خودتان با هیچ مشکلی مواجه نخواهید بود.

 فال متولدین بهمن

امروز خیلی ناگهانی و بدون داشتن هیچ گونه برنامه ریزی قبلی به فکر سفر آن هم از نوع هوایی اش افتاده اید! شاید به فکر رفتن به یک سفر خانوادگی و یا رمانتیک باشید، اما بهتر است خیلی هم عجولانه رفتار نکنید و همه ی جوانب را به دقت در نظر بگیرید. از همه ی اینها که بگذریم، احتمال این که بلیط مقصد مورد نظرتان را گیر بیاورید خیلی پایین خواهد بود. شاید دوستانتان در این مورد توصیه هایی برای شما داشته باشند، اما در حال حاضر اعتماد به نفستان آنقدر بالاست که اصلا دوست ندارید به توصیه های دیگران توجه کنید. امشب حضور در یک جمع دوستانه برایتان بسیار لذت بخش خواهد بود و خاطرات خوبی را به یادگار خواهد گذاشت.

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز افکار زیادی در ذهنتان هستند و همین باعث شده است کمی ساکت تر از همیشه باشید. ممکن است دیگران این سکوت شما را اشتباه برداشت کرده و فکر کنند که دارید از آنها فاصله می گیرید. حتی اگر به قضاوت های دیگران اهمیت نمی دهید هم در اولین روز سال این اصلا خوب نیست که چنین تصوری در دیگران ایجاد کنید. سعی کنید فکر کردن به مسائل مهم را برای وقت دیگری گذاشته و در اولین روز از سال جدید به دوستی ها و روابطتان با دیگران بیشتر اهمیت بدهید. البته که باید برای موضوعات مهمی به اندازه ی کافی وقت صرف کنید، اما گاهی مسائل جدی را باید در اولویت دوم قرار بدهیم!

یک پاسخ به “فال روزانه – جمعه 1 فروردین”

  1. Sa گفت:

    ممنون فالوده ای های عزیز خسته نباشید. سال نو رو هم شادباش میگم به همه گروه فالوده موفق تر باشید همیشه بدرخشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد