طالع مِری تی تِسْ برای اسم هایی با حرف دوم ” ژ,ذ,ض,ظ,اَ,اِ,اُ “

افرادى كه دومين حرف اسمتان  ژ داريد از يك ن نام خبری می شنويد که شاخ در می آوريد و این خبر یک برگ برنده در دست شماست وحکم یک پیروزی بزرگ برای شما دارد و می خواهید این خبر را جار بزنید و برای همه تعریف کنید ولی سعی کنید خودتان را کنترل کنید.

تعدادى كمتر از بيست و سه نفر از آقايان كه حرف دوم اسمشان شامل حروف هاى گفته شده است از يك شرايط بد مادى رهايى پيدا ميكنند و در آينده اى نه چندان دور جايگاه خاص و بالايى براى خود دست و پا ميكنند.

در حق چند خانم كه بسيار خوش قلب هستند بى وفايى بزرگى شده كه شكست عشقى و احساسى بوده، از طرف ماآت (الهه حقيقت و پاكى) به اين چند خانم پيغامى مهم وجود دارد و اين پيغام اين است: به شرايطى كه الان شما را ناراحت كرده فكر نكنيد، اين را بدانيد كه بهترين اتفاق براى شما جدا شدن ازين افراد بوده زيرا راه خوب وخوشي برايتان ساخته نميشد پس شكر گزار خدا باشيد.

ماعات شما را در آينده اى روشن ميگذارد كه تمام غصه هاى الانتان به شادى تبديل خواهد شد.یک سری وسایل جديد معامله می کنید و یک سری اثاث جديد می خرید و از خرید این وسایل شاد هستید و مسرور می شوید فقط حتما خداوند را از يادنبريد و به اون تكيه كنيد چون فضول و چشم و نظر زیاد دارید و دست به خير هستید و دلتان پاک است و لطف خداوند همیشه شامل حالتان است.

تفنوت ( الهه ى کسب و کار) برايتان راه خوبى در زمينه درآمد زايى باز كرده و اين بخاطر دعای خير مادرتان است كه پشت سرتان ميباشد و آخر و عاقبت خوبی در آینده دارید. اگر صاحب فرزند هستید برای اين فرزند یك پول هزینه می کنید و این کاری که برای فرزند انجام می دهيدارزش هزینه کردن را دارد.

افرادى كه در دوم اسمشان حروف ذكر شده هست اين ماه درصد ميل جنسى پايينى نسبت ماه هاى قبلشان دارند ايسيس ( الهه ى ميل جنسى) به شما قدرت ميدهد كه با خوردن خوراك هاى طبع گرم و استراحت چند روزه قوا و جان تازه اى براى هم آغوشى و همخوابى با معشوقه تان داشته باشيد، شما فرد خوشبختى هستيد چون ايسيس به معشوقه تان انرژى گرمايشي بالايي براى برقرارى رابطه با شما داده پس قدرش را بدانيد و از كلمات محبت آميز در رابطه تان بيشتر استفاده كنيد ،بهترين روز ها براى هم آغوشى با شريك زندگيتان روز هاى 22 , 5, 8 اين ماه و ماه آينده است.

آنوبیس( الهه مرگ و سوگواری) خبر ميدهد كه روح يكي از عزيزانتان كه از دستش داده ايد به خوابتان مى آيد يا آمده است هر چه كه هست خواب خوبى است و به نيكى آن را تعبير كنيد و با كسى خوابتان را بازگو نكنيد.برايش طلب آرامش كنيد دعاى خير اين شخص در زندگى شما وجود دارد.شخصى مسن و سالخورده داريد كه به شما علاقه ى زيادى دارد اين شخص در دوران جواني اش آرزويى داشته كه به آن نرسيده ، آرزويش را در حد امكان فراهم كنيد.اگر اين كار را كرديد اتفاق بسيار بسيار خوبى برايتان رقم ميخورد.

اگر متولد هِنت هاوج (دى) هستيد ،جا به جايى برايتان در پيش است يا در محيط كار يا در محيط زندگى هر چه كه هست در اين جا به جايى به زحمت مي افتيد.اگر زن متولد طوبِه (مرداد) هستيد خبرچين وفضول در کارهایتان زیاد دارید که دائم جاسوسی شمارا می کنند که ممکن است خودتان هم بی اطلاع باشید سعى كنيد كارهايتان را علنى نكنيد و بى سر و صدا به امور زندگى خود رسيدگى كنيد، و اگر مرد متولد طوبِه (مرداد) هستيد يك آشنايى با يك فرد تازه داريد كه اين آشنايى در يك مجلس شادى رخ ميدهد ورود اين فرد تازه براى شما انگيزه هاى جديدى ايجاد ميكند و يك رابطه عاطفى و احساسى خوب را با اين فرد شروع ميكنيد.

اين فرد مشخص نيست زن است يا مرد ولى قد متوسط و اندام لاغرى دارد و از چهره خوبى برخوردار است.اگر متولد بارامهات (مهر) هستید و اگر مجرد هستید گشایش بخت در طالعتان افتاده است،شخصی مهربان و دست و دل باز به سمت شما می آید که بسیار توانمند و ماهر است ،اما شما خیلی سخت پسند هستید، آزیرِس (الهه عشق آفرینی) به شما توصیه ویژه می کند که این موقعیت را از دست ندهید و نگاه خوب داشته باشید ،همه چیز بر وفق مراد شما خواهد بود،
و اگر متاهل هستید پیوند عشقی شما محکم تر خواهد شد،مِسِخنِت (الهه زایمان تولد) خبر از ورود یک نوزاد می دهد،یا برای شما یا برای یکی از نزدیکان شما،هرچه که هست این نوزاد قدم مبارکی دارد.

 

 

راهنمای ماه ها و الهه های مصر باستان

 

 

شما فالوده ای عزیز اگر ابهامی در مورد این طالع بینی داشتید

میتوانید از طریق آیدی های زیر با ما در ارتباط باشید.

Faaloodehadmin

nikeeonlinee

 

13 پاسخ به “طالع مِری تی تِسْ برای اسم هایی با حرف دوم ” ژ,ذ,ض,ظ,اَ,اِ,اُ “”

 1. Adele گفت:

  پس ا دوم کجاست مثلا عادله

 2. محدثه گفت:

  سلام برای اسم محدثه اُ حرف دوم هست یا ح؟

 3. Mozhan گفت:

  كساني كه اسم دومشون ژ داره و خبري از ن نام ميگيرند خبرش خوشحاليه يا نه؟؟

  • Admin گفت:

   سلام دوست گرامی
   هر آنچه که ذکر شده در طالع رو مطالعه بفرمایید
   اگر اشاره ای نشده پس قطعا باید منتظر بمونید

 4. Mohadese گفت:

  کسانی مثل اسم محدثه حرف دوم اُ به حساب میاد یا ح؟

  • Admin گفت:

   سلام خدمت شما.
   حرف دوم ح هست و طالع شما باید حرف ح رو داشته باشه

 5. فرفر گفت:

  برای اسفند چرا نیست

 6. فرفر گفت:

  برای اسفند چرا نیست پس

  • Admin گفت:

   سلام خدمت شما
   این طالع بینی مخصوص ماه خاصی نیست دوست گرامی
   به حرف دوم اسم شما مربوط میشه
   ببینید حرف دوم اسمتون کدام حرف میشه و برید طالع مخصوص خودتون رو بخونید

 7. سها گفت:

  پس ما که حرف دوم هیچ کدوم از این حرف ها نیست چه باید بکنیم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد