طالع ماهانه فالوده – آذر ماه ٩٨ – ماه دی

طالع بینی ماهانه سایت فالوده| آذر ماه 98 

 

طالع بینی متولدین ماه دی:  یک گره بزرگ از کارتان باز می شود که بعد از یک بغض و گریه است پشت کار خوبی دارید در این روزها پيگير کاری هستید که صددرصد به موفقیت می رسید فردی به زودی می اید جلوی شما مطیع میشود که از مطيع شدن این فرد به آرامش می رسید و خوشحال و راضی هستيد. چند تا خبر می شنوید که باعث هیجان و تعجب شما می شود و از شنیدن این اخبار جا میخورید گاه گاه گریه می کنید و دلتنگ و بی حوصله هستيد و در این روزها دلتان گرفته است ولی گريه شما را آرام می کند.

خبر طلاق يا جدایی می شنوید که برای هر کس که هست ناراحت می شوید يا خودتان يا فردی قصد جدایی دارید که این جدایی صددرصد است مجردهای این ماه یک مراسم خواستگاری يا دورهمی ازدواج دارند که با هر کس که هست جفت و جور می شود و این میزگرد به نتیجه می رسد و تیرهای شما به هدف می خورد.

به زودی چندتا برو بيا داريد و افراد زیادی به سمت شما می آیند و قصد گفتگو با شما را دارند یاشما میزبان این گفتگوهاهستید و در مرکز این گفتگوها هستيد و شاید ربط به خود شما داشته باشد. یک ضربه روحى يا عاطفی دارید که از فردی این ضربه را می خورید که دوستش دارید و خیلی ناراحت میشوید و بهم می ریزید به هر حال مراقب باشید.

روزهای ٨ يا ۱۸ يا ۲۸ این ماه که عدد ٨ دارد یک خطر از سرتان رد می شود برای خودتان صدقه را فراموش نکنید اگر با فردی دلخوری يا قهر يا کدورت دارید آشتی دارید و یک رابطه برای شما برقرار میشود. یک حاجت بزرگ از خداوند می گیرید که با بغض و گریه صدا کردید و حاجت روا می شوید و نذری ادا می کنید، پول خوبی برای شما در راه است و این پول به دست شما می رسد و این پول برای شما مشکل گشاست.

مجردین صددرصد ازدواج دارند و بدوبدو ازدواجى دارید ولی دردسر و مشکلات زیادی هم در این زمینه دارید که باید با دقت وحوصله این دردسرهارا برطرف کنید به یک زیارتگاه می روید که خیلی اتفاقی و ناخواسته است افراد خبرچیں و فضول دارید و همه می خواهند از کارتان سردربیاورند دوتا مسافرت پشت سرهم می روید که از رفتن به این سفرها دلتان باز می شود، یک آقایی که ریش دارد به شما ابراز علاقه می کند. اگر مرد هستيد و خانم هستید که
قبول این پیشنهاد به خود شما بستگی دارد.  ولی این فرد خوب است فقط لجباز و یک دنده است.


یک برنامه جابجایی دارید و جابجا می شوید و این جابجایی به هر دلیل است با دل خوش است رازهای زیادی در حال فاش شدن برای شماست که بافاش شدن این رازهایک سری از برنامه های شما تغيير می کند و باعث می شود که تصمیمات جدید بگیرید یک شخص که عینک می زند يا چشم روشن دارد جاسوس شماست ولی اگر ازدواج کنید همسرتان به شما وفادار است و شمارادوست دارد.

چند تا مشکل مالی دارید یا برای شما پيش می آید که اعصابتان را خرد می کند. خیلی پول برای شما می آید و روزهای پر از روزی و مال فراوان دارید و زیاد پول برای شما رد و بدل می شود .اگر زیر ۳۱ سال هستید ۳۱سالگی بسیار خوبی دارید و در این سال موفقیت های زیادی کسب خواهید کرد.


از دست رفتارهای یک خانم زیاد حرص میخورید ولی چاره ای جز تحمل این فرد ندارید با یک سری از دوستان قدیمی دیدار دارید و به یک دورهمی دعوت می شوید که اگر شرکت کنید خیلی خوش می گذرد و ياد روزهای گذشته را می کنید و یک سری خاطره را مرور می کنید یک فردی به شما دروغ گفته است که این دروغ به زودی رو می شود و رسوا می شود و این خواست خداوند برای شماست.

 

طالع بینی متولدین ماه دی

3 پاسخ به “طالع ماهانه فالوده – آذر ماه ٩٨ – ماه دی”

 1. نسرین گفت:

  بسیار عالی ممنون

 2. Saeede? گفت:

  واووووووو خيلي حال كردم فقط اميدوارم درست باشع

 3. شقایق گفت:

  برای من که نسبتا درست بود
  هم زیارتگاه، هم جدایی، هم گریه، هم جابجایی،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد