فال هفتگی فالوده – 20 تا 26 دی

 

 

 

 

فروردین :تصاویری از عالم غیب پشت سر هم جلوی چشمان تان ظاهر شده و شما نمی توانید آن ها را با این سرعتی که می آیند رمزگشایی کنید. اکنون اسرار کهکشانی در قوه ی خیال تان فعال شده اند، اما به نظر می رسد که فعلاً همه ی تمرکزتان روی موضوع دیگری است. باوجود اینکه شما برای ابراز احساساتتان وقت کافی دارید اما باز هم نمی توانید حرف هایتان را بزنید، ولی اصلا نگران نباشید چون طرف مقابلتان از احساس شما باخبر است. اگر مشغول کاری هستید برای مدتی توقفی در کارتان پیدا می شود اما دوباره شروع به فعالیت می کنید. برای رسیدن به نیتتان باید به کارهایتان سرعت عمل ببخشید. تا آخر سال باید تصمیم های مهمی بگیرید که نباید عجله کنید و سعی کنید با تمرکز این تصمیمات را بگیرید.

 

 

اردیبهشت :مسئله ای به وجود آمده که ذهنتان را درگیر کرده و این مسئله احساسی است. اما نمی توانید چیزی در این باره به عشق تان بگویید. کمی گیج شده اید، نمی دانید آیا احساسات تان را فاش کنید یا این که بهتر است آن ها را نزد خودتان پنهان نگه دارید. اما به شما توصیه می شود که ارتباط تان را با احساسات درونی خود قطع نکنید، حتی اگر باعث ناراحتی شما می شود. حساب شده خطر کنید و آن چه را در قلب تان می گذرد با کسانی که برای تان ارزشمندند در میان بگذارید. دست از بلند پروازی بردارید و بدنبال رسیدن به اهداف قابل دسترس باشید، قطعا موفقیت خیلی به شما نزدیک است، تصمیمات مهمتان را به آخر هفته موکول کنید.

 

 

خرداد : برای شما خواستن برابر با توانستن خواهد بود. چراغ دارد برای شما سبز می شود و می توانید پایتان را روی گاز گذاشته و با سرعت تمام پیش بروید. کافی است چیزی را بخواهید تا آن را به دست بیاورید. البته این بدان معنا نیست که همه چیز را خیلی راحت به دست خواهید آورد. به اطرافیان نشان دهید که چقدر می توانید موفق باشید. اراده و پشتکار فوق‌العاده شما دیگران را تحت تاثیر قرار خواهد داد. قربانی نیش و کنایه های آنها نشوید و صبر کنید تا نتیجه کارهایتان به آنها نشان دهد که در اشتباه بوده‌اند. در همین هفته شرایط رسیدن به یکی از آرزوهای قدیمی‌تان فراهم میشود اما اگر خیلی ساده و بدون توجه از این موقعیت استثنایی بگذرید پشیمان خواهید شد.

 

تیر : اعتماد به نفستان بسیار بالا است و چیزهای خوب به سمت شما در حرکت هستند. افراد و موقعیت‌هایی که می توانند برای شما منافعی به همراه داشته باشند را به خود جذب خواهید کرد. از لحاظ عاطفی روزهای خوبی را تجربه میکنید و امید و انگیزه شما نسبت به آینده رابطه تان خیلی بیشتر از قبل میشود، همچنین شنیدن خبرهای جدید شما را شگفت زده میکند. فرصتی پیدا می کنید تا حرفتان را بزنید و برای خودتان بالاخره کاری بکنید اما متاسفانه قدری کوتاهی می کنید و برای وقت هدر دادن هم بهانه و دستاویز می سازید. یک دوست با شما درد و دل کرده، یادتان باشد تا خودش نخواهد و یا تصمیم نگیرد شما نمی توانید کاری برایش انجام بدهید و یا کمکش کنید، با اصرار بیش از حد او را از خود نرنجانید و از خودتان دور نکنید.

 

مرداد :ممکن است احساسات شما همراه با نوسان باشد. روی هیچ چیزی نمی توانید درست تمرکز کنید. بدون این که به هیچ نتیجه ای دست پیدا کنید از این شاخه به آن شاخه می پرید. دیگران خیلی به احساسات شما اهمیت نمی دهند، پس انتظار بیهوده از کسی نداشته باشید، زیرا تنها نتیجه ای که برای شما می تواند داشته باشد، دلخوری خواهد بود. خوشبختانه از لحاظ مالی به وضعیت با ثباتی میرسید، قدر این شرایط جدید را بدانید و از آن درست استفاده کنید تا به موفقیت های بزرگ تر دست بیابید. مشاجره سختی بین شما و یکی از آشنایانتان بوجود می آید تا جایی که میتوانید حواستان را جمع کنید وگرنه حرف هایی را که نباید بگوید، می‌زنید و همه چیز را خیلی بدتر میکنید.

 

شهریور : خوشبختانه نگرانی های مالی و شخصی شما در این هفته برطرف می‌شود، به یک مهمانی خانوادگی دعوت میشوید و لحظات شادی را در کنار عزیزانتان سپری میکنید.ممکن است که از حرف ها و یا رفتار شریک احساسیتان ناراحت شوید، اما نباید بدون فکرکردن و با عجولانه تصمیم بگیرید. فعل و انفعالات کهکشانی همه چیز را بزرگ تر و بهتر خواهند کرد، اما می دانید که چنین موقعیتی همیشه سودمند نیست. اکنون در آستانه ی یک چرخه ی جدید قرار دارید که هر چیزی ممکن است در آن اتفاق بیفتد. به اهداف بلند مدت تان فکر کنید و با اعتماد به نفس در جهت دستیابی به آن ها حرکت کنید. در مورد احساساتتان با خودتان صادق باشید و اجازه ندهید چیزی باعث شود خودتان را گول بزنید.

 

 

 

مهر : معمولاً آدمی هستید که نسبت به تغییر و تحول مقاومت نشان می دهد، اما اخیرا اتفاقاتی افتاده که به نظر می رسد باید برخی تغییرات را به اجبار قبول کنید و این برایتان خوب است.زیرا باعث می شود نسبت برخی مسائل ذهنی تغییر عقیده بدهید. تصمیم بزرگ و سرنوشت سازی را اتخاذ میکنید، اما در این بین ممکن است که برخی از نزدیکانتان بخواهند با شما مخالفت هایی داشته باشند، به آنها توجه نکنید. شخصی را که اصلا انتظارش را نداشتید میبینید، خوشبختانه این دیدار باعث آگاهی شما نسبت به خیلی از مسائل که از آنها بی خبر بودید خواهد شد. این روزها در مورد مسئله ای دو دل هستید و برسر دوراهی گیر کرده اید، برای درست تصمیم گرفتن باید بخار را از روی عینکتان پاک کنید تا بتوانید درست وضع را ببینید و بعد تصمیم بگیرید.

 

آبان :علایق معنوی شما شدت خواهند گرفت. به نظر می رسد که همه چیز در آستانه ی تغییر است، اما تأثیرات پایدار آن به این زودی ها قابل لمس نخواهد بود. تغییراتی که در مسیر شما قرار گرفته اند ممکن است در ناخودآگاه تان اتفاق بیفتند. بهتر است فقط به تحلیل های عقلانی بسنده نکنید و شخصیت تان را رشد دهید. این روزها در روابط کاریتان بیشتر صبر کنید و کمتر عصبی شوید، گاهی اوقات هیچ کس مقصر نیست و فقط شرایط بوجود آمده باعث بوجود آمدن مشکلات میشود. از لحاظ مالی در وضعیت خوب و با ثباتی قرار میگیرید، خبرهای خوشی از دوستان و یا یکی از اعضا خانواده می‌شنوید و بسیار خوشحال میشوید قدر این خوشبختی را بدانید. سنگ‌هایتان را با خودتان وا بکنید و بعد هر کاری که دلتان می گوید انجام دهید.

 

 

آذر :تصمیم دارید که زندگی خود را با افکار بزرگ به پیش ببرید، اما جزییات بررسی نشده ممکن است دوباره سر راه تان قرار بگیرند. یادتان باشد که برای عملی کردن رویاهای تان آن قدر زیاده روی نکنید که راه برگشت نداشته باشید. اتفاقات جدیدی برایتان پیش می آید که نگاه شما را نسبت به خیلی از مسائل تغییر خواهد کرد. برای انجام کاری برنامه ریزی کوتاه مدتی خواهید کرد، خوشبختانه به نتایج خیلی خوبی هم میرسید، این روزها بین کار و استراحت تعادل برقرار کنید تا خسته نشوید.در مورد مسئله ای سرگردان از این سو به آن سو می روید و حس می کنید انگار با دست های چرب می خواهید یک ماهی لیز را بگیرید. اگر این طور است به خودتان سخت نگیرید و بگذارید ماهی شنا کند و برود.

 

 

دی : متولدین 20 تا 26 دی ، تولدتان مبارک. فالوده برای شما آرزوی بهترین ها را دارد. ذهنتان درگیر وظایف و کارهای بسیاری است که باید انجام دهید، اما خودتان را اصلا نگران نکنید، شما آمادگی کافی برای مقابله با موانع احتمالی را دارید. شاید اعتماد به نفستان به اندازه همیشه نباشد، ولی این مسئله توانایی شما را از بین نمی برد و تنها باعث می شود احتیاط بیشتری به خرج دهید. اگر حوصله ندارید و دلتان می خواهد با خودتان خلوت کنید و یا احساس می کنید طرف مقابلتان از عشق برای شما یک زندان ساخته است خودتان را کمی کنار بکشید، بالاخره هر کسی در هر رابطه ای گاهی حق تنها ماندن را دارد. روزهای روشن در راه است. پیام آور یک خبر خوش برای دوستی خواهید بود. شخصی که با قهر رفته بود به زودی بر می گردد.

 

 

بهمن : دل تان می خواهد خودتان باشید و برای تان اهمیتی ندارد که دیگران به شما رأی مثبت می دهند یا نه. یعنی تصمیم ندارید که جلوی خلاقیت تان را بگیرید. اگر می خواهید تغییر مسیر دهید، پس از این فرصت استفاده کنید و با خوشرویی به سمت اهداف تان حرکت کنید. در این هفته اتفاق خوبی می‌افتد که دیدتان را نسبت به شخص یا مسئله ای تغییر میدهد، عشق غیرمنتظره ای بسراغتان می آید، اما باید حواستان را خیلی خوب جمع کنید. یکی از نزدیکانتان مقداری پول را از شما درخواست میکند، حتما به او کمک کنید و مطمئن باشید که به قولش عمل می‌کند و سر موعد بدهی اش را پرداخت می کند. این روزها در روابط کاریتان بیشتر صبر کنید و کمتر عصبی شوید، گاهی اوقات هیچ کس مقصر نیست و فقط شرایط بوجود آمده همه چیز را بهم میریزد.

 

 

اسفند : به نظر می رسد که اهداف تان را بر پایه های سست پیش برده اید، به همین خاطر احساس امنیت نمی کنید. دوستان و اعضای خانواده معمولاً در سختی ها به کمک تان می آیند، اما این بار موضوع چیزی است که از خودتان می پرسید آیا می توانید روی همکاری آن ها حساب کنید یا نه. صادقانه وارد بحث شوید و بگذارید که حقیقت درون تان بروز کند. هفته فوق‌العاده ای را در پیش دارید، از موفقیت های کوچک اما دلپذیر مالی گرفته تا تجربه کردن لحظات خوش عاشقانه، قدر این روزها را بیشتر از همیشه بدانید. مراقب آدم های موزی باشید، بعضی ها در فکر سوءاستفاده هستند. شخصی با یک جمله مثل یک قطره اشک از چشمتان می افتد.

یک پاسخ به “فال هفتگی فالوده – 20 تا 26 دی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2023 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد