فال هفتگی فالوده – 6 تا 12 دی

 

 

 

فروردین :این اواخر بیشتر به محکم تر کردن رابطه‌تان فکر کرده‌اید تا این که بخواهید واقعا کاری در جهت رسیدن به این هدف انجام دهید. ولی حالا انگیزه زیادی برای عمق بخشیدن به این رابطه در وجود خود احساس می کنید. به جای این که حواس خودتان را با کارها و آدم های تازه پرت کنید تحولات لازم را در این رابطه ایجاد کنید، حتی اگر از نتایجی که به دست خواهید آورد اطمینان کامل نداشته باشید. در هر صورت بی صبری عامل شکست شما خواهد بود، پس عاقلانه تر این است که صبور باشید و هر کاری که از دستتان برمی آید را انجام داده و هر راهی را که ممکن است امتحان کنید. اگر واقعا میل به ادامه دادن این رابطه داشته باشید هیچ چیزی نخواهد توانست جلوی‌تان را بگیرد. در این هفته بالاخره شرایط اولیه برای گفتن حرفی فراهم می شود، شروعی خوب و خوش را تجربه خواهید کرد. پیش از اینکه به دیگران اهمیت بدهید به خودتان فکر کنید و خواسته‌هایتان را بهتر بشناسید.

 

 

اردیبهشت :دیگر نگران نباشید، اگر این چند ماه اخیر اوضاع زیاد روبراه نبوده است بالاخره ابرهای تیره دارند کنار می روند و اوضاع پیشرفت خواهد کرد. متاسفانه وقتی کارها طبق برنامه ای که داشته‌اید و با سرعت مورد نظرتان پیش نمی روند، کنترل عصبانیت و ناراحتی‌تان برای شما کار بسیار دشواری است. خوشبختانه کمک گرفتن از کسانی که به شما نزدیک هستند امید شما برای رسیدن به موفقیت در آینده را افزایش خواهد داد. خیلی وقت ها یک تنه دست به کاری می زنید و تا آخر هم پایش می مانید، اگر خودتان نخواهید هیچکس نمی تواند شما را عوض کند. این روزها سعی کنی دلتان قوی باشد زیرا همه چیز بر وفق مراد شما می شود. در مورد یک مسئله مالی یا کاری بر سر یک دوراهی قرار گرفته اید و مدتی است که نمی‌دانید چه تصمیمی باید بگیرید، آینده‌نگر باشید و بعد تصمیم گیری کنید.

 

 

خرداد : گاهی وقتی بلافاصله نتیجه تلاش‌هایتان را نمی بینید علاقه ای که به هدفتان دارید را از دست داده و توجه‌تان به جاهای دیگری جلب می شود. نگرش سهل انگارانه ای که این اواخر نسبت به کارتان داشته‌اید باعث شده است که پیشرفت قابل توجهی را مشاهده نکنید. ولی بالاخره با تغییرات ایجاد شده در وضعیت کیهانی این دوره تنبلی و بی خیالی را پشت سر گذاشته‌اید و انگیزه بیشتری برای کار کردن در خود احساس می کنید. شما به اندازه کافی به نقشه‌هایتان فکر کرده‌اید، حالا دیگر وقت آن رسیده است که دست به کار شوید. خیلی مستقیم از کسی که دوست دارید بخواهید شما را همراهی کند و برای پیشرفت بیشتر در کارهایتان به شما انگیزه بدهد. به خودتان ایمان داشته باشید، هیچکس بهتر از شما برای انجام کاری در حال انجام آن می باشید مناسب نیست. مراقب آدم های موذی باشید، بعضی ها در فکر سوءاستفاده هستند.

 

تیر : شما به دنبال این هستید که جان تازه ای به رابطه ای که دارید ببخشید و راه های تازه ای برای بیان احساسات خود پیدا کنید. شما می خواهید از زندگی‌تان لذت بیشتری ببرید و تاخیرها و موانعی که در سر راهتان قرار دارند را با موفقیت جایگزین کنید. خوشبختانه شما صبوری لازم را از خودتان نشان داده‌اید و همچون کمانی هستید که زه آن تا آخر کشیده شده و آماده است تا تیری را با سرعت تمام به سوی هدف پرتاب کند. تمام حواستان را روی هدفتان متمرکز کنید و هرگز دست از باورهایتان برندارید تا به خواسته‌هایتان برسید. بداخلاقی های کسی که دوست دارید را به حساب این نگذارید که شما را دوست ندارد، همه ما گاهی بی حوصله می شویم. برای مسئله ای بیش از اندازه حرص و جوش می خورید و خودتان و اطرافیانتان را کلافه و عصبی می کنید. در کارهایتان اعتدال داشته باشید، زیاده روی باعث پشیمانی‌تان می شود.

 

مرداد :روحیه ریسک پذیر شما با توجه به شرایط کیهانی موجود تحریک شده است و کاملا آماده هستید تا پروژه‌ها و کارهای جدیدی را شروع کرده و با سرعت تمام آنها را پیش ببرید. با وجود این که انتظار دارید خیلی زود به نتیجه دلخواهتان برسید، پشتکار بسیار زیادی برای پیشرفت در راهی که انتخاب کرده‌اید خواهید داشت. اگر شجاعت کافی داشته باشید برای ضربه زدن به درهایی که روبروی‌تان قرار می گیرند را داشته باشید این درها برایتان باز خواهند شد. این روزها رابطه عاطفی‌تان در وضعیت چندان مطلوبی قرار ندارد و موضوعی شما را آزار می دهد، با بهانه گیری های بیهوده و گیر دادن به جزئیات برای خودتان دردسر درست نکنید. برای انجام درست کاری باید دقتتان را بالا ببرید تا خودتان را به خوبی ثابت و به اطرافیان قابلیت‌هایتان را نشان بدهید.

 

شهریور : شما از دویدن با تمام قدرت و توانتان خسته شده‌اید، ولی حالا که ایستاده‌اید تا نفسی تازه کنید تازه می بینید که فقط داشته‌اید دور خودتان می چرخیده‌اید. با این حال فرصتی برای شروع و ادامه برنامه‌هایی که به تعویق انداخته شده بودند به وجود آمده است. درست است که هنوز موانع و محدودیت‌هایی وجود دارند که باید به آنها غلبه کنید، ولی زمان آن فرا رسیده است که اهدافتان را مورد بازنگری قرار داده و با برنامه ای منطقی پیش بروید تا بتوانید طی چند هفته پیشرفت را به صورت ملموسی در کارهایتان احساس کنید. از فرصت‌هایتان به درستی استفاده کنید و یادتان باشد که این کارهای امروزتان هستند که موفقیت فردایتان را می سازند. به شخصی علاقه دارید اما این روزها همش احساس می کنید به جای نزدیک تر شدن به او در حال دورتر شدن هستید.در این مورد بهتر است برخی حقایق را در نظر بگیرید.

 

 

 

مهر : موقعیتی برای شما به وجود آمده است تا بین واقعیت و ایده آل هایتان ارتباط برقرار کنید. شما انرژی و انگیزه زیادی برای به دست آوردن خواسته‌هایتان در وجود خود احساس می کنید و امکانات لازم برای به دست آوردن اهداف جاه طلبانه خود را نیز در دسترس دارید، پس از این فرصت استفاده کنید. تمام رابطه های عاطفی دوره های سختی و مشکلات را باید پشت سر بگذارند. اگر رابطه‌تان بعد از همه این پستی و بلندی‌ها دوام بیاورد از ورطه آزمایش سربلند بیرون آمده است و می توانید از انتخاب خود مطمئن باشید. بالاخره دوره ای که باید صبر می کردید به پایان رسیده است و به احتمال زیاد خودتان هم چراغ سبزی را که کیهان دارد به شما نشان می دهد دیده‌اید. سردرگمی‌هایی که این چند وقت داشته‌اید را پشت سر گذاشته و به جلو پیش خواهید رفت.

 

آبان :به نظر می رسد که تصمیم دارید برای به دست آوردن چیزی که می خواهید دست به خطر بزنید. ظاهرتان نشان می دهد که نسبت به پیشرفت امور خوش بین هستید، اما درون تان پر از شک و تردید است که برای دیگران قابل مشاهده نیست. اگر در نهایت دست به خطر بزنید خواهید دید که اتفاق بدی نمی افتد. سعی کنید فقط به حقایق اثبات شده تکیه کنید و حدس و گمان های بی پایه و اساس را کنار بگذارید. اکنون موفقیت و شکست شما فقط به این بستگی دارد که بتوانید یک برنامه ی کاربردی و عملی ترتیب دهید. سعی کنید به گذشته فکر نکنید و نگویید ای کاش اوضاع متفاوت بود. دست به کار شوید و فقط به دنبال عملی کردن تصمیمات تان باشید. همچنین سعی کنید با کمی خوش بینی به همه چیز نگاه کنید، زیرا این دیدگاه مثبت می تواند فرصت های بی شماری را برای شما باز کند.

 

 

آذر :تغییرات زیادی در راه هستند که باید خودتان را با آنها تطبیق داده و با آنها پیش بروید. پس قدر تمام لحظات خود را دانسته و در عین وقت گذاشتن برای خودتان و خانواده‌تان هیچ وقتی را به بطالت نگذرانید. برخی از شما بیشتر از حد معمول با والدینتان درگیر هستید. در پایان هفته به دقت همه چیز را بررسی کنید ممکن است اتفاقاتی رخ دهد که باعث ناراحتی شما شود و یا حوادث غیرمنتظره‌ای پدید آید که شما سوپرایز شوید. برای به دست آوردن مالی تلاش می کنید و شانس با شماست و حکم یا سندی که منتظرش هستید کمی دیگر طول می کشد تا بالاخره به دستتان برسد. اگر متاهل هستید بهتر است به جای دیگران روی همسرتان بیشتر حساب باز کنید. در دی ماه به خواب و خوراک تان بیشتر اهمیت بدهید، بدن شما تا یک جایی می تواند تحمل کند اما بعد از آن دچار دردسر خواهید شد.

 

 

دی : متولدین 6 تا 12 دی ، تولدتان مبارک. فالوده برای شما آرزوی بهترین ها را دارد. باید از محدوده خود پایتان را فراتر بگذارید. رها کردن گذشته به طور خودکار راه را برای آزاد کردن توانایی های خلاقانه باز خواهد کرد. شاید پیشرفتی که این چند وقت داشته‌اید از انتظاراتتان فاصله زیادی داشته باشد ولی در هر صورت در حال پیشرفت بوده‌اید و در جا نزده‌اید. در هر حال موج تازه ای از پیشرفت در زندگی‌تان جریان پیدا کرده است. تلاش‌ها و زحمات شما به احتمال زیاد نتیجه بخش خواهد بود، ولی شرط اول موفقیتتان این است که دیگران را نیز با خود همراه کنید. در مورد رابطه عاطفی تان اجازه بدهید کارها آنطور که او می خواهد پیش برود و دائم نجنگید. در مورد یک مسئله بیش از حد حساسیت به خرج می دهید.

 

 

بهمن : اگر موفقیتتان در محل کار این اواخر با موانعی روبه رو بوده است حالا وقت آن رسیده است که با جدیت تمام و با در نظر گرفتن اهدافتان با این موانع مقابله کنید. اکنون شرایط کیهانی به گونه ای است که آغاز کردن پروژه های جدید با موفقیت همراه خواهد بود و خیلی راحت تر از همیشه می توان آنها را پیش برد. از فرصت به وجود آمده نهایت استفاده را ببرید و برای پیشرفت زندگی حرفه‌ای‌تان تغییراتی عمده در برنامه‌هایتان ایجاد کنید. ممکن است شغل خود را تغییر دهید اما این دوره مطلوبی برای این تغییر نیست. ممکن است چالش های مربوط به پول و امور مالی در شغل شما وجود داشته باشد. برای صحبت و مطرح کردن موضوعی مهم با شخصی که دوستش دارید خودتان را آماده می کنید.

 

 

اسفند : به شدت احساس خفگی می کنید و حاضرید هر کاری بکنید تا از این وضعیت خلاص شوید. به شما توصیه می شود که با احتیاط گام بردارید تا مبادا مشکل درست شود.شاید از وضعیتی که در آن گیر افتاده اید احساس خوشایندی نداشته باشید، اما بهتر است فعلاً خواسته های شخصی خود را نادیده بگیرید. به نظر می رسد که نمی توانید کنترل اوضاع را به دست بگیرید و از سر و صداهای آزاردهنده ی پیرامون تان خلاص شوید. برای این که به آرامش برسید باید به درون تان توجه کنید. فکر نکنید که مهلت تان اندک است، خیلی بیشتر از چیزی که فکرش را می کنید زمان دارید. چیزی هست که اعتماد به نفس تان را سست می کند و هرچه قدر هم که بیشتر دل به کار می دهید چیزی تغییر نمی کند. به نظر می رسد که کسی کاری کرده که باعث ناراحتی شما شده و حالا می خواهید درباره ی این مسأله با او حرف بزنید. اما بدانید که اکنون موقعیت مناسبی برای پیش کشیدن موضوعات حل نشده نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2023 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد