فال هفتگی فالوده – 29 آذر تا 5 دی

 

 

 

فروردین :به شما توصیه می شود که از موضع تهاجمی خود دست بردارید و نسبت به کسانی که اطراف تان هستند حساسیت بیشتری نشان دهید. مشخص است که دوست ندارید نقاط ضعف تان بر دیگران آشکار شوند، اما بهتر است راهی پیدا کنید که دیگر از این موضوع نترسید. یادتان باشد که نیازی نیست مثل یک ابر انسان یا قهرمان ظاهر شوید، همین که یک انسان معمولی باشید کافی است. با شخصی که شما را بازی می دهد تا خدا و خرما را داشته باشد، صحبت و تکلیفش را مشخص کنید. مشکل اداری تان به زودی حل می شود و به نتیجه مثبت و دلخواهتان می رسید. بهتر است ایده های عالی تان را در ذهن نگه دارید تا در فرصتی مناسب در مورد چگونگی عمل شدنشان صحبت کنید، زودتر از موقع صحبت کردن پشیمان تان می کند.

 

 

اردیبهشت :دوري كردن از تنش‌ها به خصوص اگر از آنها خسته شده باشيد، ايده خوبي به نظر مي‌رسد. اما اين كار زياد هم ساده نيست، براي اينكه صلح و آرامش دروني که قبلاً تجربه كرده‌ايد،ممكن است اجازه ظهور پيدا نكند. خاطرات گذشته آزارتان می دهد، آنها را اینقدر مرور نکنید. به فرداها و حرکت رو به جلو فکر کنید. شخص نزدیکی به شما چیزی را از شما پنهان می کند. رفتن به یک سفر کوتاه به شما پیشنهاد می شود، درباره آن بیشتر فکر کنید. این روزها باید در نحوه زندگی تان کم کم تغییراتی ایجاد کنید تا هم خودتان و هم خانواده تان در آرامش قرار بگیرند. خیلی سریع در مورد رفتار دیگران قضاوت نکنید، بلکه آن ها را در ذهن داشته باشید و سپس بگذارید کمی زمان بگذرد و آن ها را قضاوت کنید، مطمئن باشید که به نتیجه گیری های خوبی می رسید.

 

 

خرداد : از آشفتگی انرژی رنج می برید و این که نمی توانید خودتان را کنترل کنید خیلی اذیت کننده به نظر می رسد. می خواهید نظرتان را به همه بگویید، اما برای این کار باید آستین ها را بالا بزنید و برای اثبات عقایدتان در مقابل دیگران بایستید. یک ندای درونی به شما می گوید که این کار را نکنید، اما قبل از این که از مبارزه دست بکشید دوباره موضوع را از نظر بگذرانید. اجازه ندهید هیچکس به هیچ دلیل از شما سوء استفاده کند. در مورد یک مسئله کاری با یک شکست ناامید نشوید، درسش را بگیرید و دوباره شروع کنید. یک فکر جالب به ذهنتان می رسد، دنبالش را بگیرید. این ماه به یک میهمانی دعوت می‌شوید و در آن مجلس جواب سوال‌هایتان را از زبان کسی که اصلاً انتظارش را ندارید خواهید شنید. به نشانه ها دقت کنید هر یک از اتفاقات می تواند کلید حل سوالات و معماهای ذهن شما باشد.

 

تیر : اکنون در حال تجربه ی احساسات عمیقی هستید که برای دیگران قابل درک نیست. با این وضعیت مشکلی ندارید، اما شاید اگر بخواهید همین چیزهایی را که اکنون عمیقاً حس می کنید با دیگران در میان بگذارید به مشکل بربخورید. نگران این نباشید که دیگران چه انتظاراتی از شما دارند. یکی از دوستانتان از چیزی ترسیده و نگران است. در کنارش باشید و به او آرامش خاطر بدهید. سرعت زندگی تان این روزها بالاست و شما دائم احساس خستگی می کنید. در این هفته حواستان باشد راز دل خودتان را غیر از شخصی که بسیار به او اعتماد دارید، با کسی در میان نگذارید. با یکی از اعضای خانواده یا با یکی از دوستان نزدیکتان مشکلی دارید که به صلاح شماست هر چه زودتر برای برطرف کردن آن پیش قدم شوید.

 

مرداد :حواس تان باشد که عقایدتان را به دیگران تحمیل نکنید، زیرا ممکن است یک جنجال غیر ضروری به راه بیفتد. شاید تصمیم بگیرید که خواسته های تان را پنهان کنید و پیش خودتان نگه دارید. به شما توصیه می شود که کمی اوقات فراغت پیدا کنید تا بتوانید با موضوعاتی که در زوایای پنهان ذهن انتظارتان را می کشند روبرو شوید. دی ماه منتظر یک تلفن باشید ! در مورد یک پیشنهاد، کوچکترین احتمالات را در نظر بگیرید؛ یک اشتباه به اصطلاح کوچک باعث دردسرتان می شود. هر حرفی را هر جایی و به هرکسی نباید زد، خوددار باشید وگرنه از صحبت‌های شما به ضررتان استفاده خواهند کرد. اگر قصد فروش چیزی را دارید بهتر است کمی صبر کنید الان زمان مناسبی نیست.

 

شهریور : ممکن است احساس کنید که از دیگران فاصله گرفته اید، یعنی به نظر می رسد که نمی توانید ارتباط احساسی قابل قبولی برقرار کنید. شاید اول فکر کنید که دیگران نیت شما را به درستی متوجه شده اند، اما کمی که گذشت می فهمید که یک بدفهمی اتفاق افتاده است. اما اشکالی ندارد، یادتان باشد که معمولاً وقتی از چیزهایی حرف می زنید که به سختی به وسیله ی زبان قابل بیان اند این وضعیت پیش می آید. موقعیتی بسیار مناسب دست می دهد که شخصی فضول و خبرچین را از اطرافتان دور کنید، در رفتار خود با او تجدید نظر کنید و نسبت به صحبت‌ها و نظراتش سختگیرتر باشید.اشتباهاتتان را تکرار نکنید ممکن است فرصت جبران نداشته باشید. حالا وقت آن است که مصلحت اندیشی را کنار بگذارید و راز درونتان را با کسی که بسیار دوستش می دارید در میان بگذارید.

 

 

 

مهر : اخیرا دچار دوگانگی احساسات شده اید، اما به نظر می رسد که تصمیم گرفته اید حتی یک کلمه هم درباره ی چیزهایی که احساس می کنید به کسی چیزی نگویید. شاید بخواهید به کسی نشان دهید که واقعاً به او اهمیت می دهید، اما ترجیح می دهید که این کار را به وسیله ی اعمال تان نشان دهید و نه کلمات. کسی پشت سرتان حرفی زده که به گوش شما می رسد، به روی خودتان نیاورید از این گوش بشنوید و از آن یکی به در کنید. تصمیمی گرفته‌اید که عملی کردنش در ظاهر کار آسانی نیست، دست به کار شوید تا ببینید چقدر به سادگی همه چیز درست می شود. با تلاش در کاری که به آن باور دارید به جایی می رسید که باورتان نمی شود. افسردگی و گوشه گیری را کنار بگذارید.

 

آبان :به نظر می رسد که تصمیم دارید برای به دست آوردن چیزی که می خواهید دست به خطر بزنید. ظاهرتان نشان می دهد که نسبت به پیشرفت امور خوش بین هستید، اما درون تان پر از شک و تردید است که برای دیگران قابل مشاهده نیست. اگر در نهایت دست به خطر بزنید خواهید دید که اتفاق بدی نمی افتد. سعی کنید فقط به حقایق اثبات شده تکیه کنید و حدس و گمان های بی پایه و اساس را کنار بگذارید. اکنون موفقیت و شکست شما فقط به این بستگی دارد که بتوانید یک برنامه ی کاربردی و عملی ترتیب دهید. سعی کنید به گذشته فکر نکنید و نگویید ای کاش اوضاع متفاوت بود. دست به کار شوید و فقط به دنبال عملی کردن تصمیمات تان باشید. همچنین سعی کنید با کمی خوش بینی به همه چیز نگاه کنید، زیرا این دیدگاه مثبت می تواند فرصت های بی شماری را برای شما باز کند.

 

 

آذر :متولدین 29 آذر تا 5 دی ، تولدتان مبارک. فالوده برای شما آرزوی بهترین ها را دارد. باید از محدوده خود پایتان را فراتر بگذارید. عمیقاً به فکر فرو رفته اید و به شرایطی که اکنون دارید می اندیشید. به علاوه به ارزیابی دوباره ی برنامه هایتان برای آینده روی آورده اید. سعی نکنید که جلوی احساسات تان را بگیرید یا آن ها را محدود کنید، فقط بگذارید مسیر طبیعی خودشان را طی کنند و آن چه را که قرار است اتفاق بیفتد رقم بزنند. دیگران از آنچه که در دلتان می گذرد بی خبرند. برای اجرای نیتی که دارید باید تمام جوانب را بسنجید تا فریب نخورید، بی تدبیر عمل نکنید که پشیمان و پریشان خاطر می شوید. در گذشته خطایی کرده اید و اموال زیادی را از دست داده‌اید، به زودی تجارت جدیدی را شروع می کنید این کار برای شما آمد خوبی دارد تا جای ممکن تلاشتان را بکنید.

 

 

دی : به نظر می رسد که نمی خواهید به دنیای احساسات وارد شوید و هدف دیگری را در واقعیت دنبال می کنید. اما مشکل این جاست که مشکلاتی وجود دارند که به شدت باعث نگرانی شما شده اند. گمشده ای که مدت ها دنبالش می گشتید را پیدا خواهید کرد. در مورد مشکل جسمی تان بهتر است پزشک معالجتان را عوض کنید. برای تصمیماتی که گرفته اید احترام قائل شوید تا دیگران هم برای رسیدن به هدف تان با شما همراه شوند. برای حرف کسی که شناختی از شما ندارد ارزشی قائل نشوید دیگران هم به او اهمیتی نخواهد داد. یک اتفاق یا مشاجره سخت، به شدت به‌هم‌تان می ریزد. زیاد آن را جدی نگیرید و برای خودتان بزرگش نکنید.

 

 

بهمن : ممکن است با یک دوست یا یکی از اعضای خانوداه ی تان وارد بحث شوید، آن هم یک بحث داغ. به نظر می رسد که با دوستان و خانواده اختلاف نظر دارید. این اختلافات حل نشدنی به نظر می رسند و ناراحت کننده اند. البته چند راه حل را امتحان کردید اما موفقیت آمیز نبودند. تصمیمی که چند ماه پیش شما را به شک و تردید انداخته بود، این ماه بالاخره عملی خواهید کرد. برای رسیدن به نیتتان بهتر است در درجه اول روحیه و اراده‌تان را قوی کنید. یک طوفان از سرتان می گذرد، شکرگزار باشید. رویایی با یک واقعیت قلبتان را به درد می آورد، غمگین نباشید این روزها هم می گذرد. یک احساس تازه را به زودی تجربه می کنید، چیزی مثل گرفتن وام یا برنده شدن مبلغی، این پول برایتان پربرکت خواهد بود.

 

 

اسفند : خیلی دمدمی مزاج شده اید، تا حدی که ممکن است احساسات تان مانع تفکر عقلانی شوند. اما حواس تان باشد که شاید در یک لحظه همه چیز تغییر کند و سرنوشت راه دیگری را پیش روی تان بگذارد. به خاطر چیزهایی که تغییر کردنی نیستند بیهوده تلاش نکنید. سعی کنید با اتفاقات جدید همگام شوید تا اوضاع به نفع شما رقم بخورد.به تازگی اتفاق بدی را پشت سر گذاشته‌اید که می توانست عواقب بدتری داشته باشد شاکر باشید و به جلو پیش بروید بدون شک فردا مال شماست. لزومی ندارد فکر کنید که همه چیز باید تحت فرمان شما باشد. بهتر است عقل و منطق را کنار بگذارید و کمی به احساسات تان میدان دهید. یک زندگی نو و با ‌‌استحکام را شروع خواهید کرد اگر بتوانید گذشته را فراموش کنید. حالا وقت آن ‌است که حال و آینده‌تان را دریابید.

یک پاسخ به “فال هفتگی فالوده – 29 آذر تا 5 دی”

  1. سمیرا فرشادفر گفت:

    سلام فالوده عزیز مرسی که هستی و خوشحال میشیم اگر فال هفتگی رنگی رنگی هم باز طبق روال قبل برقرار بشه🌹🌹🌹🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد