ولن فال (ویژه ولنتاین) – متولدین شهریور

فال ویژه ولنتاین متولدین شهریور :

عشق اولى هاى شهريور ولنتاين پر احساسى را دارند بوسه هاى عاشقانه و صحبت هاى دلگرم كننده از معشوقه تان دريافت ميكنيد و اين دل شما را به تب و تاب و ذوق زيادى وا ميدارد احساس شما طورى است كه انگار تازه متولد شده ايد از بيان كردن عشق نترسيد و آن را با تمام وجود تجربه كنيد.

افرادى كه شكست در رابطه قبلي خود داشته اند به زودى تغييری در جهت بهتر شدن زندگی تان رخ خواهد داد. اين فرصتی برای يك شروع تازه و زمان بسيار خوبی برای شروع يك چيز جديد است! اين طالع نشان ميدهد فرصت ملاقات با يك شخص مفيد و ياری دهنده بعد از مدتها حاصل شده است و اين شگفتي است كه مصادف با اين ايام شده.

متاهل هاى شهريورى هديه هاى خوبى از عشقتان دريافت ميكنيد، در مقابل هم هديه هاى خوبى به همسرتان ميدهيد.ولي مهمترين اتفاق شما چند ماه آينده مى افتد و همراه با همسر خود به سفرى كاملاً رمانتيك ميرويد و عشقتان مستحكم تر ميشود.چند دلخورى جزئى از همديگر داريد كه اين طبيعى است ولى فراموش نكنيد از چيز هاى ريز اتفاق هاى بزرگ مي افتد پس با زبان نرم و مهربانى اين دلخورى ها را رفع كنيد كه بخت با شما يار است.

آقايان بايد در مورد زنان شهريورى بدانند كه او تحسين خاصى براى پول و چيزهايى كه با پول مى توان خريد قائل است,ولي به هيچ عنوان پول را پرستش نميكند.زماني كه اعتماد او را بدست آورديد,متوجه مى شويد كه به طور استثنايى بسر بردن با او آسان است.

به يادداشته باشيد كه او در آرزوى كمال و زندگى بى نقص است كه گرچه ممكن است كمى براى شما ناراحت كننده باشد,ولى بايد برخورد مسلط باشيد و سعى كنيد شايسته خواسته هاى او باشيد.در مورد اشتباهاتى كه ميكنيد,او كمي انتقاد كننده است.

او از شخصيت حقير و رفتارى كه باعث اختلاف بشود,عصباني مى شود.حتى ممكن است دلش بخواهد كه شما دائما شخصيت خود را به نحوى تغيير بدهيد كه مناسب وضع روحى او در لحظه حاضر باشد.او يك صحبت كننده فوق العاده است.ورزشهاى خارج از خانه و تفريحات سالم را دوست دارد.هديه مورد علاقه اش طلا سفيد و گل است و هرگز فراموش نكنيد بدون مشورت با او تصميمي نگيريد.

او دوست دارد اظهار نظر كند و احساس كند كه براي شما مفيد است.و يك چيز عجيب جالب اينكه با تمام علاقه اش به هداياي گران بها زمانى كه نياز به توجه دارد، مهرباني و همدردي براي او خيلي بيشتر از تجملات و هداياي گرانبها ارزش دارد پس او را درك كنيد به جاى اينكه او را با يك هديه فريب دهيد.

خانم ها هم بايد در مورد مردان شهريورى بدانيد كه هرگز نبايد او را از ظاهرش كه به طرز گمراه كننده اي بى عاطفه به نظر مي رسد قضاوت كنيد و او را وادار نكنيد بر خلاف عقايد منطقى اش عمل كند.به احساس منصفانه او در تمام مسائل با ديد خوشايندى برخورد كنيد,زيرا او شريف و عادل است.تصميماتش عموما نتيجه قضاوت آرام و بالغانه اوست.بگذاريد مكانهايى را كه مي رود و كساني را كه مى بيند,خودش انتخاب كند.

او دوست دارد نسبت به اشخاص مورد علاقه اش حالت پدرانه داشته باشد,بنابراين بگذاريد احساس كند كه شما هميشه به او تكيه ميكنيد.غرايزش قوي است و شما مي توانيد به راهنمايى صحيح آنها اعتماد كنيد.به پدر و مادرش علاقه و احترام نشان دهيد زيرا او آنها را بسيار دوست مي دارد.

بچه ها و حيوانات را مى پرستد.يادتان باشد از اغتشاش و شلوغي بپرهيزيد زيرا او براي صلح و هماهنگي ارزش زيادي قائل است.ساير متولدين ماه هاى ديگر ميخواهند بدانند شهريورى ها در عشق چگونه هستند فالوده به شما ميگويد كه يك متولد شهريور تا اخرین لحظه عمر عشقش را در قلبش نگاه خواهد داشت . عشق او شعله ای کوچک ولی جاودان است و در پی عشقی حقیقی است.بودن با يك شهريورى تو بهترين شرايط هم حالتو بهتر ميكنه چه برسه شرايط سخت
ولنتاينتون مبارك باشه شهريورى هاى دوست داشتنيه فالوده

4 پاسخ به “ولن فال (ویژه ولنتاین) – متولدین شهریور”

  1. مهناز گفت:

    بی نظیر بووود

  2. الناز گفت:

    خسته نباشید فالوده ای های دوست داشتنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد