فال پی ام سی – از 25 دی تا 1 بهمن 1400

فال PMC :
فال هفتگی پی ام سی مورخ 25 دی تا 1 بهمن 1400 منتشر شد

تیم فالوده برای شما دوست و یار همیشگی

آرزوی سلامت را در این روزهای کرونایی از خداوند متعال خواستار است

 

 

فروردین : ‌‏پایان شب سه سپید است . روزگار فراز و نشیب های زیادی دارد . از شکست و ناکامی ها نا امید نشوید به جای خودخوری و افسوس چشم و گوشتان را باز کنید و فرصتی را که پیش آمده را غنیمت بشمارید و از آن پلکانی بسازید برای دست یافتن به آرزوهایتان . قدر شخصی دلسوز را در اطرافتان بدانید . بسته ای دریافت خواهید کرد که بسیار خوشحالتان می کند.

 

 

اردیبهشت : در مورد یک رابطه عاطفی به خودتان یک فرصت دیگر بدهید.یک کار نیمه تمام بالاخره تمام می شود و شما می توانید نفس راحتی بکشید. این چند روز بهتر است غم و اندوه را دور بیاندازید و اوقاتتان را به بررسی پیشنهادی که می توانید بدهید بگذرانید.آنچه که رفته دیگر بر نمی گردد، آنقدر دست دست نکنید که این فرصت هم از دست برود.

 

 

خـرداد : ‌‏یک بحث به شدت اعصابتان را بهم ریخته ، با خودتان صادق باشید شاید حق کاملا با شما نباشد مسائل را با هم قاطی نکنید برخلاف انتظارتان سودی حاصلتان نمی کند. خودتان را آماده سفر کنید که سفری در پیش دارید و سعی کنید بسیار به شما خوش بگذرد . بهتر است برای حل مشکل مالی پیش آمده ، خودتان به فکر راه حل باشید.

 

 

تـیـر : ‌‌‏بهتر است هرچه که میخواهید از خودتان طلب کنید و توقع داشته باشید، از دست بنده خدا کاری بر نمی آید. بدهیتان را زودتر بپردازید. با تلاش گره ها باز می شوند به شرط آنکه سعی نکنید گرهی را که با دست باز می شود با دندان باز کنید. تغییرات کوچکی در زندگیتان پیش می آید ، بهتر است چشم و گوشتان را باز کنید و آماده باشید.

 

 

مـرداد: ‏کافیست کمی تحقیق کنید ، با عجله تصمیم نگیرید ، وگرنه از نتیجه تصمیمی که خواهید گرفت خوشحال نخواهید شد ، رفاقت ساختنی ست ، سعی کنید برای داشتن رفقای خوب در رفتارتان با آنها صادق باشید ، در سختی پیش آمده این روزا صبر پیشه کنید ، چون برخلاف انتظارتان نتیجه بسیار خوب برای شما خواهد داشت .

 

 

شهریور : ‌هر کاری میخواهید انجام دهید بهتر است سریع تصمیم بگیرید و اقدام کنید شما آدم موفقی هستید،یکی از اقوام نزدیک نیاز به کمک شما و خانواده تان دارد . نگران فردی که راه دوری نسبت به شما دارد نباشید حالش خوب است . منتظر خبر خوشی باشید. در مورد مسئله کاری خیلی چیزها بزودی برایتان روشن میشود و نگرانی هایتان از بین میرود.

 

 

 

مـهـر : در مورد نیتی که در سر دارید مطمئن باشید به مرادتان می رسید. تازه واردی به خانواده تان قدم می گذارد که قدمش مبارک و خیر است. خبر های خوشی می شنوید. پولی می آید که در دستتان باقی نمی ماند . شما آدم ولخرج به معنای واقعی نیستید اما بهتر است کمی به فکر تغییر روش باشید ، برای رفع مشکلی جزئی به پولی احتیاج پیدا خواهید کرد که بهتر است دستتان خالی نباشد.

 

 

آبـان : روز فرخنده ای که منتظرش هستید به زودی خواهد رسید . این پاداش صبر و امیدواری خودتان است . شخصی برای درخواست کمک به سراغتان می آید ، حواستان باشد از هر دست بدهید از همان دست باز پس می گیرید. برای انجام کاری بیهوده امروز و فردا می کنید دل به دریا بزنید و حرف دلتان را بگویید. شگفت زده خواهید شد.

 

 

آذر : ‏‌‏در برخورد با شخصی بهتر است شوخی را کنار بگذارید و جدی تر برخورد کنید. جابجایی تان حتمی است و مکان جدید برایتان بسیار خوش برکت است. در همه حال با خودتان رو راست باشید. شک و تردید به سراغتان می آید ، اول تحقیق کنید و بعد حرف بزنید. لیستی از کارهایی که باید انجام بدهید تهیه کنید وگرنه همین هفته کار بسیار مهمی را فراموش خواهید کرد.

 

دی : ‌‏در کوران حوادث و بلایای این روزها ناامید نباشید زیرا بالاخره به مقصد و هدفتان خواهید رسید، کافیست مصیبت ها و گرفتاری های وارد آمده این اواخر را کمی طولانی تر تحمل کنید.تجربه کسب کنید تا زمان پیروزی لذت بیشتری ببرید. با شخصی که مدت هاست از او بی خبرید دوباره ارتباط برقرار می کنید ، این اتفاق را به فال نیک بگیرید.

 

 

بهمن : ‏شرط عقل است که زندگی را با اعتدال و میانه روی سپری کنید و از آنچه در گذشته رخ داده غافل نشوید تا به موفقیت برسید. به عهد و وفای خودتان وفادار بمایند و دوستان هم شما را فراموش نکنند.بحث و درگیری پیش می آید به اعصاب خود مسلط باشید. زیاده روی در توضیح کاری به شما بلا می رساند،بهتر است گزیده گو باشید.

 

 

اسفند : ‌‏به زودی تدارک یک مهمانی بزرگ را خواهید دید. از بین اطرافیان شخصی را که دوست واقعی شماست بشناسید مهربانیتان را نثار او کنید . مطمئن باشید همه آن هایی که خود را دوست شما می پندارند در حقتان وفاداری نمی کنند. به سفری پر خیر و برکت می روید و درس عشق را در آن سفر می آموزید. بهتر است چند روزی استراحت کنید تا به آرامش دست بیابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2024 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد